Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαι κάτι άλλο...δηλ. αναμένεις σοβαρά το GX30; Έχεις κι εσύ πέσει στη λούμπα (φιλικά το λέω) των 262k χρωμάτων; Με την ίδια ανάλυση οθόνης με το GX20, ούτε θα καταλαβαίνεις τη διαφορά με τις οθόνες 65κ. Άσε την μπαταρία...με 780 ή 800 mAh ούτε που θα βγάζει τη μέρα ;)

...'Οπως βλέπεις, δεν προσπαθώ καθόλου να σ'επηρρεάσω :whistle:

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex ( 3 Μάρ. 2004 , 16:06)

 

christ-k σαφώς & δεν τίθεται θέμα επηρρεασμού, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε :D

Απλώς, μετά από χρήση του Χ70 & του V600, καταλήγω στο ότι, παρόλο που η Pana έχει καλές προθέσεις, θέλει πολύ ψωμί να φάει ακόμα :happy:

Το V600, παρόλο που έχει κι αυτό τα μειονεκτήματά του, απέχει πολύ απ'το Panasonic κυρίως στις multimedia δυνατότητες. Λυπάμαι απλώς που πέταξα-κυριολεκτώ πέταξα :(-450 E γιά το Χ70 & δεν περίμενα εξαρχής το V600. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, ακόμα & σ'αυτούς που φοβούνται ο User Interface των Motorola, έχει βελτιωθεί πολύ! :up:

 

re (filika panta)edw se 2-3 evdomades erxetai to gx30 me 100 euro peripou parapanw perneis mp3 player 1,3mb camera ,video rec kai othonh me 262000 xrwmata kai kopaniesai :D apo th xara sou oti peires to v600 pou eprepe na eixe vgei edw kai 3 mhnes!! eipame na leme asteia alla oxi kai etsi

FILIKA PANTA ;)

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να αγορασω κι εγω το v600. Εχω ενα φοβερο και πολυ αξιοπιστο T68i. θα ειναι το ΜΟΤΟ το ιδιο σκληρο και ανθεκτικο? για τις infra τι λυση προτείνετε? (διαβασα για καποια συνδεση ΒΤ, τι ειναι αυτο?)

και τελος η ποιοτητα των εικονων είναι καλη? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GTV ( 3 Μάρ. 2004 , 16:21)

 

re (filika panta)edw se 2-3 evdomades erxetai to gx30 me 100 euro peripou parapanw perneis mp3 player 1,3mb camera ,video rec kai othonh me 262000 xrwmata kai kopaniesai :D apo th xara sou oti peires to v600 pou eprepe na eixe vgei edw kai 3 mhnes!! eipame na leme asteia alla oxi kai etsi

FILIKA PANTA ;)

 

Μάλλον έχεις δίκιο, δεν είμαι και ο αντικειμενικότερος κριτής, χε-χε-χε ;)

...αλλά να λέμε & του στραβού το δίκιο, με κλειδωμένες υπέρυθρες & Vodafone user interface :down:

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις δίκιο, δεν είμαι και ο αντικειμενικότερος κριτής, χε-χε-χε ;)

...αλλά να λέμε & του στραβού το δίκιο, με κλειδωμένες υπέρυθρες & Vodafone user interface :down:

Ωστόσο, να προσέχεις, δεν έχει 1,3 μεγαπίξελ κάμερα, έχει 1,0 mp

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex ( 3 Μάρ. 2004 , 17:03)

 

Μάλλον έχεις δίκιο, δεν είμαι και ο αντικειμενικότερος κριτής, χε-χε-χε ;)

...αλλά να λέμε & του στραβού το δίκιο, με κλειδωμένες υπέρυθρες & Vodafone user interface :down:

Ωστόσο, να προσέχεις, δεν έχει 1,3 μεγαπίξελ κάμερα, έχει 1,0 mp

 

edw ekana ta strava matia gia ola auta pou anafereis pio panw me to gx20 otan eida thn othonh tou kai tis fwto pou vgazei kai pws tis apeikonizei se auth th koryfea othonh tou apla oti kalitero se kinito makran(kai exw dokimasei para pola kinita)!e skepsou to gx30 me kaliterh camera kai kaliterh othonh apo to gx20!!! stis yperithres tha kolisoume twra...

(stamatw edw giati xefigame ligo apo to v600)

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει ιδέα κάποιος πως μπορούμε να κάνουμε να μας εμφανίζονται στη λίστα επαφών μας μόνο τα τηλ. που έχουμε στην κάρτα μας η αυτά που βρίσκονται μόνο στην συσκευή μας;

:wacko: :!: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GTV ( 3 Μάρ. 2004 , 17:42)

 

edw ekana ta strava matia gia ola auta pou anafereis pio panw me to gx20 otan eida thn othonh tou kai tis fwto pou vgazei kai pws tis apeikonizei se auth th koryfea othonh tou apla oti kalitero se kinito makran(kai exw dokimasei para pola kinita)!e skepsou to gx30 me kaliterh camera kai kaliterh othonh apo to gx20!!! stis yperithres tha kolisoume twra...

(stamatw edw giati xefigame ligo apo to v600)

 

 

Τι να την κάνεις την κάμερα του 1 mp αν έχει κλειδωμένες υπέρυθρες και δεν μπορείς να περάσεις τις φωτογραφίες στο pc? Αν δεν είχε bluetooth το V600 θα ήταν για πέταμα...

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex ( 3 Μάρ. 2004 , 16:55)

 

Μάλλον έχεις δίκιο, δεν είμαι και ο αντικειμενικότερος κριτής, χε-χε-χε ;)

...αλλά να λέμε & του στραβού το δίκιο, με κλειδωμένες υπέρυθρες & Vodafone user interface :down:

 

Να συμπληρώσω κάτι που σας διαφεύγει ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΟ!!!ΣΕΡΒΙΣ αν σας πάθει κάτι το Σάρπ μηδενικό από την Mobitel η οποία είναι provider kai oxi mobile service center,αλλα της εδωσαν και αυτόν τον ρόλο.Ασε που σαν μεταπώληση είναι.... ;) Το Μοτορολάκι παιδιά σας επαναλαμβάνω εγώ που πέρασαν όλα τα κινητά από τα χέρια μου 6 χρόνια τώρα,είναι φοβερή πολυτέλεια και σίγουρα δεν μπορεί να κρίνει κανείς από το ψεύτικο ντάμι :p

Υπάρχει επιλογή για την εμφάνιση των τηλεφώνων είτε από την Σομ είτε από το τηλέφωνο..

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

perase to v525 apo ta xeria mou kai eida apo monos mou thn poioththa twn motorola...

den prospathw na ypotimisw kanena kinito apla den borw na menw adiaforos se ypotimish allwn axiwn kai isws kaliterwn kinitwn!

Anyway to v600 kata thn tapeinh mou gnwmh eprepe na eixe klisei 3-4 mhnes sthn agora(arghse poly na vgei) se ena mhna ade dyo apo twra tha exei xeperastei kata poly kai mhn akouw exypnades gia axia metapwlishs giati oloi mas xeroume ti ginetai me thn anaptyxh ths texnologias kai idiws sta kinita pou paei na xeperasei kai ta pc...(se ena mina apo twra th sharp gx20 poulas ti v600 to idio kai to afto!edw akoma to gx10 pianei sxetika kala lefta ws metaxeirismeno)

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GTV ( 3 Μάρ. 2004 , 18:58)

 

perase to v525 apo ta xeria mou kai eida apo monos mou thn poioththa twn motorola...

den prospathw na ypotimisw kanena kinito apla den borw na menw adiaforos se ypotimish allwn axiwn kai isws kaliterwn kinitwn!

Anyway to v600 kata thn tapeinh mou gnwmh eprepe na eixe klisei 3-4 mhnes sthn agora(arghse poly na vgei) se ena mhna ade dyo apo twra tha exei xeperastei kata poly kai mhn akouw exypnades gia axia metapwlishs giati oloi mas xeroume ti ginetai me thn anaptyxh ths texnologias kai idiws sta kinita pou paei na xeperasei kai ta pc...(se ena mina apo twra th sharp gx20 poulas ti v600 to idio kai to afto!edw akoma to gx10 pianei sxetika kala lefta ws metaxeirismeno)

 

Κοιταξε φίλε μου,δεν θέλω να κάνουμε το τόπικ διαξιφισμούς,αλλά εγώ μιλάω-γραφω σπάνια για να μην γράφω αρλούμπες.Οπότε επέτρεψε μου 6,5 χρόνια με καταστήματα κινητής που έχουν και σαν αντικείμενο τους αγοραπωλησίες μεταχειρισμένων να γνωρίζω καλύτερα από εσένα τι ισχύει στην αγορά και στην μεταπώληση και όχι να γράφω αόριστα πράγματα του στυλ ,ό,τι δηλώσεις-γραψεις στην ελλάδα είσαι.>Eίναι αυτή η δουλειά σου για να κάνεις εκτίμηση αξίας στο Gx-10 ας πούμε??

Ο΄τι γράφω είναι αντικειμενικό ,δεν μου δίνει η Μοτορόλα λεφτά αν της πουλήσω περισσότερα μοντέλα.Το ιδιο ποσοστό κέρδους βαζω και Στα Νόκια και στα Σαρπ,και στα Ζημενς.Το 525 που ανέφερες εχει τελική τιμηή 260 ευρώ τώρα βρίσκεις πολλά με τις ίδιες δυνατότητες και σήμα??Τελος πάντων ,δεν θέλω να μαλώσω μαζί σου,απλά σου επισημαίνω οτι ότι γράφω τα γρ'αφω μετά λόγου γνώσεως... :)

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kinitoneidimonas ( 3 Μάρ. 2004 , 19:18)

 

Κοιταξε φίλε μου,δεν θέλω να κάνουμε το τόπικ διαξιφισμούς,αλλά εγώ μιλάω-γραφω σπάνια για να μην γράφω αρλούμπες.Οπότε επέτρεψε μου 6,5 χρόνια με καταστήματα κινητής που έχουν και σαν αντικείμενο τους αγοραπωλησίες μεταχειρισμένων να γνωρίζω καλύτερα από εσένα τι ισχύει στην αγορά και στην μεταπώληση και όχι να γράφω αόριστα πράγματα του στυλ ,ό,τι δηλώσεις-γραψεις στην ελλάδα είσαι.>Eίναι αυτή η δουλειά σου για να κάνεις εκτίμηση αξίας στο Gx-10 ας πούμε??

Ο΄τι γράφω είναι αντικειμενικό ,δεν μου δίνει η Μοτορόλα λεφτά αν της πουλήσω περισσότερα μοντέλα.Το ιδιο ποσοστό κέρδους βαζω και Στα Νόκια και στα Σαρπ,και στα Ζημενς.Το 525 που ανέφερες εχει τελική τιμηή 260 ευρώ τώρα βρίσκεις πολλά με τις ίδιες δυνατότητες και σήμα??Τελος πάντων ,δεν θέλω να μαλώσω μαζί σου,απλά σου επισημαίνω οτι ότι γράφω τα γρ'αφω μετά λόγου γνώσεως... :)

 

Mias kai aneferes gia agorapwlisies katathetw ta parakatw...

mia fora ekana synallagh me kapoio kentro antallagwn kai metaxeirismenw sto kentro ths athinas(ena apo afta pou fytrwnoun san manitaria!pragmatika edwsa orko na mhn xanabw se afth th diadikasia dioti:

1.me xalane atoma pou vlepoun mono to kerdos kai nomizoun oti apeuthinontai se idious tous

2.me xalaei h ekmetaleush enos pathous-dipsas gia perisoterh texnologia apo pollous edw mesa,pou pigainontas ena kinito diamanti gia thn epoxh tou stous deithen eidimones sou lene ena swro m@l@kies oti afto exei xeperastei,den poulaei kai se ena mhna vgainoun kalitera kai exei mazepsei ygrasia!!! klp klp

3.pragmatika einai asteio h kalitera tragiko an h agora metaxeirismenwn syntonizetai kai tropopoieitai apo tous sigekrimenous typous...

apla na anaferw oti prin ena xrono peripou eixa paei ena p800(metaxeirismeno ena mhna)kai kalitera na mhn anaferw ti mou eipe gia to sigekrimeno kinito o dhthen eidimonas!ena pragma skeftika ekeinh th stigmh h den exei idea apo kinita h kati xalasmeno eixe parei...

Den thelw na thixw kanena apo to forum apla mou thimises mia ponemenh kai tragikh istoria...

Gnwseis se agorapwlisies exoun oloi edw mesa kai xeroun pragmatika na axiologoun times kai katastaseis apla to pathos yperterei ths logikhs pou leei oti poula oso pio grigora boreis mexri na vreis auto pou 8a se kalipsei gia megalitero xroniko diasthma(pada gia kinita milaw)

Twra an esy nomizeis oti ta motorola exoun kaliterh timh metapwliseis apo ta sharp provlhma sou...

filika panta...

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GTV ( 3 Μάρ. 2004 , 17:42)

 

edw ekana ta strava matia gia ola auta pou anafereis pio panw me to gx20 otan eida thn othonh tou kai tis fwto pou vgazei kai pws tis apeikonizei se auth th koryfea othonh tou apla oti kalitero se kinito makran(kai exw dokimasei para pola kinita)!e skepsou to gx30 me kaliterh camera kai kaliterh othonh apo to gx20!!! stis yperithres tha kolisoume twra...

(stamatw edw giati xefigame ligo apo to v600)

 

Δεν κατάλαβα, τι ανέφερα παραπάνω γιά το GX20; :confused:

Συμφωνώ βεβαίως με την καταπληκτική οθόνη & την κάμερα του GX20-σημειωτέον, η οθόνη των Vx00 series των MOTO είναι Sharp, έτσι; ;)-αλλά να μην παραβλέπουμε & τα άσχημα του, έτσι; Δηλ. 2ΜΒ μνήμη γιά κινητό με δυνατότητα video-capture είναι γιά γέλια :lol: Tις κλειδωμένες υπέρυθρες πού τις βάζεις; Δε διαφωνώ μαζί σου πως το GX30 θά'ναι πολύ καλό τηλέφωνο αλλά με τα μειονεκτήματά του, κανένα κινητό δεν είναι τέλειο, νά'μαστε ρεαλιστές. Τέλος πάντων, η συνέχεια στους διαξιφισμούς

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ θα συμφωνήσω πως καλό χρυσό το μοτορόλα αλλά αν είχε κυκλοφορήσει προς το φθινόπωρο πέρσι θα έκανε χρυσές δουλειές και φυσικά θα ξεπερνούσε κατά πολύ την "πατάτα" Χ70, το πρώτο τηλέφωνο της αγοράς που όσοι ξεπέρασαν το σοκ της εμφάνισης (είτε τους άρεσε είτε όχι) δεν μπόρεσαν ποτέ να ξεπεράσουν τον εμπαιγμό της τεχνολογίας του, πλην των ολιγαρκών..... :o

 

Από εκεί και έπειτα εικάζεται πως το GX30 έρχεται ξεκλείδωτο, πιό πλήρες σε δυνατότητες και χαρακτηριστικα από ποτέ και σε τιμή καταπληκτική, εντός των προσεχών εβδομάδων.... ;)

 

Άσχετα από αυτό το motorola θα πουλήσει γιατί φαίνεται μιά πολύ καλή και τίμια αγορά, ενώ να ευχηθώ να είναι μιά αγορά που θα ικανοποιήσει αρκούντως τους νέους του κατόχους, με το δυνατό λιγότερα bugs.... :whistle:

 

Aλλά ας ξαναγυρίσουμε αποκλειστικά στο θέμα μας, που είναι το V600, που επιτέλους ενεμφανίσθει.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει ιδέα κάποιος πως μπορούμε να κάνουμε να μας εμφανίζονται στη λίστα επαφών μας μόνο τα τηλ. που έχουμε στην κάρτα μας η αυτά που βρίσκονται μόνο στην συσκευή μας; :cry: :wacko: :blink:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος i96gs ( 4 Μάρ. 2004 , 13:17)

 

Ρε παιδιά έχει ιδέα κάποιος πως μπορούμε να κάνουμε να μας εμφανίζονται στη λίστα επαφών μας μόνο τα τηλ. που έχουμε στην κάρτα μας η αυτά που βρίσκονται μόνο στην συσκευή μας; :cry: :wacko: :blink:

 

Φαίνεται πλέον, πως αυτή είναι η νέα, εύκολη και απαράδεκτη μόδα των κατασκευαστών....Ενδεικτικά θα αναφέρω sagem myV-65, panasonic G-60.....Μακάρι στο V 600 τα πράγματα να είναι διαφορετικά....Αναμένω νέα σχετικά..... :o

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου και πρέπει να ευχαριστήσω ΚΑΙ εγώ με τη σειρά μου τον Kinitoeidimona που σκίστηκε στη κυριολεξία να με βοήθήσει σε ότι και αν του ζήτησα και να μου λύσει κάθε πρόβλημα!!

 

Πρώτες εντυπώσεις?

 

Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !

 

Εμφάνιση ΑΨΟΓΗ

Φινίρισμα ΑΠΑΙΧΤΟ

Ακουστική η καλύτερη νομίζω που έχω δει σε τηλέφωνο μαζί με του Τ68....

 

Αυτά..Για περισσότερα απο αύριο γιατί τώρα είμαι κομμάτια...!

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex ( 4 Μάρ. 2004 , 17:28)

 

Φωτο απ'το V600 σε μέγεθος MMS (120*160)

 

 

Άν είναι εύκολο μπορείς σε παρακαλώ να ανεβάσεις και καμμιά σε μεγαλύτερη ανάλυση ( 640Χ480 ) ;

Σ ' ευχαριστώ προκαταβολικά... :)

 

Ο mplip^ πριν από λίγο έγραψε :

 

Το έχω στα χέρια μου και πρέπει να ευχαριστήσω .....

Μήπως έχω αρχίσει να ζηλεύω ;;; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ειμαι καινουριος στο thread. Το αγόρασα σήμερα το V600. Υποστηρίζει Java, και αν ναι, από που μπορώ να κατεβάσω τίποτα? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Κ επιτέλους το έχω στα χέρια μου!!!!

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rolleyes:

Παιδιά εντάξει ότι κ αν πω για το κινητό είναι απλούστατα

ΛΙΓΟ !!!!

:D

Φίλε μου που ανησύχησες στην θέα του fake που είδες στον

Γερμανό πίστεψε με η διαφορά αίσθησης κ εμφάνισης του

κιν. απο το real thing είναι απίστευτη...

Too GooD To Be True παίδες....

ΑΓΟΡΑΣΤΕ ΤΟ ΤΩΡΑ !!!! :) :) :)

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...