Jump to content

[Επίσημο] Motorola V600


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φωτογραφία (σημερινή) σε ανάλυση 640*480 με τη φωτεινότητα στο 4 (η φωτεινότητα ρυθμίζεται από το 1-6)

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DecaDancer ( 5 Μάρ. 2004 , 11:42)

 

Κ επιτέλους το έχω στα χέρια μου!!!!

ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rolleyes:

Παιδιά εντάξει ότι κ αν πω για το κινητό είναι απλούστατα

ΛΙΓΟ !!!!

:D

Φίλε μου που ανησύχησες στην θέα του fake που είδες στον

Γερμανό πίστεψε με η διαφορά αίσθησης κ εμφάνισης του

κιν. απο το real thing είναι απίστευτη...

Too GooD To Be True παίδες....

ΑΓΟΡΑΣΤΕ ΤΟ ΤΩΡΑ !!!! :) :) :)

 

...Με γειά, καλώς ήρθες στο club! :up:

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ:

Compal Communications receiving more ODM handset orders from Motorola, Alcatel and Panasonic

 

Max Wang, Taipei; Steve Shen, DigiTimes.com [Monday 1 March 2004]

 

 

"Compal Communications has been gaining more ODM handset orders from its major clients, including Motorola, Alcatel and Panasonic Mobile Communications, according to sources.

 

Compal has landed orders for entry-level handsets from Motorola with volume shipments to start in the second quarter of this year, the sources said. The US giant handset vendor previously outsourced its entry-level models to BenQ but decided to relocate the orders to Compal after BenQ began marketing its own-brand handsets, said the sources.

 

Motorola also plans to introduce new handsets based on its current E365 model manufactured by Compal, said the sources. If everything proceeds smoothly, Compal will start delivering the E365 follow-up models in the third quarter of this year.

 

Compal is also expected to land orders for a new clamshell handset from Alcatel after it begins delivering the OT835 to the French vendor in the second quarter, said the sources.

 

Compal will manufacture three new models for Panasonic Mobile Communications this year, not just the two models the Japanese vendor decided late last year. The additional one comes as Panasonic has decided to reduce the number of new models to be manufactured by Quanta Computer from five to four this year."

H ΜΟΤΟ καταφεύγει σε τεχνικές ODM, γιατί άραγε; :(

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valtrex ( 5 Μάρ. 2004 , 15:08)

 

Φωτογραφία (σημερινή) σε ανάλυση 640*480 με τη φωτεινότητα στο 4 (η φωτεινότητα ρυθμίζεται από το 1-6)

 

Φίλε Valtrex υπάρχει ρύθμιση όσον αφορά τη κάμερα, (πχ λεπτομερής,πιο λεπτομερής,κανονική,οικονομική); γιατί διακρίνω πολύ πιξέλιασμα.Το λέω γιατί έχω δει photo του V525 που έδινε αρχείο 55 και 60 kb.Τα σχεδόν 22 kb στη συγκεκριμένη photo τα βλέπω λίγα.Ποστάρησε κάποια άλλη μόλις μπορέσεις γιατί νομίζω ότι το αδικείς το τηλέφωνο ;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν

 

Σταδιακά θα αρχίσω να λέω και εγώ τα δικά μου...

 

1)Καταπληκτική εμφάνιση όπως ξαναπα...

2)Καταπληκτική ακουστική

3)Πανέμορφο και αΠΙΣΤΕΥΤΟ πληκτρολόγιο!

3)Καταπληκτική αίθηση! Νιώθεις ότι κρατάς γερό τηλέφωνο και όχι ψευτικο πράγμα!!

4)Μενού έυκολο, πλήρες και γρήγορο!

5)Μηνύματα με ΙΤΑΡ που καλούλι είναι αλλα προτιμώ το Τ9 της ΝΟΚΙΑ (μακράν καλύτερο!)

6)Απίστευτοι ήχοι κλήσης. ΚΑι απίστευτα (όμως ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! δυνατοί!)

7)Ανοικτή ακρόαση επίσης φοβερή!

8)Το led μπροστά όταν σε καλούν είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟ! Παθαίνεις πλάκα και χαίρεσαι το κινητό που έχεις!

9)Φοβερ'ο blutooth , συνεργάζεται αβίαστα με τα πάντα!

 

 

Και τα αρνητικά του ώς τώρα

 

1)Τηλεφωνικός κατάλογος...Εμένα δε με βολεύει και τόσο άσε που απο ότι είδα δεν έχει πολλαπλά πεδία...

2)Και εγώ θα ήθελα ledακι να δείχνει ότι το κινητό είναι εντός και εκτός δικτύου. Μικρό το κακό

3)ΘΑ προτιμούσα να λέει και ημερομηνία στην εξωτερική οθόνη

4)'Οταν στέλνω επαφές μέσω bluetooth , ενώ τη βλέπει κανονικά και μου λέει ας πούμε "ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΝΗΤΟ" εν τούτοις αποθηκέυει ΜΟΝΟ το νούμερο μετά και πρέπει να περάσω το όνομα χειροκίνητα! ΜΕγάλη ταλαιπωρία αυτό και απελπιστικά χρονοβόρο !!!!

5)Οπως είπε και ο kinitoeidimonas υπάρχει μόνο εάν αρχείο για όλες τις κλήσεις... Αναπάντητες, εξερχόμενες και εισερχόμενες είναι όλες μαζί απλά σε όσες έχετε απαντήσει δείχνει ενα "ν" δίπλα...

 

Αυτά νομίζω... φυσικά η μόνιμη αναφορά θα ήταν καλό να υπήρχε όπως και η δυνατότητα για μόνιμη απόκρυψη αλλά είναι τόσο ελκυστική συσκεύη και τόσο όμορφη που πραγματικά της συγχωρείς πολλά μικρολαθάκια ....

 

Προσωπική μου γνώμη? Αν σας αρέσουν τα clamshell θα πάθετε έρωτα... Και σαφώς πιο "επαγγελματικό" και "στιβαρό" απο το Ε700 που θυμίζει απλά παιχνιδάκι αν τα δείς δίπλα δίπλα... :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ ( 5 Μάρ. 2004 , 16:17)

 

Λοιπόν

 

Σταδιακά θα αρχίσω να λέω και εγώ τα δικά μου...

 

1)Καταπληκτική εμφάνιση όπως ξαναπα...

2)Καταπληκτική ακουστική

3)Πανέμορφο και αΠΙΣΤΕΥΤΟ πληκτρολόγιο!

3)Καταπληκτική αίθηση! Νιώθεις ότι κρατάς γερό τηλέφωνο και όχι ψευτικο πράγμα!!

4)Μενού έυκολο, πλήρες και γρήγορο!

5)Μηνύματα με ΙΤΑΡ που καλούλι είναι αλλα προτιμώ το Τ9 της ΝΟΚΙΑ (μακράν καλύτερο!)

6)Απίστευτοι ήχοι κλήσης. ΚΑι απίστευτα (όμως ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! δυνατοί!)

7)Ανοικτή ακρόαση επίσης φοβερή!

8)Το led μπροστά όταν σε καλούν είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟ! Παθαίνεις πλάκα και χαίρεσαι το κινητό που έχεις!

9)Φοβερ'ο blutooth , συνεργάζεται αβίαστα με τα πάντα!

 

 

Και τα αρνητικά του ώς τώρα

 

1)Τηλεφωνικός κατάλογος...Εμένα δε με βολεύει και τόσο άσε που απο ότι είδα δεν έχει πολλαπλά πεδία...

2)Και εγώ θα ήθελα ledακι να δείχνει ότι το κινητό είναι εντός και εκτός δικτύου. Μικρό το κακό

3)ΘΑ προτιμούσα να λέει και ημερομηνία στην εξωτερική οθόνη

4)'Οταν στέλνω επαφές μέσω bluetooth , ενώ τη βλέπει κανονικά και μου λέει ας πούμε "ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΝΗΤΟ" εν τούτοις αποθηκέυει ΜΟΝΟ το νούμερο μετά και πρέπει να περάσω το όνομα χειροκίνητα! ΜΕγάλη ταλαιπωρία αυτό και απελπιστικά χρονοβόρο !!!!

5)Οπως είπε και ο kinitoeidimonas υπάρχει μόνο εάν αρχείο για όλες τις κλήσεις... Αναπάντητες, εξερχόμενες και εισερχόμενες είναι όλες μαζί απλά σε όσες έχετε απαντήσει δείχνει ενα "ν" δίπλα...

 

Αυτά νομίζω... φυσικά η μόνιμη αναφορά θα ήταν καλό να υπήρχε όπως και η δυνατότητα για μόνιμη απόκρυψη αλλά είναι τόσο ελκυστική συσκεύη και τόσο όμορφη που πραγματικά της συγχωρείς πολλά μικρολαθάκια ....

 

Προσωπική μου γνώμη? Αν σας αρέσουν τα clamshell θα πάθετε έρωτα... Και σαφώς πιο "επαγγελματικό" και "στιβαρό" απο το Ε700 που θυμίζει απλά παιχνιδάκι αν τα δείς δίπλα δίπλα... :)

 

Ευσεβείς πόθοι.... :happy:
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος .Alt127 ( 5 Μάρ. 2004 , 16:47)

 

προλαβαινεις ακομα να παρεις ενα V600

:)

 

Φίλε μου .Alt127 να σου πω ότι ήταν στις προτεραιότητές μου,αλλά βλέπεις άργησε πολύ :worry: .Πέρασαν πολλά κινητά απ' τα χέρια μου εκτός από motorola.Πιστεύω ότι είναι πολύ καλό κινητό και προσφέρει πολλά για τα λίγα σε σύγκριση με άλλα κινητά λεφτά που κοστίζει. :up: Όμως ήρθε σε λάθος εποχή.Κατά τη γνώμη μου πάντα.Σε ένα δυό μήνες θα είναι ξεπερασμένο(βλέπε sonyericsson Z1010).Αύριο το παίρνει ο αδελφός μου κι έστω κι έτσι θα το βλέπω κι εγώ. ;) Πάντως αντικειμενικά το samsungάκι μου και πολύ καλές photo τραβάει και απαράμιλλη ποιότητα κατασκευής έχει κι ας μοιάζει με παιχνιδάκι... ;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kakektypo ( 5 Μάρ. 2004 , 18:26)

 

Τελικά ρε παιδιά πόσο το αγοράσατε και από που; Εχώ ενα Τ610 και σκεύτομαι να το δόσω και να πάρω το V600. Αξίζει;

 

 

Η μέρα με τη νύχτα ειναι τα 2 τηλέφωνα

Τα έχω και τα 2 και ξέρω...

 

Το τηλέφωνο το έχει φέρει ο Γερμανός και ο συν-φορουμίτης kinitoeidimonas.Αν έχεις κάποια απορία μπορείς να του στείλεις ενα ΠΜ.

 

τιμή υπολόγιζε γύρω στα 415 τελική.

:X
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε πού μπορούμε να αγοράσουμε άλλες προσόψεις?Μήπως έχει ο kinitoeidimonas?
Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariap_8 ( 5 Μάρ. 2004 , 20:32)

 

K POSO PERIPOU PAEI TO MALLI GIA SKETI SYSKEYI?

 

τιμή υπολόγιζε γύρω στα 415 τελική.

;)

Αν μπορείς σε παρακαλώ να μην γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariap_8 ( 5 Μάρ. 2004 , 20:32)

 

OREO TO KINITAKI ALLA MIPOS KSERETE AN EXEI K PHOTO PHONEBOOK?K POSO PERIPOU PAEI TO MALLI GIA SKETI SYSKEYI?

 

A)Nαί

Β)410 ευρώ τελική τιμή

Γ)v-400 όχι,το 500 από μέρα σε μέρα αναμένεται...

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος smaropapa ( 6 Μάρ. 2004 , 11:51)

 

Στη σελίδα της vodafone έλεγε ότι θα κυκλοφορήσει 3 Μαρτίου και τώρα το ΄καναν 25...

 

 

Μα περιμένεις απο τη Vodafone και εσυ ?

Τόσες μέρες λέμε ρε παιδιά ότι υπάρχουν μαγαζιά που το έχουν φέρει το κινητάκι ..αμα θέλετε να το πάρετε πάρτε το απο αλλού (εκτός και αν έχετε καμιά επιδότηση ή θέλετε σύνδεση) :)

:X
Link to comment
Share on other sites

Τι είδους mp3 δέχεται το V600; Προσπαθώ να περάσω ένα τραγούδι 810kb και δεν το δέχεται. Πρέπει να έχει κάποιο ορισμένο bitrate?

Video δεν παίρνει mpeg?

Αναμένοντας την βοήθεια σας...

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dtsolakis ( 6 Μάρ. 2004 , 21:54)

 

Τι είδους mp3 δέχεται το V600; Προσπαθώ να περάσω ένα τραγούδι 810kb και δεν το δέχεται. Πρέπει να έχει κάποιο ορισμένο bitrate?

Video δεν παίρνει mpeg?

Αναμένοντας την βοήθεια σας...

 

 

νομίζω πρέπει να είναι στα 64 kps , 22 ...

 

ΥΓ:'Αλλο ενα αρνητικό του τηλεφώνου....

Για να στείλεις μήνυμα σε ένα νούμερο, πρέπει να το έχεις αποθηκευμένο στον κατάλογο ή να το αποθηκεύσεις εκείνη την ώρα αλλιώς δε στέλνει...Τι ζαβό πράμα και αυτό???

:X
Link to comment
Share on other sites

mplip: Μετά την σύνταξη του μηνύματος επιλέγοντας δημιουργία καταχώρησης μπορείς να γράψεις μόνο τον αριθμό για αποστολή
Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Loipon edw k 4 meres pou exw to kinitaki prwtes edipwseis:

APLA TELEIO!!!:)

Exw fysika parathrisei kapia psilobugakia alla brosta sola afta pou sou prosferei (analogizomenos k thn timh tou) to agorazeis me kleista ta matia :) :) :)

BTW kserei kaneis poso kanei to accessoraki pou to sindeeis me to pc ? (mesw bluetooth)

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα το tornado απο το πλαίσιο (της omnius είχε εξαντληθεί) 55 ευρώ. Το εγκατέστησα με τους δικούς του drivers και είναι ok.

Εχει περάσει κανείς βίντεοκλιπ?

Που είναι?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pl1975 ( 9 Μάρ. 2004 , 00:26)

 

Από αυτονομία το τηλέφωνο πως πάει?

 

File an k exw to kinhto den mporw na sou pw dioti kserw pos apo tis prwtes fortiseis den mporeis na krineis thn aftonomia enws kinhtou...an

8es perimene kamia vdomada k 8a sou pw me sigouria...enallaktika perimene kanenan palaiotero katoxo tou kinhtou na sou pei :p

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ ( 5 Μάρ. 2004 , 16:17)

 

Λοιπόν

 

Σταδιακά θα αρχίσω να λέω και εγώ τα δικά μου...

 

1)Καταπληκτική εμφάνιση όπως ξαναπα...

2)Καταπληκτική ακουστική

3)Πανέμορφο και αΠΙΣΤΕΥΤΟ πληκτρολόγιο!

3)Καταπληκτική αίθηση! Νιώθεις ότι κρατάς γερό τηλέφωνο και όχι ψευτικο πράγμα!!

4)Μενού έυκολο, πλήρες και γρήγορο!

5)Μηνύματα με ΙΤΑΡ που καλούλι είναι αλλα προτιμώ το Τ9 της ΝΟΚΙΑ (μακράν καλύτερο!)

6)Απίστευτοι ήχοι κλήσης. ΚΑι απίστευτα (όμως ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! δυνατοί!)

7)Ανοικτή ακρόαση επίσης φοβερή!

8)Το led μπροστά όταν σε καλούν είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟ! Παθαίνεις πλάκα και χαίρεσαι το κινητό που έχεις!

9)Φοβερ'ο blutooth , συνεργάζεται αβίαστα με τα πάντα!

 

 

Και τα αρνητικά του ώς τώρα

 

1)Τηλεφωνικός κατάλογος...Εμένα δε με βολεύει και τόσο άσε που απο ότι είδα δεν έχει πολλαπλά πεδία...

2)Και εγώ θα ήθελα ledακι να δείχνει ότι το κινητό είναι εντός και εκτός δικτύου. Μικρό το κακό

3)ΘΑ προτιμούσα να λέει και ημερομηνία στην εξωτερική οθόνη

4)'Οταν στέλνω επαφές μέσω bluetooth , ενώ τη βλέπει κανονικά και μου λέει ας πούμε "ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΝΗΤΟ" εν τούτοις αποθηκέυει ΜΟΝΟ το νούμερο μετά και πρέπει να περάσω το όνομα χειροκίνητα! ΜΕγάλη ταλαιπωρία αυτό και απελπιστικά χρονοβόρο !!!!

5)Οπως είπε και ο kinitoeidimonas υπάρχει μόνο εάν αρχείο για όλες τις κλήσεις... Αναπάντητες, εξερχόμενες και εισερχόμενες είναι όλες μαζί απλά σε όσες έχετε απαντήσει δείχνει ενα "ν" δίπλα...

 

Αυτά νομίζω... φυσικά η μόνιμη αναφορά θα ήταν καλό να υπήρχε όπως και η δυνατότητα για μόνιμη απόκρυψη αλλά είναι τόσο ελκυστική συσκεύη και τόσο όμορφη που πραγματικά της συγχωρείς πολλά μικρολαθάκια ....

 

Προσωπική μου γνώμη? Αν σας αρέσουν τα clamshell θα πάθετε έρωτα... Και σαφώς πιο "επαγγελματικό" και "στιβαρό" απο το Ε700 που θυμίζει απλά παιχνιδάκι αν τα δείς δίπλα δίπλα... :)

 

 

 

Thanks για το review, μια διευκρίνιση για τα πεδία του τηλεφωνικού καταλόγου: Κάπου είχα διαβάσει ότι υπάρχει δυνατότητα επιλογής για το αν θα φαίνεται κάθε καταχώρηση κάθε ονόματος χωριστά ή θα έχει υποκαταλόγους με τις επιμέρους καταχωρήσεις των ονομάτων.

 

Το λέω γιατί δεν είναι και πολύ βολικό να γράφεις:

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΝ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΙ

ΓΙΩΡΓΟΣ FAX

 

κλπ κλπ.

 

thx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...