Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Google Nexus 6 (by Motorola)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγραψα σχολιο στο βιντεο της Ericca Griffin αυτο που λετε οτι την πληρωσε η Samsung και μου απαντησε :P

 

Ε και συ πες της I thought it and i think it's very possible because samsung already sold her displays to motorola for the nexus and she does not care about nexus sales.Her job is done. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αύριο μου'ρχεται το 360..Δεν βρήκα κάπου νήμα ξεχωριστό ε;

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=400404&page=4

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μία ερώτηση παιδιά

 

Ένας φίλος από Καναδά παίζει να έρθει Ελλάδα, αν μου φέρει ένα Nexus από εκεί, θα παίζει Ελλάδα κανονικά;

 

Ευχαριστώ

 

ποσο θα σου βγει φιλε η αγορα του εκει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δε βλεπω και πολυ ενθουσιασμο παντως..10 σελιδες,ενω τις εποχες 4-5 ειχαμε εκατονταδες..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

δε βλεπω και πολυ ενθουσιασμο παντως..10 σελιδες,ενω τις εποχες 4-5 ειχαμε εκατονταδες..

 

Περιμένουμε την κυκλοφορία του...

Τι άλλο να κάνουμε αφού δεν έχουμε άκρη με εξωτερικό;;;

Άσε που και εκεί δεν κυκλοφορεί ακόμα ευρέως ...

Link to comment
Share on other sites

Προπαραγγελία και επισήμως σε γνωστή αλυσίδα καταστημάτων....

Δείτε εδώ στα 699

 

Έχουμε ημερομηνία παραλαβής?

Δεν λέει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Κανε ένα κόπο να ρωτήσεις τη Μοτορολα Ελλάς για να μην αμπελοφιλοσοφουμε. Τόνισε ότι πρόκειται για συσκευή που δε θα εισαχθεί επίσημα στη χώρα μας (μπορείς να αναφέρεις το μότο 360 που δε θα έρθει). Ενημέρωσε μας για τα αποτελέσματα...

 

Απόλυτα σωστό. Η ελληνική αντιπροσωπεία ΔΕΝ καλύπτει συσκευές που δεν εισάγονται επίσημα στη χώρα μας. Απορώ με κάποιους που απλά αμφισβητούν για να αμφισβητούν...

Link to comment
Share on other sites

ποσο θα σου βγει φιλε η αγορα του εκει?

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δε βλεπω και πολυ ενθουσιασμο παντως..10 σελιδες,ενω τις εποχες 4-5 ειχαμε εκατονταδες..

 

Ένεκα κρίσης... ούτε στα άλλα θα βρείς ιδιαίτερο ενθουσιασμό όπως παλιά :(

Link to comment
Share on other sites

Ένεκα κρίσης... ούτε στα άλλα θα βρείς ιδιαίτερο ενθουσιασμό όπως παλιά :(

Εγώ πιστεύω δεν είναι μόνο η κρίση αλλά και το ότι πλέον υπάρχουν πολλές επιλογές για άλλη συσκευή. Εγώ περίμενα να δω την τιμή του και μόλις ανακοινώθηκε παράγγειλα το 1+.Είναι πολύ ακριβό για ότι μας έχει συνηθίσει η Google και θα το καταλάβει αυτό με την ζήτηση που θα είναι περιορισμένη.

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα σωστό. Η ελληνική αντιπροσωπεία ΔΕΝ καλύπτει συσκευές που δεν εισάγονται επίσημα στη χώρα μας. Απορώ με κάποιους που απλά αμφισβητούν για να αμφισβητούν...

 

Σε δουλειά να βρισκόμαστε...

Όποιος νομίζει ότι καλύπτεται μάλλον θα βρεθεί προ εκπληξεων όταν έρθει η ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα σωστό. Η ελληνική αντιπροσωπεία ΔΕΝ καλύπτει συσκευές που δεν εισάγονται επίσημα στη χώρα μας. Απορώ με κάποιους που απλά αμφισβητούν για να αμφισβητούν...

 

Και εγώ απορώ με κάποιους που λένε ανοησίες απλώς για να τις πουν. Η συσκευή θα εισαχθεί επισήμως και στη χώρα μας. Ήδη γνωστές αλυσίδες καταστημάτων έχουν φόρμες προπαραγγελίας http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/147818-motorola-nexus-6-white . Ακόμα όμως και αν δεν εισαγόταν, μήπως έχετε ακουστά την ευρωπαϊκή καταναλωτική οδηγία περί διετούς πανευρωπαϊκής εγγύησης για όλα τα προϊόντα τεχνολογίας εντός Ε.Ε. ;

Χάρης
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απορώ με κάποιους που λένε ανοησίες απλώς για να τις πουν. Η συσκευή θα εισαχθεί επισήμως και στη χώρα μας. Ήδη γνωστές αλυσίδες καταστημάτων έχουν φόρμες προπαραγγελίας http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/147818-motorola-nexus-6-white . Ακόμα όμως και αν δεν εισαγόταν, μήπως έχετε ακουστά την ευρωπαϊκή καταναλωτική οδηγία περί διετούς πανευρωπαϊκής εγγύησης για όλα τα προϊόντα τεχνολογίας εντός Ε.Ε. ;

 

Το παραπάνω ισχύει, τουλάχιστο όταν δούλευα εγώ στην motorola, μόνο για h/w. Σε επίπεδο s/w δεν μπορεί η moto UK να σου περάσει πχ firmware DE ή ES διότι πολύ απλά δεν το έχει..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απορώ με κάποιους που λένε ανοησίες απλώς για να τις πουν. Η συσκευή θα εισαχθεί επισήμως και στη χώρα μας. Ήδη γνωστές αλυσίδες καταστημάτων έχουν φόρμες προπαραγγελίας http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/147818-motorola-nexus-6-white . Ακόμα όμως και αν δεν εισαγόταν, μήπως έχετε ακουστά την ευρωπαϊκή καταναλωτική οδηγία περί διετούς πανευρωπαϊκής εγγύησης για όλα τα προϊόντα τεχνολογίας εντός Ε.Ε. ;

 

Για άλλη συσκευή μιλάμε αγαπητέ...

Διάβαζε καλύτερα άλλη φορά.

ΥΓ έχουμε δώσει κυκλοφορία του Νεξους εδώ μέσα πριν πολύ καιρό.

Εσύ πήγαινε χαλασμένο μότο 360 και θα δεις τι θα σου φτιάξουν...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Για άλλη συσκευή μιλάμε αγαπητέ...

 

Αν μιλάτε για το moto 360, να πληροφορήσω ότι έχει ξεχωριστό νήμα συζήτησης. Παρόλ'αυτα , και το moto 360 θα εισαχθεί επίσημα, ενώ τα ιδια ισχύουν και ως προς αυτό, ως προϊόν που κυκλοφορεί και έχει αγοραστεί απο αγορά μέλους της Ε.Ε.

Χάρης
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για το moto 360, να πληροφορήσω ότι έχει ξεχωριστό νήμα συζήτησης. Παρόλ'αυτα , και το moto 360 θα εισαχθεί επίσημα, ενώ τα ιδια ισχύουν και ως προς αυτό, ως προϊόν που κυκλοφορεί και έχει αγοραστεί απο αγορά μέλους της Ε.Ε.

 

Ποιος το είπε ότι θα εισαχθεί επίσημα;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάτε για το moto 360, να πληροφορήσω ότι έχει ξεχωριστό νήμα συζήτησης. Παρόλ'αυτα , και το moto 360 θα εισαχθεί επίσημα, ενώ τα ιδια ισχύουν και ως προς αυτό, ως προϊόν που κυκλοφορεί και έχει αγοραστεί απο αγορά μέλους της Ε.Ε.

 

Δεν ένιωσες τίποτα από την απάντηση που σου έδωσα ε.. Καλή φάση..:wacko:

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μην βγαίνετε Off Topic και συνεχίστε επί του θέματος παρακαλώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε την κυκλοφορία του...

Τι άλλο να κάνουμε αφού δεν έχουμε άκρη με εξωτερικό;;;

Άσε που και εκεί δεν κυκλοφορεί ακόμα ευρέως ...

 

σε ληροφορω οτι το 6 παρουσιαστηκε νωριτερα απο τα αλλα δυο και ερχεται τις ιδιες μερες,τελη δεκεμβρη λογικα..2.5 μηνες σχεδον.

 

δες τι εγινε στα αντιστοιχα τοπικ των αλλων 2..

 

με 699,καλη μας νυχτα google.

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε παιδια μας κακοεμαθε η google;περα απο το 4 και το 5 παντα ακριβα κινητα εβγαζε...και τωρα αυτο που εχει απο τα καλυτερα hardware μας φαινεται ακριβο;δηλαδη ποσο το περιμενατε με αυτα τα specs;σε σχεση δηλαδη με το iphone plus δηλαδη ;οποιος θελει pure android με κορυφαια χαραχτηριστικα και δεν τον πειραζει το μεγεθος πιστευω μια χαρα ειναι...
Link to comment
Share on other sites

ευτυχως υπαρχουν εναλλακτικες.ισως οχι τοσο ποιοτικες,αλλα υπαρχουν με τα μισα χρηματα

 

θα ηθελα να τις ακουσω...και με αυτα που σου προσφερει to pure android..και ιδια specs περα του νοτε 4

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αναπαυεται εδώ και λίγες ώρες στα χέρια μου.

Το βραδυ θα ανεβάσω ένα video με το unboxing του

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό αναπαυεται εδώ και λίγες ώρες στα χέρια μου.

Το βραδυ θα ανεβάσω ένα video με το unboxing του

 

Άσε τα βίντεο.Εντυπώσεις τώρα.:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...