Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ!

Πάντως εμένα δεν μου είπαν 5 εργάσιμες. Είπαν θα με πάρουν τηλέφωνο από τα κεντρικά τους.

Πολύ άσχημο αυτό να σου λένε σε κάθε κατάστημα και κάτι διαφορετικό. Καλά, αφού τους είχαν στείλει email, κανείς δεν το είχε διαβάσει?

 

Στο δικο μου καταστημα δεν γνωριζαν για την τιμη για το 120αρι εννοω αλλα γνωριζαν οτι θα

ειναι 5 εργασιμες με κουριερ στο σπιτι!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως πήρα το μαύρο στα 580€ και πήρα και χαρτί με την σφραγίδα του καταστήματος ότι θα σταλεί στη διεύθυνσή μου το PS4...!

Η αλήθεια να λέγεται...όλοι τους είναι για γέλια. Η εξυπηρέτηση που ανέφερα ατην αρχή ότι μου έστειλε την λίστα με τα μαγαζιά μέσω SMS, στην πρωτη επικοινωνία έκανε την 'κουνελα', μετά την κραξαμε και τότε μας εξυπηρέτησε. Μια άλλη πάω ρωτάω για απόθεμα, παιρνει τηλέφωνο να ρωτήσει, και απαντησε μια άλλη που ήταν ακριβώς από πίσω της! Ένα μέτρο...Αυτό για το χαρτί θα πάρω τηλέφωνο αύριο να το απαιτήσω να σταλεί με email. Σου είναι εύκολο να μου πεις από ποιο κατάστημα έκαναν αυτή την σωστή κίνηση?

Edited by xoxlasae
Link to comment
Share on other sites

Στο καταστημα της Νέας Ιωνίας. Δεν νομίζω να το δινανε αν δεν το ζητούσα, αλλά όταν τους είπα ότι το θέλω, το έδωσαν πολύ προθυμα.
Link to comment
Share on other sites

Στο καταστημα της Νέας Ιωνίας. Δεν νομίζω να το δινανε αν δεν το ζητούσα, αλλά όταν τους είπα ότι το θέλω, το έδωσαν πολύ προθυμα.

Ωραία φίλε μου για να το έχω σαν αναφορά.

Ωριστε και 2 φώτο από το z3 της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία φίλε μου για να το έχω σαν αναφορά.

Ωριστε και 2 φώτο από το z3 της Vodafone.

 

Με γεια φίλε! Είναι ερωτεύσιμο ακόμα και σε μαύρο!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι οτι θα με εκνευρισουν εδω στα τοπικα μαγαζια ..μπορει να μην το εχει και κανεις ...κι αν τους πω για προσφορα ,σιγουρα δεν θα το εχει κανεις ..οποτε λεω να παω σαν καλο παιδι να το ζητησω και μετα να πω τα της προσφορας..

τι λετε ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι οτι θα με εκνευρισουν εδω στα τοπικα μαγαζια ..μπορει να μην το εχει και κανεις ...κι αν τους πω για προσφορα ,σιγουρα δεν θα το εχει κανεις ..οποτε λεω να παω σαν καλο παιδι να το ζητησω και μετα να πω τα της προσφορας..

τι λετε ?

 

Εγω λεω να τους πεις τα καλαντα:lol::lol::lol:

Και μετα να σου το δωσουν και δωρο:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να τους πεις τα καλαντα:lol::lol::lol:

Και μετα να σου το δωσουν και δωρο:D

Αν παω στις 31,12 να τα πω ,θα παρω τα ...:p...ουππς σορυ Γιωργο ..τελος

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Αύριο στην γραμμή ολα τα shops....το κέρδος είναι καλό κι εχω κι άκρη τα κινητα να φύγουν οσο τα πήρα...

Αν κάτσει έκατσε...για δικό μου πάντως σαφώς και δεν κρατάω κανένα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Επειδή βρίσκομαι σε αναζήτηση νέου κινητού και επειδή μου αρέσει αρκετά το Ζ3, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.

Αξίζει η αγορά του, δεδομένου ότι δεν ασχολούμαι με παιχνίδια και διάφορες εφαρμογές, ή θα πάνε χαμένα τα λεφτά;

Επίσης, μεταξύ του Ζ3 και του Ζ3 compact ποιό να προτιμήσω; Ας πούμε ότι δεν με πειράζει η διαφορά μεγέθους και τιμής...

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά!

Επειδή βρίσκομαι σε αναζήτηση νέου κινητού και επειδή μου αρέσει αρκετά το Ζ3, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.

Αξίζει η αγορά του, δεδομένου ότι δεν ασχολούμαι με παιχνίδια και διάφορες εφαρμογές, ή θα πάνε χαμένα τα λεφτά;

Επίσης, μεταξύ του Ζ3 και του Ζ3 compact ποιό να προτιμήσω; Ας πούμε ότι δεν με πειράζει η διαφορά μεγέθους και τιμής...

 

Ευχαριστώ.

Παρε το moto g 2nd generation μια χαρα θα κανεις την δουλεια σου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος ,δεν το έχει κανείς εδώ και δεν είναι διαθέσιμο ούτε στο σαιτ της Βοντα ..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Τζίφος ,δεν το έχει κανείς εδώ και δεν είναι διαθέσιμο ούτε στο σαιτ της Βοντα ..

Παραγγελία μονο σε κατάστημα οχι στο site το τονίζουν αυτό στη προσφορα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία μονο σε κατάστημα οχι στο site το τονίζουν αυτό στη προσφορα.

Δεν το έχει κανένα κατάστημα εδώ και μου πρότεινε ένας από αυτούς να το παραγγείλω από το σαιτ και να το παραλάβω από εκεί αλλιώς αν το παραγγείλει αυτός θα έρθει μετά την πρωτοχρονιά και δεν μπορεί να εγγυηθεί ότι θα υπάρχει ακόμη στοκ ps4

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

ψαξτε βονταφον στη μακρυγιαννη μοσχατο,πηγα για προτεκτορ και θελανε να μου πασσαρουν την προσφορα,,αλλα εγω μολις το ειχα κερδισει σε διαγωνισμο,,,χεχεχε Edited by lagouko
Link to comment
Share on other sites

Όποιος το πάρει από την προσφορά για να το δώσει ας μου κάνει πμ

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε 3 καταστήματα, στο ένα προσπάθησαν με νύχια και με δόντια να μου κάνουν συμβόλαιο (έχω κάρτα) και μετά από ...συνεννόηση του υπαλλήλου με την υπεύθυνη μου είπαν πως είναι εξαντλημένα τα Ζ3! Στο άλλο δεν ήξεραν για την προσφορά των 580 ευρώ, αλλά μόνο των 700 μαζί με το ps4 :lol: αλλά και αυτοί μου είπαν ότι τέλος το κινητό και στο τρίτο ήταν μια χαρά όλοι και ενημερωμένοι ..., έδωσα τα στοιχεία μου και το περιμένω στην επόμενη φουρνιά που θα φέρουν! (όχι ότι έχω ελπίδες για κάτι, αλλά έτσι για να έχουμε να λέμε) Μου είπαν και οι ίδιοι πως υπάρχει περίπτωση να έρθει το κινητό στα 580, ΑΛΛΑ να μην υπάρχει απόθεμα στο ps4 και εννοείτε ότι μπορώ ν' ακυρώσω μετά την παραγγελία!
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο ούτε στα Χανιά ούτε στο Ηράκλειο δεν υπάρχει ,από ότι έμαθα 7 Ιαν θα παραλάβει η Βοντα ξανά από Sony κι η προσφορά ισχύει έως τις 15 Ιαν ,οριακά δηλ

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σήμερα τα περισσότερα Vodafone κλειστά ήταν(μόνο εμπορικά κέντρα)και 2-3 σε πολύ βασικούς δρόμους.

Έκανα κράτηση για copper και μαύρο στη χειρότερη και βλέπουμε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για τα πανηγύρια βασικά είναι στη Vodafone,το 90%των ο καταστημάτων δεν έχουν ούτε δείγμα διαθέσιμο.

Κλασικές ελληνικές μη προσφορές δηλαδή

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

τελικά τα 580 ισχύουν για συμβόλαιο ή όχι; και όποιος το πήρε ήδη μέσα έχει τα καλά ακουστικά με το Noice canceling ή τα απλά;
Link to comment
Share on other sites

τελικά τα 580 ισχύουν για συμβόλαιο ή όχι; και όποιος το πήρε ήδη μέσα έχει τα καλά ακουστικά με το Noice canceling ή τα απλά;

 

580 χωρις συμβολαιο

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστεύω τα κινητά να είναι κλειδωμένα στο δίκτυο της Vodafone, παίζει κάτι τέτοιο;

 

Στην Ελλάδα εδώ και πάρα πολλά χρόνια δεν πωλούνται κλειδωμένες σε δίκτυα συσκευές...

Link to comment
Share on other sites

τελικά τα 580 ισχύουν για συμβόλαιο ή όχι; και όποιος το πήρε ήδη μέσα έχει τα καλά ακουστικά με το Noice canceling ή τα απλά;

Μονο το Z2 ερχοταν με τα noise canceling ακουστικα σε συγκεκριμενα πακετα. το Ζ3 ερχεται με απλου τυπου που ειναι καλυτερα απο τα απλου τυπου στο πακετο του Ζ2 οριστε το link .

http://www.sonymobile.com/gr/products/accessories/stereo-headset-mh750/

 

το καλο ειναι οτι στις ρυθμισεις ηχου των ακουστικων περιλαμβανεται το συγκεκριμενο σετ μαζι και με κατι αλλα.

https://www.dropbox.com/s/6wwx88hdedp27oe/Screenshot_2014-12-29-11-54-25.png?dl=0

Edited by xoxlasae
Link to comment
Share on other sites

ψαξτε βονταφον στη μακρυγιαννη μοσχατο,πηγα για προτεκτορ και θελανε να μου πασσαρουν την προσφορα,,αλλα εγω μολις το ειχα κερδισει σε διαγωνισμο,,,χεχεχε

 

αδερφέ, την προσφορά στην πασάρανε 580+ps4?

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...