Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορω να απενεργοποιήσω το αυτόματο update που κανει το κινητο για το google+, google drive, hangouts κτλ...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους!

Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορω να απενεργοποιήσω το αυτόματο update που κανει το κινητο για το google+, google drive, hangouts κτλ...

Ευχαριστώ

Αν πας στις ρυθμισεις λγαριασμού - google και πατήσεις εκεί, θα τσεκαρεις ποια θες να κανει αυτοματα και ποια οχι.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι σε ολους!

Σας εχω ζαλισει με τις αποριες μου αλλα δειξτε επιεικεια καθοτι ειμαι νεος στο Android!

Θα ηθελα τη βοηθεια σας ως προς το εξης:

''Οταν καποιος μου στειλει μηνυμα στο Viber δε μου βγαζει προειδοποιηση οτι ηρθε μηνυμα.

Αλλα θα πρεπει να ανοιξω το εικονιδιο για να ερθουν τα μηνυματα''.

Τι πρεπει να κανω ετσι ωστε να μου βγαζει ειδοποιησεις και οταν η εφαρμογη δεν ειναι ανοιχτη?

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο μου ήρθε update 65mb που αναφερόταν σε βελτίωση του roaming και βελτίωση πλατφόρμας. Το πέρασα και όλα ο.κ . Δε παρατήρησα κάποια εμφανή διαφορά σε κάτι.
Sent from my Ulefone Power
Link to comment
Share on other sites

Όποτε ενεργοποιώ το κινητό εμφανίζεται ένα μήνυμα στην οθόνη "Λυπούμαστε η εφαρμογή Επαφές έχει σταματήσει". Τι συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Κάποια διένεξη ισως με καποια εφαρμογή. Αν δεν σου φυγει δεν αποφευγεις το factory reset.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Όποτε ενεργοποιώ το κινητό εμφανίζεται ένα μήνυμα στην οθόνη "Λυπούμαστε η εφαρμογή Επαφές έχει σταματήσει". Τι συμβαίνει?

 

Ποιά συσκευή έχεις ακριβώς; Με τα 32 με τα 16 μονόκαρτο τί;

Link to comment
Share on other sites

16 μονόκαρτο.

Έχεις κάποια εφαρμογή που μπορεί να επηρεάζει τις επαφές; Δοκίμασε πάντως κάποιο update του emui μήπως λυθεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα εχω και τα δυο το note 4 εχει καλυτερη καμερα(φοβερη). Κατα τα αλλα ειναι πολυ καλυτερο το mate. Απο που ν αρχισω δεν ξερω. Απο οτι αλλαζεις τις σιμ οποτε θελεις και ειναι και 4g και οι δυο και στο note 4 η δευτερη υποδοχη σιμ ειναι μονο για 2g και δεν μπορεις να κανεις εναλλαγη; Eλεος ρε samsung πια!!! Για πια ιεροσυλια μιλαμε μετα; Oτι ειναι dual active και οχι stand by που ειναι το note 4; Για τη μπαταρια μακραν κραταει περισσοτερο απο το note 4 με την ιδια χρηση; Mε κλειστα ματια το mate φιλε μου.

 

Το note 4 είναι δίκαρτο; Εκτός κι αν εννοείς κάτι άλλο που δεν κατάλαβα.

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Το note 4 είναι δίκαρτο; Εκτός κι αν εννοείς κάτι άλλο που δεν κατάλαβα.

 

Nαι φιλε μου εχω την δικαρτη εκδοση του note 4 . Μου το εφερε ενας φιλος απο το εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

Nαι φιλε μου εχω την δικαρτη εκδοση του note 4 . Μου το εφερε ενας φιλος απο το εξωτερικο.

Εσύ συγκρίνεις μανταρίνια με πατάτες....

Link to comment
Share on other sites

Εσύ συγκρίνεις μανταρίνια με πατάτες....

 

Μανταρινια και πατατες στη λαικη. Εδω μιλαμε για κινητα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, κατοχος και εγώ του κινητού εδώ και μια εβδομάδα.

πρώτες εντυπώσεις συνολικά θετικοτατες, ποιότητα άριστη λειτουργία χωρίς lags οθόνη πολυ καλή μπαταρία γαϊδούρι (δυο ημερφουλ internet, browsing, chatting, YouTube κλπ. ) . λίγο μεγάλο βέβαια αλλα αυτό είναι υποκειμενικό για τον καθένα. έμενα πάντως το emui μου αρεσει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

 

εχω βρει το Ascend mate 7 με 3gb ram/ 32gb rom απο δυο κινεζικα site που εχουν ευρωπαικη αποθηκη και υπαρχει διαθεσιμο με €530. Τα δυο site ειναι το Coolilcool και το E-fox shop...εχει παραγγειλει κανενας σας απο τα συγκεκριμενα site? ειναι trustworthy? διοτι απο μια ερευνα που εκανα σε reviews ολοι τα θαβουν...ευχαριστω παληκαρια !!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μια ερώτηση . Απο που το αγόρασες?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτοι που εχουν αγορασει το 3/32 μπορούν να πουν απο ποιο site τα αγορασαν ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το αγόρασα από το μοναδικό μαγαζί που το έχει στο skroutz, το nok-shop.gr πριν ενάμιση μήνα. Κάπου στη Πατησίων είναι το κατάστημα.
Sent from my Ulefone Power
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που το έχετε καιρό πια... η κάμερα του πως είναι, τι επιπέδου?

Έχω το LG Optimus g τώρα, θα είναι αναβάθμιση ή πάνω κάτω τα ίδια?

Link to comment
Share on other sites

επειδή με ενδιαφέρει για άμεση αγορά.. ειναι εύκολο κανείς να βάλει κανένα δείγμα φωτογραφίας για να δω ?

καλημερες !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αααα χαχα από ότι έχω δει σε review και από ότι λένε και τα παιδιά εδώ είναι καλές οι φωτογραφίες του. Περισσότερα θα ξέρω από πρώτο χέρι σε λίγες ώρες που θα το έχω στα χέρια μου. Τελικά μετά από μέρες αναζήτησης καινούργιου κινητού κατέληξα σε αυτό. Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή Edited by donkixoths
Link to comment
Share on other sites

:p

αν μπορεις οταν το παρεις τραβα μερικες να δουμε , ειδα κι εγω διαφορα αλλα δεν ξερω αν μου αρεσαν τοσο πολυ σε σχεση με το Ζ2 που εχω τωρα πχ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...