Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τηλέφωνο δεν είναι ότι έχει μόνο καλή τι καλή δηλαδή απίστευτη μπαταρία, έχει και απίστευτο stand by.

Αυτό ρε παιδιά όταν δεν το δουλεύεις νεκρωνει τελείως.

Για ακόμα μια φορά Μπράβο τους!!!

 

To Z1 Compact μου, τη νύχτα σε εκτός σύνδεσης, με stamina και λειτουργία χαμηλής μπαταρίας, δε χάνει ούτε 1% μπαταρία. Το φορτίζεις το βράδυ, αποσυνδέεις το φορτιστή, και το πρωί έχεις κινητό με μπαταρία φορτισμένη 100%, έτοιμο να το λιώσεις στη χρήση όλη τη μέρα. Πιστεύω ότι έτσι και καλύτερα είναι τα πράγματα και στα Z3/Z3 Compact. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οι κάτοχοι μπορούν να αναφέρουν το firmware που φοράει τώρα η συσκευή ;

Το είδα στα Public και η οθόνη είναι όπως τη θέλω ακριβώς!

 

Θέλω το firmware version ούτως ώστε αν σε μελλοντικό update αλλάξουν κάποια ρύθμιση(την έχω πάθει με το Ζ Ultra) να ξέρω που να κάνω downgrade :P

Τρομερό κινητό αλλά τόσο μεγάλα εικονίδια γιατί ; Σα παιδικό ήταν το μενού !

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησα και με το Amazon ετςι ώστε να βγάλουν αυτοί άκρη με την μεταφορική εταιρία(αμέτρητα παράπονα διαβαςα απο άλλους χρηςτες για την συγκεκριμένη μεταφορική)και ποτε τελικά θα φτάσει Ελλάδα το κινητο και εντός 48ωρων θα με ενημερώσουν.

Για να δούμε.

 

 

http://www.sony-asia.com/product/ep881 ειναι συμβατο τελικα?

 

Το ίδιο βάζουν εργοστασιακά σε κάθε συσκευη κατα 99% στο z3.

Το z2 αυτό είχε ακριβώς.

Δεν ειναι κανα τρομερός ταχύ φορτιστής αλλα σε νορμαλ επίπεδα,βλέπεις 1.5mA εξοδο εχει.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο βάζουν εργοστασιακά σε κάθε συσκευη κατα 99% στο z3.

Το z2 αυτό είχε ακριβώς.

Δεν ειναι κανα τρομερός ταχύ φορτιστής αλλα σε νορμαλ επίπεδα,βλέπεις 1.5mA εξοδο εχει.

 

1500mA λέει, δηλαδή 1.5A

Link to comment
Share on other sites

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συγκριτικο τεστ Hxεια

 

Sony Ζ3 vs HTC M8

 

 

Sony Z3 vs Sony Z2

 

Εκτός από αυτά τα συγκριτικά το Ζ3 κυκλοφορεί σε αρχικη τίμη στα μαγαζία 50 ευρώ λιγότερα, 699 ευρώ , από όταν πρωτοκυκλοφόρησε το Ζ2 στα 749 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τελικά ειδοποιητήριο απο ΕΛΤΑ που σημειώνει οτι έφτασε Αθήνα το κινητό!

Αύριο,θα παραλάβω διοτι ήδη έκλεισαν!

 

Εντωμεταξύ συνέπεσε η άφιξη με την πρωτη γνωριμία μου σε Sony Center σε cooper και απλά ειναι εκθαμβωτικά εντυπωσιακό το κινητο:lol:

 

Αύριο τα σπουδαία λοιπόν και έλεγα μήπως ακόμα και τωρα κάνει το γύρω της Ευρώπης έως παραλάβω :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τελικά ειδοποιητήριο απο ΕΛΤΑ που σημειώνει οτι έφτασε Αθήνα το κινητό!

Αύριο,θα παραλάβω διοτι ήδη έκλεισαν!

 

Εντωμεταξύ συνέπεσε η άφιξη με την πρωτη γνωριμία μου σε Sony Center σε cooper και απλά ειναι εκθαμβωτικά εντυπωσιακό το κινητο:lol:

 

Αύριο τα σπουδαία λοιπόν και έλεγα μήπως ακόμα και τωρα κάνει το γύρω της Ευρώπης έως παραλάβω :p

 

πραγματικά ειναι απιστευτο χρώμα το χαλκινο, το ειδα σημερα και το ερωτευτηκα με τη μια.

ενω εχω σταμπάρει το compact λογω διαστάσεων τωρα με βάζει σε σκέψεις αυτο μονο και μονο για το χρώμα του. ειναι πανέμορφο το άτιμο.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τελικά ειδοποιητήριο απο ΕΛΤΑ που σημειώνει οτι έφτασε Αθήνα το κινητό!

Αύριο,θα παραλάβω διοτι ήδη έκλεισαν!

 

Εντωμεταξύ συνέπεσε η άφιξη με την πρωτη γνωριμία μου σε Sony Center σε cooper και απλά ειναι εκθαμβωτικά εντυπωσιακό το κινητο:lol:

 

Αύριο τα σπουδαία λοιπόν και έλεγα μήπως ακόμα και τωρα κάνει το γύρω της Ευρώπης έως παραλάβω :p

 

Το copper χρωμα διαλεξες;;;Προσωπικα,αν και μου αρεσει το πισω μερος της συσκευης με χαλαει που μπροστα ειναι ακομα μαυρο.Επειδη στο παρελθον ειχα το xperia x10,xperia V,xperia Z,xperia Z1 σε μαυρα,με εχει κουρασει η μαυριλα των Xperia.To Z3 με δελεαζει που ειναι σε λευκο μονο χρωμα μπρος/πισω.Παντως βλεποντας τα συγκριτικα το Z3 ριχνει στα αυτια και του galaxy s5,και του alpha σε θεμα φωτογραφιας αλλα μονο οταν χρησιμοποιηθει το manual mode.Εχουν προβλημα τα xperia στο superior auto,και επειδη ολοι οι "ειδικοι" του @@@ χρησιμοποιουν μονο το superior auto,βγαινουν τα αποτελεσματα που βγαινουν.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά ειναι απιστευτο χρώμα το χαλκινο, το ειδα σημερα και το ερωτευτηκα με τη μια.

ενω εχω σταμπάρει το compact λογω διαστάσεων τωρα με βάζει σε σκέψεις αυτο μονο και μονο για το χρώμα του. ειναι πανέμορφο το άτιμο.

 

Δες τα και τα 2 live οποίο σου κάνει κλικ καλύτερα.

Πάρε αυτό που σου αρέσει πραγματικά περισσότερο.

Αν και εφόσον οι διαστάσεις του z3 δεν σε χαλαν στο κράτημα στο χέρι και η τιμη του τότε z3 δαγκωτό.

 

Edit: το cooper αυστηρά διάλεξα,η μόνη εναλλακτική το αλλο το γαλαζοπράσινο ούτε λευκό ούτε μαύρο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά ειναι απιστευτο χρώμα το χαλκινο, το ειδα σημερα και το ερωτευτηκα με τη μια.

ενω εχω σταμπάρει το compact λογω διαστάσεων τωρα με βάζει σε σκέψεις αυτο μονο και μονο για το χρώμα του. ειναι πανέμορφο το άτιμο.

 

Δεν σε ενοχλει το πλαστικο στο compact;;;Το ρωταω γιατι αυτη τη στιγμη το Z3 το βρισκεις 550ευρω και το compact 490ευρω.Μικρη διαφορα λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα τελικα κι εγω μεσα σε ενα 24 ωρο απο το expansys. Αψογη η συσκευη και τωρα το ψαχουλευω και το φτιαχνω !!!
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα τελικα κι εγω μεσα σε ενα 24 ωρο απο το expansys. Αψογη η συσκευη και τωρα το ψαχουλευω και το φτιαχνω !!!

 

Καλώς ήρθες στο κλαμπ!! Σε τι χρωμα αν επιτρέπεται ?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται.κ εγω νεος κατοχος ενος Z3 μαυρου χρωματος.Ειναι ομως branded της Vodafone Germany.Μπορω να το κανω unbranded UK?θα κερδισω κατι εκτος απο τα πιο γρηγορα updates?
Επιτρέπεται μόνο 1 εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη του είναι πιο ψυχρή από του Z3 Compact σήμερα που τα είδα δίπλα δίπλα. Μεγάλο + για μένα το πόσο ψυχρά χρώματα έχει αλλά ας το έχει κάποιος υπόψη του που δε του αρέσουν.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα τελικα κι εγω μεσα σε ενα 24 ωρο απο το expansys. Αψογη η συσκευη και τωρα το ψαχουλευω και το φτιαχνω !!!

Καλορίζικο και καλοδούλευτο!

Άντε να αυξανόμαστε με αυτήν την μπομπα-κινητήρα :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η οθόνη του είναι πιο ψυχρή από του Z3 Compact σήμερα που τα είδα δίπλα δίπλα. Μεγάλο + για μένα το πόσο ψυχρά χρώματα έχει αλλά ας το έχει κάποιος υπόψη του που δε του αρέσουν.

Προσωπικά το έχω υπόψη, δεν με χαλάει και στην τελική προσαρμόζεις στα μέτρα του καθενός με αυξομειώσεις των τιμών RGB.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαιρεται.κ εγω νεος κατοχος ενος Z3 μαυρου χρωματος.Ειναι ομως branded της Vodafone Germany.Μπορω να το κανω unbranded UK?θα κερδισω κατι εκτος απο τα πιο γρηγορα updates?

Αυτό θα χρειαστείς να κατεβάσεις μια οποιαδήποτε ευρωπαϊκή unbranded official rom και φλασαρισμα με flash tool.

Καλορίζικο εξίσου!

 

Εδώ κοιτάζεις.

http://forum.xda-developers.com/z3/general/ftf-stock-firmwares-xperia-z3-models-t2886061

Απλά να κατεβάσεις αυτήν που ήδη έχεις για μελλοντική χρήση, αν θελήσεις service γιατί θα χρειαστεί να την περάσεις λογικά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σε όλους. Γνωρίζει κανείς πότε θα έρθει το dual στην ελλάδα;

 

Θα ´εχει άραγε μεγάλη διαφορά τιμής με το normal z3??

 

Ευχαριατώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Σε χρωμα λευκο ειναι πανεμορφο...σημερα πηρα και δυο θηκες απο public ultra slim και πλεον το εχω κανει λευκο-ροζ :) Εκεινο που μου εκανε εντυπωση,μια και ζω σε πολυ δυσκολη περιοχη απο θεμα ληψης, ειναι το σημα του κινητου.Η ληψη του ειναι εξαιρετικη τοσο σε σχεση με το Note 3 που εχω αλλα και σε σχεση και το Iphone 5s!! Edited by TRACKBYTRACK
Iphone 7 Plus 128gb - Samsung Galaxy S7 - Ipad air - Macbook Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...