Jump to content

Umi Zero


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλα +15$ απο τον επισημο - προτεινόμενο απο το εργοστασιο reseller που εχει και δωρο την θηκη ! ! !

 

Επσιης οποιος δεν πηρε ακομα καλο ειναι να περιμενει πλεον reviews tests και να δουμε που θα σταθεροποιηθει πλεον η τιμη

 

Προσωπικα δεν εχω προβλημα να δωσω +15$ και να εχω ησυχο το κεφαλι μου.. Τουλαχιστον στο Vickmall το "παιχνιδι" το ξερουν και το δεμα φτανει χωρις καπελο και αναγουλες, + πληρωμη paypal..

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσωπικα δεν εχω προβλημα να δωσω +15$ και να εχω ησυχο το κεφαλι μου.. Τουλαχιστον στο Vickmall το "παιχνιδι" το ξερουν και το δεμα φτανει χωρις καπελο και αναγουλες, + πληρωμη paypal..

 

χωρις καπελο εννοεις τελωνειο? προσωπικα μου χει τυχει να παρω απο vickmall με απλο ταχυδρομειο και να περασει τελωνειο.

Link to comment
Share on other sites

χωρις καπελο εννοεις τελωνειο? προσωπικα μου χει τυχει να παρω απο vickmall με απλο ταχυδρομειο και να περασει τελωνειο.

 

Προφανως ησουν η εξαιρεση..

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Προφανως ησουν η εξαιρεση..

 

ειναι μη σου τυχει... 2 φορες μου τυχε εμενα... γενικα κι εγω απο vickmall ψωνιζω κινητα. και τωρα ψηνομαι παλι απο εκει να ψωνισω

Link to comment
Share on other sites

ειναι μη σου τυχει... 2 φορες μου τυχε εμενα... γενικα κι εγω απο vickmall ψωνιζω κινητα. και τωρα ψηνομαι παλι απο εκει να ψωνισω

 

Ετσι ακριβως...

Use your Illusions..
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε το ταξιδι

Shipped By Tracking Number

http://www.singpost.com RF3094702**SG

 

αγορα απο to2c την Τεταρτη

Edited by panosb26
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησε το ταξιδι

Shipped By Tracking Number

http://www.singpost.com RF309470265SG

 

αγορα απο to2c την Τεταρτη

Παρεα πανε τα δικα μας :) RF3094646**SG

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια περιμενουμε reviews Μολις το παρετε

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς Τεταρη 25/12? Και εγώ παραγγελεια από geekbuying στις 15/12 και ακόμα δεν έχει αποσταλεί. Όλο ******ες ότι υπάρχει έλλειψη και άλλα φούμαρα.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει παραγγείλει μέσα στο Δεκέμβρη και του έχει αποσταλλεί κιόλας, να το θεωρεί θαύμα. Εγώ έχω δώσει την παραγγελία από τις 19/11 περίπου και το στείλαν (αν το έστειλαν όντως, γιατί δεν φαίνεται ακόμα στο tracking) πριν 3 μέρες...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ δύσκολο...όσες παραγγελίες έχω κάνει από Κίνα έκαναν από 24 μέρες και πάνω....

Εμένα πάντως από 21/12 έχει κάνει dispatched to overseas. Μακάρι να γίνει κανένα θαύμα και να μου έρθει μέσα στο 14. Το καλύτερο δώρο!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το tinydeal μου είπε το έστειλε από τις 5/12 αλλά μόλις στις 22/12 εμφανίστηκε το 1ο αποτέλεσμα στο tracking.

 

2014-12-22 15:46

Asendia Asia, Departure from border point of origin country

2014-12-22 15:46

Asendia Asia, Arrival at border point of origin country

2014-12-22 15:46

Asendia Asia, Mailed

 

Μάλλον έχουν πήξει τα ταχυδρομεία και καθυστερούν τα πάντα πολύ.... Ίδια μέρα και ώρα βγάζει και τις τρεις "καταστάσεις".... τι να πεις... ας περιμένουμε.... Μόλις μου έρθει θα γράψω review full extra για να ξέρουμε τι παίζει....

Link to comment
Share on other sites

Παρεα πανε τα δικα μας :) RF3094646**SG

 

Και εμένα το παράγγειλα την Τετάρτη από to2c και μου έστειλαν σήμερα tn RF309463***SG. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι οι αριθμοί δεν κρατάνε αύξουσα σειρά. Επίσης κάτι έχει γίνει στο site τους και έχει κρασάρει, ελπίζω να έχει φτιάξει αύριο γιατί θέλω να κάνω άλλη μία παραγγελία για τον νέο χρόνο :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το tinydeal μου είπε το έστειλε από τις 5/12 αλλά μόλις στις 22/12 εμφανίστηκε το 1ο αποτέλεσμα στο tracking.

 

2014-12-22 15:46

Asendia Asia, Departure from border point of origin country

2014-12-22 15:46

Asendia Asia, Arrival at border point of origin country

2014-12-22 15:46

Asendia Asia, Mailed

 

Μάλλον έχουν πήξει τα ταχυδρομεία και καθυστερούν τα πάντα πολύ.... Ίδια μέρα και ώρα βγάζει και τις τρεις "καταστάσεις".... τι να πεις... ας περιμένουμε.... Μόλις μου έρθει θα γράψω review full extra για να ξέρουμε τι παίζει....

 

Ακριβώς τα ίδια (μέρα, ώρα, λεπτά και δευτερόλεπτα!!) βγάζει και σε ένα φίλο μου που το παρήγγειλε από tinydeal στις 19/11 και του έδωσαν track number στις 5/12!!! (μαζί έρχονται!! :) )

Edited by agrypas
Link to comment
Share on other sites

Όντως έρχονται μαζί ή απλά η μεταφορική έβαλε σε όλα ίδια στοιχεία να ξεμπερδεύει μερικές ώρες αρχίτερα.... το σάιτ των ελτα τι έχει πάθει ρε παιδιά? Δε δουλεύει εδώ και μέρες...
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω απο geekbuying το αγορασα 21/12 κι σημερα μ ειπαν θα μου το στειλουν Δευτέρα29/12.μέχρι τώρα ελεγαν οτι δεν εχουν αποθεμα (Ενω στην σελιδα του κινητου φαινοταν οτι ειχαν)
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω απο geekbuying το αγορασα 21/12 κι σημερα μ ειπαν θα μου το στειλουν Δευτέρα29/12.μέχρι τώρα ελεγαν οτι δεν εχουν αποθεμα (Ενω στην σελιδα του κινητου φαινοταν οτι ειχαν)

Σε εμένα σε pm που μου έστειλαν χθες μου είπαν Τρίτη η Τετάρτη θα το στείλουν, οπότε και σε σένα τότε μάλλον θα το στείλουν. Τι μεταφορά ζήτησες?

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα σε pm που μου έστειλαν χθες μου είπαν Τρίτη η Τετάρτη θα το στείλουν, οπότε και σε σένα τότε μάλλον θα το στείλουν. Τι μεταφορά ζήτησες?

Με singapore post. Εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με Pm αυτα.

Ας μεινουμε στα του τηλεφωνου να εχουμε ενα μπουσουλα και οχι σελιδες με ασχετα ....

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με Pm αυτα.

Ας μεινουμε στα του τηλεφωνου να εχουμε ενα μπουσουλα και οχι σελιδες με ασχετα ....

Κανένα πρόβλημα, να μεινουμε στα του τηλεφωνου αλλά ξεχνάς ότι σχεδόν κανένας δεν το έχει παραλάβει οπότε τι να πουμε για κάτι που δεν το έχουμε δει καλά καλά. Απλός μέχρι να ερθει, αν έρθει μοιραζόμαστε τις ανησυχίες και τις εμπειριες του κάθε μέλους. Άσε που και αυτά που γράφουμε μέχρι τώρα είναι χρήσιμα, έτσι για να ξέρει ο κάθε επίδοξος αγοραστής τι τον περιμένει.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα, να μεινουμε στα του τηλεφωνου αλλά ξεχνάς ότι σχεδόν κανένας δεν το έχει παραλάβει οπότε τι να πουμε για κάτι που δεν το έχουμε δει καλά καλά. Απλός μέχρι να ερθει, αν έρθει μοιραζόμαστε τις ανησυχίες και τις εμπειριες του κάθε μέλους. Άσε που και αυτά που γράφουμε μέχρι τώρα είναι χρήσιμα, έτσι για να ξέρει ο κάθε επίδοξος αγοραστής τι τον περιμένει.

 

Πολύ σωστό αυτό,οπότε μέχρι να έρθουν μπορούμε να λέμε τις ανησυχίες και τις εμπειρίες του κάθε μέλους και επίσης τι καινούργιο βρίσκουμε σχετικά με το μελλοντικό κινητό μας.

 

Επισης φαινεται λιγο μεγαλο

Edited by panosb26
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απιστευτο κι ομως αληθινο. παραγγελια απο vickmall μεσημερι 27-12-2014 και μεσημερι 28-12-2014 ηρθε mail με tracking number. Λετε οντως να το στειλουν τοσο γρηγορα? εχω πολυ καλη αποψη για τις υπηρεσιες του vickmall γενικα.
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ γρήγοροι..

19 παραγγελία και 25 έγινε dispatced...Ένα κινητό για το αδελφό μου

Απιστευτο κι ομως αληθινο. παραγγελια απο vickmall μεσημερι 27-12-2014 και μεσημερι 28-12-2014 ηρθε mail με tracking number. Λετε οντως να το στειλουν τοσο γρηγορα? εχω πολυ καλη αποψη για τις υπηρεσιες του vickmall γενικα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...