Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε όλους τους developers και public testers ήρθε η GM του iOS 10. Πάντα έτσι γινόταν, 1 εβδομάδα πριν κυκλοφορήσει για όλους έβγαινε η GM της κάθε έκδοσης για τις τελικές δοκιμές.

 

επειδή είμαι νέος στο λειτουργικό, δεν το γνώριζα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε κανένας; Εντυπώσεις;

Εγώ που την έχω περάσει στο 6 plus μου είναι μια χαρά. Δεν έχω κανένα θέμα γενικά, το κρατάω άνετα ακόμα έναν χρόνο (που δεν νομίζω αλλά λέμε τώρα :lol:)

 

Γενικά η 10 πάει μια χαρά στα 6άρια. Δεν έχουν κάποιο θέμα ώστε να σε κρατήσουν για να μην αναβαθμίσεις.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ειμαι λιγο οφτοπικ αλλα εδω συχναζετε οι iphonerz οποτε θεωρω ειναι το καταλληλο μερος να ρωτησω.

Θελω να αγορασω iphone να δοκιμασω το iOS καθως στα αμεσα πλανα μου ειναι και η αγορα mac.

Τα προγραμματα που χρησιμοποιω ειναι αποκλειστικα για pc. Το κινητο με απασχολει να εχει καλη μπαταρια (θελω να βγαζει την μερα με wifi + data ) ,επισης θελω αξιολογη καμερα και τελος να μην εχει λαγκ ( για αυτο θελω και να μπω στο iOS).

 

Επειδη χρηματα την παρουσα χρονικη περιοδο δεν υπαρχουν ωστε να αγορασω το 7 κοιταω 6/6s μεταχειρισμενα. Αν υποθεσουμε μεση τιμη για 16gb 350/450 πιο θα επιλεγατε? Με την προοπτικη αλλαγης του χρονου στο 7s.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ειμαι λιγο οφτοπικ αλλα εδω συχναζετε οι iphonerz οποτε θεωρω ειναι το καταλληλο μερος να ρωτησω.

Θελω να αγορασω iphone να δοκιμασω το iOS καθως στα αμεσα πλανα μου ειναι και η αγορα mac.

Τα προγραμματα που χρησιμοποιω ειναι αποκλειστικα για pc. Το κινητο με απασχολει να εχει καλη μπαταρια (θελω να βγαζει την μερα με wifi + data ) ,επισης θελω αξιολογη καμερα και τελος να μην εχει λαγκ ( για αυτο θελω και να μπω στο iOS).

 

Επειδη χρηματα την παρουσα χρονικη περιοδο δεν υπαρχουν ωστε να αγορασω το 7 κοιταω 6/6s μεταχειρισμενα. Αν υποθεσουμε μεση τιμη για 16gb 350/450 πιο θα επιλεγατε? Με την προοπτικη αλλαγης του χρονου στο 7s.

 

Εγώ πριν 2 μέρες πήρε το 6s 16αρι από μελος εδω του συγκεκριμένου forum.

Και 6αρι να πάρεις με 350€ είναι καλά.

Αυτά που ζητάς ολα τα κάνει και με το παραπάνω.

Καλύτερα πάρε ενα 6αρι έτσι κι αλλιώς δεν θα καταλάβεις διάφορες από το 6s. Θα γλυτώσεις και λεφτά.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Άριστα πάει το 6αρι με την τελευταία 9.3.5. Έχει αρκετή ζωή ακόμα. Όλα smooth και όμορφα. Η native εφαρμογές ναι ανοίγουν γρηγορότερα από nexus.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ειμαι λιγο οφτοπικ αλλα εδω συχναζετε οι iphonerz οποτε θεωρω ειναι το καταλληλο μερος να ρωτησω.

Θελω να αγορασω iphone να δοκιμασω το iOS καθως στα αμεσα πλανα μου ειναι και η αγορα mac.

Τα προγραμματα που χρησιμοποιω ειναι αποκλειστικα για pc. Το κινητο με απασχολει να εχει καλη μπαταρια (θελω να βγαζει την μερα με wifi + data ) ,επισης θελω αξιολογη καμερα και τελος να μην εχει λαγκ ( για αυτο θελω και να μπω στο iOS).

 

Επειδη χρηματα την παρουσα χρονικη περιοδο δεν υπαρχουν ωστε να αγορασω το 7 κοιταω 6/6s μεταχειρισμενα. Αν υποθεσουμε μεση τιμη για 16gb 350/450 πιο θα επιλεγατε? Με την προοπτικη αλλαγης του χρονου στο 7s.

 

Ο καθένας με τις ανάγκες του αλλά θεωρεί τα 16gb ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΑ. 32 και άνω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάνω εγκατάσταση του 10 αριού στο 6 αρι μου..Ο Θεός βοηθός...Πρέπει να είμαι από τους πρώτους .....8 η ώρα είπανε θα το στέλνανε Αθήνα 8 και 1 λεπτό το άρχισα :(
Link to comment
Share on other sites

Κάνω εγκατάσταση του 10 αριού στο 6 αρι μου..Ο Θεός βοηθός...Πρέπει να είμαι από τους πρώτους .....8 η ώρα είπανε θα το στέλνανε Αθήνα 8 και 1 λεπτό το άρχισα :(

 

Περιμένουμε με αγωνία νέα σου....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλα παιδιά.Το 6 αρακι πάει περίφημα ,ακομα το ψάχνω για τις αλλαγές στο λειτουργικό ,εβγαλα κιόλας προεγκατεστημενες εφαρμογές ,κατι ρολόγια και podcasts

Ούτε κολλήματα ούτε τίποτα....και με ΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και σε μενα, παει πολυ καλα και το "νεο κλειδωμα" δεν ενοχλει καθολου!
κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

1 γιγα ΟΤΑ και 2,3 γιγα pc!

 

Το ξέρω αυτό αλλά τελικά υπάρχει διαφορά;

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω αυτό αλλά τελικά υπάρχει διαφορά;

 

Οχι το ιδιο αποτελεσμα εχει! Απλα απ το pc εισαι μαλλον πιο σιγουρος για το αποτελεσμα μιας κ εχω ηδη μια αποτυχημενη προσπαθεια στο iPad Pro μου!

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις.

Περιμένουμε τις πρώτες "αντιδράσεις" για τα 10

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα κάτι άλλο

Ξαφνικά μου άλλαξε η χωρητικότητα ....εκει παλιά που μου έλεγε 49 gb ελευθερο χώρο και περίπου 6 γίγα χρησιμοποιημενα , τώρα μου λέει 51 γίγα διαθέσιμο χώρο και 7.39 γίγα τα χρησιμοποιημένα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα κάτι άλλο

Ξαφνικά μου άλλαξε η χωρητικότητα ....εκει παλιά που μου έλεγε 49 gb ελευθερο χώρο και περίπου 6 γίγα χρησιμοποιημενα , τώρα μου λέει 51 γίγα διαθέσιμο χώρο και 7.39 γίγα τα χρησιμοποιημένα :lol:

 

Και δεν εισαι ο μονος που σ'το αλλαξε :lol:

κ @ τ @ ν τ ι @
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μου αρέσει είναι όταν κανεις swip την οθόνη από πάνω προς τα κάτω και σε βάζει στις γνωστοποιησεις είναι πολύ ανοιχτό γκρι ,ενω όταν κανεις από αριστερά προς τα δεξια είναι κανονικό μαυρο χρώμα....δηλ έχει πιο έντονα χρώματα και διαβάζονται πιο εύκολα
Link to comment
Share on other sites

κι'εγω μολις περασα μεσω ΟΤΑ την αναβαθμιση σε 10 και ολα καλα μεχρι στιγμης.λιγο με το κλειδωμα εχω ενα θεμα...ειχα σινηθησει τον αλλον τροπο αλλα θα δουμε στην πορεια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι'εγω μολις περασα μεσω ΟΤΑ την αναβαθμιση σε 10 και ολα καλα μεχρι στιγμης.λιγο με το κλειδωμα εχω ενα θεμα...ειχα σινηθησει τον αλλον τροπο αλλα θα δουμε στην πορεια.

 

Θα βγάζεις πιο συχνά φωτογραφίες δεν πειράζει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θα βγάζεις πιο συχνά φωτογραφίες δεν πειράζει

 

αφού ξεκλίδωνε από αριστερά προς δεξιά. φώτο βγάζει από δεξιά προς αριστερά :p

Link to comment
Share on other sites

αφού ξεκλίδωνε από αριστερά προς δεξιά. φώτο βγάζει από δεξιά προς αριστερά :p

 

Ναι όντως μπερδεύτηκα

Δεν το έχω περάσει σε εμένα. Ενός φίλου που έβλεπα με μπέρδευε λίγο αυτό με το ξεκλείδωμα που άλλαξε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά

Βλέπω ότι σε σχέση με 9.3.5 και με ίδιες ρυθμίσεις έχω αισθητά μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας .Το έχετε παρατηρήσει και εσείς ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...