Jump to content

[Ρολόι] Motorola 360


blade_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον δοκιμασα κατι που φαινετε οτι δουλεψε! Εκανα reset το ρολογακι και μετα κατεβασα απο apktrain το τελευταιο update του android wear 1.1.1.20 στο google store εχει 1.1.1.19 κατι τετοιο! Μετα απο 2-3 φορες που πατησα update ειδα το download! Οσο γραφω αυτες τις γραμμες ειμαι ετοιμος να κατουρηθω απο την χαρα μου :P χαχαχα! δοκιμαστε το! :)

sorry λαθος apk mirror!

 

Παντως τωρα που το δουλεψα λιγο μεγαλη βελτιωση στο android wear! Μπραβο στην Google! Τις επομενες μερες θα δουμε ποσο θα λιωνει η μπαταρια! :P

Edited by panagiotisd

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 647
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τα watch faces τι παίζει τελικά; Μου έβγαλε και μένα αλλά δεν το έκανα ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Οσα watchface δοκιμασα μια χαρα παιζαν! Και απο Facer και απο Watchmaker!

 

@makis_m θες να μας στειλεις τα watchfaces που χρησιμοποιεις να κανουμε και εμεις test drive αν ειναι universal το προβλημα;

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μολις μου ηρθε αναβαθμιση για το android wear (και την εκανα) αλλα στο ρολοι τπτ.

Βεβαια κανοντας restart στο ρολοι μπας και κανει κατι επεσε η μπαταρια απο το 79% στο 65% !!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ναι δεν έχουν πρόβλημα τα faces, έκανε μόνο του αναβάθμιση μόλις το έβαλα στη φόρτιση. Πιο γρήγορο είναι.
Link to comment
Share on other sites

παραλαμβανω αυριο..με τι ξεκιναω? :p

 

διαβαζω διαφορα ωραια ρολογακια στο xda..υπαρχουν κ αλλου?γιατι βλεπω εχουν αφαιρεθει αρκετα.

 

τελος τα περναμε με ενα απο τα 2-3 γνωστα προγραμματα στο xda η αρκει και το android wear?

 

σας ευχαριστω!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Άντε με το καλό. Να το ευχαριστηθείς ;) από ρολόγια βρίθει ο τόπος. Όρεξη να έχεις να ψάχνεις. Από προγράμματα τώρα εγω χρησιμοποιώ το watchmaker premium

 

Ερώτηση προς τους παλιότερους......Υπάρχει κάποια ρύθμιση για να μη σου δείχνει ειδοποιήσεις από συγκεκριμένες εφαρμογές;;;;

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Για τα ρολογια μπορεις να μπεις στο facerepo και να δεις εκει μαζεμενα και για facer και watchmaker!

 

Για να μπλοκαρεις εφαρμογες μπαινεις μεσα στο android wear πατας το γραναζι και εχει επιλογη block app notification!

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Την εκανα και εγω την αναβαθμιση. Λοιπον στα θετικα, πιο γρηγορο σιγουρα, πιο ευχρηστο menu και χρησιμη πολυ η συνδεση με WiFi. Αρνητικα τωρα, η μπαταρια ειναι αστεια. Μου κρατουσε 2 μερες περιπου και τωρα το βραδυ θελει φορτιση με την ιδια ακριβως χρηση. Επισης πολλες μα παρα πολλες αποσυνδεσεις χωρις λογο. Mετα την αναβαθμιση το εβαλα για φορτιση και εφτασε μεχρι το 95% οπου και κολλησε. Εστρωσε με factory reset. Nομιζω οτι χρειαζοταν ακομα δουλεια αλλα ειχαν αργησει ηδη την κυκλοφορια της αναβαθμισης και δεν τους επαιρνε αλλο. Αυτα...

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που το παρατηρησα και εγω τις πρωτες 2 μερες ηταν οτι για κανενα λογο δεν ηθελε η μπαταρια να φτασει στο 100%. Μπορω να πω οτι απο χθες το ρολοι εστρωσε σε ολα του! 0 αποσυνδεσεις, η μπαταρια παλι μου βγαζει τις ιδιες ωρες οπως και πριν (περιπου 24ωρες) αλλα εγω ετσι και αλλιως καθε βραδυ το εβαζα να φορτισει! Για το wifi το εκανα δοκιμη και μου αρεσε που δουλευε σα να ηταν διπλα το τηλεφωνο μηνυματα και email, δεν το δοκιμασα για κλησεις! Αυτο που ειδα ειναι οτι καθε φορα που παω να βαλω μια φωτογραφια μου γραφει οτι το google photos σταματησε να δουλευει και δεν μπορω να περασω φωτογραφια στο my design του ρολογιου! Οχι οτι με νοιαζει ιδιαιτερα αλλα ειναι λιγο ξενερωτικο! Συμβαινει και σε αλλους;

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να είχε περάσει έστω τους αποθηκευμένους κωδικούς του WiFi στο ρολόι μέσω του κινητού για να μη χρειάζεται να τους βάζεις χειροκίνητα στο κινητό ξανά για να τους αποθηκεύσει στο ρολόι. Αν δλδ πάω σε ένα μέρος που έχω μόνο το ρολόι και δεν είχα ξανά πάει όσο είχα WiFi στο ρολόι, δε θα μπορώ να το συνδέσω.. Αυτό έχω καταλάβει αν και δεν το χρησιμοποίησα πολύ εν τέλει το WiFi
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να είχε περάσει έστω τους αποθηκευμένους κωδικούς του WiFi στο ρολόι μέσω του κινητού για να μη χρειάζεται να τους βάζεις χειροκίνητα στο κινητό ξανά για να τους αποθηκεύσει στο ρολόι. Αν δλδ πάω σε ένα μέρος που έχω μόνο το ρολόι και δεν είχα ξανά πάει όσο είχα WiFi στο ρολόι, δε θα μπορώ να το συνδέσω.. Αυτό έχω καταλάβει αν και δεν το χρησιμοποίησα πολύ εν τέλει το WiFi

Δεν καταλαβα τι εννοεις. Εμενα πχ συνδεθηκε κανονικα στο Wifi μου χωρις να βαλω πουθενα κωδικους.. Υπεθεσα οτι τους πηρε κατευθειαν απο το κινητο. Εκτος αν δεν καταλαβα τι θες να πεις.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω με τους κωδικούς δυστυχώς.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως η αναβάθμιση μου σκίζει τη μπαταρία ,στο μαύρο ΜΟΤΟ παρατήρησα ότι το ρολόι ανάβει μόνο του πάνω στο τραπέζι χωρίς να το κουνήσει κανείς το βράδυ που φορτίζω το γκρί.Στο γκρι θα το παρακολουθήσω και θα δώ.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που πατησα ηταν η επιλογη WiFi Automatic. Απο εκει και περα στο Saved Networks εχει ολα τα δικτυα μου κανονικα. Δεν εχω πληκτρολογισει πουθενα κωδικο...

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο! Και εγω το εχω Auto αλλα για να συνδεθει θελει να πατησεις πανω και να βαλεις απο το τηλεφωνο! Να θελει resync; Πολυ περιεργα τα πραγματα!

 

@nnik_1969 ποσο καιρο εχεις κανει το update στο μαυρο moto;

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το σωστό θα ήταν αυτό που λέει ο nickmostro... Μήπως κάνουμε καμία βλακεία κάπου;

Ααα μήπως όταν σεταρατε το κινητό δεν είχατε επιλέξει να αποθηκεύει τους κωδικός κλπ στους servers της Google; Γιατί εγώ όντως έτσι το έχω

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με συγχρονισμό το έχω.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Περιεργο! Και εγω το εχω Auto αλλα για να συνδεθει θελει να πατησεις πανω και να βαλεις απο το τηλεφωνο! Να θελει resync; Πολυ περιεργα τα πραγματα!

 

@nnik_1969 ποσο καιρο εχεις κανει το update στο μαυρο moto;

περίπου 5 ημέρες.Στο γκρι μου ΄ρθε εχθες.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Εχω δωσει ολα μου τα στοιχεια στην google και να μου συγχρονισει τα παντα οποτε θελει και να μου στελνει στην γκομενα οταν δεν μπορω εγω, να με παιρνει ματι οποτε θελει αυτο, αλλα αυτο με τον συγχρονισμο στο wifi δεν μου το κανει στο ρολοι! :P Τους τα δινω ολα στο πιατο και αυτοι δεν μου κανουν συγχρονισμο στα αποθηκευμενα μου wifi! χεχε!

 

@nnik_1969 και εγω τις ιδιες μερες αλλα ολα δουλευουν τωρα πολυ στρωτα!

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το accuweather λειτουργει στο ρολοΐ. Γιατι εμενα ουτε καν. Γενικα μετα το factory reset εχει στρωσει παντως.

Nokia 5800-> LG Αrena km900-> Samsung Galaxy S-> Nokia Lumia 820-> Sony Xperia Z2-> Samsung Galaxy A5(2017)-> Xiaomi Mi A1

iPad mini-> iPad Air 2

Sony Smartwatch2-> Moto 360-> Xiaomi mi Band 2-> Xiaomi Mi Band 3-> Xiaomi Amazfit Bip

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...