Jump to content

IUNI U3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο αποτέλεσμα έχεις και αν αλλάξεις από την miui cam σε iuni cam μέσα από τη rom; Τελικά νομίζω ότι η iuni ρομ είναι η καταλληλότερη για την συσκευή.

Πάντως κυκλοφόρησε μία εικόνα από την έκδοση 5.1 που περιμένουμε για τις συσκευές μας. Απλά δείχνει μία συσκευή με κωδικό iuni n1 να τη χρησιμοποιεί.

http://bbs.iunios.com/thread-83278-1-1.html

επίσης σε 5 μέρες η iuni θα κάνει παρουσίαση νέων συσκευών. Εμείς με κάποια διαδικασία μέχρι 15/10 ως ήδη χρήστες iuni μπορούμε να αποκτήσουμε νέα συσκευή με κουπόνι έκπτωσης και επίσης δίνουν επιπλέον voucher 100γουάν (14ε) για αγορά αξεσουάρ και συν 1 χρόνο εγγύηση.

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 562
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την είχα αλλάξει μέσα από τη ρομ αλλά πάλι κάποιο θέμα είχα και επανεφερα την MIUI. Αλλά πλέον όχι. Εγώ πάντως περιμένω φιλο από Αμερική να μου φέρει το Motorola x style pure edition. Τέλη του μήνα που θα βγει επίσημα. Καθαρό Android και γρήγορες αναβαθμίσεις. Ιδωμεν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα με την κάμερα. Την αλλάζεις από τις ρυθμίσεις τις συσκευής. Έχει επιλογή για το ποια να χρησιμοποιεί. Για μένα είναι η καλύτερη rom με διαφορα για το u3 η Miui
Petrotech
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πρόβλημα με την κάμερα. Την αλλάζεις από τις ρυθμίσεις τις συσκευής. Έχει επιλογή για το ποια να χρησιμοποιεί. Για μένα είναι η καλύτερη rom με διαφορα για το u3 η Miui

Άμα σου λέω ότι υπήρχε, υπήρχε. Δεν έχω λόγο να το πω. Η τελευταία τελευταία ρομ που έχει βγει και είχε θέμα υπερθέρμανσης και δεν την κράτησα, είχε επιλογή για κάμερα iuni ή MIUI. Είχα κρατήσει την MIUI δεν θυμάμαι για ποιον λόγο αλλά τελικά πήγα στην αμέσως προηγούμενη ρομ, όχι την ντεμέκ 7, η οποία στα defaults έχει μόνο την MIUI. Στην 7 την δίνει τη δυνατότητα, στην προηγούμενη όχι. Αναμονή λοιπόν να δούμε πότε θα βγάλουν οι Κινέζοι την 5.1 να δούμε τι έχουν κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε η IUNI U3 development version 5.9.14 released MIUI 7. Την δοκίμασε κάποιος;

 

[5.9.14]

 

MIUI update code to upgrade to the latest version of MIUI 7, specific updates please refer to the official MIUI update log

Initial start-IUNI Advanced settings DTS audio switch initial value error fixes Brush after

Delete an alarm when the prompt box repair information character display the wrong question

Mdnsd appears fix some problems in the case of abnormal consumption

Settings - other advanced settings - power and performance in hidden mode rejoin God

IUNI Advanced settings added camera mute function, IUNI millet cameras and camera are valid

Update the system comes to the latest version of millet video

Update the system comes to the latest version of millet stations

Petrotech
Link to comment
Share on other sites

Καλά πάει.. Προς το παρόν δεν έχει υπερθέρμανση. Κινεζιές δυστυχώς εχει

Καμία ουσιώδη διαφορά; λόγο για να το αναβαθμίσω; γιατι οι κινεζιες αν υπάρχουν μου τη δίνουν. Και με το Uninstaller μερικές φορές μπλοκάρει αν παρασυρθεις.

Link to comment
Share on other sites

μηδέν διαφορά..μη την κάνεις. Είναι περίπου σαν αυτή που έχεις τώρα και με το περίπου εννοώ μόνο τη διαφορά στις επιλογές στο μενού και το mute που πρόσθεσαν στη κάμερα για να μην ακούγεται το κλείστρο. Εγώ έτσι για να έχω να ασχολούμαι την έκανα

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

μηδέν διαφορά..μη την κάνεις. Είναι περίπου σαν αυτή που έχεις τώρα και με το περίπου εννοώ μόνο τη διαφορά στις επιλογές στο μενού και το mute που πρόσθεσαν στη κάμερα για να μην ακούγεται το κλείστρο. Εγώ έτσι για να έχω να ασχολούμαι την έκανα

Thank you. Κι εγώ γι αυτό έλεγα να την κάνω και θα την έκανα αν ήταν καθαρή από bloatware αλλά αν είναι να τρώω και στη μάπα τις κινεζιες, άσε. Θα περιμένω μια και καλή την iuni.

Link to comment
Share on other sites

περαστικά μας.....

έβγαλε ανακοίνωση η iuni ότι τελικά λόγω επεξεργαστή ΔΕΝ θα γίνει αναβάθμιση σε 5, 5.1 ή οτιδήποτε άλλο...ορίστε και η ανακοίνωση με google translate

 

Dear iuni U2 U3 users:

1. due to poor cooperation Qualcomm chips Qualcomm underlying driver code not support U2, U3 upgrade 5.0 or more, which is why you changed N1 chip reasons

2. Although U2, U3 can not upgrade 5.0 or more, but will occasionally update 4.4 based on optimization, please pay attention to community-specific plans

3.iuni implementation of inter-generational trade-in policy, iuni never forget the old users, for instance can participate N1 TM U2, U3 can participate in the next generation, and so on

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Με αυτόν τον επεξεργαστή και 3ghz ram δεν παίρνει αναβάθμιση; οι γελοίοι. MIUI και ξανά ποτέ iuni. Design, simplicity και αηδιες. Αλλά τι να κάνεις που δεν έχουν σελίδα της προκοπης να μπεις να βγάλεις το άχτι σου.
Link to comment
Share on other sites

Μας δουλευουν κανονικά. Να σε έχουν 6 μηνες σε αναμονή και ξαφνικά να λένε ότι δεν υποστηρίζεται η 5. Εδώ σχeδόν όλα τα Low budget κινεζικα κινητά έχουν android 5 πλεον πλακα μας κάνουν;;;; Προχωράμε με την Miui και πιστευω καποια στιγμη οτι θα βγει η 5 απο αυτους. Εδώ την 5 πειρε το xiaomi mi3 που ειναι πολυ παλιοτερο κινητο με τον ιδιο επεξεργαστή
Petrotech
Link to comment
Share on other sites

Από miui τίποτα αλλά η iuni έβγαλε καινούρια ρομ. Στα πλαίσια λοιπόν της ανανέωσης και του μαζοχισμού λέω να την περάσω το βράδυ

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Για δες μπας και προσθεσανε τιποτε της προκοπης.

Δεν διάβασα τιποτε θετικό στο ρωσικό σαιτ. Ότι έχει πρόβλημα με το γουατσαπ και τα gapps. Κάτι άλλο όχι. Για τη MIUI 5.9.14 ότι υπερθερμαινεται η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα ίδια διάβασα και εγώ όπως και ότι χάνει το σήμα του wifi, το σήμα της κεραίας, θερμαίνεται κατά τη φόρτιση, κάνει επανεκκινήσεις και ότι έχει θέμα με το gps. Μάλλον δεν είναι για δοκιμή γιατί όσοι την έκαναν το μετάνιωσαν. Πάντως για την 5.9.14 η συσκευή είναι κρύα και μόνο όταν έχεις ανοιχτή οθόνη και κάνεις κάποια εργασία κάπως πάει να ζεσταθεί αλλά είναι πολύ ανεπαίσθητο και μόλις το αφήσεις κρυώνει γρήγορα. Κάπως πιο πολύ ζεσταίνεται όταν μπαίνω στην εφαρμογή του top eleven πχ που θέλει γραφικά. Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι όταν είναι ανοιχτή η οθόνη και κάνεις κάποια εργασία η μπαταρία πέφτει γρήγορα

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Powerful boutique Laila HBB MIUI ROM for U3 7 V5.0

 

Κυκλοφόρησε αυτη η rom που από οτι γραφουν ειναι βελτιωμενη η τελευταια 5.9.14. Για να δούμε. Εχει και σχόλιο save u3 series

 

 

Join Easy touch (Andrews iphone dots directly touch the lock screen)

scrollbar improved millet folders, settings interface

added millet cloud services

rejoin MI official weather

and other improved file manager and set the scroll bar style interface, more clear and concise style scrollbars

built-in software to be a direct way to uninstall

added Opera ( direct unloading )

joined SONY TrackID track recognition v4.2 Online ( directly uninstall )

built SuperSU (activation) ( direct unloading )

added 3C Toolbox Pro Professional Edition (system control, software, mobile hardware control) ( direct unloading )

added Titanium Backup Professional 7.22 cracked version ( direct unloading )

Calculation is changed to count your ruthless versatile calculator ( directly uninstall )

added MX Player Pro Professional ***** version ( direct uninstalled ), the 2K mode playback 1080p Full HD H264 AAC2 movie, the whole two hours the phone is been cold state, the battery holder 37 degree, CPU 44 degrees. One hour consumes about 8%.

Join finger draw retouching image processing software ( directly uninstall )

modify the input method to Sogou input method ( direct unloading )

joined Google camera, panorama, HDR, blur filter, macro ( directly uninstall )

joined Nova desktop, Andrews most Strong custom desktop ( can be directly uninstall )

added Camera FV-5 v2.7 ***** to verify Chinese version , professional camera, a large number of parameters to customize, you can directly output PNG ( directly uninstall )

fine-tuning system performance

Petrotech
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...