Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι 8 ωρες οθονη ωρε; :blink:

εμενα βγαζει 3 ωρες αλλα το χω τα δεδομενα συνεχεια ανοιχτα...

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

http://i1375.photobucket.com/albums/ag463/gpgalanis/Screenshot_2015-08-14-03-03-00_zpso7h1olgc.jpeg

 

Οτι καλυτερο εχω δει σε μπαταρια κινητου με 6αρα οθονη.

 

πάνω κάτω τα ίδια βγάζω και εγώ (αρκεί να εχει καλό σήμα.....) αν δεν έχει καλό σήμα τα μισά

Link to comment
Share on other sites

8-9 ώρες οθόνη...???? :blink::blink::blink::blink:

Nokia 3210 του 2015...

τρελός χρόνος και το τηλέφωνο είναι δύναμη... Έχουν αρχίσει και μου μπαίνουν σκέψεις να το δοκιμάσω αλλά με δύο 6ιντσα θα πρέπει κουβαλάω βαλιτσάκι! :lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πάνω κάτω τα ίδια βγάζω και εγώ (αρκεί να εχει καλό σήμα.....) αν δεν έχει καλό σήμα τα μισά

 

ρε φιλε εμενα γτ μ κραταει μονο 3 ωρες;

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε εμενα γτ μ κραταει μονο 3 ωρες;

1. Η έχεις χαμηλό σήμα

2. Η Δεν έχεις παγώσει με root συλλογή Και αποστολή προσωπικών πληροφοριών στην Google (spy services κοινός)

3. Η και τα δύο

Link to comment
Share on other sites

1. Η έχεις χαμηλό σήμα

2. Η Δεν έχεις παγώσει με root συλλογή Και αποστολή προσωπικών πληροφοριών στην Google (spy services κοινός)

3. Η και τα δύο

 

και τα δυο μαλλον :lol::lol:

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

1. Η έχεις χαμηλό σήμα

2. Η Δεν έχεις παγώσει με root συλλογή Και αποστολή προσωπικών πληροφοριών στην Google (spy services κοινός)

3. Η και τα δύο

Το δεύτερο πως γίνεται φιλέ μου?καλησπέρα

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο πως γίνεται φιλέ μου?καλησπέρα

Root αφαίρεση όλα τα google apps εκτός από το store και google play services, αν έχεις γνώσεις κάνεις recompile το google play services με κατάλληλες αλλαγες , Αλλιώς απλός το κάνεις μεταφορά στο data partition και το παγωνεις με το greenify

Link to comment
Share on other sites

Root αφαίρεση όλα τα google apps εκτός από το store και google play services, αν έχεις γνώσεις κάνεις recompile το google play services με κατάλληλες αλλαγες , Αλλιώς απλός το κάνεις μεταφορά στο data partition και το παγωνεις με το greenify

 

Υπάρχει κάποιος οδηγός για να το κάνουμε root ;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος οδηγός για να το κάνουμε root ;

 

στα ελληνικά δεν νομίζω, όσα είδα ειναι η στα ρώσικα (τα περισσότερα) η στα αγγλικά

 

πάντως σε όλες της περιπτώσεις θα πρέπει να κάνεις unlock το bootloader (χάνεις την εγγύηση)..... τους περισσότερους δεν τους νοιάζει γιατί χίλιες φορές να χάσεις την εγγύηση παρά να εχεις φορτωμένα όλα αυτά μέσα

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε και χωρις root, αφου εχουμε τη δυνατοτητα μεσα απο τη "διαχειριση εφαρμογων", οποια εφαρμογη δε χρειαζομαστε να την κανουμε "απενεργοποιηση".

Και ακομη, απο την "εξοικονομηση ενεργειας" μπορουμε να επιλεξουμε ποιες απο τις ενεργες εφαρμογες θα συνεχισουν να εκτελουνται μετα το σβησιμο της οθονης.

Edited by aris1417
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, είμαι σε φάση να κάνω την αγορά του δίκαρτου 64gb από κίνα. Γενικά είστε ευχαριστημένοι από το 7αράκι σας?

Από μπαταρία, κολλήματα, λαγκ, παιχνίδια, κάμερα τι λέει?

Να το προχωρήσω?

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν κολαει πουθενα,το τηλεφωνο ειναι πραγματιλο εργαλειο,ιδικα τα 3τζιμπι ραμ.θεριζουν,και τα εχει ολα,παρτ χθες.μονο.παρε Προστασία οθονης γιατι ειναι ευαίσθητο,τουλάχιστον σε εμενα που το βαζω σε τσεπες με αλλα πραγματα
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, είμαι σε φάση να κάνω την αγορά του δίκαρτου 64gb από κίνα. Γενικά είστε ευχαριστημένοι από το 7αράκι σας?

Από μπαταρία, κολλήματα, λαγκ, παιχνίδια, κάμερα τι λέει?

Να το προχωρήσω?

 

Φιλαράκι εάν μιλάς για την ειδική έκδοση ελπίζω να ξέρεις οτι δεν έχει μέσα Google play και θα πρέπει εσυ να τα βάλεις.

Κατα τα αλλά ΚΑΤ εμε η κορυφή της έκδοσης!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, ήδη έδωσα παραγγελία. Η οθόνη σε αυτή την έκδοση έχει ζαφείρι οπότε δεν ανησυχώ για γρατζουνιές.

 

Σχετικά με το google play αν δεν καταφέρω να το περάσω, θα ζητήσω βοήθεια :)

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει καινούργια beta διαβασα στο XDA η οποία παίζει να είναι και η επίσημη lollipop σύμφωνα με όσα διαβάζω... H πολύ κοντά τέλος πάντων, Κάλλιο αργά παρά ποτέ. Έχει ακούστεί και για android Μ αλλά αυτό πιστεύω θα αργήσει όσο και η λόλλι.... Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Και γω μιλούσα χτές με έναν φίλι που μένει μόνιμα Γαλλία και έχει το τηλ. και μου έλεγε πως έχει περάσει την L και μάλιστα επίσημη. Επέμεινα και τον ξαναρώτησα αν είναι σίγουρος πως ειναι η επίσημη ή αν πέρασε καμια custom που ίσως κυκλοφορούν απο xda και τέτοια αλλά ήταν κατηγορηματικός πως ήταν η επίσημη. Απ'ότι μου είπε πάντως δεν είδε και τίποτα δραματικές αλλαγές αλλά ξέχασα να τον ρωτήσω για τη μπαταρία που είναι και το πιο φλέγον για εμένα τουλάχιστο.
Sent from my Ulefone Power
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Και γω μιλούσα χτές με έναν φίλι που μένει μόνιμα Γαλλία και έχει το τηλ. και μου έλεγε πως έχει περάσει την L και μάλιστα επίσημη. Επέμεινα και τον ξαναρώτησα αν είναι σίγουρος πως ειναι η επίσημη ή αν πέρασε καμια custom που ίσως κυκλοφορούν απο xda και τέτοια αλλά ήταν κατηγορηματικός πως ήταν η επίσημη. Απ'ότι μου είπε πάντως δεν είδε και τίποτα δραματικές αλλαγές αλλά ξέχασα να τον ρωτήσω για τη μπαταρία που είναι και το πιο φλέγον για εμένα τουλάχιστο.

 

παιδια θα παρουμε 5.1.1;

λογικα θα παρουμε και M καποτε

Nokia 3200 ---> Sony Ericsson W810i ---> Sony Ericsson W995i ---> Huawei Honor 2 ---> Huawei Mate 7 ---> Xiaomi Mi A1 ---> Xiaomi Mi 9 SE ---> Realme 9 Pro+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Και γω μιλούσα χτές με έναν φίλι που μένει μόνιμα Γαλλία και έχει το τηλ. και μου έλεγε πως έχει περάσει την L και μάλιστα επίσημη. Επέμεινα και τον ξαναρώτησα αν είναι σίγουρος πως ειναι η επίσημη ή αν πέρασε καμια custom που ίσως κυκλοφορούν απο xda και τέτοια αλλά ήταν κατηγορηματικός πως ήταν η επίσημη. Απ'ότι μου είπε πάντως δεν είδε και τίποτα δραματικές αλλαγές αλλά ξέχασα να τον ρωτήσω για τη μπαταρία που είναι και το πιο φλέγον για εμένα τουλάχιστο.

Ποιο έχει στη Γαλλία? το HUAWEI MT7-TL10 ?

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Ποιο έχει στη Γαλλία? το HUAWEI MT7-TL10 ?

Το απλό έχει,με τη μία κάρτα. Δε ξέρω,μη το δεσεις και κόμπο,έτσι μου είπε έτσι λέω. Πάντως από μόνος του να πέρασε rom αποκλείεται γιατί δεν φτάνουν μέχρι εκεί οι γνώσεις του.

Sent from my Ulefone Power
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών είναι για το ΜΤ7-ΤL09 η beta... Αν όλα πάνω καλά μέχρι τέλος Σεπτέμβρη το πολύ θα βγει η official. Σκέφτομαι να περάσω την beta αλλά θέλει να έχεις την προηγούμενη beta εγκαταστημένη για να την περάσεις και βαρίεμαι....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...