Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jowhn (18 Αύγ. 2004 , 10:42)

 

Ρε παιδιά από όσο ξέρω δεν έχει bluetooth to V300.

 

 

Αυτο λεω και εγω!!! :)

Οτι μπορει να εχουν τα 300@600 το μενου bluetooth αλλα δεν υπαρχει το hardware!!!!!Οκ ηταν ενα παραδειγμα για το οτι το αντιστοιχο συμβαινει με την irda, την οποια δεν εχει κανενα εκ των 525, 600, 300!!!!

:tease:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οσο αφορα το βιντεο ίσως να γίνεται με το software του ν555 που υποστηρίζει τέτοιο πράγμα. όμως προς το παρον σε κανενα site δεν έχω δει το firmware και αν υποστηριζεται απο το hardware του ν525 για να αναβαθμιστει. ελπιζω η συμπιεση βιντεο να γινεται με software και οχι με κανενα εξτρα τσιπάκι
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος haki (19 Αύγ. 2004 , 14:21)

 

Στο σερβις της Motorola εχω βαλει την 9.49R.

 

Εγω έχω ακόμα την 9.38R. Εχει ουσιαστικές διαφορές η 9.49R?

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, θέλω να θέσω μια ερώτηση: Ενδιαφέρομαι για κινητό της Motorola, 3ης γενιάς, χωρίς φωτογραφική μηχανή, έχω αρκετές και καλές ... Να έχει βέβαια μνήμη για 300-400 διευθύνσεις κτλ. και άλλα ψιλοτέτοια! Ποιο μοντέλο προτείνετε ως κατάλληλο για μένα? :confused:
Στέλιος
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το V600 στην αποστολή αρχείων από το PC στο κινητό με το BT Dongle της Gigabyte.

Τα έκανα pairing κανονικά, αρχίζει η αποστολή προς την συσκευή, αλλά κάποια στιγμή σταματάει και γράφει "Error copying file".

Αυτό συμβαίνει όσες φορές προσπάθησα να στείλω οποιοδήποτε αρχείο.

Κάποια βοήθεια; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALTUS (20 Αύγ. 2004 , 11:18)

 

PAIDIA BGHKE MIA 9.9R MPESTE STO http://WWW.V600.ORG

 

KAI DEITE THN ... KANENAS POY NA XEREI AN EINAI OK KAI DEN KLEIDONEI TO KINHTO??? KAPOIOS POY NA DIAVASE KATI STO NET??

 

 

BLACK LIST

 

TRIPLETS_G_0B.08.A5R_A_LP0037_JPG_0B_TRIPLET_04_05R_SE6508AXXB70FE_1FF

TRIPLETS_G_0B.08.A5R_A_LP0037_JPG_0B_TRIPLET_04_05R_SE6535AXXB70FE_1FF

TRIPLETS_G_0B.09.1DR_A1_LP0039_JPG_0B_TRIPLET_04_05R_SE6403AXXB30F3_1FF

TRIPLETS_G_0B.09.1DR_A1_LP0039_JPG_0B_TRIPLET_04_05R_SE7404AXXB30F3_1FF

TRIPLETS_G_0B.09.1DR_VA1_LP0039_JPG_0B_TRIPLET_01_06R_SE7406AXXB50DD_1FF

TRIPLETS_G_0B.09.1DR_VA1_LP0039_JPG_0B_TRIPLET_01_06R_SE7411AXXB50DD_1F

 

 

Flex Sim lock

SE6403AXXB30F3

SE6443AXXB70FE

SE6507AXXV4115

SE6508AXXB70FE

SE6508AXXB709B

SE6512AXXY80D0

SE6535AXXB70FE

SE6535AXXB709B

SE7404AXXB30AF

SE7406AXXB50BA

 

 

PROSOXH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια.....πως γινεται να επιλεγω για ηχο κλησης mp3 και οταν χτυπαει τοκινητο να μην ακουγεται τιποτα;

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sfr (21 Αύγ. 2004 , 01:20)

 

Παίδες, θέλω να θέσω μια ερώτηση: Ενδιαφέρομαι για κινητό της Motorola, 3ης γενιάς, χωρίς φωτογραφική μηχανή, έχω αρκετές και καλές ... Να έχει βέβαια μνήμη για 300-400 διευθύνσεις κτλ. και άλλα ψιλοτέτοια! Ποιο μοντέλο προτείνετε ως κατάλληλο για μένα? :confused:

 

3ης γενιάς μιλάς?Είσαι σίγουρος???Γιατί 3ης γενιάς είναι απαραίτητη η κάμερα-φωτογραφική μηχανή και το μόνο που κυκλοφορεί είναι το Α-835.

ALTUS είσαι αδιόρθωτος,δεν ακούς κανέναν τελικά??? :mad: Επιμένεις ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΑΙΑ,και ΛΑΤΙΝΙΚΑ???Γιατί??

johner κοίτα λίγο την καρτέλα με τα properties και πες μας τι γράφει...

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος slaybas (23 Αύγ. 2004 , 19:58)

 

Παιδια μια βοηθεια.....πως γινεται να επιλεγω για ηχο κλησης mp3 και οταν χτυπαει τοκινητο να μην ακουγεται τιποτα;

Ευχαριστω...

 

Παιζει ολα τα mp3 εκτος απο αυτα που του φορτωνω εγω........

ξερεισ κανεις τιποτα γιαυτο;

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ.....

Τρελό κινητάκι. :p

Από το Pocket PC στέλνω κανονικά στο κινητό και το αντίστροφο με το PC δεν μπορώ.

 

kinitoneidimonas ποιά καρτέλα; ποιά properties; :p

 

Λοιπόν έχω εκδοση flex: SE6442AXXG10E2_1

Έκδοση Software TRIPLETS_G_0B.08.A5R_A

Έκδοση DSP: Γμτ έσβησε από μπαταρία. :D

 

Μέχρι εδώ καλά είναι ή θέλω αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος haki (23 Αύγ. 2004 , 22:59)

 

Εχεις το χειροτερο λογισμικο. Τωρα κυκλοφορει το 49R. ΒΑΛ'ΤΟ!

 

 

Υπάρχει κάπου στο net για να το κατεβάσω;

Link to comment
Share on other sites

τρελλα!!!!!!!!!!

πηγα για αναβαθμιση απο 09.38R σε 49R στην smartec Πειραια ,άφησa το τηλεφωνο 2 ημερες, και οταν το πηρα ειχε παλι την εκδοση 09.38R

ΤΡΕΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

pok μην μου λες τέτοια και με βάζεις σε σκέψεις.Το έδωσα χθες στο ίδιο service. Μου κάνει επανακίνηση. Και εγώ την ίδια έκδοση λογισμικού είχα άντε να δούμε.Σίγουρα ήταν πρόβλημα λογισμικού;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

:cry:

Πολύ λυπάμαι που δεν ήρθα να γράψω τα καλά μου λόγια για τη συσκευή που διάλεξα να αγοράσω! Μιλάω για το Motorola V600... Δεν σας κρύβω πως με τράβηξε το hot look του και αποφάσισα να "προδώσω" τη nokia, που της είχα πάντα εμπιστοσύνη και να επιλέξω να αγοράσω αυτό πριν από 1 μήνα περίπου... Μόνο 1 μήνα λοιπόν μετά το v600 βρίσκεται στο service της motorola, με κίνδυνο φυσικά όπως με ενημέρωσαν να χάσω όλα τα τηλέφωνα που είχα αποθηκεύσει στη συσκευή! "Ωραία" αναφώνησα! Η οθόνη της συσκευής αρνείται να ανάψει με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω τίποτα και ούτε φυσικά να μεταφέρω τις επαφές μου στη sim!

Σπατάλησα τη χρηματοδότηση μου για να αναβαθμιστώ και τελικά βλέπω πως υποβαθμίστηκα!

Η αμερικάνικη εταιρεία με απογοήτευσε εντελώς... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είσαι τόσο απογοητευμένη από αυτή την συσκευή Sophika ; Τα nokia δεν υπάρχει περίπτωση να πάθει το ίδιο πρόβλημα;Βέβαια η διαφορά είναι στο service .Εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα συσκευής.Φιλικά
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαιρετώ!

 

μια ερώτηση να κάνω

 

το Moto υποστηρίζει κλήσεις συνδιάσκεψης (ενώ μιλάς με κάποιον να καλέσεις παράλληλα και κάποιον 3ο

ώστε να υπάρχει 3μερής επικοινωνία)

 

Το δίκτυο της Vodafone υποστηρίζει αυτή την υπηρεσία.

Δοκίμασα να το κάνω αλλά δεν τα κατάφερα.

 

Το έχει κάνει κανείς; Αν ναι ας μας πει και τον τρόπο.

 

Αυτό που έκανα εγώ ήταν κατά τη διάρκεια της πρώτης κλήσης επέλεξα "Transfer" (χρησιμοποιώ Αγγλικό menu)

με ρώτησε που θέλω να μεταφέρω την υπάρχουσα κλήση και το νούμερο αλλά μετά απέτυχε.

Αυτοί που καλούσα ήταν επίσης συνδρομητές Vodafone.

 

Καμιά ιδέα;

 

Thanx

Link to comment
Share on other sites

stelaras1 έχω την εντύπωση πως χρειάζεται ενεργοποίηση η υπηρεσία αυτή. Ψάξτο λιγάκι στο http://www.vizzavi.gr

You have to take the money first. When you get the money, you get the power, and when you get the power then you get the woman.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο vizzavi.gr αναφέρει:

 

Αν θέλετε να μπορείτε να επικοινωνείτε ταυτόχρονα μέσω του κινητού σας με 2 ή και περισσότερους συνομιλητές...

 

...η υπηρεσία Κλήσης Διάσκεψης σας το επιτρέπει. Η υπηρεσία αυτή θα σας φανεί εξαιρετικά χρήσιμη, ειδικά αν είστε επαγγελματίες και επιθυμείτε να έχετε τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε διασκέψεις εκτός των στενών ορίων του εργασιακού σας χώρου, κερδίζοντας έτσι πολύτιμο χρόνο.

Προϋποθέσεις / Χρεώσεις

 

Απαραίτητη προϋπόθεση για τη λειτουργία της υπηρεσίας είναι: Το κινητό σας να υποστηρίζει την υπηρεσία.

 

 

Η υπηρεσία είναι διαθέσιμη σε όλους τους συνδρομητές με συμβόλαιο της Vodafone, χωρίς καμία επιπλέον χρέωση.

 

οπότε δε χρειάζεται ενεργοποίηση...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το τελευταίο διάστημα έχω παρατηρήσει το ακολουθώ περίεργο στο κινητό μου. Η μνήμη του έχει χρησιμοποιηθεί κατά 21%. Πλέον όταν τραβάω φωτογραφία και πάς να την αποθηκεύσω που λέει ότι το όνομα ήδη υπάρχει και έτσι το αλλάζω, κατά την διάρκεια της αποθήκευσης μου λέει ότι η φωτογραφία αποθηκεύτηκε στο τηλέφωνο αλλά εγώ δεν την βρίσκω πουθενά (αυτό έχει γίνει με πολλές φωτογραφίες και συνεχίζει). Ένα άλλο περίεργο που συμβαίνει είναι όταν χάνει το σήμα του και όταν το βρίσκει βγάζει έναν ήχο, κάτι το οποίο δεν το έκανε μέχρι τώρα (5 μήνες). Τέλος βγάζει πάλι ήχο όταν το κλείνω, πάλι είναι κάτι που δεν το έκανε.

 

Αυτά και περιμένω τις απόψεις σας.

Byzantinos

 

Byzantine Empire - AEK 21

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρέλαβα το κινητό μου απο το service στον στον Πειραιά. Μου το επέστρεψαν λαβωμένο. Μια γρατζουνιά στην οθόνη δεν το παραδεχόντουσαν στο service. Πείρα τα κεντρικά της motorola η κυρία που με εξυπηρέτησε ήταν πολύ ευγενική και θα το ψάξει. Όσον αφορά την αναβάθμηση είχε απόλυτο δίκιο ο pok και μένα μου έβαλαν την ίδια version .Όταν ρώτησα τον τεχνικό μου είπε ότι πέρασε την ίδια ξανά . Αλήθεια τι σημαίνει αναβάθμιση λογισμικού; Βάζω το ίδιο λογισμικό; Λυπάμαι αλλά με απογοήτευσε το service της motorola. Καλά κινητά αλλά από service να μην πω. Αυτά τα γράφω για να βγάλετε συμπέρασμα για το επίπεδο του service στον Πειραιά.Σας ευχαριστώ και συγνώμη για το μεγάλο κείμενο.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...