Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επιβεβαιωνω για την Nilkin...την εβαλα με το που ανοιξα το κουτι...νιωθεις οτι δεν υπαρχει τιποτα επανω στην οθονη. Επισης εχω για ρεζερβα της ultimate shield... κοστισε κανα δυο ευρω παραπανω σαν πιο ''premium'', παρομοιως πιανει απο ακρη σε ακρη...δεν εχει ομως κοψιμο για τον σενσορα αριστερα απο το ακουστικο..ενω η nilkin εχει.

 

Σε ευχαριστω φιλε μου.

Χρονια πολλα και καλη χρονια να χεις!

 

Ενημερωση φρεσκια . Με πηραν τηλεφωνο πριν απο λιγο απο το καταστημα της vodafone που

το ειχα παραγγειλει και μου ειπαν οτι τους απαντησαν απο τα κεντρικα οτι η προσφορα με το z3 και το ps4

ισχυει μονο στα καταστηματα που τα <εχουν>. Μιλαμε εσκασα στα γελια πρωινιατικα!!

Οποτε οπως καταλαβατε οσοι προλαβαν........προλαβαν!!

Ονειρο ηταν.

Edited by PULMAN
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την κρατηση για το copper που την εκανες στην vodafone?

Γιατι σε γραπτη απαντηση μου απαντησαν πως μονο μαυρο εχουν

 

που να απευθυνθώ εγγράφως ώστε να έχω υπεύθυνη απάντηση, μήπως γνωρίζεις; εξυπ. πελατών;

 

ευχαρτώ εκ των προτέρων

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

που να απευθυνθώ εγγράφως ώστε να έχω υπεύθυνη απάντηση, μήπως γνωρίζεις; εξυπ. πελατών;

 

ευχαρτώ εκ των προτέρων

 

Μπαινεις στις vodafone στο σαιτ.

Εξυπηρετηση, στειλε μας email, και εκει τους λες τι ακριβως τι θελεις!

Δεν κανει τιποτα φιλε μου.:D

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=12185

 

τέλος το ps4 μαζί με το z3, όποιος πρόλαβε τον κύριον είδε!!!!

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=12185

 

τέλος το ps4 μαζί με το z3, όποιος πρόλαβε τον κύριον είδε!!!!

 

Έξ αρχής η "προσφορα" ήταν για παρά πολύ λίγους έξω απο τη Vodafone-εντός ομίλου έπεσε το "φαγοπότι" στην ουσία-

Μου λέγανε και μπαρούφες σε 2-3 καταστήματα οτι υπήρχε υπερβολική ζήτηση και ετςι έφυγαν λέει.

Συγκρατήθηκα απο μεςα μου μην σκάσω απο τα γέλια.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έξ αρχής η "προσφορα" ήταν για παρά πολύ λίγους έξω απο τη Vodafone-εντός ομίλου έπεσε το "φαγοπότι" στην ουσία-

Μου λέγανε και μπαρούφες σε 2-3 καταστήματα οτι υπήρχε υπερβολική ζήτηση και ετςι έφυγαν λέει.

Συγκρατήθηκα απο μεςα μου μην σκάσω απο τα γέλια.

 

ρεζίλι γίνονται με αυτόν τον τρόπο... τι να πω...

 

και μάλιστα το άλλαξαν στη σελίδα της προσφοράς αλλά στην αρχική ακόμα παραμένει το "δώρο ps4" ... το γραφίστα παιδιά γρήγορα να το αλλάξετε και αυτό.....

Edited by xenbast

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο περιεργεια ρωτησα σημερα στο mall αν ισχυει η προσφορα κ μου ειπαν ναι στα 580 με ps4 αλλα παραγγελια.καντε ενα κοπο κ παρτε εκει τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο περιεργεια ρωτησα σημερα στο mall αν ισχυει η προσφορα κ μου ειπαν ναι στα 580 με ps4 αλλα παραγγελια.καντε ενα κοπο κ παρτε εκει τηλεφωνο.

 

H επισημη τοποθετηση της vodafone σημερα το πρωι ηταν (οσα):lol::lol::lol:μαγαζια το εχουν

ακομα αποθεμα:X

Οποιος βρει μαγαζι ας μου πει και μενα , μηπως και αλλαξει ο καιρος......αεροπλανα πεφτουν,καραβια παιρνουν φωτια,αυτοκινητα ανατιναζονται ,.......και η vodafone:X:cry::nagger::whistle:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο περιεργεια ρωτησα σημερα στο mall αν ισχυει η προσφορα κ μου ειπαν ναι στα 580 με ps4 αλλα παραγγελια.καντε ενα κοπο κ παρτε εκει τηλεφωνο.

 

Εντωμεταξύ πριν λίγο σε άλλο γνωστό τεχνολογικό φόρουμ έγραψε κάποιος που έχει φίλο που δουλεύει στην Βόντα ότι : ""... Η προσφορά τελείωσε, έστειλε mail η vodafone στα καταστήματά της ότι τελείωσαν τα αποθέματα...""

Με την εταιρεία αυτή ποτέ δεν βαριέσαι πάντως! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο περιεργεια ρωτησα σημερα στο mall αν ισχυει η προσφορα κ μου ειπαν ναι στα 580 με ps4 αλλα παραγγελια.καντε ενα κοπο κ παρτε εκει τηλεφωνο.

 

Δεν έχουν ουτε με παραγγελία μόλις καλεσα, παντος στα 579€ την ειχαν για όσους τους λενε 699€? σε άλλα καταστήματα

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε,χθες που πήγα σε μια vodafone μου είπε αύριο το μεσημέρι έχει παραλαβή και μου το έχει παραγγείλει με την προσφορά,αλλά μόνο μαύρο.Θα περιμένω τηλεφώνημα και βλέπουμε.

Με το ps4πως γίνεται για να είμαι κατοχυρωμένος πως θα το πάρω;Μην πληρώσω μόνο την συσκευή στα 579€

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε,χθες που πήγα σε μια vodafone μου είπε αύριο το μεσημέρι έχει παραλαβή και μου το έχει παραγγείλει με την προσφορά,αλλά μόνο μαύρο.Θα περιμένω τηλεφώνημα και βλέπουμε.

Με το ps4πως γίνεται για να είμαι κατοχυρωμένος πως θα το πάρω;Μην πληρώσω μόνο την συσκευή στα 579€

 

Κράτα πολύ μικρό καλάθι.

Και εγώ έχω κάνει κράτηση αλλά οι πιθανότητες είναι ελάχιστες έως μηδαμινές μιας και τα καταστήματα από εχθές ενημερώθηκαν ότι τέλος η προσφορά.

Τώρα κατοχύρωση μόνο με γραπτό τρόπο ή διαφορετικά επιστρέφεις το κινητό.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ σε κατάστημα μου είπαν ότι δεν έχει η αποθήκη τους Ζ3 κι θα παραλάβουν 7 Ιαν

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Εδώ σε κατάστημα μου είπαν ότι δεν έχει η αποθήκη τους Ζ3 κι θα παραλάβουν 7 Ιαν

 

Μπορει να παραλαβει το καταστημα αλλα, η προσφορα γιοκ!

Οποιος προλαβε πριν τα χριστουγεννα καλως....(και ξερουμε πολυ καλα ποιοι ειναι)

Για τους αλλους(και γω μεσα) δεν θα μπορεσουμε.

Δεν θυμαμαι ποιο παλικαρι ηταν που το ειπε εδω μεσα, αλλα εγω προσωπικα ειχα μαυρα μεσανυχτα

για την προσφορα.

(παροολο συνδρομητης της εν λογο εταιρειας).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι ιδέα μου ή η κάμερά του είναι χάλια? Τράβηξα μια φώτο σε χαμηλό φωτισμό με φλας και είναι τίγκα στον θόρυβο

 

Ειδικά σε χαμηλό βγάζει καλές, αλλά δεν το έχω στο αυτόματο. Το έχω αφήσει στα 15mpxls.

Για δοκίμασε με φλας και τιμή ISO 100. Εμένα έτσι βγαίνουν πολύ φυσικές και με ελάχιστο θόρυβο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κράτα πολύ μικρό καλάθι.

Και εγώ έχω κάνει κράτηση αλλά οι πιθανότητες είναι ελάχιστες έως μηδαμινές μιας και τα καταστήματα από εχθές ενημερώθηκαν ότι τέλος η προσφορά.

Τώρα κατοχύρωση μόνο με γραπτό τρόπο ή διαφορετικά επιστρέφεις το κινητό.

 

Εννοείται! Δεν κρατάω καν καλάθι :p

Παραγγελία απλώς έγινε και αύριο θα ενημερώσω για την έκβαση.

Link to comment
Share on other sites

Κράτα πολύ μικρό καλάθι.

Και εγώ έχω κάνει κράτηση αλλά οι πιθανότητες είναι ελάχιστες έως μηδαμινές μιας και τα καταστήματα από εχθές ενημερώθηκαν ότι τέλος η προσφορά.

Τώρα κατοχύρωση μόνο με γραπτό τρόπο ή διαφορετικά επιστρέφεις το κινητό.

 

Στην περιπτωση που προλαβες κανονικα την προσφορα....αγορασες το ετοιμοπαραδοτο κινητο μαυρου χρωματος στα 579 και φευγωντας δεν σου εδωσαν καποιο χαρτι εγγυησεως ps4 , οπως εκανε ενας φιλος πιο πισω και μετα τις 5 εργασιμες που ειπαν οτι θα παραλαβεις το ps4 σου κανουν κανα κολπακι....ταχα μου πως ποτε δεν ισχυε κατι τετοιο ....τι κανουμε εκει ? το κινητο εχει ανοιχτει....

 

Γιατι ολα βασιζονται στο ποτε θα στειλει ο πωλητης το χαρτι που υπογραψες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι ιδέα μου ή η κάμερά του είναι χάλια? Τράβηξα μια φώτο σε χαμηλό φωτισμό με φλας και είναι τίγκα στον θόρυβο

 

τι τραβηξες? εγω εχω το compact, αλλα και με Ζ3 που δοκιμασα βγαζει παρα πολυ καλες φωτογραφιες και σαφως καλυτερες απο τα προηγουμενα...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μια φωτο μεσα στο σπιτι με φλας τραβηξα. Στα 20.7 mpx και βγήκε χάλια, όπως και οι υπόλοιπες

 

Έκανες αυτό που σου έγραψα πιο πάνω ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εχεις επανω τη nillkin και κρατας της ultimate shield με τις στρογγυλεμενες ακρες για ρεζερβα ? :shock: βαλε το ultimate shield να το χαρεις !

Πισω εχω nillkin glass και με ενοχλει το ''σκαλοπατακι'' στο πιασιμο, για να το ξεφορτωθω εκανα παραγγελια αλλο glass που ειναι 2,5D

 

Υπάρχει διαθέσιμο κάποιο λινκ για την συγκεκριμένη; Παρέχεται και προστατευτικό για την πίσω πλευρά ή το παραγγέλνεις εξτρά;

τελικά το αποφάσισα :D.... Ζ3 καφέ ή λευκό! Το από που δεν έχω αποφασίσει ακόμα, μάλλον κάιζερ στορ, που έχει ελληνικής αντιπροσωπείας. Προτείνετε κάποιο άλλο μαγαζί;

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω καλωδιο μαγνητικης φορτισης,,εχει καποιος καποια πληροφορια για καταστημα εντος αθηνων?
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο Amazon.es&.de και το Ζ2 είναι 150Ε φθηνότερο από το Ζ3 ..η διαφορά στο hardware τους δικαιολογεί τόσο μεγάλη απόκλιση ?

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο Amazon.es&.de και το Ζ2 είναι 150Ε φθηνότερο από το Ζ3 ..η διαφορά στο hardware τους δικαιολογεί τόσο μεγάλη απόκλιση ?

 

Στο hardware όχι βέβαια,αλλού είναι οι διαφορές.

Τώρα αν δικαιολογεί 150 ευρώ διαφορά είναι και λίγο υποκειμενικό και από τις προτεραιοτητες η το βάρος όπου δίνει ο καθένας σε μια συσκευή καθώς και οικονομικοί παράγοντες.

Για εμένα τα αξίζει προσωπικά εξ ου και το έδωσα το z2 μετά 5.5 μήνες χρήση και να πάρω το z3 και δεν το μετάνιωσα μιας και ο εχθρός του πολυ καλού z2 το ακόμα πιο εξαιρετικό z3.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...