Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για προστασία οθόνης είμαι ανάμεσα στο Nillkin H+ και στο Ultimate Shield. Ποιό μου προτείνετε;

Επίσης, για την προστασία της πίσω πλευράς τί υπάρχει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για προστασία οθόνης είμαι ανάμεσα στο Nillkin H+ και στο Ultimate Shield. Ποιό μου προτείνετε;

Επίσης, για την προστασία της πίσω πλευράς τί υπάρχει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ultimate shield για την οθόνη, για case αν έχεις cooper η το πράσινο = http://www.amazon.com/Xperia-Z3-Case-Protection-Absorption/dp/B00NO0WSGC

Βέβαια δεν ξέρω τι προστασία προσφέρει σε πτώσεις?!! αλλά για να είμαι ειλικρινής δε θέλω να μάθω! πάντως σίγουρα χρειάζεται θήκη γιατί για κάποιο λόγο θέλει να φύγει από τα χέρια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

@SpyGlass, σ'ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!

Οπωσδήποτε θέλει και θήκη, γιατί -τουλάχιστον από τα δικά μου χέρια- έχει φύγει πολλάκις το κινητό!

 

Έχει κανείς υπ'όψιν του ποιό σκρουτζομάγαζο πουλάει unbranded, όλα όσα απήντησαν στο τηλ. σήμερα, έχουν branded....:confused:

 

Υ.Γ. Ας μου στείλει π.μ. αν θεωρείται διαφήμιση να πει δημοσίως. Ευχαριστώ.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς υπ'όψιν του ποιό σκρουτζομάγαζο πουλάει unbranded, όλα όσα απήντησαν στο τηλ. σήμερα, έχουν branded....:confused:

http://www.skroutz.gr/products/show/15518269

Εγω το πηρα προσφατα απο το tokinito.gr

σε λευκο και είχε και noise cancellation handsfree.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/products/show/15518269

Εγω το πηρα προσφατα απο το tokinito.gr

σε λευκο και είχε και noise cancellation handsfree.

 

Το Ζ3; Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχει (τουλάχιστον στο σαιτ). Είναι unbranded;

Link to comment
Share on other sites

Το Ζ3; Το συγκεκριμένο κατάστημα δεν το έχει (τουλάχιστον στο σαιτ). Είναι unbranded;

http://www.skroutz.gr/products/show/17221185

Λογικά ειναι για να λεει EU. Παρε τους τηλ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/products/show/17221185

Λογικά ειναι για να λεει EU. Παρε τους τηλ.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!:)

Τους κάλεσα ήδη και είναι Τ-mobile τα κινητά τους. Δυστυχώς δεν βρίσκω κάπου unbranded!:(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!:)

Τους κάλεσα ήδη και είναι Τ-mobile τα κινητά τους. Δυστυχώς δεν βρίσκω κάπου unbranded!:(

 

Ελα ρε συ κανονικα επρεπε να αναγραφεται αυτο..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!:)

Τους κάλεσα ήδη και είναι Τ-mobile τα κινητά τους. Δυστυχώς δεν βρίσκω κάπου unbranded!:(

 

το mytel.gr το πηρες? απο εκει πηρα το compact, σφραγισμενο, Unbranded με ΣΜΣ 160χαρακτηρες..Ισως ειναι ελληνικο, δεν εχω κοιταξει, ομως το κινητο ειναι αψογο. 1η φορα ψωνισα μιας και ημουν σταθερος πελατης του birdphone απο που την εκανα αφου ανεβασαν τιμες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το mytel.gr το πηρες? απο εκει πηρα το compact, σφραγισμενο, Unbranded με ΣΜΣ 160χαρακτηρες..Ισως ειναι ελληνικο, δεν εχω κοιταξει, ομως το κινητο ειναι αψογο. 1η φορα ψωνισα μιας και ημουν σταθερος πελατης του birdphone απο που την εκανα αφου ανεβασαν τιμες..

 

Κάλεσα mytel και στην ερώτηση αν είναι unbranded μου απήντησε πως μάλλον.... της είπα ότι θέλω θετική απάντηση και μου είπε ότι το κουτι δεν γράφει κάποια εταιρεία απ'έξω. Θα περιμένω και θα ξανακαλέσω από Δευτέρα μήπως πετύχω κάτι!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα mytel και στην ερώτηση αν είναι unbranded μου απήντησε πως μάλλον.... της είπα ότι θέλω θετική απάντηση και μου είπε ότι το κουτι δεν γράφει κάποια εταιρεία απ'έξω. Θα περιμένω και θα ξανακαλέσω από Δευτέρα μήπως πετύχω κάτι!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Θα πρεπει να γραφει ΝV δηλαδή neutral variant

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα mytel και στην ερώτηση αν είναι unbranded μου απήντησε πως μάλλον.... της είπα ότι θέλω θετική απάντηση και μου είπε ότι το κουτι δεν γράφει κάποια εταιρεία απ'έξω. Θα περιμένω και θα ξανακαλέσω από Δευτέρα μήπως πετύχω κάτι!

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

το ιδιο μου ειχε πει και εμενα και το πηρα..της ειπα οτι αν λεει πανω οτιδηποτε απο εταιρεια θα το στειλω πισω, εξαλλου αντικαταβολη πηρα, αντε να εχανα 5 ευρω. και ξεμπλεξα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/products/show/17221185

Λογικά ειναι για να λεει EU. Παρε τους τηλ.

 

Οχι από phonegallery....αυτοί δεν ξέρουν τι τους γίνεται κι ασε πού δίνουν και ανοιχτά τηλεφωνά για καινούρια....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καμια ενημέρωση απο τους ελάχιστους τυχερους επανω στο θεμα της προσφοράς vodafone με το playstation 4 εχει κανεις; παραλαβατε την κονσόλα;
Link to comment
Share on other sites

Οχι από phonegallery....αυτοί δεν ξέρουν τι τους γίνεται κι ασε πού δίνουν και ανοιχτά τηλεφωνά για καινούρια....

Αυτο δεν το ξερα, το μονο αρνητικο που ειχε στη συσκευασια του Ζ1 που χε παρει φιλη μου ηταν η ελλειψη handsfree.

Tokinito.gr ασπροπροσωπο με εβγαλε μιας και ειχε noisecancellation άκουστικα μεσα.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο τσακ να πάρω ένα πού βρήκα σφραγισμένο από vodafone.

Το θέμα είναι ότι το φοβάμαι.κι αν κάτσει στραβή ποιος μπλέκει με arvato?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο τσακ να πάρω ένα πού βρήκα σφραγισμένο από vodafone.

Το θέμα είναι ότι το φοβάμαι.κι αν κάτσει στραβή ποιος μπλέκει με arvato?

 

Δεν είναι έτσι φίλε! Με το σκεπτικό αυτό δεν θα πάρεις ποτέ κινητό! Γιατί τέτοια αρνητική σκέψη?

Εξάλλου θα έχεις DOA αν έχει κάποιο θέμα! (Εννοώ και από αγγελία να το πάρεις , θα έχει doa ακόμα αν βγάλεις τις αργίες που δεν μετράνε)

Πάντως τίποτα δεν θα έχει, προχώρα άφοβα! Να το βάλεις σε μια θήκη και θα σε είσαι κομπλέ ... :)

Link to comment
Share on other sites

Την arvato φοβάμαι κυρίως.μην μείνω 1 μήνα χωρίς κινητό

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την arvato φοβάμαι κυρίως.μην μείνω 1 μήνα χωρίς κινητό

Όταν έχεις doa δεν ασχολείσαι με την Arvato παρά μονο το κατάστημα.

Στα 400 ευρώ που τα δίνουν σφραγισμένα ακόμα και Vodafone που εχει μονο 2-3 εφαρμογές δικές της και τιποτα αλλο ούτε κάν logo στο boot είναι σκάνδαλο πραγματικά.

Εμένα 550 ευρώ μου στοίχισε το κινητό.

Κακώς φοβάσαι τοςο υπερβολικά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καμια ενημέρωση απο τους ελάχιστους τυχερους επανω στο θεμα της προσφοράς vodafone με το playstation 4 εχει κανεις; παραλαβατε την κονσόλα;

 

Απο την επόμενη εβδομάδα λογικά θα αρχίσουν να παραλαμβάνουν όσοι πολλοί λίγοι τυχεροί.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τρεις εφαρμογές δεν γινονται απεγκατασταση απο τα Vodafone branded. Επαφες, discover και updates. Αλλα δεν τρωνε πορους. Δειτε photos.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το doa δεν διαρκεί για πάντα.το μετά είναι το θέμα.

Μην βγάλει τίποτα με οθόνη κυρίως.pixels η κάτι άλλο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το doa δεν διαρκεί για πάντα.το μετά είναι το θέμα.

Μην βγάλει τίποτα με οθόνη κυρίως.pixels η κάτι άλλο.

 

Αν σου βγάλει,θα σου βγάλει στην αρχή πρόβλημα.(αν είναι δηλαδη ελαττωματικό οπουδήποτε θα στο βγάλει παντα στην αρχή,πολυ πολυ σπάνια μετά)

Ποτε δεν εχω στείλει service κινητό αν εχει περάσει doa και ήταν άψογο.

 

Εξαίρεση το 920 που λόγω εορτών που θα έπρεπε να το στείλω πίσω στο κατάστημα γιατί ήταν ελαττωματικό(θερμοκρασίες/άθλια μπαταρία) στο doa που δεν το εκανα(η μόνη εξαίρεση που το μετάνοιωσα μετά,διότι το εςτειλα τελικα service μετά ένα τρίμηνο) η το Xperia s που το πήρα σε τιμή σκάνδαλο λίγων ημερών επειδή είχε μικρό κίτρινο σημάδι στην οθόνη απο έναν τύπο που και αυτό το πήγα Arvato για αντικατάσταση οθόνης αλλα το γνώριζα έξ αρχής αλλα στην τιμή που το πήρα άξιζε πραγματικά η συσκευη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!:)

Τους κάλεσα ήδη και είναι Τ-mobile τα κινητά τους. Δυστυχώς δεν βρίσκω κάπου unbranded!:(

 

Αν δε βρεις σε κάποιο skroutzομάγαζο! (με υπομονή και λίγο ψάξιμο θα βρεις αυτό που θες όπως το θέλεις) υπάρχει εκτός skroutz το extreme mobile πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα (στο νήμα του htc one m8 λένε ότι έχει μόνο unbranded, δε ξέρω αν ισχύει και για άλλες συσκευές πλην της htc)

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το doa δεν διαρκεί για πάντα.το μετά είναι το θέμα.

Μην βγάλει τίποτα με οθόνη κυρίως.pixels η κάτι άλλο.

 

Μην ξεχνάς ότι από Vodafone είναι ελληνικό, οπότε έχει στοκ σε ανταλλακτικά η arvato και τους δίνει προτεραιότητα γενικώς στα ελληνικά.

Παρτο επιτέλους να το ευχαριστηθεις, θα το μετανιώσεις μετά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Την arvato φοβάμαι κυρίως.μην μείνω 1 μήνα χωρίς κινητό

 

Δυστυχώς ισχύει! αλλά όλα είναι θέμα τύχης, και πάντα έχουμε επιλογές για μικρό η μεγάλο ρίσκο!

 

Το καλό είναι ότι στα τηλέφωνα της sony δε θα υπάρχει έλλειψη ανταλλακτικών άρα θα είναι 15 μέρες (μάλλον!)

 

Εγώ με θάρρος το πήρα το ρίσκο (ακόμα περιμένω ανταλλακτικό για το htc μου = μάντεψε ποιος έχει το σέρβις?) και αναγκάστηκα να πάρω για μια βδομάδα το z3 compact της συζύγου, ανακάλυψα ότι η συσκευή είναι σούπερ!!! Μέχρι πριν ένα μήνα δεν υπήρχε περίπτωση να ακούσω για sony xperia!!! = δε ξέρω τι θέματα είχαν τα προηγούμενα z! αλλα δε δικαιολογεί την οποία προκατάληψη υπάρχει!

Έκανα λοιπόν δώρο στον εαυτό μου το μεγάλο και...

 

Πραγματικά έχω πάθει πλάκα! (έχει κάποια μικρά bugs αλλά μόνο για χαμόγελο!) Φυσικά πρέπει να προσέχουμε λίγο περισσότερο (γλιστράει πιο πολύ από το m8!!!)

 

arvato ούτε απ έξω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...