Jump to content

[PC] Grand Theft Auto: San Andreas


Jim22378
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια επειδη εχετε περιπου την ιδια απορια,νομιζω οτι πατας δεξι κλικ πανω σε εναν απο τη συμμορια σου (φαινεται και ενα πρασινο βελακι απο πανω του)και μετα το y ή το h,αλλά παλι δεν ειμαι σιγουρος.Εχω να το παιξω απο το καλοκαιρι....Καπως ετσι παντως!:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@argy_4: Μπααααααα εγώ ακόμα δεν την έχω συναντήσει και το χω προχωρήσει πολύ. Τι να την κάνεις μωρε, μπάζο είναι άλλωστε ;) ;) ;) :D

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

re paidia iparxei kapoios tropos na valeis to gta san andreas ( pc dvd rom) se ipologisti xwris syskevi dvd ??? an nai pws ??? iparxei programma pou na metatrepei ena dvd se 2 cd ??? please apantiste :(
akalyptos
Link to comment
Share on other sites

αυτό που μπρείς μάλον να κάνεις είναι να το κάνεις πρώτα εικόνα στον δίσκο σου με κάποιο πρόγραμμα όπως το αλκοχολ και μετά με το winrar να το κώψεις σε κομμάτια που να χωράνε σε cd
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πρώτα το εγκαθιστάς :p Μετά βάζεις το dvd σε έναν υπολογιστή που έχει dvd ανοίγεις το alcohol 120% και πατάς πάνω αριστερά δημιουργία εικόνας. Σου βγάζει ένα παραθυράκι και θα δεις κάπου που λέει τεμαχισμός αρχείου εικόνας κάθε: εκεί διαλέγεις το 700 πατάς επόμενο διαλέγεις που θες να τα βάλει μέσα στον δίσκο σου και ξαναπατάς επόμενο. Όταν τελειώσει θα έχει φτιάξει μόνο του όσα αρχεία χρειάζονται. Τα γράφεις μετά σε cd και τα ανοίγεις στον δικό σου υπολογιστή πάλι με το alcohol 120%.

 

Αν δεν κατάλαβες κάτι ξαναρώτα :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το παιχνιδι, αλλα οταν παω να το κανω εγκατασταση μου βγαζει σφαλμα στο data2. τι φταιει???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Εύκολο είναι αλλά θα σου συνιστούσα να μην βάλεις.Οχι τουλάχιστον μέχρι να φτάσεις στο 60-70%.Θα χάσεις όλη την μαγεία του παιχνιδιού έτσι..

Link to comment
Share on other sites

:confused:

Εύκολο είναι αλλά θα σου συνιστούσα να μην βάλεις.Οχι τουλάχιστον μέχρι να φτάσεις στο 60-70%.Θα χάσεις όλη την μαγεία του παιχνιδιού έτσι..

Σε παρακαλώ πες μου με pm έτσιι και αλλιώς δεν μπορώ να κάνω save του παιχνιδιού.

Link to comment
Share on other sites

:confused:

Σε παρακαλώ πες μου με pm έτσιι και αλλιώς δεν μπορώ να κάνω save του παιχνιδιού.

Γιατί δεν μπορείς να κάνεις save;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Opoios thelei 100% game save sto Grand theft auto san andreas pc mporei na to vrei sthn selida http://www.gamewinners.com/pcsave.php?file=pcgrandtheftautosanandreas-2.zip Opoios den mporei na to katevasei as epikoinwnisei mazi mou
Link to comment
Share on other sites

molis evala to game kai piga na to paixw alla auti i kamera na elenxete apo to pontiki mou xei spasei ta nevra ,idietara otan kanw to pontiki panw i kamera na dixnei katw!den sinithizete me tpt....ginete na to kanw na vlepw tin plati aftounou opws sto vice sity i oxi?
Link to comment
Share on other sites

Στην αποστολή freefall (που πρέπει να σκοτώσω τους εκτελεστες πριν προσγειωθούν και σκοτώσουν αυτον που έχει το Καλιγούλα Καζίνο) πως περναω το αεροπλάνο μέσα απο τον κρίκο; Δεν μπορώ να κάνω την αναστροφή! Έχει κάποιο κόλπο; :cry: :cry: :cry:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. :)

Φιλία είναι μια ψυχή που ζει σε δύο σώματα.

 

Αριστοτέλης.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα, (λίγο εταιροχρονισμένα) το παιχνίδι το παίζω αρκετό καιρό αλλά μόνο όταν έχω χρόνο...

Έχω κολλίσει στο σημείο που πρέπει να σώσω τον Madd Dogg απο την αυτοκτονία, πριν προλάβω να μπω μέσα στο φορτηγό με τις κούτες αυτός ο ηλίθιος έχει πέσει, τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.:)

Θέλω να αγοράσω το GTA:San Andreas για το PC μου και θέλω να σας ρωτήσω κάποια πράγματα επειδή είμαι άσχετος...

Καταρχάς,επειδή είναι η πρώτη μου φορά που θα παίξω videogame σε PC(πάντα έπαιζα σε κονσόλες)θέλω να μου πείτε,όταν το βάλω το παιχνίδι στο PC πρώτη φορά,θα το εγκαταστήσει σαν να είναι πρόγραμμα έτσι...;;;Όταν θα θέλω να ξαναπαίξω,θα ξαναβάζω το CD μέσα να το "τρέξει" ή θα έχει το πρόγραμμα του παιχνιδιού απο μόνο του το PC,έτοιμο να το παίξει...;;;Πείτε μου.

Επίσης,σκέπτομαι να αγοράσω και ένα χειριστηριάκι για το PC,ούτε πολύ ακριβό,ούτε φθηνό,απλά να κάνει την δουλειά του...

Αυτό καλό δεν είναι...;;;http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=1046&Nav_Section_Id=33&Catalog_Id=2&Product_Id=225540&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Αν ξέρετε και τίποτα άλλο σαν συμβουλή,σας παρακαλώ πείτε μου.:O

(Τέλος,αν σας βοηθάει αυτό ή παίζει ρόλο,σας λέω συμπληρωματικά ότι το παιχνίδι θα είναι αγορασμένο original,όχι αντιγραμμένο...)

Link to comment
Share on other sites

όταν το βάλω το παιχνίδι στο PC πρώτη φορά,θα το εγκαταστήσει σαν να είναι πρόγραμμα έτσι...;;;

 

Ναι !

 

Όταν θα θέλω να ξαναπαίξω,θα ξαναβάζω το CD μέσα να το "τρέξει" ή θα έχει το πρόγραμμα του παιχνιδιού απο μόνο του το PC,έτοιμο να το παίξει...;;;

 

Εφοσων το παιχνιδι θα ειναι original καθε φορα που θες να παιξεις πρεπει να βαλεις το DVD.Το game ειναι DVD και οχι CD.

 

 

Επίσης,σκέπτομαι να αγοράσω και ένα χειριστηριάκι για το PC,ούτε πολύ ακριβό,ούτε φθηνό,απλά να κάνει την δουλειά του...

Αυτό καλό δεν είναι...;;;http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=1046&Nav_Section_Id=33&Catalog_Id=2&Product_Id=225540&Merchant_Id=1&sts_cid=3

 

Μια χαρα ειναι , το ιδιο εχει και ο ξαδερφος μου , απλο και καλο.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.:)

Θέλω να αγοράσω το GTA:San Andreas για το PC μου και θέλω να σας ρωτήσω κάποια πράγματα επειδή είμαι άσχετος...

Καταρχάς,επειδή είναι η πρώτη μου φορά που θα παίξω videogame σε PC(πάντα έπαιζα σε κονσόλες)θέλω να μου πείτε,όταν το βάλω το παιχνίδι στο PC πρώτη φορά,θα το εγκαταστήσει σαν να είναι πρόγραμμα έτσι...;;;Όταν θα θέλω να ξαναπαίξω,θα ξαναβάζω το CD μέσα να το "τρέξει" ή θα έχει το πρόγραμμα του παιχνιδιού απο μόνο του το PC,έτοιμο να το παίξει...;;;Πείτε μου.

Επίσης,σκέπτομαι να αγοράσω και ένα χειριστηριάκι για το PC,ούτε πολύ ακριβό,ούτε φθηνό,απλά να κάνει την δουλειά του...

Αυτό καλό δεν είναι...;;;http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=1046&Nav_Section_Id=33&Catalog_Id=2&Product_Id=225540&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Αν ξέρετε και τίποτα άλλο σαν συμβουλή,σας παρακαλώ πείτε μου.:O

(Τέλος,αν σας βοηθάει αυτό ή παίζει ρόλο,σας λέω συμπληρωματικά ότι το παιχνίδι θα είναι αγορασμένο original,όχι αντιγραμμένο...)

 

 

Moλις βαλεις το DVD,θα σου βγαλει στην οθονη κατι σαν "οδηγο" εγκαταστασης.Πατας κανονικα επομενο,αρχιζει η εγκατασταση (install) στον φακελο που εσυ εχεις επιλεξει να αποθηκευτει, και μετα απο λιγο,αφου ολοκληρωθει,μπορει να σου βγαλει επιλογη να κανεις restart το pc (εφοσον στο ζηταει :!: ).Αφου γινει το restart εισαι ετοιμος να παιξεις πατωντας πανω στο εικονιδιο του παιχνιδιου.Νομιζω αν θυμαμαι καλα,πως δε χρειαζεται να βαζεις καθε φορα το DVD για να παιξεις.

Οσο για το χειριστηριο,νομιζω πως ειναι καλο και θα κανεις τη δουλεια σου.

Ελπιζω να σε βοηθησα :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι !

 

 

 

Εφοσων το παιχνιδι θα ειναι original καθε φορα που θες να παιξεις πρεπει να βαλεις το DVD.Το game ειναι DVD και οχι CD.

 

 

 

 

Μια χαρα ειναι , το ιδιο εχει και ο ξαδερφος μου , απλο και καλο.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε...:) :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...