Jump to content

Lenovo Vibe X2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και μένα 3 ώρες βγάζει. Αυτή η εξοικονόμηση πραγματικά απορώ αν κάνει κάτι :)

 

Τραγικη αυτονομια....Ειδα οτι τρωει το ραδιο και το ξηλωσα..Αλλα και λολιποπ να παρει ποσο καλυτερα να παει;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να γινει κατι με την lollipop,δυστυχως ειναι μικρη η μπαταρια.

Μικρη εχει και το z7 mini αλλα δεν ειχε τετοια συμπεριφορα..Εκτος και αν ο mtk ειναι ενεργοβορος...Δεν γινεται κατι θα βελτιωνεται μe λιγο tuning..

Μου θυμισε εποχες nexus 5...

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον εχω ψαξει τον συγκεκριμενο δυστυχως..Αν ισχυει ομως το μελλον του κινητου ειναι αβεβαιο ...Παει για δωσιμο
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω στην αρχη ειχα ξενερωσει με την μπαταρια αλλα ενταξει εφοσον μου βγαζει την μερα δεν με πειραζει τοσο.Σε αυτα τα λεφτα με τα χαρακτηριστικα του,dual sim,5ιντσο και τοσο ομορφο δεν βρισκω αλλο.
Link to comment
Share on other sites

Και εγω στην αρχη ειχα ξενερωσει με την μπαταρια αλλα ενταξει εφοσον μου βγαζει την μερα δεν με πειραζει τοσο.Σε αυτα τα λεφτα με τα χαρακτηριστικα του,dual sim,5ιντσο και τοσο ομορφο δεν βρισκω αλλο.

 

Συμφωνω σε οσα λες αλλα εμενα δυστυχως μερα δε μου βγαζει..Το απογευμα σιγουρα πρεπει να το φορτισω οποτε δεν με βολευει

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εκανα δοκιμη και εβαλα μικροφωνο για να παιρνω φωτογραφια

τωρα η εφαρμογη κρασαρει και δεν μπορω να την επαναφερω μου βγαινει μαυρη εικονα για καποια δευτερα και μετα κλεινει!!!help.>.!!!

 

Παιδιά έπαθα- έκανα το ίδιο! !!!! Θα με σκοτώσει η γυναίκα μου. Καμία βοήθεια?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσον αφορά την μπαταρία είναι όντως μια απογοήτευση για τόσο καλό κινητό. Το χαλάει πολύ η "αυτονομία" του.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έπαθα- έκανα το ίδιο! !!!! Θα με σκοτώσει η γυναίκα μου. Καμία βοήθεια?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσον αφορά την μπαταρία είναι όντως μια απογοήτευση για τόσο καλό κινητό. Το χαλάει πολύ η "αυτονομία" του.

 

Κανε μια εκκαθαριση δεδομενων και προσωρινης μνημης της εφαρμογης της καμερας μηπως εισαι τυχερος και φτιαξει

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ρουφηχτρα ο ατιμος ο 6595..:p

 

Κάνε εγκατάσταση και σωστή ρύθμιση το Greenify και θα δεις εκπληκτικά αποτελέσματα μετά από 2- 3 κύκλους αποφόρτισης... ;)

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

Κάνε εγκατάσταση και σωστή ρύθμιση το Greenify και θα δεις εκπληκτικά αποτελέσματα μετά από 2- 3 κύκλους αποφόρτισης... ;)

 

Οταν λες φιλε μου σωστη ρυθμιση;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Exω greenify φιλε μου αλλα και παλι η αυτονομια του ειναι...

Το πουλας βλεπω τελικα ε;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Ακουστικά έχει μέσα της lenovo, τώρα για δώρα απ ότι βλέπω στο vickmall δίνει θήκη, tempered glass και ζελατίνα οπότε αξίζει.

 

Ειναι ακουστικα ή και handsfree; Στην συσκευασια δεν περιλαμβανεται η διαφανης θηκη και η μεμβρανη γιατι σε καποια μαγαζια λενε οτι ειναι extra και σε καποια αλλα οχι!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ακουστικα ή και handsfree; Στην συσκευασια δεν περιλαμβανεται η διαφανης θηκη και η μεμβρανη γιατι σε καποια μαγαζια λενε οτι ειναι extra και σε καποια αλλα οχι!

Ρε παιδια εμενα ειχε μια θηκη διαφανη αλλα δεν παταει καλα στη μερια του κινητου μου φαινεται οτι ειναι μικροτερη..

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε : Ρυθμίσεις --> Ασφάλεια--> Οθόνη Κλειδ. και εκεί ξετικάρεις την επιλογή : Λειτουργία Αποτροπής κλήσης όταν βρίσκεται στην τσέπη.

 

Φίλε το έκανα, αλλά πάλι τα ίδια :(:(:(

 

Άμα βρω χρόνο, θα δοκιμάσω να βάλω την ROM του baralajbi

Vamos :w00t:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας .... μόλις πήρα το lenovo x2 ..... και εχω πρόβλημα με την μπαταριά και αργεί να φορτίσει (4-5 ώρες) και τελειώνει πολύ γρήγορα ... π.χ το βράδυ είναι 100% και το πρωί 65% χωρίς να ανοίξει καν η οθόνη .....Απογοητεύτηκα :ban::ban::ban:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Παρελαβα εχθες το κινητο απο το vickmall και θελω να αλλαξω την ρομ σε ευρωπαικη.

Πρεπει να κατεβασω μονο την Lenovo X2-EU - Update S120 ή πρωτα την Lenovo X2-EU και μετα το update?

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!!Σκεφτομαι να αγορασω το κινητο αλλα βλεπω οτι πολλοι εχουν θεματακια με τη μπαταρια..Αυτα τα vibe extensions που εχω διαβασει σε διαφορα site βοηθανε καθολου??Τα εχει παρει κανεις???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

Παρελαβα εχθες το κινητο απο το vickmall και θελω να αλλαξω την ρομ σε ευρωπαικη.

Πρεπει να κατεβασω μονο την Lenovo X2-EU - Update S120 ή πρωτα την Lenovo X2-EU και μετα το update?

 

Βάση του οδηγού που υπάρχει στην αρχή αυτού του post θα περάσεις την πιο καινούρια που θα βρεις. Άν την κατεβάσεις από το Ρώσικο forum (οδηγίες στον οδηγό και για αυτό), θα βρείς την τελευταία έκδοση που είναι η S130. Για να γλυτώσεις την ταλαιπωρία των αναβαθμίσεων μόνο κι όχι τίποτε άλλο...

(ψάχνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε...)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας .... μόλις πήρα το lenovo x2 ..... και εχω πρόβλημα με την μπαταριά και αργεί να φορτίσει (4-5 ώρες) και τελειώνει πολύ γρήγορα ... π.χ το βράδυ είναι 100% και το πρωί 65% χωρίς να ανοίξει καν η οθόνη .....Απογοητεύτηκα :ban::ban::ban:

 

Κατι παιζει φιλε μου,εμενα απο 10%-100% θελει 2 ωρες περιπου και το βραδυ με 2 σιμ μεσα χανει γυρω στο 3-4%.Βαλε το wakelock detector μπας και στην κανει καποιο προγραμμα την ζημια αλλιως δοκιμασε να φλασαρεις την ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να κατεβασω τους drivers για την αλλαγη της ρομ αλλα μου λεει οτι εχει θεμα με την μεταφραση. Πως πρεπει να αλλαξω το link για να μπορεσω να τους κατεβασω?

 

ακυρο παιδια,το βρηκα μετα απο πολυ ωρα! :/

Edited by GeorgeTsar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...