Jump to content

Doogee DG900 Turbo


chalk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με 2 sim δοκιμασες?

 

Εγώ που το έχω από την αρχή με 2 sim δεν μου παρουσίασε πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τωρα εχω βαλει μονο μια sim και ειναι μια χαρα αλλα οταν βαζω και την micro sd συνεχιζει το προβλημα που ειχα πει και παραπανω...

 

Η κάρτα Micro sd είναι κινέζικη ?

Εχω διαβάσει ότι μερικές φορές δημιουργούν προβλήματα.

Δοκίμασε με κάποια επώνυμη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 250
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περίπου στο 12'25" του βίντεο, λίγο μετά που παίζει με το σηματάκι του ΚιτΚατ, πατάει αρκετές φορές το back, δεν πιάνει και τελικά πατάει το κεντρικό. Το περίεργο είναι, ότι ενώ υποτίθεται κάνει ριβιού το προσπερνάει χωρίς σχόλιο, ή χωρίς να επιμείνει να δει αν υπάρχει θέμα :wacko:.

Ανησυχητικό έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Περίπου στο 12'25" του βίντεο, λίγο μετά που παίζει με το σηματάκι του ΚιτΚατ, πατάει αρκετές φορές το back, δεν πιάνει και τελικά πατάει το κεντρικό. Το περίεργο είναι, ότι ενώ υποτίθεται κάνει ριβιού το προσπερνάει χωρίς σχόλιο, ή χωρίς να επιμείνει να δει αν υπάρχει θέμα :wacko:.

Ανησυχητικό έτσι;

 

Οντως,παταει το κεντρικο μετα.Οσοι το εχουν ας μας πουν για το back button στη συσκευη τους.

Link to comment
Share on other sites

παντως το δικο μου back button δουλευει μια χαρα απλως εμενα ειναι το προβλημα στο οταν βαζω στην θυρα 2 την micro sim και ακουμπαω λιγο εκει που μπαινουν οι sim μου λεει βαλτε παλι το κωδικο pin...αλλα στην θυρα 1 δουλευει μια χαρα...
Link to comment
Share on other sites

παντως το δικο μου back button δουλευει μια χαρα απλως εμενα ειναι το προβλημα στο οταν βαζω στην θυρα 2 την micro sim και ακουμπαω λιγο εκει που μπαινουν οι sim μου λεει βαλτε παλι το κωδικο pin...αλλα στην θυρα 1 δουλευει μια χαρα...

 

Δες και αυτο μηπως βοηθησει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το εχω εδω και πεντε μερες και μονο θετικες εντυπωσεις μου εχει προκαλεσει προς το παρον...ολα λειτουργουνε τελεια (και το back button ναι :P ) η φωτογραφικη εξαιρετικη και η μπροστα κ η πισω και γενικα το κινητο δε κολλαει καθολου...σιγουρα value for money
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το εχω εδω και πεντε μερες και μονο θετικες εντυπωσεις μου εχει προκαλεσει προς το παρον...ολα λειτουργουνε τελεια (και το back button ναι :P ) η φωτογραφικη εξαιρετικη και η μπροστα κ η πισω και γενικα το κινητο δε κολλαει καθολου...σιγουρα value for money

 

στειλε μας αμα θεσ μια φωτο να δουμε τι κανει

:D

Link to comment
Share on other sites

To ξαναβαζω για να το δουνε οσοι δεν το ειδανε....https://www.dropbox.com/s/...44154.mp4?dl=0

Εμενα παντως εκτος της καμερας του που μου αρεσε πολυ κατα τα αλλα με απογοητεψε τις 2 μερες που το κρατησα.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η μπαταρια δεν ειναι πολυ μικρη? Εγω εχω το Jiayu S2 με 2000mAh κ με κανονικη χρηση δεν βγαζει ως το βραδυ! Αυτο πως τα παει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο το εχω εδω και πεντε μερες και μονο θετικες εντυπωσεις μου εχει προκαλεσει προς το παρον...ολα λειτουργουνε τελεια (και το back button ναι :P ) η φωτογραφικη εξαιρετικη και η μπροστα κ η πισω και γενικα το κινητο δε κολλαει καθολου...σιγουρα value for money

 

 

 

:up: Συμφωνώ 100+%

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια η μπαταρια δεν ειναι πολυ μικρη? Εγω εχω το Jiayu S2 με 2000mAh κ με κανονικη χρηση δεν βγαζει ως το βραδυ! Αυτο πως τα παει?

 

 

Επειδή η κανονική χρήση είναι υποκειμενική αν μιλάς για τηλέφωνο - μηνύματα 2-3 ματιές σε internet 2 ημέρες στο νερό .Αν μιλάς για παιχνίδια από 3 έως βία 4 ώρες. Μόνο τηλέφωνο είναι όπως γράφει και η παρουσίαση έως και 4 ημέρες.

Η φόρτιση του από 10 -20 % σε λιγότερο από ώρα για να φτάσει το 100%.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι αρχαριος σε android και ψηνομαι να το παρω τι λετε αξιζει?

Η να δω κατι αλλο οπως το inew v3 plus?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι αρχαριος σε android και ψηνομαι να το παρω τι λετε αξιζει?

Η να δω κατι αλλο οπως το inew v3 plus?

Inew με 1850 μπαταρία?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν παιζω ενα παιχνιδι ζεστενεται πολυ μπορω να πω το κανει και σε εσας αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οταν παιζω ενα παιχνιδι ζεστενεται πολυ μπορω να πω το κανει και σε εσας αυτο?

 

 

Nαι ζεστένεται αλλά δε νομίζω ότι έχει θέμα . που και που ΄΄αστο κανά 5λεπτο και ψύκτο με το cleanmaster.

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδες ςιμαι ασχετος και δεν ξερω ποσο κραταει η μπαταρια.

Η 1850 ειναι μαλλον λιγη ε?

 

 

Πάρε το doeggee δε θα το μετενοιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα εβγαλε ενα προβληματακι παω να ανοιξω την καμερα και μου ελεγε η φωτογραφικη μηχανη δεν εχει συνδεθει αλλα εκανα επανεκκινηση και τωρα δουλευει μια χαρα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα εβγαλε ενα προβληματακι παω να ανοιξω την καμερα και μου ελεγε η φωτογραφικη μηχανη δεν εχει συνδεθει αλλα εκανα επανεκκινηση και τωρα δουλευει μια χαρα...

 

Κατα πασα πιθανοτητα το προβληματακι ηταν θεμα software!!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ναι κατι τετοιο παιζει.... Edited by Tasos12koufales
Link to comment
Share on other sites

Παιδια παλι τα ιδια με την φωτογραφικη μηχανη λεει δεν ειναι δυνατη η συνδεση με τη φωτογραφικη μηχανη...
Link to comment
Share on other sites

Με την μαμα εφαρμογη στο κανει αυτο? Αν ναι, η κανεις επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις η πριν απο αυτο δοκιμασε να εγκαταστησεις καμμια αλλη εφαρμογη πχ A Better camera να δεις πως θα αντιδρασει.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

την μαμα εχω...δοκιμασα κ με αλλη εφαρμογη αλλα το ιδιο λεει μονο αν κανω επαννεκινηση τοτε ερχεται στα καλα του!
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε απο τα settings/apps/all να κανεις clear data και clear cache στην εφαρμογη της καμερας, αυτο βοηθαει καμμια φορα.

Δεν εχω διαβασει το νημα, τι ρομ φορας, Αγγλοκινεζικη η m/l ?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Το εχει παραγγειλει κανεις απο κινεζικη ευρωπαϊκη αποθηκη; Η oebe hellas ( επισημη αντιπροσωπεια στην Ελλαδα ), τελικα θα κανει καποια προσφορα στα μελη του forum;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...