Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω εδω και δύο μέρες το V600 και παιδεύομαι να βρώ πως είναι η πολλαπλή καταχώρηση αριθμών σε ένα όνομα????Γίνεται όπως στο Νοκια7610 που έχω ή όχι!Επίσης στο όνομα εκτός από τους αριθμούς μπορώ να αποθηκεύσω και email ή θα φαίνονται πολλαπλές καταχωρήσεις στο ίδιο όνομα????

 

Πάντως είναι πανέμορφο κινητάκι!!!

 

Υ.Γ. Στο Bluetooth δεν μπορώ να έχω τη σύνδεση συνεχώς ενεργοποιημένη??? Αν ναι πως??? Στο λογισμικό που έχω έχει επίλογη να είναι το κινητό ανιχνεύσιμο μόνο για 60sec.Τι πρέπει να κάνω??? Δεν έχει ανίχνευση άλλων συσκευών παρά μόνο Bluetooth handsfree που έχω και λειτουργεί άψογα.

Ο καλύτερος τρόπος να βρείς διέξοδο είναι να περάσεις από μέσα.

 

Robert Frost

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Raziel Warior (25 Σεπ. 2004 , 19:39)

 

Έχω εδω και δύο μέρες το V600 και παιδεύομαι να βρώ πως είναι η πολλαπλή καταχώρηση αριθμών σε ένα όνομα????Γίνεται όπως στο Νοκια7610 που έχω ή όχι!Επίσης στο όνομα εκτός από τους αριθμούς μπορώ να αποθηκεύσω και email ή θα φαίνονται πολλαπλές καταχωρήσεις στο ίδιο όνομα????

 

 

 

 

ΠΑΣ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΝΕΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΤΑΣ "ΕΜΦΑΝΗΣΗ" ΜΕΤΑ "ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ" ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΚΑΤΩ ΒΕΛΑΚΙ ΤΟΥ NAV KEY ΚΑΙ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ "ΕΠΙΠΛΕΟΝ".

ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ STEP BY STEP : ΤΗΛ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ>ΟΝΟΜΑ (ΠΧ ΑΝΔΡΕΑΣ) >ΕΜΦΑΝΙΣΗ>ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ>ΕΠΙΠΛΕΟΝ. ΤΩΡΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΟΝΟΜΑ ΠΑΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΕΞΙ Ή ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΒΕΛΑΚΙ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/ALFISTI145/22878/267932/1/HIGH+RES2%2C1.JPGhttp://www.alfaromeo.it/img/logo_sigla.gif
Link to comment
Share on other sites

Οσο για το Βluetooth, ναι, οντως ειναι ανιχνευσιμο μόνο για 60sec..ομως, κανονικά δεν πρέπει να βλέπει μόνο το hands free σου,αλλα να έχει και επιλογή ανίχνευση, και να ψάχνει στο χώρο για άλλες συσκευέσ bluetooth.

Εμένα, το πρόβλημα που μου παρουσιάζει είναι πως σβύνει μόνο του όταν το φορτίζω,και πάω ταυτόχρονα να στέιλω κάτι με bluetooth..

σε εσάς γίνεται αυτό?

επίσης,μου κάνει και τ΄άλλο τρελό! εκει που είναι κλειστο τη νύχτα, ξαφνικά ανάβει μόνη της η εξωτερική οθόνη (μόνο το μπλέ φωτάκι, χωρίσ να γράφει τίποτα άλλο, ούτε ώρα ούτε τίποτα) και δεν σβύνει με τίποτα,παρα μόνο αν του βγάλω τη μπαταρία!

heeelp!!! :!:

Link to comment
Share on other sites

παιδια!πως μπορώ να περάσω παιχνίδια στο κινητο?απο ποιο site?( free εννοείται)

και κάτι ακόμα..πώσ μπορώ να αποθηκεύσω μηνύματα στη συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, υπάρχουν σχόλια σχετικά με το flash 9.55 , οτί μετά δεν επιτρέπει να flashάρεις με παλαιότερη έκδοση.

ΠΡΟΣΟΧΗ !

Χειρότερος από έναν κακό άνθρωπο είναι ένας βλάκας κακός άνθρωπος ...:cry:
Link to comment
Share on other sites

paidia molis pire o pateras mou to V600 k eixe mesa k to akoustiko bluetooth.alla den exei kales odigies mesa k dn mporoume na to sindesoume.to kinito den briskei tpt.mipos prepei na patao kapoio koumpi tou akoustikou tin ora pou to psaxnei?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά..

 

Πιστεύω ότι όλοι έχετε παρατηρήσει ότι το κινητό δεν μπορεί να ανοίξει εικόνα πάνω απο 100ΚΒ , μπορεί να την αποθηκέυσει αλλά όχι να την ανοίξει, επειδή μου φαίνεται λίγο βλακεία αυτό το πράγμα έχει κάνει κανείς κάτι για αυτό?

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, προσπαθώ να βρω στο thread τον τρόπο να στείλω παιχνίδια στο V600 μέσω bluetooth αλλά δε βρίσκω τίποτα. Μπορείτε να με στείλετε κάπου, ή να μου πείτε τον τρόπο?

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που μπορώ να βρω το Μοτοrola MPT 1.23c έχω κατεβάσει τα updates αλλά θέλω και αυτό .. στο Motclub δεν λειτουργουν τα λινκ? αν το έχει κάποιος ας το ανεβάσει στο http://www.yousendit.com...
Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

ρε από τότε που έβαλα τους widcomm οι 1.4.3.4, όταν πάω να κάνω pair το v600 με το mpt (τελευταία έκδοση 2.20) το mpt κολλάει και κρασάρει. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο?
Link to comment
Share on other sites

apo dekembrio mallon allazw forum k lypamai giati eisastan oloi ok

alla logw samsung d500 eimai anagasmenos na sas afisw.

paidia to kinito ayto leei...

alla k to v600 koryfi.

parte k ena ringtone super.Dokimaste to axizei.

suspense.zip

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS (13 Οκτ. 2004 , 23:26)

 

PAIDES EIDA TO MPX220 STHN INFOSYSTEM KAI EINAI POLI HOT!!

 

1.3 KAMERA!! WINDOSMOBILE 2003 , KAI POLI DESIGNATO!!!

 

AYTA!!

 

 

Ωραίο ήταν ..η καμερα ειχε μέγιστη ανάλυση 1280Χ920... έκανες γύρω στις 5-6 φορες ψηφιακό ζοομ όμως όταν έκανες ζοομ τα χρώματα στην οθόνη ήταν σαν 8bit παλέτα!!? είχε και φλας... α και σχετικά ελαφρύ.

Sony Ericsson NEO V 4.1.1 rooted
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alfa 156 (14 Οκτ. 2004 , 08:28)

 

ξέρει κανένας αν έχει βγεί πιο καινούργια έκδοση από την 9.49?

 

 

κανένας?

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση μάλλον άσχετου; Στο επίσημο σέρβις της Μοτορόλα κάνουν αναβάθμιση; Αν ναι, περιλαμβάνεται στην εγγύηση; Αν όχι, πόσο κοστίζει; Έχω έναV300, μπορώ να τους ζητήσω να βαλουν λογισμικό V600;

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Sovereign (16 Οκτ. 2004 , 02:14)

 

Να κάνω μια ερώτηση μάλλον άσχετου; Στο επίσημο σέρβις της Μοτορόλα κάνουν αναβάθμιση; Αν ναι, περιλαμβάνεται στην εγγύηση; Αν όχι, πόσο κοστίζει; Έχω έναV300, μπορώ να τους ζητήσω να βαλουν λογισμικό V600;

 

Ευχαριστώ πολύ

 

 

Ναι. Αν είναι μέσα στην εγγύηση το κάνουν δωρεάν.

Φυσικά και ΔΕΝ γίνεται αναβάθμιση από v300 σε v600, επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΝ ΜΟΤΟΡΟΛΑ..!!

 

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ (V600) STILL ROCKS ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ...... ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ..

 

Η ΟΘΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟ ΔΕΙ... (NEC, SHARP, KTL)

 

YEAHH!!

ALTUS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...