Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εισαι σιγουρος? στις ρυθμισεις της καμερας, γρηγορη εκκινηση, απενεργοποιηση..

 

Σωστός ο φίλος.. εξαφανίζεται και η συντόμευση της κάμερας κάτω δεξιά στη lockscreen μ αυτό τον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νίκο έτσι όμως ακυρώνεις τελείως το κουμπί της κάμερας για έναρξή της. Είτε είναι κλειδωμένο είτε όχι. Εγώ θέλω να μη δουλεύει το κουμπί όσο το έχω κλειδωμένο.
Link to comment
Share on other sites

Πατιέται από μόνο του;

Αρκετές φορές μου έχει τύχει. Ειδικά όταν πάω να το βγάλω από τη θήκη για το αυτοκίνητο που πήρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές μου έχει τύχει. Ειδικά όταν πάω να το βγάλω από τη θήκη για το αυτοκίνητο που πήρα...

 

Αν δεν κάνεις κίνηση, ξανακλείνει μόνο του σε δευτερόλεπτα. οπότε μην ανησυχείς ότι θα σου αδειάσει την μπαταρία, απλά 1 στο τόσο μπορεί να βρεις φωτογραφίες της τσέπης σου.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο έτσι όμως ακυρώνεις τελείως το κουμπί της κάμερας για έναρξή της. Είτε είναι κλειδωμένο είτε όχι. Εγώ θέλω να μη δουλεύει το κουμπί όσο το έχω κλειδωμένο.

 

αν δεν εχεις βαλει καμια ρομ περιεργη, δεν ισχυει αυτο που λες..

Το απενεργοποιησα, δεν ανοιγει η καμερα απο κλειδωμα, αλλα φωτο βγαζω με το κουμπι..και λογικο ειναι γιατι απενεργοποιησαμε την γρηγορη εκκινηση..καμια σχεση με τη ληψη φωτο δηλαδη. Οποτε ξαναδες το μια ρε συ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεις βαλει καμια ρομ περιεργη, δεν ισχυει αυτο που λες..

Το απενεργοποιησα, δεν ανοιγει η καμερα απο κλειδωμα, αλλα φωτο βγαζω με το κουμπι..και λογικο ειναι γιατι απενεργοποιησαμε την γρηγορη εκκινηση..καμια σχεση με τη ληψη φωτο δηλαδη. Οποτε ξαναδες το μια ρε συ..

Φυσικά και βγάζεις με το κουμπί. Ισχύει όμως αυτό που λέω. Αν το απενεργοποιήσεις, όταν το κινητό ΔΕΝ είναι κλειδωμένο, ΔΕΝ ξεκινάει η εφαρμογή της κάμερας πατώντας το. Ωστόσο όπως είπες, αν ξεκινήσεις την εφαρμογή της κάμερας με το εικονίδιό της, βγάζεις κανονικά με το κουμπί.

Εγώ θέλω μόνο όταν είναι κλειδωμένο το κινητό, να μη ξεκινάει ή να ξεκινάει από το κουμπί της κάμερας. Να έχω τέτοια επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και βγάζεις με το κουμπί. Ισχύει όμως αυτό που λέω. Αν το απενεργοποιήσεις, όταν το κινητό ΔΕΝ είναι κλειδωμένο, ΔΕΝ ξεκινάει η εφαρμογή της κάμερας πατώντας το. Ωστόσο όπως είπες, αν ξεκινήσεις την εφαρμογή της κάμερας με το εικονίδιό της, βγάζεις κανονικά με το κουμπί.

Εγώ θέλω μόνο όταν είναι κλειδωμένο το κινητό, να μη ξεκινάει ή να ξεκινάει από το κουμπί της κάμερας. Να έχω τέτοια επιλογή.

 

α μπραβο, αυτο το ειχες ζητησει παλιοτερα, αλλα δεν γινεται, το ειχαμε ξαναπει τοτε..

απλα τωρα οπως το ειπες, οτι εκκινει με το κουμπι, σου απαντησα σε αυτο.

Για μενα, λυση καλη ειναι μια θηκη που εχω πολυ λεπτη, πλαστικη, ψιλοομορφη, η οποια εχει κενα στα κουμπια και ερχεται στην ιδια ευθεια, ετσι δεν πατιεται ο,τι και να κανεις...απλα δεν πατιεται με την ευκολια που πατιεται οταν δεν εχεις θηκη.. θα το βγαλω μια φωτο να σας το δειξω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

α μπραβο, αυτο το ειχες ζητησει παλιοτερα, αλλα δεν γινεται, το ειχαμε ξαναπει τοτε..

απλα τωρα οπως το ειπες, οτι εκκινει με το κουμπι, σου απαντησα σε αυτο.

Για μενα, λυση καλη ειναι μια θηκη που εχω πολυ λεπτη, πλαστικη, ψιλοομορφη, η οποια εχει κενα στα κουμπια και ερχεται στην ιδια ευθεια, ετσι δεν πατιεται ο,τι και να κανεις...απλα δεν πατιεται με την ευκολια που πατιεται οταν δεν εχεις θηκη.. θα το βγαλω μια φωτο να σας το δειξω..

Ψήνω αυτήν... Αν και μου τη σπάνε οι θήκες.

Link to comment
Share on other sites

Ψήνω αυτήν... Αν και μου τη σπάνε οι θήκες.

Το πρόβλημα με τις θήκες σε αυτό το κινητό, είναι ότι από την αριστερή μεριά είναι υποχρεωτικά πολύ ανοιχτές, με αποτέλεσμα όταν πιάνω το τηλέφωνο να μου δίνουν μια κακή αίσθηση, επειδή κουνιούνται στην αριστερή πλευρά. (δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα...)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ψήνω αυτήν... Αν και μου τη σπάνε οι θήκες.

Μη πάρεις τέτοια θήκη, δε δείχνουν ωραία, χάλια αίσθηση, αλλάζουν χρώμα μετά από λίγο κτλ

 

Για μένα, προτίμησε μια TPU

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ψήνω αυτήν... Αν και μου τη σπάνε οι θήκες.

 

Το πρόβλημα με τις θήκες σε αυτό το κινητό, είναι ότι από την αριστερή μεριά είναι υποχρεωτικά πολύ ανοιχτές, με αποτέλεσμα όταν πιάνω το τηλέφωνο να μου δίνουν μια κακή αίσθηση, επειδή κουνιούνται στην αριστερή πλευρά. (δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα...)

 

ισχυει αυτο που λες και το εχω παθει με μια απο τις θηκες που θα δειξω παρακατω..

Παρολα αυτα, εχω θηκη που το κλεινει γυρω γυρω αψογα, εφαρμοστα οσο δε φανταζεσαι, και φορτιζει στη βαση χωρις να τη βγαλεις! (τουλαχιστον στην δικη μου βαση)

Λοιπον, εχω παρει αυτη:

http://www.ebay.com/itm/261719422242?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

η οποια δεν βολευει για φορτιση γιατι ειναι ψιλοχοντρη, αλλα νιωθεις οτι το προστατευεις πααααρα πολυ καλα, καθως το ελαστικο της υλικο σωζει σε ενα πεσιμο.. Δεν την πολυχρησιμοποιω αλλα αν βγω κανα ποδηλατο το βαζω εκει.

Επισης εχω αυτη:

http://www.ebay.com/itm/400860614786?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Την εχω 2 φορες γιατι η 1η ηρθε σπασμενη, σπαει ευκολα στη συσκευασια αν συμπιεστει γιατι ειναι λεπτη, και το κινητο μπαινει λιγο δυσκολα μεσα, πρεπει να βαλεις πρωτα τη δεξια πλευρα με τα κουμπια, ομως ειναι η ιδανικη θηκη γιατι τα κουμπια γινονται μια ευθεια με την θηκη, τα χειριζεσαι ευκολα αλλα δεν πατιουνται κατα λαθος, και φορτιζει στη βαση..ανοιγει μονο η πανω ταπα.. στη φωτο εδω δεν φαινεται τοσο καλα, αλλα πανω κατω ετσι ειναι..

 

http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=Genuine+Ultra+Thin+Stand+Flip+Leather+Case+For+SONY+Xperia+Z2+Z3+Z3+Compact+new&_id=141313823363&&_trksid=p2057872.m2749.l2658

αυτη εδω την πηρα για μοστρα, αλλα δεν βολευει γενικα..Ομως ακομα και με αυτη φορτιζει αν και αφαιρειται ευκολα..Δεν προστατευει τιποτα αν πεσει γιατι πιανει το κινητο μονο απο τις 4 γωνιες του..αλλα κλειστη το νιωθεις προστατευμενο. Γενικα ομορφη αλλα ουσια θηκης δεν εχει.

 

http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=New+Ultrathin+IMAK+Clear+Crystal+Hard+Slim+Protector+PC+Back+Case+Cover+For+Sony&_id=281473985897&&_trksid=p2057872.m2749.l2658

αυτη, που δεν ειναι ελαστικη ασχετως οτι στη φωτο ετσι δειχνει, ειναι λεπτο σκληρο πλαστικο, αλλα ολη η αριστερη πλευρα ειναι ακαλυπτη και την 1η μερα γρατζουνιστηκε τοσο πολυ που ειναι κακασχημη, φαινεται χαλια, και παιζει λιγο γιατι δεν κραταει καλα απο τα αριστερα.

 

τελος αυτη:

http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=bugatti+SlimCase+Handytasche+black+Tasche+XL+-+Samsung+Galaxy+S4+i9500+i9505+LTE&_id=400504121682&&_trksid=p2057872.m2749.l2658

που την εχω οταν δε θελω θηκη και το βαζω εκει μεσα, προστατευει απολυτως και το χειριζεσαι χωρις θηκη το κινητο..

Αλλα ειναι λιγο μεγαλη για τσεπη, λιγο χοντρη δηλαδη, το βελουδο που εχει δεν βολευει να μπει σε τζιν, δεν γλιστραει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχω αυτη:

http://www.ebay.com/itm/400860614786?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Την εχω 2 φορες γιατι η 1η ηρθε σπασμενη, σπαει ευκολα στη συσκευασια αν συμπιεστει γιατι ειναι λεπτη, και το κινητο μπαινει λιγο δυσκολα μεσα, πρεπει να βαλεις πρωτα τη δεξια πλευρα με τα κουμπια, ομως ειναι η ιδανικη θηκη γιατι τα κουμπια γινονται μια ευθεια με την θηκη, τα χειριζεσαι ευκολα αλλα δεν πατιουνται κατα λαθος, και φορτιζει στη βαση..ανοιγει μονο η πανω ταπα.. στη φωτο εδω δεν φαινεται τοσο καλα, αλλα πανω κατω ετσι ειναι..

Και εγώ αυτή έχω και με έχει βολέψει απίστευτα!Γενικά δεν μου αρέσουν οι θήκες που δίνουν όγκο στο κινητό. Να διορθώσω κάτι όμως , ότι αν προσέξεις η κάτω πλευρά της θήκης είναι λίγο πιο μαζεμένη , το οποίο βοηθάει να μπει το κινητό πιο εύκολα.Βάζεις το πάνω μέρος του κινητού στη θήκη (και τις 2 πλευρες) και το σέρνεις προς τα πάνω και από κάτω επειδή είναι λίγο πιο κομμένη μπαίνει πιο εύκολα! Δοκίμασε το και θα το δεις! :p

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτή έχω και με έχει βολέψει απίστευτα!Γενικά δεν μου αρέσουν οι θήκες που δίνουν όγκο στο κινητό. Να διορθώσω κάτι όμως , ότι αν προσέξεις η κάτω πλευρά της θήκης είναι λίγο πιο μαζεμένη , το οποίο βοηθάει να μπει το κινητό πιο εύκολα.Βάζεις το πάνω μέρος του κινητού στη θήκη (και τις 2 πλευρες) και το σέρνεις προς τα πάνω και από κάτω επειδή είναι λίγο πιο κομμένη μπαίνει πιο εύκολα! Δοκίμασε το και θα το δεις! :p

 

ναι ετσι το κανω, αλλα επειδη δεξια βρισκουν λιγο τα κουμπια, την ανοιγω με τον αντιχειρα ή βαζω και την πλευρα αυτη πιο νωρις μεσα και μετα την σπρωχνω.. Οπως και να εχει, ειναι ιδανικη θηκη για το κινητο.. Επειδη το κατω μερος ειναι πιο ανοιχτο, πρεπει να πουμε και αυτο, ο,τι αφηνει εκτεθειμενο το σημειο εκεινο του κινητου, ενω η 1η που εδειξα το προστατευει...

Αλλα το να φορτιζεις σε βαση με θηκη ειναι ονειρο...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την original βάση, ποια θήκη να πάρω για να φορτίζει χωρίς να τη βγάζω;

 

αυτην που λεμε οτι μας εχει βολεψει παρε..λογικα θα σου κανει γιατι ειναι λεπτη και δεν αφηνει αποσταση απο τα pin

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι ξεκαρφωτο? double tap για να "ξυπνησει" το κινητο εχουμε. double tap για να "κοιμηθει" εχουμε?εννοω built in δηνατοτητα ,οχι εξωτερικη εφαρμογη.:confused:

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι ξεκαρφωτο? double tap για να "ξυπνησει" το κινητο εχουμε. double tap για να "κοιμηθει" εχουμε?εννοω built in δηνατοτητα ,οχι εξωτερικη εφαρμογη.:confused:

Όχι, δεν έχει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως απενεργοποιείται το φωτορυθμικό που κάνει το φλας όταν τραβάς φωτογραφία με χρονοδιακόπτη; Είναι αρκετά σπαστικό ειδικά όταν θες να τραβήξεις χωρίς φλας σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, τραβάει τα αδιάκριτα βλέμματα :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως απενεργοποιείται το φωτορυθμικό που κάνει το φλας όταν τραβάς φωτογραφία με χρονοδιακόπτη; Είναι αρκετά σπαστικό ειδικά όταν θες να τραβήξεις χωρίς φλας σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού, τραβάει τα αδιάκριτα βλέμματα :rolleyes:

 

αυτο υπαρχει για να καταλαβεις οτι σε βγαζει φωτο εκεινη τη στιγμη, δεν ξερω αν μπορει να κλεισει χωρις καποια ειδικη ρυθμιση απο ρουτ ή αλλη εφαρμογη ή αλλη ρομ, απο τις ρυθμισεις της συσκευης παντως δεν..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ξαναρωτησει,αλλά απαντηση δεν ειχα παρει.Ελληνικη ρομ με τους 160 χαρακτηρες για να την περασω με το φλαστουλ που βρισκω?Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ειχα ξαναρωτησει,αλλά απαντηση δεν ειχα παρει.Ελληνικη ρομ με τους 160 χαρακτηρες για να την περασω με το φλαστουλ που βρισκω?Ευχαριστω

 

Αν κατεβάσεις το xperifirm εχει ολες τις οφισιαλ ρομ

 

http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/pc-xperifirm-xperia-firmware-downloader-t2834142

 

 

Εγώ Η θήκη που έχω και είχα σε όλα τα ζ είναι αυτή κ με διαφορά η καλύτερη από όσες έχω δοκιμάσει. Και δεν είναι λίγες :-)http://www.amazon.com/Xperia-Compact-Case-Protection-Absorption/dp/B00OI09JLY

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως έχει μείνει με την 276 και δεν δείχνει να υπάρχει καμία αναβάθμιση.

Επίσης, πώς μπορώ να δω για ποια χώρα προορίζεται η συσκευή που έχω?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάσεις το xperifirm εχει ολες τις οφισιαλ ρομ

 

http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/pc-xperifirm-xperia-firmware-downloader-t2834142

 

 

Εγώ Η θήκη που έχω και είχα σε όλα τα ζ είναι αυτή κ με διαφορά η καλύτερη από όσες έχω δοκιμάσει. Και δεν είναι λίγες :-)http://www.amazon.com/Xperia-Compact-Case-Protection-Absorption/dp/B00OI09JLY

 

Και εγω την πηρα αυτη τη θηκη. Πιστευω ειναι η καλυτερη γιατι επισης δεν κανει το κινητο να δειχνει φθηνο, κατι που γινοταν με τις θηκες απο ebay που δοκιμασα.

 

----

 

Πως κανουμε κεντρικη φωτομετρηση στην καμερα ? (που συζητουσατε λιγο πιο πισω)

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...