Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα να χτυπήσω την προσφορά του geekbuying. Πάντως έχω προλάβει άλλη αντίστοιχη προσφορά από το συγκεκριμένο κατάστημα πριν 10 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσοχη με το panda γιατι μπορει να φατε refurb στο κεφαλι ,οτι εχει σε προσφορα ειναι παλια μοντελα και δεν ειναι οτι εχει και καμια καλη φημη για να την χασει :lol:

Το Panda ειναι απο τα πιο μεγαλα καταστηματα,αν οχι το πιο μεγαλο,δεν στελνει refurb,δεν ειναι παλια τα μοντελα που εχει σε προσφορα,ουτε εχει κακη φημη.

Απλα ισχυει,εν μερει αυτο που λεει ο talos παραπανω.

Επομενως οι προσφορες ειναι πραγματικες (20$ σε καποια μοντελα κατω απο αλλα σαιτ).

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν μπόρεσα να χτυπήσω την προσφορά του geekbuying. Πάντως έχω προλάβει άλλη αντίστοιχη προσφορά από το συγκεκριμένο κατάστημα πριν 10 μέρες.

 

και εγω προλαβα ενα cubot s200 με 68 ευρω απο αυτους

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω κι εγω το landvo l800 από tinydeal που το εχει στα 59ε αλλα το φοβάμαι λιγο...να το εμπιστευτω σαν κατάστημα η θα φαω φολα?
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ειμαι ευχαριστημενος απο αυτους..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

το ειχαν πριν λιγες μερες με την ιδια τιμη που το εχουν τωρα αλλα με χρονομετρο να μετραει αντιστροφα δηθεν ότι τελειωνει η προσφορα...τους ρωταω στο τσατ ότι το θελω αλλα δεν θα προλάβω το χρονομετρο ...μπορω τους ρωταω να εχω την ιδια τιμη για λιγο ακομα και μου απαντουν με λινκ στα help faq:wacko:

τους ξαναρωταω και μετα από 10 προσπάθειες μου ειπαν ψυχρα πως οι τιμες αλλαζουν συνεχεια....

γενικως η πρωτη μου εικονα δεν είναι και η καλυτερη ,τουλάχιστον στο τσατ τους...δεν ξερω τι να κανω

 

το efox το εχει την ιδια τιμη αλλα συν 10ε μεταφορικα ...τι να προτιμησω?

Edited by johnstef
Link to comment
Share on other sites

Το Panda ειναι απο τα πιο μεγαλα καταστηματα,αν οχι το πιο μεγαλο,δεν στελνει refurb,δεν ειναι παλια τα μοντελα που εχει σε προσφορα,ουτε εχει κακη φημη.

Απλα ισχυει,εν μερει αυτο που λεει ο talos παραπανω.

Επομενως οι προσφορες ειναι πραγματικες (20$ σε καποια μοντελα κατω απο αλλα σαιτ).

 

Αγαπητε εχεις πολυ χαμηλα στανταρντ για το τι ειναι σοβαρο μαγαζι ,το συγκεκριμενο καταστημα ηρθε στο φορουμ και εφυγε τρεχοντας μετα απο μια εβδομαδα οταν κατακλυστηκε απο παραπονα πελατων του ,μιλαμε για πλημμυρίδα οχι αστεια ,ενω ενα παιδι ανεβασε και βιντεο απο unboxing κινητου που του ειχαν στειλει και ειχε μεσα ενα σταντ της πλακας.

Τα μαγαζια ξεσκαρταρουν απο επιστροφες ,επισκευασμενα κλπ ατα μεγαλα sale ,οποιος εχει εμπειρια απο κινεζομαγαζα το ξερει γιατι την εχει παθει ,ειδικα αν εισαι μαγαζι σαν το pandawill (δηλαδη της πλακας) τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα γιατι δεν εχεις κανενα ενδοιασμό ,οποιος την πατησει την πατησε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To Coolpad F1 με 147$ στο b2cbuying.Εξαιρετικη τιμη για ενα εξαιρετικο τηλεφωνο απο σοβαρο μαγαζι και με ολα τα παρελκομενα ,θηκη σιλικονης ,screen protector και κατι μπιχλιμπιδια.

Coupon Code:b2c3forall

Link to comment
Share on other sites

το ειχαν πριν λιγες μερες με την ιδια τιμη που το εχουν τωρα αλλα με χρονομετρο να μετραει αντιστροφα δηθεν ότι τελειωνει η προσφορα...τους ρωταω στο τσατ ότι το θελω αλλα δεν θα προλάβω το χρονομετρο ...μπορω τους ρωταω να εχω την ιδια τιμη για λιγο ακομα και μου απαντουν με λινκ στα help faq:wacko:

τους ξαναρωταω και μετα από 10 προσπάθειες μου ειπαν ψυχρα πως οι τιμες αλλαζουν συνεχεια....

γενικως η πρωτη μου εικονα δεν είναι και η καλυτερη ,τουλάχιστον στο τσατ τους...δεν ξερω τι να κανω

 

το efox το εχει την ιδια τιμη αλλα συν 10ε μεταφορικα ...τι να προτιμησω?

 

παρε με το 1gb και οχι τα 512 και οχι τα 512 που εχει αυτο με 61€ http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-landvo-l800S-1gb

η ζητα απο το νημα του Gearbest κανα κουπονι να το κατεβασεις απο τα 70

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω κι εγω το landvo l800 από tinydeal που το εχει στα 59ε αλλα το φοβάμαι λιγο...να το εμπιστευτω σαν κατάστημα η θα φαω φολα?

 

Μην το κανεις αυτο το εγκλημα.79$ εχει το Cubot S168 στο Gearbest,που ειναι σε ολα καλυτερο.Καλυτερη μαρκα,οθονη και καμερα,μεγαλυτερη rom,καλυτερη υποστηριξη.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε εχεις πολυ χαμηλα στανταρντ για το τι ειναι σοβαρο μαγαζι ,το συγκεκριμενο καταστημα ηρθε στο φορουμ και εφυγε τρεχοντας μετα απο μια εβδομαδα οταν κατακλυστηκε απο παραπονα πελατων του ,μιλαμε για πλημμυρίδα οχι αστεια ,ενω ενα παιδι ανεβασε και βιντεο απο unboxing κινητου που του ειχαν στειλει και ειχε μεσα ενα σταντ της πλακας.

Τα μαγαζια ξεσκαρταρουν απο επιστροφες ,επισκευασμενα κλπ ατα μεγαλα sale ,οποιος εχει εμπειρια απο κινεζομαγαζα το ξερει γιατι την εχει παθει ,ειδικα αν εισαι μαγαζι σαν το pandawill (δηλαδη της πλακας) τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα γιατι δεν εχεις κανενα ενδοιασμό ,οποιος την πατησει την πατησε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To Coolpad F1 με 147$ στο b2cbuying.Εξαιρετικη τιμη για ενα εξαιρετικο τηλεφωνο απο σοβαρο μαγαζι και με ολα τα παρελκομενα ,θηκη σιλικονης ,screen protector και κατι μπιχλιμπιδια.

Coupon Code:b2c3forall

Τρεις αγορές από panta και όλα άψογα (και ακριβά κινητά), κανένα παράπονο

Link to comment
Share on other sites

Μην το κανεις αυτο το εγκλημα.79$ εχει το Cubot S168 στο Gearbest,που ειναι σε ολα καλυτερο.Καλυτερη μαρκα,οθονη και καμερα,μεγαλυτερη rom,καλυτερη υποστηριξη.

Συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Dual SIM κλωνος Note 3 της HDC σε μαυρο χρωμα μονο,με ΜΤΚ6582 και 1GB ram (πιθανοτατα) στα 99$ (+3.7$ επιπλεον εφοσον πληρωσετε με Paypal).

Αποφευγουμε τους κλωνους,απλα σ αυτα τα χρηματα για καποιον που ψαχνεται για κλωνο και δεν θα τα κλαιει το βαζω.

https://www.fastcardtech.com/HDC-Galaxy-Note-3-B9002.html

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

gearbest

$145.99

κωδικό EPCN

geekbuying

10$ Coupon: 0102EL

 

http://i.imgur.com/6sIOudu.png

 

sοurce

Edited by villasg

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

ωπα λαθος

.

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

καλημερα .

Ειμαι σε αναζητηση power bank στα >10000mAh .

Εχει δει καποιος καμμια καλη προσφορα-κουπονι etc ?

Εχω δει αυτο μεχρι στιγμης ARUN Y615 10000mAh το ξερει καποιος ?

Edited by villasg

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

καλημερα .

Ειμαι σε αναζητηση power bank στα >10000mAh .

Εχει δει καποιος καμμια καλη προσφορα-κουπονι etc ?

Εχω δει αυτο μεχρι στιγμης ARUN Y615 10000mAh το ξερει καποιος ?

 

αυριο παραλαμβάνω αυτό αν περιμένεις 2-3 μέρες θα σου πω

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε ολοι.. Αν φορτιζει πανω απο 4 φορες το κινητο θα ειναι ενα μικρο θαυμα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

ένα τέτοιο πάρτε και μια χαρά θα είστε http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-Original-5V-3-6A-2A-16000mAh-Power-Bank-Smartphone-Tablet-Silver-External-Battery-338665.html

υπάρχει και ένα μικρό κουπόνι 5% πιο πίσω

Link to comment
Share on other sites

ένα τέτοιο πάρτε και μια χαρά θα είστε http://www.geekbuying.com/item/XIAOMI-Original-5V-3-6A-2A-16000mAh-Power-Bank-Smartphone-Tablet-Silver-External-Battery-338665.html

υπάρχει και ένα μικρό κουπόνι 5% πιο πίσω

 

δεν εχει διαθέσιμα εχω ρωτήσει

 

και το κουπονι ειναι το

5% OFF Coupon Code: QRBHLEUL

Expire on: 2015/1/30

 

 

αλλα εχει stock το Banggood στην ιδια τιμη

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...