Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ερώτηση, θέλω να μεταφέρω όλες τις επαφές μου από το Gmail μου στο κινητό, πως γίνετε αυτό?

Έχω τον λογαριασμό Gmail στο κινητό αλλά στο συγχρονισμό μόνο τα mail κάνει, επαφές όχι....

Έχει μια ρύθμιση στο menu που σου λέει τι θες να κάνεις συγχρονισμό, προφανώς δεν έχεις τικαρει το ανάλογο κουτάκι,το βράδυ που θα το έχω στα χέρια μου θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα παιδια,θελω να συνδεσω το mate με την tv εκτος απο το chromocast τι αλλο παιζει?θελω να βλεπω ταινιες 720-1080ρ και κανα παιχνιδι βολευει συνδεση με καλωδιο???αν εχει ασχοληθει καποιος ας βοηθησει ευχαριστω:D:D
Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλά μονο για mail ρωτάει... Για επαφές τίποτα...

 

Διάβασε από κάτω

Ή μπορείς να ακολουθησεις τις οδηγίες του φίλου Romanos απο...http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6135032#post6135032

Βέβαια το καλύτερο είναι να πληκτρολογησεις Google και να περάσεις το contacts sync και calendar από το app store.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα μια βοήθεια απο κάποιον που να κατέχει καλά το θέμα.

Όταν έχω συνδεδεμένα τα ακουστικά με το κινητό, όταν με καλούν δεν ακούγεται ο ήχος του τηλεφώνου, ακούγεται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ σιγά!

Τί πρέπει να κάνω για να ακούγεται κανονικά.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα link για root. Πρέπει να ξεκλειδώσω bootloader?

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με την 5.1.1 εκτος απο εκεινο το θεμα με το πορτακι οταν το βαζω στη θηκη.....Η οθονη παραμενει σε ενα κολλημενο θεμα με ρολοι και δεν ακουει σε καμια λειτουργια...Απ οτι ειδα το εχουν και αλλοι το θεμα....Ας ελπισουμε οτι με την αναβαθμιση σε 6 θα διορθωθουν καποιες τελευταιες ατελειες
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Να ρωτήσω λίγο.

Το χρυσό που το έχουν στα 520 και είναι 16gb είναι δικαρτο; Έχει και άλλες διάφορες απ το δικό μου το 09???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να ρωτήσω κατι.αν χτυπήσετε γύρο απο την κάμερα ακούγεται ένας θόρυβος σαν τρίξιμο; σαν να έχει κάτι ξεχαρβάλωμα νομίζω. Το εχει κάποιος άλλος; το Σάββατο το πείρα αν ειναι να το δώσω πείσω. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να τσεκάρει στο δικό του εάν Υπάρχει στις προστατευμένες εφαρμογές, η μαμά εφαρμογή email.

Είμαι σίγουρος στο p8 lite που είχα υπήρχε κανονικά, ενώ σε αυτό δεν τη βρίσκω...

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να ρωτήσω κατι.αν χτυπήσετε γύρο απο την κάμερα ακούγεται ένας θόρυβος σαν τρίξιμο; σαν να έχει κάτι ξεχαρβάλωμα νομίζω. Το εχει κάποιος άλλος; το Σάββατο το πείρα αν ειναι να το δώσω πείσω. Ευχαριστω

 

Την μπροστά η την πίσω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί κάποιος να τσεκάρει στο δικό του εάν Υπάρχει στις προστατευμένες εφαρμογές, η μαμά εφαρμογή email.

Είμαι σίγουρος στο p8 lite που είχα υπήρχε κανονικά, ενώ σε αυτό δεν τη βρίσκω...

Ούτε εγώ την έχω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, γι'αυτό δεν έρχονται τα email. Τι μλκια είναι αυτή...

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Την μπροστά η την πίσω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ούτε εγώ την έχω

 

Οχι την selfie την αλλη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Καινουργιος κατοχος και εγω απο εχθες.Οι πρωτες εντυπωσεις άριστες.Απλα μια ερωτηση εχω...

Σημερα εβαλα την lollipop και απο τοτε αλλαξανε σχημα τα εικονιδια στην γραμμη πλοηγησης.Ετσι συμβαίνει ? γιατι σε κατι βιντεακια βλεπω οτι δεν αλλαζουν μετα την αναβαθμιση.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα.Καινουργιος κατοχος και εγω απο εχθες.Οι πρωτες εντυπωσεις άριστες.Απλα μια ερωτηση εχω...

Σημερα εβαλα την lollipop και απο τοτε αλλαξανε σχημα τα εικονιδια στην γραμμη πλοηγησης.Ετσι συμβαίνει ? γιατι σε κατι βιντεακια βλεπω οτι δεν αλλαζουν μετα την αναβαθμιση.....

https://images.tapatalk-cdn.com/15/11/18/d169c35811bcf9990c4773217d9e78cb.jpg

Παραθέτω και μια φωτογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Καινουργιος κατοχος και εγω απο εχθες.Οι πρωτες εντυπωσεις άριστες.Απλα μια ερωτηση εχω...

Σημερα εβαλα την lollipop και απο τοτε αλλαξανε σχημα τα εικονιδια στην γραμμη πλοηγησης.Ετσι συμβαίνει ? γιατι σε κατι βιντεακια βλεπω οτι δεν αλλαζουν μετα την αναβαθμιση.....

 

Το Σάββατο το αγόρασα κι έκανα την αναβάθμιση νομιζω δεν αλλάξαν. Κατι άλλο φιλέ μου αν χτυπάς με το δάχτυλο σου στην πισω κάμερα γύρω γύρω ακούγεται κατι σαν να είναι ξαχαρβαλωμενο;την εκανες οτα η χειροκίνητα;

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Σάββατο το αγόρασα κι έκανα την αναβάθμιση νομιζω δεν αλλάξαν. Κατι άλλο φιλέ μου αν χτυπάς με το δάχτυλο σου στην πισω κάμερα γύρω γύρω ακούγεται κατι σαν να είναι ξαχαρβαλωμενο;την εκανες οτα η χειροκίνητα;

 

Τωρα ειδα την φώτο αλαζουν απο το μενου ρυθμίσεις. Τα φακαλακια με το όνομα πως τα κάνεις;εχει να αλαζεις θεμα;

Link to comment
Share on other sites

Τι φόλα είναι αυτό με τα email ρε παιδιά.

Εσείς έχετε καμία λύση . Δεν έρχονται ειδοποιήσεις ;

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Με την λολιποπ δεν μπορούμε να αλλάξουμε θέμα δεν βρίσκω επιλογή για αλλαγή θεματος μονο ταπετσαρίας εχει
Link to comment
Share on other sites

Με την λολιποπ δεν μπορούμε να αλλάξουμε θέμα δεν βρίσκω επιλογή για αλλαγή θεματος μονο ταπετσαρίας εχει

Στο δικο μου τα θεματα υπαρχουν και αλλαζουν κανονικα και μαλιστα ενημερωνονται και αυτοματα. Το τελευταιο ηρθε στι; 5/11

Αβυσσος η ψυχη της λολι.....

Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου τα θεματα υπαρχουν και αλλαζουν κανονικα και μαλιστα ενημερωνονται και αυτοματα. Το τελευταιο ηρθε στι; 5/11

Αβυσσος η ψυχη της λολι.....

 

σε ποιο σημειο υπαρχουν φιλε μου μεσα στο μενου? θα σου ειμαι υποχρεος αν μου πεις

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα εικονίδιο που ονομάζεται θέματα...

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...