Jump to content

[Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

+1 παιρνω απο σκρουτζ συνεχεια και χωρις κανενα προβλημα απο κινητα.ps3 και4.xbox.τηλεωρασεις παντα μια χαρα και φτηνα.πηρα χθες note 4f 538 και σε γνωστα μαγαζια ειχε απο 650 και πανω

 

+1 και από μένα… Η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά αγόρασα απο σκρουτζομάγαζο -αν και είχα πολλές ανησυχίες και επιφυλάξεις- παρόλα αυτά εδώ και 5 μήνες δεν το έχω μετανοιώσει καθόλου! Γλύτωσα 200€ τουλάχιστον! Αγοράζοντας από τους "μεγάλους" κατάλαβα ότι ΔΕΝ κέρδιζα τίποτα όλον αυτό τον καιρό… Μάλιστα είχα και κακές εμπειρίες αλλά αυτά συμβαίνουν… Anyway!

 

ΥΓ: Καλώς ήρθες στην παρέα φίλε! ;-)

Philips Savvy // Sony Ericsson T28s // Nokia 6510 // Nokia N93 // Nokia N95 8GB // Blackberry Storm 2 9520 // Samsung Galaxy S PLUS // Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0 // Samsung Galaxy A5{2016// Samsung Galaxy Note 4 {Exynos// Xiaomi Mi Max 3{Global Version// POCO X4 GT

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγκεκριμενα αυτη την περιοδο ενα note 4 910f μπορεις να το παρεις απο μεγαλη αλυσιδα στα 549 ευρω, με λιγο καλυτερη μεταπωληση και κανενα ρισκο για "διπλη ταινια ασφαλειας" κλπ κλπ, καλυτερη αντιμετωπιση απο smartec (αμεση επισκευη components ή πληρη αντικατασταση κι οχι αναμονη ανταλλακτικων κλπ), πραγματικο doa (αν το χρειαστεις) κλπ κλπ, με ο,τι συνεπαγεται αυτο.

Κι εγω επιλεγω παρα πολλες φορες σκρουτζ, αλλα στα 10-20 ευρω παω για "ελληνικο" κομματι...

 

με σκρουτζ δεν εχω χρειαστει ως τωρα να παω σερβις κανενα κινητο.εδωσα το note 2 200 ευρω και σιγουρα δεν ηταν ελληνικο.η smartec δεν κανει διακρισεις.και σιγουρα οσοι ξερω απο φορουμ φιλους κλπ ποτε μα ποτε δεν θα παιρναν ελληνικο κινητο η tablet.αντιθετα οσοι πηραν ελληνικο tab η κινητο ολοι καναν μια βολτα στο σερβις

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχει ξεφύγει λίγο η συζήτηση.

Εδώ συζητάμε για την διαθεσιμότητα του Note 4.

Μηνύματα off topic θα διαγράφονται χωρίς άλλη ειδοποίηση.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από Γιάννενα, τις επόμενες μέρες θα παραγγείλω και εγώ το υπερκινητό!!!!! Γνώμες για από πιο μαγαζί πιο "αξιόπιστο" να το παραγγείλω?

Επίσης να παραγγείλω ελληνικής αντιπροσωπίας ή EU;;;

Edited by AlexLeo
Link to comment
Share on other sites

Το EU θα είναι λογικά αρκετά πιο φτηνό. Οπότε κοίτα να είναι EU και να τσεκάρεις ποια είναι η χώρα για την οποία προορίζεται (κανονικά)

Samsung Note 4

Samsung Galaxy S3

Samsung Tab S 8.4"

Samsung Gear 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από Γιάννενα, τις επόμενες μέρες θα παραγγείλω και εγώ το υπερκινητό!!!!! Γνώμες για από πιο μαγαζί πιο "αξιόπιστο" να το παραγγείλω?

Επίσης να παραγγείλω ελληνικής αντιπροσωπίας ή EU;;;

Αν ενδιαφέρεσαι για το 910C,προχτές πήρα ένα εγώ από το Κινητομανια,στη Συγγρού,στα 511€,και είναι από την Ουγγαρία,που έχει λάβει το Λόλλιποπ,οπότε με το που το άνοιξα,και το έβαλα να κάνει αναβάθμιση,βρήκε το Λολλιποπ 5.0.1,και το κατέβασε ΟΤΑ.Συν,όλες τις εφαρμογές που είχα βάλει στο δικό μου Note 3.

Πριν το πάρω,είχα ζητήσει το ΙΜΕΙ,και έμαθα από τη Samsung για ποια Χώρα προοριζόταν,οπότε,λέγοντας μου ότι είναι για Αυστρία,το πήρα αμέσως,μιας και ήξερα ότι ειχε δοθει εκεί η 5.0.1.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι, μόλις το παρέλαβα σήμερα από Gadjet Lab (Ηράκλειο Κρήτης) από bestprice.gr

 

Πολύ καλοί στη συναλλαγή τους. Και το έχει σήμερα 503.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα καλή εμπειρία με το κατάστημα. Δεν μου αρέσει ότι δεν δίνει επιλογή για αντικαταβολή αλλά πρέπει να προηγηθεί κατάθεση (φυσικά το διευκρινίζει στην σελίδα οπότε δεν μπορείς να τους κατηγορήσεις ότι σου κρύβουν κάτι). Επίσης ενώ βρίσκομαι στο Ηράκλειο δεν είχα τη δυνατότητα να πάω να το παραλάβω ο ίδιος αφού όπως μου είπαν δεν έχουν γραφείο αλλά μόνο αποθήκη. Γενικά η επικοινωνία στο τηλ δυστυχώς μου έδωσε μια εικόνα "ανοργανωσιάς". Τελικά μετά από τα παραπάνω αγόρασα τη συσκευή από άλλο κατάστημα που βρήκα στις γνωστές μηχανές αναζήτησης
Link to comment
Share on other sites

Ένα μαύρο πουθενά! !!! Μόνο με 550 ... Όταν έρχεται η ώρα να παραγγείλω και δεν βρίσκω το χρώμα που θέλω. ...Αχ....
Link to comment
Share on other sites

Ένα μαύρο πουθενά! !!! Μόνο με 550 ... Όταν έρχεται η ώρα να παραγγείλω και δεν βρίσκω το χρώμα που θέλω. ...Αχ....

 

Μια απ τα ιδια.. :(:(:( σκεφτομαι να παρω το C που υπαρχει μαυρο,αλλα ηθελα το F .. δεν ξερω τι να κανω.

Link to comment
Share on other sites

Μια απ τα ιδια.. :(:(:( σκεφτομαι να παρω το C που υπαρχει μαυρο,αλλα ηθελα το F .. δεν ξερω τι να κανω.

 

Μα παρεις το c με κλειστα τα ματια κ με τα υπολοιπα λεφτα μια θηκη κ μια καρτα μνημης.. δε θα καταλαβεις καμια διαφορα!

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μια απ τα ιδια.. :(:(:( σκεφτομαι να παρω το C που υπαρχει μαυρο,αλλα ηθελα το F .. δεν ξερω τι να κανω.

Μόλις παράγγειλα το F από Kaizerstore σε μαύρο! !!!!!!! Ας ελπίσουμε να έρθει Πέμπτη και να πάει από Δευτέρα λόγο Πρωτομαγιάς! !!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παράγγειλα το F από Kaizerstore σε μαύρο! !!!!!!! Ας ελπίσουμε να έρθει Πέμπτη και να πάει από Δευτέρα λόγο Πρωτομαγιάς! !!!

 

εγω φιλε δεν αντεξα και χτυπησα το C. και δεν το εχω αφησει καθολου απ τα χερια μου!!! εργαλειο!!!:):)

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μα παρεις το c με κλειστα τα ματια κ με τα υπολοιπα λεφτα μια θηκη κ μια καρτα μνημης.. δε θα καταλαβεις καμια διαφορα!

 

αυτο εκανα!!:):)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα παιδια

σκεφτομαι να αγορασω και γω το C και μαλλον σε μαυρο χρωμα απο καποιο σκρουτζομαγαζο..

Ξερουμε καποιο που να εχει και δοσεις με πιστωτικη? Εχει αγορασει κανεις ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

σκεφτομαι να αγορασω και γω το C και μαλλον σε μαυρο χρωμα απο καποιο σκρουτζομαγαζο..

Ξερουμε καποιο που να εχει και δοσεις με πιστωτικη? Εχει αγορασει κανεις ετσι?

 

Το kaizer αλλά εντοκες δόσεις

Link to comment
Share on other sites

560 euro το f από sevenspot σε χρυσό. Μαματο. Παραγγελία σε 4 εργάσιμες.

Ψάξε για καλύτερες τιμές.:)

Αυτή τη στιγμή παίζει κάτω από τα 510.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε για καλύτερες τιμές.:)

Αυτή τη στιγμή παίζει κάτω από τα 510.

 

Καλησπέρα Γιώργο αλλά σε χρυσό από ότι βλέπω δεν έχει ανεβαίνει ένα 30 και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλα τα άσπρα και μαύρα παίζουν πιο χαμηλά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

σκεφτομαι να αγορασω και γω το C και μαλλον σε μαυρο χρωμα απο καποιο σκρουτζομαγαζο..

Ξερουμε καποιο που να εχει και δοσεις με πιστωτικη? Εχει αγορασει κανεις ετσι?

 

Δες εάν έχει ο mr mobi αν θυμάμαι καλά κάνει και άτοκες δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει στα 549€ ο Κωτσόβολος,αλλά μόνο για αγορά απευθείας από το κατάστημα.Η τιμή internet είναι στα 739€!!!!! Μα είναι δυνατόν; Μάλιστα σου κάνουν και προσφορά δεσμεύσης τιμής και ισχύει για δύο μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Το έχει στα 549€ ο Κωτσόβολος,αλλά μόνο για αγορά απευθείας από το κατάστημα.Η τιμή internet είναι στα 739€!!!!! Μα είναι δυνατόν; Μάλιστα σου κάνουν και προσφορά δεσμεύσης τιμής και ισχύει για δύο μήνες.

Μάλλον την έχουν κάνει έτσι γιατί αν κάνεις την αγορά από το ίντερνετ σου δίνει την επιλογή να το πάρεις χωρίς πιστωτική κάρτα με το πρόγραμμα δόσεων που έχει ο κωτσοβολος άτοκα ενώ αν πας να το κάνεις από το κατάστημα έτσι είναι εντοκο με 15% επιτόκιο. Πήρα πρόσφατα ένα επιτραπέζιο μιξερ και μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι χωρίς πιστωτική από το ίντερνετ είναι άτοκο στις 12 δόσεις ενώ από κατάστημα η αγορά είναι εντοκο οπότε αγόρασα από ίντερνετ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον την έχουν κάνει έτσι γιατί αν κάνεις την αγορά από το ίντερνετ σου δίνει την επιλογή να το πάρεις χωρίς πιστωτική κάρτα με το πρόγραμμα δόσεων που έχει ο κωτσοβολος άτοκα ενώ αν πας να το κάνεις από το κατάστημα έτσι είναι εντοκο με 15% επιτόκιο. Πήρα πρόσφατα ένα επιτραπέζιο μιξερ και μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι χωρίς πιστωτική από το ίντερνετ είναι άτοκο στις 12 δόσεις ενώ από κατάστημα η αγορά είναι εντοκο οπότε αγόρασα από ίντερνετ

Πάντως αξίζει να το χτυπήσω;Αυτα που έλεγαν για το gap και οτι μπαίνει σκόνη στην οθόνη,ισχύουν τελικά;Εγω πάντως οσες φορές και να το εχω δει,δεν παρατηρώ το κενό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αξίζει να το χτυπήσω;Αυτα που έλεγαν για το gap και οτι μπαίνει σκόνη στην οθόνη,ισχύουν τελικά;Εγω πάντως οσες φορές και να το εχω δει,δεν παρατηρώ το κενό.

Εμένα προσωπικά χωρίς να το έχω το τηλέφωνο έχω το 3αρι μου αρέσει πολύ και σκέφτομαι να το πάρω. Μην ακούς πολλά και παρτο!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Διαθεσιμότητα και Αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...