Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειχες και ακουστικα πανω ? εμενα δε μου εχει βγαλει τιποτα.

Επίσης το λογικό θα ήταν να το έκανε λόγω νερού στο μικρόφωνο όχι στα ακουστικά..

 

 

 

 

 

Ναι σωστα ευαισθησια μικροφωνου ελεγε. Λαθος εγω το σκεφτηκα :confused:

 

Απλα ειδα το νερο στην τρυπα των ακουστικων και το συνεδεσα ετσι , αλλα δεν ηταν αυτο τελικα

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Χρησιμοποιώ το clean master πολλοί θα πούνε ότι δεν το χρειάζεται το κινητό μας αλλά κάνει δουλειά όμως.. Όταν πατήσεις ελεύθερη μνήμη. Θα ήθελα να.ρωτήσω για το battery doctor. Κάνει δουλειά ?θέλω μεγάλη αυτονομία. Βοηθήστε με... Να το βάλω ?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χρησιμοποιώ το clean master πολλοί θα πούνε ότι δεν το χρειάζεται το κινητό μας αλλά κάνει δουλειά όμως.. Όταν πατήσεις ελεύθερη μνήμη. Θα ήθελα να.ρωτήσω για το battery doctor. Κάνει δουλειά ?θέλω μεγάλη αυτονομία. Βοηθήστε με... Να το βάλω ?

 

τι εννοεις κανει δουλεια? επειδη πατας το κουμπι και στην καθαριζει τη μνημη? και μετα απο μια ωρα ξανα ειναι γεματη. Εξαλλου το ιδιο πραγμα κανει μονο του το κινητο με το κλεισιμο εφαρμογων.. Οπως και να εχει, αυτες οι εφαρμογες ειναι αχρηστες, γιατι πολυ απλα σε ενα κινητο σαν το δικο μας, εχεις αρκετη ραμ για να εχεις φορτωμενες εφαρμογες και να πηγαινει πιο γρηγορα.. Σε ενα με λιγη ραμ, την αδειαζει για 10 λεπτα και μετα ξανα μπουκωνει. και στις 2 περιπτωσεις αχρηστη.

Ομοιως το battery doctor δεν κανει τιποτα.

αυτονομια εχει το κινητο μεγαλη, αν ομως το βαλεις να συγχρονιζει fb photo κτλ κτλ τοτε μην περιμενεις και εκει να σου βγαζει 2 ημερες. Το σταμινα ενεργοποιησε, βαλε σε εξαιρεση εφαρμογες οπως viber που θες να λαμβανεις ενα μηνυμα αμεσα και οχι μολις ξεκλειδωσεις οθονη, και κλεισε συγχρονισμους οπως fb xperia Και τετοια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα με το clean master καθαριζεις cache αρχεια περιττα υπολοιματα εφαρμογων κτλ...κανει δουλεια.και πως θα απενεργοποιησω στην εκινηση του κινητου να μην ενεργοποιουνται εφαρμογες? Edited by NAYPLI
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα με το clean master καθαριζεις cache αρχεια περιττα υπολοιματα εφαρμογων κτλ...κανει δουλεια.και πως θα απενεργοποιησω στην εκινηση του κινητου να μην ενεργοποιουνται εφαρμογες?

 

Αυτό μπορείς να το καθαρίσεις και με άλλες εφαρμογές που δεν "σκοτώνουν" applications. Π.χ. το AppMgr (παλιό App2SD) έχει τη δυνατότητα για διαγραφή cache και άχρηστων αρχείων.

Για να απενεργοποιήσεις την εκκίνηση των εφαρμογών θες root σίγουρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα με το clean master καθαριζεις cache αρχεια περιττα υπολοιματα εφαρμογων κτλ...κανει δουλεια.και πως θα απενεργοποιησω στην εκινηση του κινητου να μην ενεργοποιουνται εφαρμογες?

 

αυτο σου λεω, οτι και που καθαριζεις,μετα απο λιγο ξαναγεμιζει. ειναι ετσι το ανδροιδ που ξανα φορτωνει..επισης, και να καθαρισεις, βλεπεις διαφορα στην αποδοση? εγω δεν ειδα ποτε καμια διαφορα σε αλλους φιλους που εχουν βαλει τετοιες εφαρμογες και επαιξα επιτηδες..

Κατα τα αλλα, τι εννοεις να απενεργοποιησεις? θες να εχεις εφαρμογες μεσα και να ειναι ανενεργες? αυτο γινεται ειτε απο τις ρυθμισεις,εφαρμογες και απενεργοποιηση..εαν εχει τετοια επιλογη και οχι διαγραφη (σε αλλες εχει διαγραφη, σε αλλες απενεργοποιηση)..

ειτε με το greenify που παγωνει εφαρμογες..αλλα θελεις root..

Δεν ξερω ποσες εφαρμογες εχεις μεσα, αλλα γενικα, θα προτεινα σε οσους εχετε τετοια κινητα, που εχουν specs Πιο δυνατα απο ενα μεσο pc, να μην εχετε το συνδρομο των κινητων του 2012..που ηταν με 512 ραμ και ξεψυχα cpu..

Πλεον τα κινητα ειναι τερατα και το να μην ευχαριστιεσαι τη χρηση για να εχεις πορους ελευθερους ειναι ανουσιο, αφου αυτα σηκωνουν ανετα και χωρις διαφορα παααρα πολλες εφαρμογες.. Τωρα αν εχεις ριξει μεσα 500 εφαρμογες οκ, παω πασο. Εγω εχω καμια 100στη και δεν εχει διαφορα απο την 1η ημερα, ουτε σε αυτονομια (αναλογικα με τη χρηση που κανω) ουτε σε επιδοσεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορείς να το καθαρίσεις και με άλλες εφαρμογές που δεν "σκοτώνουν" applications. Π.χ. το AppMgr (παλιό App2SD) έχει τη δυνατότητα για διαγραφή cache και άχρηστων αρχείων.

Για να απενεργοποιήσεις την εκκίνηση των εφαρμογών θες root σίγουρα.

και το ccleaner κανει δουλεια νομιζω!με λιγα λογια να το βγαλω το clean master??

Link to comment
Share on other sites

και το ccleaner κανει δουλεια νομιζω!με λιγα λογια να το βγαλω το clean master??

 

Το βγάζεις εννοείται. Έχεις ένα μίνι πυραυλάκι, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς clean master και λοιπά. Γιατί πολύ απλά, όπως σου είπε και ο Νίκος, εσύ θα κλείνεις, το Android θα ανοίγει και θα έχεις μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας αφενός για το "άνοιξε-κλείσε" των εφαρμογών, αφετέρου γιατί χρησιμοποιείται επεξεργαστική ισχύ για να γίνει αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βγάζεις εννοείται. Έχεις ένα μίνι πυραυλάκι, δεν χρειάζεται να χρησιμοποιείς clean master και λοιπά. Γιατί πολύ απλά, όπως σου είπε και ο Νίκος, εσύ θα κλείνεις, το Android θα ανοίγει και θα έχεις μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας αφενός για το "άνοιξε-κλείσε" των εφαρμογών, αφετέρου γιατί χρησιμοποιείται επεξεργαστική ισχύ για να γίνει αυτό.

 

δοκιμασα χωρις το προγραμμα και κολαγγε το κινιτο!δεν εχω βαλει πολλα προγραμματα ισως εχω το 3d θεμμα της sony αλλα οταν παιρνεις ενα κινιτο τοσο δυνατο και σου κολαει και σου μαυριζει τα θεματα και στο βαζει σε μαυρη εικονα με εφαρμογες ουτε 80 μεσα τι να πω μηπως πρεπει να το εχω λοιπον το clean master για καθαρισμο??ελευθερωση κτλ..και οικονομια στην μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα χωρις το προγραμμα και κολαγγε το κινιτο!δεν εχω βαλει πολλα προγραμματα ισως εχω το 3d θεμμα της sony αλλα οταν παιρνεις ενα κινιτο τοσο δυνατο και σου κολαει και σου μαυριζει τα θεματα και στο βαζει σε μαυρη εικονα με εφαρμογες ουτε 80 μεσα τι να πω μηπως πρεπει να το εχω λοιπον το clean master για καθαρισμο??ελευθερωση κτλ..και οικονομια στην μπαταρια
Όχι φίλε μου, το κινητό δεν κολλάει, κάτι άλλο συμβαίνει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα χωρις το προγραμμα και κολαγγε το κινιτο!δεν εχω βαλει πολλα προγραμματα ισως εχω το 3d θεμμα της sony αλλα οταν παιρνεις ενα κινιτο τοσο δυνατο και σου κολαει και σου μαυριζει τα θεματα και στο βαζει σε μαυρη εικονα με εφαρμογες ουτε 80 μεσα τι να πω μηπως πρεπει να το εχω λοιπον το clean master για καθαρισμο??ελευθερωση κτλ..και οικονομια στην μπαταρια

 

Δεν μπορώ να ξέρω τι έχεις μέσα αλλά όλα μπουκώνουν αν θες..

Από εκεί και πέρα παίζει να έχει θέμα η συσκευή σου μόνο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να ξέρω τι έχεις μέσα αλλά όλα μπουκώνουν αν θες..

Από εκεί και πέρα παίζει να έχει θέμα η συσκευή σου μόνο..

 

Αν δω οτι δεν με ικανοποιει το κινητο θα ξαναγυρισω προτιμω σε μερικα απο τα πρωτα μου κινητα που τα εχω στο αρχειο μου. Μια χαρα θα μου κανουν την δουλεια μου!! :lol::lol:

 

Philips TWIST,Ericsson GF 768 αντε και το nokia 3210 καλο ειναι τοσες θηκες ειχα παρει..!!

Link to comment
Share on other sites

Αν δω οτι δεν με ικανοποιει το κινητο θα ξαναγυρισω προτιμω σε μερικα απο τα πρωτα μου κινητα που τα εχω στο αρχειο μου. Μια χαρα θα μου κανουν την δουλεια μου!! :lol::lol:

 

Philips TWIST,Ericsson GF 768 αντε και το nokia 3210 καλο ειναι τοσες θηκες ειχα παρει..!!

 

χαχα, μην φτανεις σε ακραιες λυσεις. Το κινητο παει σφαιρα, για να σου εχει τετοια θεματα κατι παιζει. Ή καποια εφαρμογη ειναι μαπα και δημιουργει προβλημα ή θελει μια επαναφορα εργοστασιακων να ξεμπουκωσει ή θελει σερβις, απλα πραγματα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα χωρις το προγραμμα και κολαγγε το κινιτο!δεν εχω βαλει πολλα προγραμματα ισως εχω το 3d θεμμα της sony αλλα οταν παιρνεις ενα κινιτο τοσο δυνατο και σου κολαει και σου μαυριζει τα θεματα και στο βαζει σε μαυρη εικονα με εφαρμογες ουτε 80 μεσα τι να πω μηπως πρεπει να το εχω λοιπον το clean master για καθαρισμο??ελευθερωση κτλ..και οικονομια στην μπαταρια

 

Τράβα του ένα clean install να τα χάσεις όλα και να γίνει του κουτιού το κινητό και παρακολούθησε το χωρίς clean master με όλες τις εφαρμογές σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβλημα το οποιο το ειχα συναντησει και σε αλλα android δεν αφορα την συσκευη αλλα ισως ξερει καποιος. Μετα απο χτες στον browser δεν μου αποθηκευει κανεναν κωδικο σε κανενα φορουμ. Δλδ καθε φορα που μπαινω πρεπει να ξανα κανω log in . Ξερει κανενας την λυση? εκανα clear cache αλλα τπτ
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

επανερχομαι μετα απο 1 βδομαδα στο service point.το κινητο χαλασε η οθονη.θα αλλαχθει με την εγγυηση.αλλα μου ειπε σε 18 μερες εργασιμες.

το εστειλα στα Ιωαννινα σε επισημο service της Sony.

αλλα εμεινα χωρις κινητο..και αναγκαστικα δεν μπορω να περιμενω τοσο πολυ διαστημα.

αυτα :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

επανερχομαι μετα απο 1 βδομαδα στο service point.το κινητο χαλασε η οθονη.θα αλλαχθει με την εγγυηση.αλλα μου ειπε σε 18 μερες εργασιμες.

το εστειλα στα Ιωαννινα σε επισημο service της Sony.

αλλα εμεινα χωρις κινητο..και αναγκαστικα δεν μπορω να περιμενω τοσο πολυ διαστημα.

αυτα :whistle:

 

Και τι θα κανεις θα το παραλάβεις ανεπισκευαστο;;;

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

επανερχομαι μετα απο 1 βδομαδα στο service point.το κινητο χαλασε η οθονη.θα αλλαχθει με την εγγυηση.αλλα μου ειπε σε 18 μερες εργασιμες.

το εστειλα στα Ιωαννινα σε επισημο service της Sony.

αλλα εμεινα χωρις κινητο..και αναγκαστικα δεν μπορω να περιμενω τοσο πολυ διαστημα.

αυτα :whistle:

 

Λογικό είναι γιατί θα πάει Αθήνα, οπότε θες Τουλάχιστον 1 εβδομάδα για διαδρομές και άλλο τόσο για επισκευή χοντρικά.. Επομένως είναι λογικος χρόνος. Εννοείται ότι δεν στέλνουν κάθε μέρα, μαζεύουν και στέλνουν πολλά μαζί, πχ δύο φορές την εβδομάδα.

Εγώ σε αυτό το κομμάτι έχω πάρει τα μέτρα μου. Πήρα ένα xperia M και δε με νοιάζει τίποτα, με 90 ευρώ έχω ένα πολύ αξιόλογο smartphone που κάνει ότι και το Ζ3c μου σχεδόν..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κανεις θα το παραλάβεις ανεπισκευαστο;;;

οχι.θα περιμενω να φτιαχθει και μετα θα το πουλησω.

 

Λογικό είναι γιατί θα πάει Αθήνα, οπότε θες Τουλάχιστον 1 εβδομάδα για διαδρομές και άλλο τόσο για επισκευή χοντρικά.. Επομένως είναι λογικος χρόνος. Εννοείται ότι δεν στέλνουν κάθε μέρα, μαζεύουν και στέλνουν πολλά μαζί, πχ δύο φορές την εβδομάδα.

Εγώ σε αυτό το κομμάτι έχω πάρει τα μέτρα μου. Πήρα ένα xperia M και δε με νοιάζει τίποτα, με 90 ευρώ έχω ένα πολύ αξιόλογο smartphone που κάνει ότι και το Ζ3c μου σχεδόν..

 

εγω δεν ειχα απαιτησεις απο το κινητο.μονο ομιλια ,email & photo.

τοσα χρονια με το iphone ειχα αυτη την σταθεροτητα.τελικα αγορασα ενα iphone 5s και αμαλαχει του πουλαω ανα πασα στιγμη.το καλο με αυτα ειναι οτι δεν χανουν καθολου την αξια τους.αλλα αυτο που παθαινω σχεδον στα 2 χρονια με κινητο της sony με εχει απογοητευσει.και ειμαι τρελος φαν της εταιριας.ε τωρα καπου εχω ξενερωσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι.θα περιμενω να φτιαχθει και μετα θα το πουλησω.

 

 

 

εγω δεν ειχα απαιτησεις απο το κινητο.μονο ομιλια ,email & photo.

τοσα χρονια με το iphone ειχα αυτη την σταθεροτητα.τελικα αγορασα ενα iphone 5s και αμαλαχει του πουλαω ανα πασα στιγμη.το καλο με αυτα ειναι οτι δεν χανουν καθολου την αξια τους.αλλα αυτο που παθαινω σχεδον στα 2 χρονια με κινητο της sony με εχει απογοητευσει.και ειμαι τρελος φαν της εταιριας.ε τωρα καπου εχω ξενερωσει.

 

οπως εχω ξανα πει, το 5s της αδερφης μου εχει προβλημα με καμερα,μπαταρια και ακουστικο αν θυμαμαι καλα, το εχει λιγοτερο απο χρονο και το προσεχει. Το οτι εβγαλε αυτα τα προβληματα δε σημαινει οτι ειναι ολα ετσι. το κακο ειναι οτι στα εμιρατα αρνουνται να της το επισκευασουν, ακομα και η μπαταρια που δεν κραταει μιση μερα, της λενε να παρει αλλο.. Παρολα αυτα δεν κρινουμε την εταιρεια απο μια περιπτωση. ομοιως και εδω..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα ειχα ενα παινχιδι στο κινητο..Εκανα επαναφορα εργα. ρυθμίσεων..Με ξεκιναει απο την 1 πιστα...

Μπορω να βρω καπου τα saves του μεσα στο κινητό ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι αμα δεν εκανες backup

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες, θελω να ρωτησω κατι αν εχετε προσεξει..

οταν εχω απλα ανοιχτο το κινητο και παταω το δεξι πληκτρο που ειναι για να βλεπεις τις εφαρμογες που ειναι ενεργες, στο πανω μερος της οθονης μου βγαζει μια ενδειξη οτι "το γραφικο δεν ηταν δυνατο να φορτωθει", καπως ετσι, δεν θυμαμαι ακριβως..Αυτο δεν το θυμαμαι να το εχω ξανα δει. Σε εσας γραφει τιποτα? εχει κανα γραφικο ή τιποτα τετοιο πανω? του κανω ενα ρεσετ για να το ξαναστησω γιατι το ειχα στο προγραμμα, αλλα κατι δε μου κολλαει με αυτο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα ειχα ενα παινχιδι στο κινητο..Εκανα επαναφορα εργα. ρυθμίσεων..Με ξεκιναει απο την 1 πιστα...

Μπορω να βρω καπου τα saves του μεσα στο κινητό ?

Αυτα ειναι τα καλα του ios.

Και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ολα τα παιχνίδια οταν τα εγκαταστάσεις ξανα βρίσκεις τα παντα οπως τα άφησες πριν.

Ολα αυτόματα γίνονται.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες, θελω να ρωτησω κατι αν εχετε προσεξει..

οταν εχω απλα ανοιχτο το κινητο και παταω το δεξι πληκτρο που ειναι για να βλεπεις τις εφαρμογες που ειναι ενεργες, στο πανω μερος της οθονης μου βγαζει μια ενδειξη οτι "το γραφικο δεν ηταν δυνατο να φορτωθει", καπως ετσι, δεν θυμαμαι ακριβως..Αυτο δεν το θυμαμαι να το εχω ξανα δει. Σε εσας γραφει τιποτα? εχει κανα γραφικο ή τιποτα τετοιο πανω? του κανω ενα ρεσετ για να το ξαναστησω γιατι το ειχα στο προγραμμα, αλλα κατι δε μου κολλαει με αυτο..

 

 

Έχει ξανά ειπωθεί, κάτι έχεις απενεργοποιήσει αλλά δε θυμάμαι τί

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...