Jump to content

[PC] Grand Theft Auto: San Andreas


Jim22378
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι τις θέλετε τις ληστείες ρε παιδιά;Και ειδικά στα σπίτια που μέχρι να την κάνεις σου βγαίνει η ψυχή..αρχίστε να σκοτώνετε αυτούς που πουλάνε ναρκωτικά να δείτε πως ανεβαίνει το ταμείο.. :p

Link to comment
Share on other sites

Για λόγους αρχής δεν μπορώ να παίρνω τέτοια χρήματα! :wacko: Ενω μπορώ να σκοτώνω αθώους και να καταστρέφω το σύμπαν... :D :p

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εβαλα κατα λαθος αλλη αναλυση στις ρυθμισεις με αποτελεσμα οταν ξεκιναω το παιχνιδι να μην εχω εικονα.

Ξερει κανεις πως μπορω να το φτιαξω??

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Ελπίζω να δουλέψει... Λοιπόν, να βάλεις και στα windows την ίδια ανάλυση που έβαλες στο παιχνίδι και μετά να δοκιμάσεις να τρέξεις το παιχνίδι. Αν τα καταφέρεις, βάλε την ανάλυση που θέλεις πρώτα από μέσα στο παιχνίδι και αλλάξεις και αυτή των Windows.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μαγκες εχω ενα προβλημα...μολις παω και ολοκληρωνω την αποστολη που επισυναπτω στο αρχειο,ολα ξαφνικα παγωνουν!οι χαρακτηρες μενουν ακινητοι μετα το τελος της αποστολης!θα μπορουσε να μου πει κανεις εαν αυτο συμβαινει και σε εσας;οποιος εχει λιγο χρονο και μπορει να ολοκληρωσει την αποστολη ας βοηθησει...για να ξερω αμα φταιει το παιχνιδι η το pc μου...

Ευχαριστω!

save.rar

Link to comment
Share on other sites

katevasa papa polla autokinita,mixanes ktl alla den xerw pws na ta perasw sto san adreas den einai .exe ta arxeia einai txd kai dll geinetai kapoios na me voithisei?katevasa kati san update .exe arxeio kai molis dilegw to arxeio poy prepei na antikatstisw moy leei oti den einai swsti i ekdosi enw egw katevasa gia eurwpaiki.

 

euxaristw ek twn proterwn :)

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

katevasa papa polla autokinita,mixanes ktl alla den xerw pws na ta perasw sto san adreas den einai .exe ta arxeia einai txd kai dll geinetai kapoios na me voithisei?katevasa kati san update .exe arxeio kai molis dilegw to arxeio poy prepei na antikatstisw moy leei oti den einai swsti i ekdosi enw egw katevasa gia eurwpaiki.

 

euxaristw ek twn proterwn :)

Συνήθως όταν λέει ότι δεν είναι η σωστή έκδοση εννοεί την έκδοση του παιχνιδιού πχ εσύ μπορεί να είσαι στην 1.1 και αυτό να δουλεύει απο την 1.2 και πάνω

 

Στο site που το κατέβασες δεν δίνει πληροφορίες?

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σκάλες-ανεμόσκαλες κλπ τις ανεβαίνουμε με κάποιο τρόπο ή απλά υπάρχουν για να υπάρχουν; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα τον τροπο για τις ληστειες!

Πρεπει να ειναι βραδι, και να εχετε ενα συγκεκριμενο βαν (δεν θυμαμαι τωρα το ονομα).

Μετα παταμε το κουμπι που εχει για τις αποστολες (πχ. ταξι, πιτσαδορος) και ξεκιναμε!

Εχει πολυ πλακα, μπαινεις σε σπιτια και σηκωνεις τηλεορασεις, στερεοφωνικα κτλ.

 

Αν καποιος γνωριζει που βρισκεται το van ας το γραψει.Ειναι σε συγκεκριμενο σημειο.Πρεπει να τις κανεις ολες τις "side missions" για να τελειωσεις με 100%

Κατι ακομα.Εχει περασει κανεις την αποστολη που κινηγας με το Chesna ενα lear jet στη las venturas και δεν πρεπει να προσγειωθει?Ειναι πολυ αργο το αεροπλανακι μου για να τον προλαβω.Any help? :)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Μολις δεις να ερχετε απο μακρυα το αλλο γυρισε το δικο σου και κοψε ταχυτητα και μετα με το μεσαιο κλικ κοιτα πισω σου το αλλο που θα έρχεται και οταν περασει από κάτω σου ακολούθα το
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

:what: :blink: Έχει αποστολή να ακολουθήσεις jet με ελικοφόρο; :shock: Πλάκα θα έχει, δεν έχω φτάσει ακόμα εκεί (το παίζω όποτε προλάβω, δηλαδή αραιά). :lol:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος γνωριζει που βρισκεται το van ας το γραψει.Ειναι σε συγκεκριμενο σημειο.Πρεπει να τις κανεις ολες τις "side missions" για να τελειωσεις με 100%

Κατι ακομα.Εχει περασει κανεις την αποστολη που κινηγας με το Chesna ενα lear jet στη las venturas και δεν πρεπει να προσγειωθει?Ειναι πολυ αργο το αεροπλανακι μου για να τον προλαβω.Any help? :)

Το van θα το βρεις απέναντι από το γυμναστήριο στην πρώτη πόλη.Η αποστολή είναι πολύ ζόρικη θα την περάσεις όπως λέει ο lefkal...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διάβασα όλο το thread αλλά δεν βρίσκω λύση. Κάθε φορά που ξεκινάω το παιχνίδι το τρέχει κανονικότατα για κανένα λεπτό και μετά από λίγο χαλάνε τα γραφικά του παιχνιδιού. Αν συνεχίσω να παίζω φτάνω σε σημείο να μην αναγνωρίσω τίποτα από ότι εμφανίζεται στην οθόνη. Όλα τα αντικείμενα εμφανίζονται με "μύτες" και με αλλόκοτα χρώματα. Το ίδιο πρόβλημα το αντιμετώπισα στο παρελθόν και με το Vice City, αλλά με το Grand Thief Auto 3 δεν είχα κανένα πρόβλημα. Πιστεύω ότι το υλικό μου καλύπτει τις απαιτήσεις του παιχνιδιού.

Pentium 4 socket 478 2.66Ghz0-512MB RAM DDR(PC 2700)-nVidia FX 5200 128MB

Μάλιστα το γεγονός που με προβληματίζει είναι ότι ένας φίλος μου με μικρότερη κάρτα γραφικών(Gforce4 MX 440 64MB) παίζει το παιχνίδι κανονικότατα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει!

 

ΥΓ: Μήπως γνωρίζεται κάποιο foroum ή site που να δίνει απαντήσεις σε προβλήματα του παιχνιδιού. Κατά προτίμηση ελληνικό. τέλος να ενημερώσω ότι το παραπάνω link(http://www.gtaforum.gr) δε λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα κατέβαζα τους τελευταίους drivers της κάρτας γραφικών και μετά αν συνέχιζε το πρόβλημα θα το έκανα reinstall.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω προσπαθήσει να κατεβάσω τους drivers της κάρτας γραφικών από το επίσημο site της nVidia αλλά δεν μπορώ να βρώ ποιοί είναι για το μοντέλο που έχω εγώ. Η έκδοση των drivers που χρησιμοποιώ είναι η 43.45
Link to comment
Share on other sites

Ωραια...

Πας στο site της Nvidia και πανω αριστερα καπου λεει Download drivers...

Πατας εκει και μετα σε παει σε μια σελιδα και επιλεγεις εκει...

Επελεξε Nvidia Geforce Series(ή κατι τετοιο,δεν θυμαμαι),μετα drivers νομιζω και μετα το Λειτουργικο Συστημα(Win 98, ΧΡ)

Αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά που λες τα έχω ξανακάνει και πάντα καταλήγω στην ακολουθη σελίδα. δεν έχω κάνει ποτέ download το αρχείο γιατί δεν είμαι σίγουρός κατά πόσο οι παραπάνω drivers κάνουν για την κάρτα γραφικών μου. Οι επιλογές που ακολούθησα για να φτάσω σε αυτή την σελιδα ήταν: graphics driver->Geforce & TNT2->Windows Xp or 2000

 

Please make sure to read the Driver Installation Hints Document before you install this driver.

--------------------------------------------------------------------------------

 

U.S. English

File Size: 20.6 MB

 

Downloads

» Primary Download Site «

 

 

File Size: 29.6 MB

 

Downloads

» Primary Download Site «

 

 

Release Highlights:

 

ForceWare 78.01 adds support for GeForce 6500 only. There are no additional driver updates in 78.01 since 77.77.

SLI support for GeForce 6600 and GeForce 6600 LE

New SLI rendering mode (SLI Antialiasing) for increased antialiasing performance

Broader SLI optimizations and validation for the latest games

Resolved SLI Antialiasing issues with some applications and generating screen shots. For a full list of other issues resolved, please view the driver release notes.

Microsoft® DirectX® 9.0c and OpenGL® 2.0 support

Link to comment
Share on other sites

Κανουνε ρε συ...

Αφου διαλεγεις Geforce μου λες,και αφου παλι λες οτι εχεις Geforce εισαι ok...

Link to comment
Share on other sites

Όχι εντάξει έλεγα επειδή η έκδοση που έχω έίναι οι 43.45(εδώ και δύο χρόνια) και αυτή η 78.01 μήπως είναι για άλλη κάρτα γραφικών, καθώς η δικιά μου δεν είναι και η τελευταία λέξη της τεχνολογίας. ΟΚ, θα το δοκιμάσω και θα ξαναποστάρω αύριο για να σου πώ. Anyway, thanks
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου η 43.45 είναι ΠΑΜΠΑΛΑΙΑ! Εννοείται πως η 78.01 είναι ΓΙΑ ΟΛΕΣ τις geforce.

 

Αφού το λέει κιόλας GeForce and TNT2 :D και είναι καλό να τους ανανεώνεις όταν βγαίνουν καινούργιοι

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...