Jump to content

Lenovo Vibe Z2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό μου το έφτιαξε η Arvato και μάλιστα δωρεάν, μετά από την πτώση! Τώρα με την καινούρια αναβάθμιση, όντως το bluetooth κάνει νερά, μου αποσυνδέεται όταν ανοίγω πχ το wifi,η μπαταρία τη διάρκεια της νύχτας πέφτει 8% από 2%-3% πριν. Επίσης μου ψιλοκολλάει ο mx player και δεν βγαίνει ποτέ στα δεδομένα το 4G...

 

Μπράβο η Arvato, είχες πρώτα τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους; ξέρω πως είναι μπελάς, αλλά Μήπως να σώσεις τα αρχεία σου κ να κάνεις, επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις; ίσως διορθωθούν, τα προβλήματα. Εγώ μετά την αναβάθμιση σε λολιποπ έκανα επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις , η αναβάθμιση παραμένει, οι εφαρμογές κ Τ αρχεια σβηνονται και τα μικρά προβλήματα,που είχα, πχ, ρολόι, διορθώθηκαν.απλώς θέλει να στήσεις το κινητό από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 299
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ με την 4.4.4 δε μπορώ να βρω την επιλογή για το tap to lock...

Καλησπέρα

Στις ρυθμίσεις δυνατότητας θα πας - > πάτημα δύο φορές της οθόνης για ενεργοποίηση - απενεργοποιηση. Στην 4.4 δούλευε σε εμένα, στην 5 αναγκάστηκα να κατεβάσω το HOLA LAUNCHER.

Επίσης ένας φίλος μου πήρε εχθές το lenovo S60 που έχει ακριβώς τον ίδιο επεξεργαστή με το δικό μας και φορτωμένο το lollipop 5.1.2 παρακαλώ αλλά και σε αυτόν δεν δουλεύει!

Το θεωρώ περίεργο να μην έχουν πάρει είδηση ότι δεν λειτουργεί αυτή η δυνατότητα εδώ και πάνω από δύο μήνες στο android 5, τι να πω, άραγε τι σόι αναβάθμιση κάνουν;

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το κινητό μου το έφτιαξε η Arvato και μάλιστα δωρεάν, μετά από την πτώση! Τώρα με την καινούρια αναβάθμιση, όντως το bluetooth κάνει νερά, μου αποσυνδέεται όταν ανοίγω πχ το wifi,η μπαταρία τη διάρκεια της νύχτας πέφτει 8% από 2%-3% πριν. Επίσης μου ψιλοκολλάει ο mx player και δεν βγαίνει ποτέ στα δεδομένα το 4G...

 

Αν δεν βγαίνει το 4G σημαίνει ότι δεν έχεις 4G ενεργοποιημενο, το είχα πάθει εγώ και περίμενα να ανάψει αλλά τελικά ήθελε ενεργοποίηση από το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας.

Αν θες καλό player mp3 κατέβασε το musixmatch, έχει τα πάντα, από στίχους τραγουδιών συγχρονισμενους μέχρι equalizer και καραοκε προσφάτως!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Στις ρυθμίσεις δυνατότητας θα πας - > πάτημα δύο φορές της οθόνης για ενεργοποίηση - απενεργοποιηση. Στην 4.4 δούλευε σε εμένα, στην 5 αναγκάστηκα να κατεβάσω το HOLA LAUNCHER.

Επίσης ένας φίλος μου πήρε εχθές το lenovo S60 που έχει ακριβώς τον ίδιο επεξεργαστή με το δικό μας και φορτωμένο το lollipop 5.1.2 παρακαλώ αλλά και σε αυτόν δεν δουλεύει!

Το θεωρώ περίεργο να μην έχουν πάρει είδηση ότι δεν λειτουργεί αυτή η δυνατότητα εδώ και πάνω από δύο μήνες στο android 5, τι να πω, άραγε τι σόι αναβάθμιση κάνουν;

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν δεν βγαίνει το 4G σημαίνει ότι δεν έχεις 4G ενεργοποιημενο, το είχα πάθει εγώ και περίμενα να ανάψει αλλά τελικά ήθελε ενεργοποίηση από το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας.

Αν θες καλό player mp3 κατέβασε το musixmatch, έχει τα πάντα, από στίχους τραγουδιών συγχρονισμενους μέχρι equalizer και καραοκε προσφάτως!

 

5.1.2;

ελπίζω να βγει και για μας.

εδώ εινια και το επίσημο site της Λενόβο και μπορείτε να γραφτείτε και να γράψετε κια εσεις μπας και μας ακούσουν

https://forums.lenovo.com/t5/K-and-Vibe-Z-Series-Smartphones/Lenovo-Vibe-Z2-NOT-PRO-Lollipop-bugs/td-p/2079167/page/2

Link to comment
Share on other sites

5.1.2;

ελπίζω να βγει και για μας.

εδώ εινια και το επίσημο site της Λενόβο και μπορείτε να γραφτείτε και να γράψετε κια εσεις μπας και μας ακούσουν

https://forums.lenovo.com/t5/K-and-Vibe-Z-Series-Smartphones/Lenovo-Vibe-Z2-NOT-PRO-Lollipop-bugs/td-p/2079167/page/2

 

Ναι 5.1.2 έκδοση, μου έκανε εντύπωση. Μου το έφερε για να του περάσω το Gmail του γιατί δεν τα γνωρίζει αυτά τα διαδικαστικα, το επεξεργαστηκα αρκετά και δεν είδα καμία διαφορά πουθενά σε σχέση με το δικό μας, σαν να δούλευα το Ζ2 μου ήταν. Το θετικό πάντως ήταν αν και το S60 έχει 2.150mAh μπαταρία, ότι αργουσε πολύ να πέσει, ίσως εκεί να είναι η διαφορά της έκδοσης 5.1.2, μακάρι να πέτυχαν περαιτέρω εξοικονόμηση ενέργειας

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θετικό αυτό με την μπαταρία, ας ελπίσουμε να δώσουν και σε μας την 5.1.2 και να βελτιωθεί η κατανάλωση της μπαταρίας. Από ότι είδα πιο πριν είχες θεματάκια με την τελευταία αναβάθμιση, θα την πρόετεινες να την κάνω ή όχι;
Link to comment
Share on other sites

Πολύ θετικό αυτό με την μπαταρία, ας ελπίσουμε να δώσουν και σε μας την 5.1.2 και να βελτιωθεί η κατανάλωση της μπαταρίας. Από ότι είδα πιο πριν είχες θεματάκια με την τελευταία αναβάθμιση, θα την πρόετεινες να την κάνω ή όχι;

Είναι καινούργιο το κινητό του ακόμα και ξέρω ότι το χρησιμοποιεί για κλήσεις πολύ και ελάχιστα για ίντερνετ. Πάντως σήμερα το απόγευμα μου είπε ότι έχει να το φορτισει από την Παρασκευή και η μπαταρία είναι στο 48‰! Επίσης αυτή η μισή ιντσα πόσο μα πόσο πιο βολική στο χέρι είναι από το δικο μας, το ζήλεψα, είναι και 128 γραμμάρια μόνο.

Της γυναίκας μου το P70 έχει φανταστική αυτονομία, από 5 έως 7 μέρες αλλά και μπαταρία 4000mAh παρακαλώ και 5 ίντσες, έχει και μια κάρτα μέσα αντί για δύο που παιρνει. Πιστεύω όμως ότι παίζει ρόλο αυτή η μισή ιντσα στην κατανάλωση.

Όσον αφορά στην αναβάθμιση τελικά το πρόβλημα το βρήκα με το Bluetooth mp3. Ενώ παλαιότερα ήθελε να ανοίγεις πρώτα το Bluetooth και μετά να ενεργοποιείς το Bluetooth του κινητού, τώρα θέλει το αντίθετο. Κατά τα άλλα δεν βλέπω καμία διαφορά, άλλωστε και η έκδοση του lollipop δεν άλλαξε, την 5.0.2 εξακολουθεί να φοράει

Edited by Johnnyboom
Link to comment
Share on other sites

Είναι καινούργιο το κινητό του ακόμα και ξέρω ότι το χρησιμοποιεί για κλήσεις πολύ και ελάχιστα για ίντερνετ. Πάντως σήμερα το απόγευμα μου είπε ότι έχει να το φορτισει από την Παρασκευή και η μπαταρία είναι στο 48‰! Επίσης αυτή η μισή ιντσα πόσο μα πόσο πιο βολική στο χέρι είναι από το δικο μας, το ζήλεψα, είναι και 128 γραμμάρια μόνο.

Της γυναίκας μου το P70 έχει φανταστική αυτονομία, από 5 έως 7 μέρες αλλά και μπαταρία 4000mAh παρακαλώ και 5 ίντσες, έχει και μια κάρτα μέσα αντί για δύο που παιρνει. Πιστεύω όμως ότι παίζει ρόλο αυτή η μισή ιντσα στην κατανάλωση.

Όσον αφορά στην αναβάθμιση τελικά το πρόβλημα το βρήκα με το Bluetooth mp3. Ενώ παλαιότερα ήθελε να ανοίγεις πρώτα το Bluetooth και μετά να ενεργοποιείς το Bluetooth του κινητού, τώρα θέλει το αντίθετο. Κατά τα άλλα δεν βλέπω καμία διαφορά, άλλωστε και η έκδοση του lollipop δεν άλλαξε, την 5.0.2 εξακολουθεί να φοράει

 

Την έκανα την αναβάθμιση τελικά, αλλά κάθε φορά που ενεργοποιείται ή εξοικονόμηση ενέργειας, το κινητό κολλάει και χρειάζεται επανακινηση. Σε σας κόλλησε μόνο την πρώτη φορά που έγινε ή αναβάθμιση ή κόλλησε κ άλλες φορες; Καλό 15αυγουστο να εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Είναι κάποιος που είχε θεματάκι με το bluetooth και έφτιαξε με εργοστασιακές ρυθμίσεις. Να μην κάνω τσάμπα απο την αρχή!
Link to comment
Share on other sites

Την έκανα την αναβάθμιση τελικά, αλλά κάθε φορά που ενεργοποιείται ή εξοικονόμηση ενέργειας, το κινητό κολλάει και χρειάζεται επανακινηση. Σε σας κόλλησε μόνο την πρώτη φορά που έγινε ή αναβάθμιση ή κόλλησε κ άλλες φορες; Καλό 15αυγουστο να εχουμε

Εμενα μου το έκανε δύο φορές και από τότε τη βάζω χειροκίνητα την εξοικονόμηση το βράδυ και τη βγάζω το πρωί. Μόνο στο αυτόματο με χρονοδιακόπτη το δημιουργουσε το πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι κάποιος που είχε θεματάκι με το bluetooth και έφτιαξε με εργοστασιακές ρυθμίσεις. Να μην κάνω τσάμπα απο την αρχή!

Σε εμενα τελικά δουλεύει όπως στο στρατό, τη μία έχει υπηρεσία την άλλη παίρνει έξοδο. Αυτό που πρόσεξα όμως είναι ότι μόλις κλείνω τη συσκευή και την ξανανοιγω δουλεύει, αν κάνω επανεκκίνηση δεν είναι σίγουρο ότι θα δουλέψει.

Αν επαναφερουμε εργοστασιακες ρυθμίσεις δεν θα χρειαστεί να στήσουμε το κινητό από την αρχή πάλι;

Σε αυτή τη lenovo κανείς δεν ασχολείται τέλος πάντων να μας στείλει μια διορθωτικη αναβάθμιση; Άσε που είδα και κάτι δημοσιεύματα για εφαρμογές στο κινητό (όχι μόνο στους υπολογιστές της) που παρακολουθούν τη χρήση που κάνουμε και στέλνουν αναφορά και έχω αρχίσει να εκνευριζομαι. Στους υπολογιστές ειδικά λέει όλα να τα ξηλωσεις από μέσα και να τους στήσεις από την αρχή, ο κοριος παραμένει και λειτουργεί κανονικότατα έχουν κάνει φανταστική δουλειά, μπράβο lenovo, σε αυτοτο θέμα βλέπω σκιζεις, να στέλνεις αναβαθμίσεις που να μην δημιουργούν προβλήματα στο κινητό δεν ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο πρόβλημα που ανακάλυψα σήμερα. Δεν δίνει Hot spot, σε τρία κινητά προσπάθησα να δώσω και ενώ συνδέονται δεν μπορούν να μπουν στο ίντερνετ. Έχει συμβεί σε κάποιον και βρήκε λύση;
Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο πρόβλημα που ανακάλυψα σήμερα. Δεν δίνει Hot spot, σε τρία κινητά προσπάθησα να δώσω και ενώ συνδέονται δεν μπορούν να μπουν στο ίντερνετ. Έχει συμβεί σε κάποιον και βρήκε λύση;

 

δεν το έχω δοκιμασει, μόλις το δοκιμάσω θα σου πω

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα μου το έκανε δύο φορές και από τότε τη βάζω χειροκίνητα την εξοικονόμηση το βράδυ και τη βγάζω το πρωί. Μόνο στο αυτόματο με χρονοδιακόπτη το δημιουργουσε το πρόβλημα.

 

έτσι κάνω και γω πλέον

Link to comment
Share on other sites

δεν το έχω δοκιμασει, μόλις το δοκιμάσω θα σου πω

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα μου το έκανε δύο φορές και από τότε τη βάζω χειροκίνητα την εξοικονόμηση το βράδυ και τη βγάζω το πρωί. Μόνο στο αυτόματο με χρονοδιακόπτη το δημιουργουσε το πρόβλημα.

 

έτσι κάνω και γω πλέον

 

Ήθελα να ήξερα γιατί κάνουν αναβάθμιση; για να τα χαλάνε τελείως και να ασχολούμαστε εμείς;

Ειλικρινά γιατί τα πειράζουν αφού δουλεύει το λογισμικό;

Με αυτή την απορία θα μείνω μου φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δοκίμασε να ενεργοποιήσεις από την αρχή το hotspot και να πατήσεις και την επιλογή Τέλος...

Με ένα κινητό που δοκίμασα που δούλεψε κανονικά, αν δοκιμάσω με περισσότερα κινητά θα ενημερώσω

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δοκίμασε να ενεργοποιήσεις από την αρχή το hotspot και να πατήσεις και την επιλογή Τέλος...

 

Από τις ρυθμίσεις - περισσότερα - προσωπικό Hot spot δεν εννοείς;

Το έκανα, ξαναεβαλα και κωδικό αλλά τίποτα, συνδέεται τι άλλο κινητό αλλά δεν μπαίνει ίντερνετ. Αυτό πριν την αναβάθμιση δούλευε κανονικότατα.

Μήπως δεν κάνω κάτι καλά; υπάρχει περίπτωση να ρυθμίζεται από αλλού;

Link to comment
Share on other sites

Από τις ρυθμίσεις - περισσότερα - προσωπικό Hot spot δεν εννοείς;

Το έκανα, ξαναεβαλα και κωδικό αλλά τίποτα, συνδέεται τι άλλο κινητό αλλά δεν μπαίνει ίντερνετ. Αυτό πριν την αναβάθμιση δούλευε κανονικότατα.

Μήπως δεν κάνω κάτι καλά; υπάρχει περίπτωση να ρυθμίζεται από αλλού;

Κοίτα για αυτή την εφαρμογή από playstore.. Df tethering fix

Link to comment
Share on other sites

Στο wifi, απενεργοποίηση, ενεργοποίηση και Τέλος, εμένα κάπως έτσι μου δούλεψε

Δυστυχώς δε φαίνεται να λειτουργεί. Δείχνει την ώρα που πατάω ιστοσελίδα για 1-2 δευτερόλεπτα ότι ανεβάζει ταχύτητα για να τη φορτώσει και σταματάει απότομα. Θα το ψάξω όλο από την αρχή μήπως είναι κάποια φραγή από κάποιο πρόγραμμα ή αν υπάρχει κάτι στις επιλογές προγραμματιστή. Ευχαριστώ πολύ πάντως

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα για αυτή την εφαρμογή από playstore.. Df tethering fix

 

Την κατέβασα αλλά την ώρα που πατάω fix μου βγάζει κάτι για παροχο και για root συσκευής και δεν λειτουργεί. Πάντως καθολη τη διάρκεια που έχω το Hot spot ανοιχτό το κινητό μου έχει ίντερνετ και 4G αλλά το άλλο που συνδέεται δεν εχει πρόσβαση στο ίντερνετ, σαν να του έχω κάνει φραγη ένα πράγμα

Link to comment
Share on other sites

5.1.2;

ελπίζω να βγει και για μας.

εδώ εινια και το επίσημο site της Λενόβο και μπορείτε να γραφτείτε και να γράψετε κια εσεις μπας και μας ακούσουν

https://forums.lenovo.com/t5/K-and-Vibe-Z-Series-Smartphones/Lenovo-Vibe-Z2-NOT-PRO-Lollipop-bugs/td-p/2079167/page/2[/quote

 

Μπήκα και ειδα ότι έχεις αφήσει αρκετά ερωτήματα στο επίσημο forum της Lenovo, έχεις πάρει καμιά απάντηση για να μην στέλνω κι εγώ άδικα τα παράπονα μου;

Link to comment
Share on other sites

5.1.2;

ελπίζω να βγει και για μας.

εδώ εινια και το επίσημο site της Λενόβο και μπορείτε να γραφτείτε και να γράψετε κια εσεις μπας και μας ακούσουν

https://forums.lenovo.com/t5/K-and-Vibe-Z-Series-Smartphones/Lenovo-Vibe-Z2-NOT-PRO-Lollipop-bugs/td-p/2079167/page/2[/quote

 

Μπήκα και ειδα ότι έχεις αφήσει αρκετά ερωτήματα στο επίσημο forum της Lenovo, έχεις πάρει καμιά απάντηση για να μην στέλνω κι εγώ άδικα τα παράπονα μου;

 

καλημέρα, σήμερα μου απάντησε μια Vaso 22 There's S330 update. Try it. I have no problems with it

ελπίζω σε κανα 4-6 μέρες να γίνει διαθέσιμη και σε μάς και να διορθωθούν τα προβλήματα.

εγώ έγραψα για την κατανάλωση κυρλιως της μπαταρίας, γράψε για το hotspot, να δούμε, αν απαντήσει κανείς τι θα μας πει

Link to comment
Share on other sites

 

καλημέρα, σήμερα μου απάντησε μια Vaso 22 There's S330 update. Try it. I have no problems with it

ελπίζω σε κανα 4-6 μέρες να γίνει διαθέσιμη και σε μάς και να διορθωθούν τα προβλήματα.

εγώ έγραψα για την κατανάλωση κυρλιως της μπαταρίας, γράψε για το hotspot, να δούμε, αν απαντήσει κανείς τι θα μας πει

 

Πάντως μπήκα στην εφαρμογή του Hot spot και λέει ότι είναι από τις 14/04/2015 οπότε δεν πειραχτηκε καθόλου από την τελευταία αναβάθμιση. Ίσως όμως κάποια άλλη εφαρμογή δεν αφήνει να συνδεθεί εξολοκλήρου η άλλη συσκευή.

Θα μπω να τους γράψω γιατί τώρα που το ανακαλυψα αυτό σημαίνει ότι οπουδήποτε κι αν βρίσκομαι αν θέλω να δώσω WiFi σε ένα laptop ας πούμε, δεν μπορώ.

Ειλικρινά εξακολουθώ να απορώ γιατί τα πειραζουνε, δεν κάνουν δοκιμές πριν τα στείλουν;

Και καμία αλλαγή δεν είδα και δυσλειτουργίες παρουσιαστηκαν.

Αν θέλει η Lenovo να κατακτήσει την κορυφή, θα πρέπει να δίνει μεγαλύτερη σημασία στον πελάτη της κι όχι να αδιαφορει πλήρως για απλά θέματα που παριυσιαζονται.

 

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως μπήκα στην εφαρμογή του Hot spot και λέει ότι είναι από τις 14/04/2015 οπότε δεν πειραχτηκε καθόλου από την τελευταία αναβάθμιση. Ίσως όμως κάποια άλλη εφαρμογή δεν αφήνει να συνδεθεί εξολοκλήρου η άλλη συσκευή.

Θα μπω να τους γράψω γιατί τώρα που το ανακαλυψα αυτό σημαίνει ότι οπουδήποτε κι αν βρίσκομαι αν θέλω να δώσω WiFi σε ένα laptop ας πούμε, δεν μπορώ.

Ειλικρινά εξακολουθώ να απορώ γιατί τα πειραζουνε, δεν κάνουν δοκιμές πριν τα στείλουν;

Και καμία αλλαγή δεν είδα και δυσλειτουργίες παρουσιαστηκαν.

Αν θέλει η Lenovo να κατακτήσει την κορυφή, θα πρέπει να δίνει μεγαλύτερη σημασία στον πελάτη της κι όχι να αδιαφορει πλήρως για απλά θέματα που παριυσιαζονται.

 

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!

 

έχεις δίκιο, ελπίζω να μας δώσουν σύντομα μια σταθερή όπως 5.1.2

η απάντηση που πήρα ήταν

I am in Bulgaria, but I flash it manually.

Here is link:

https://cloud.mail.ru/public/MiJZ/8scUE5Mdx

Flash the zip through recovery

 

αλλά δεν ξέρω πως να φλασάρω χειροκίνητα, οπότε θα περιμενω μπας και γίνει μέσω OTA, καθώς είνια η επίσημη αναβάθμιση

Edited by petrosm4
Link to comment
Share on other sites

 

έχεις δίκιο, ελπίζω να μας δώσουν σύντομα μια σταθερή όπως 5.1.2

η απάντηση που πήρα ήταν

I am in Bulgaria, but I flash it manually.

Here is link:

https://cloud.mail.ru/public/MiJZ/8scUE5Mdx

Flash the zip through recovery

 

αλλά δεν ξέρω πως να φλασάρω χειροκίνητα, οπότε θα περιμενω μπας και γίνει μέσω OTA, καθώς είνια η επίσημη αναβάθμιση

 

Άφησα κι εγώ τα παράπονα μου, κατέβασα και την έκδοση που λέει η Βάσω από Βουλγαρία, αλλά εννοείται ότι δεν θα την φορτώσω, ίσως να λείπουν τα ελληνικά από μέσα ποιος ξέρει!

Πάντως είναι κι αυτό κάτι, αν όντως είναι επίσημη θα μας έρθει όπου να ναι.

Αν κάνω εργοστασιακή ρύθμιση θα τα χάσω όλα;

Link to comment
Share on other sites

 

Άφησα κι εγώ τα παράπονα μου, κατέβασα και την έκδοση που λέει η Βάσω από Βουλγαρία, αλλά εννοείται ότι δεν θα την φορτώσω, ίσως να λείπουν τα ελληνικά από μέσα ποιος ξέρει!

Πάντως είναι κι αυτό κάτι, αν όντως είναι επίσημη θα μας έρθει όπου να ναι.

Αν κάνω εργοστασιακή ρύθμιση θα τα χάσω όλα;

 

αν κάνεις επαναφορά συστήματος ναι

για αυτο κράτησει back up τα αρχεία σου ή πέρασέ τα στον υπολογιστή σου για σιγουρια

Link to comment
Share on other sites

 

αν κάνεις επαναφορά συστήματος ναι

για αυτο κράτησει back up τα αρχεία σου ή πέρασέ τα στον υπολογιστή σου για σιγουρια

 

Θα χάσω και όλες τις εφαρμογές μάλλον ε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...