Jump to content

[LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει βάλει κανείς τα στρογγυλά προστατευτικά της Nillkin στην κάμερα;

Αν ναι, έχει δει διαφορά στην ποιότητα στις φωτογραφίες / σημάδια κλπ;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Υπάρχει κάποιο link για παραγγελία του 9H+ απ' έξω;

Μετά από τόσα καλά σχόλια λέω να το δοκιμάσω κι εγώ.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/361025889853?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

Έχω πάρει δύο από τον συγκεκριμένο πωλητή.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο πιθανο ειναι οτι το κινητο θα πεσει με τη γωνια και θα σπασει η οθονη...εκει οτι και να εχεις δεν βοηθαει...αν πεσει με τα μουτρα δεν θα χτυπησει η οθονη γιατι υπαρχει το χειλος της θηκης που θα την κρατησει πιο ψηλα απο το εδαφος. Αρα μονο αν πεσει με τα μουτρα σε πετρες ιιισως κανει κατι το tempered... Το καημενο το nexus με μια απιθανη mercuri θηκη το εβαζα στην μπροστα τσεπη της ποδιας μου και οποτε εσκυβα να παρω κατι απο κατω επεφτε με τα μουτρα...δεν επαθε ποτε τιποτα...

 

εχει να κανει και πως θα πεσει..

εχω δει φιλου το κινητο να πεφτει απο υψος 20 εκατοστα και να ραγιζει η οθονη, οπως επισης εχω δει το δικο μου τοτε galaxy note να μου πεφτει απ την τσεπη απ το ποδηλατο εχω πηγαινα με 30 χιλιομετρα περιπου και να τρεχει απο πισψ μου με κολοτουμπες στην ασφαλτο! τη γλιτωσε με κατι γρατζουνιες μονο!

το screen protector και το tempered κατ εμε ειναι για να προστατευει απο μικρογρατζουνιες απο κλειδια, κερματα κλπ. οχι απο πεσιματα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link για παραγγελία του 9H+ απ' έξω;

Μετά από τόσα καλά σχόλια λέω να το δοκιμάσω κι εγώ.

Εγω παντως πηρε δυο 9H αντι να παρω ενα 9Η+... Απο τη στιγμη που δεν υπαρχει ουσιαστικη διαφορα νομιζω δεν αξιζουν σχεδον τα διπλα χρηματα

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.co.uk/itm/361025889853?_trksid=p2060353.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

Έχω πάρει δύο από τον συγκεκριμένο πωλητή.

 

Ευχαριστώ για το link. Θυμάσαι μήπως πόσο καιρό πήρε να έρθει;

Link to comment
Share on other sites

Με διαφορά οι καλύτερες θήκες. Καλύπτουν και τα κουμπιά αυξομείωσης έντασης.

 

https://www.goballisticcase.com/shop/lg/lg-g3/

Link to comment
Share on other sites

Με διαφορά οι καλύτερες θήκες. Καλύπτουν και τα κουμπιά αυξομείωσης έντασης.

 

https://www.goballisticcase.com/shop/lg/lg-g3/

 

ωραιες αλλα ογκωδης πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς τα στρογγυλά προστατευτικά της Nillkin στην κάμερα;

Αν ναι, έχει δει διαφορά στην ποιότητα στις φωτογραφίες / σημάδια κλπ;

 

Κανείς; :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο πακετακι για μπαταρια- εξωτερικο φορτιστη; Έχω δει κάποια στο e-bay, αλλά θα προτιμούσα μια περπατημενη λύση χωρίς να φοβάμαι την έκρηξη και σαφώς να έχω χρόνους απόφόρτισης ισάξιους της Μάμας μπαταριας! :)

 

Επίσης, παρήγγειλα απ το e-shop micro sd 128gb. Την έχει σε crazy στα 69€ για οποίον ενδιαφερεται!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο πακετακι για μπαταρια- εξωτερικο φορτιστη; Έχω δει κάποια στο e-bay, αλλά θα προτιμούσα μια περπατημενη λύση χωρίς να φοβάμαι την έκρηξη και σαφώς να έχω χρόνους απόφόρτισης ισάξιους της Μάμας μπαταριας! :)

 

Επίσης, παρήγγειλα απ το e-shop micro sd 128gb. Την έχει σε crazy στα 69€ για οποίον ενδιαφερεται!

 

Εγώ έχω από τον Σπετέμβρη αυτό το πακέτο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Έχω πάψει να ενδιαφέρομαι για διάρκεια της μπαταρίας αφού πρακτικά έχω πάντα απεριόριστη μπαταρία, ενώ και δεν δεσμεύεται το κινητό ποτέ σε μια πρίζα.

Τα καλά της αφαιρούμενης μπαταρίας!

 

http://www.amazon.co.uk/LG-BL-53YH-Rechargeable-Battery-Official/dp/B00NPJUQ1Q/ref=sr_1_fkmr0_3?ie=UTF8&qid=1434527088&sr=8-3-fkmr0&keywords=G+BC4300+Official+Desktop+Battery+Charger+%28White%29+for+LG+G3

http://www.amazon.de/LG-BL-53YH-Rechargeable-Battery-Official/dp/B00NPJPZ7G/ref=sr_1_fkmr0_2?ie=UTF8&qid=1434527131&sr=8-2-fkmr0&keywords=G+BC4300+Official+Desktop+Battery+Charger+%28White%29+for+LG+G3

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω αυτήν προστασία.

http://www.spigen.com/products/lg-g3-screen-protector-glas-tr-slim

 

Την έχει δοκιμάσει κανείς? Γιατί βλέπω καλύπτει και κάμερα κ αισθητήρες. Λειτουργούν καλά? Διότι άλλες προστασίες όπως της nillkin τους αφήνουν χωρίς κάλυψη.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει η τιμή και δεν εμπιστεύομαι γενικά εύκολα οποιαδήποτε εταιρεία.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Α οκ. Εχεις καθολου κατι αντιστοιχη της nillkin, με κοψιματα η οχι; Το μονο κακο με αυτα με τα κοψιματα ειναι οτι μαζευει λιγη σκονη στις ακρες. Αλλα βασικα το ιδιο θα γινει και σε αυτη που εβαλες, στο κοψιμο του ακουστικου. Αλλα σε λιγοτερο βαθμο.

Αλλα και παλι, δεν ειναι τιποτα τραγικο. Με μια μπατονετα καθαριζει.

Παντως, μιλοντας απο προσωπικη εμπειρια, μια χαρα ειναι και της nillkin. Κανενα προβλημα με τη ποιοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν εικόνα με χαλάνε τα κοψίματα τα πολλά. Ενώ της Spigen έχει μόνο στο ακουστικό που δεν φαίνεται και τόσο. Μόνο για αυτό

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα στη συσκευη μου αυτο το tempered.Το ειχε ενας φιλος μου και εκανε πολυ καλη επαφη οταν το εβαλα στην οθονη.Το πηρα 7 ευρω γιατι ειχε κανει μια αγορα 3 ιδια tempered και το 1ο ακομα το εχει κ μου πουλησε εμενα το ιδιο.Για πειτε μου τη γνωμη σας οσοι ξερετε.Καλο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα G3 λευκό χτες.. Εχει κάποιος να προτεινει καμια ομορφη θήκη;

 

εξαρταται τι ψαχνεις.

εγω εχω αυτη και τη θεωρω πανεμορφη :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εξαρταται τι ψαχνεις.

εγω εχω αυτη και τη θεωρω πανεμορφη :)

Μια λεπτή θήκη που να μην θερμαίνει πολυ το κινητό οταν αυτο ζεσταίνεται

Link to comment
Share on other sites

Μια λεπτή θήκη που να μην θερμαίνει πολυ το κινητό οταν αυτο ζεσταίνεται

 

εξαρταται τι ψαχνεις.

εγω εχω αυτη και τη θεωρω πανεμορφη :)

Αυτή που σου προτείνει ο φίλος είναι εξαιρετική αλλιώς quick circle να σε βολεύει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που σου προτείνει ο φίλος είναι εξαιρετική αλλιώς quick circle να σε βολεύει

Μου αρέσειη θήκη αλλα δεν την έχει σε λευκό θα βρω κάποια quickcircle

Link to comment
Share on other sites

Eχει παρει κανεις μπαταρια απο καποιο σκρουτζοναγαζο;Εχει να προτεινει κανεις που εμεινε ευχαριστημενος μην πεσω σε καμια μαιμου;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Eχει παρει κανεις μπαταρια απο καποιο σκρουτζοναγαζο;Εχει να προτεινει κανεις που εμεινε ευχαριστημενος μην πεσω σε καμια μαιμου;

Δοκίμασε στο click.gr

Link to comment
Share on other sites

Eχει παρει κανεις μπαταρια απο καποιο σκρουτζοναγαζο;Εχει να προτεινει κανεις που εμεινε ευχαριστημενος μην πεσω σε καμια μαιμου;

Μπορείς να πάρεις μια γνήσια από την procordia νομίζω 15€ έχει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Αξεσουάρ (θήκες, μπαταρίες, κάρτες μνήμης κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...