Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ψαχνω να βρω την επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και δεν την βρισκω!

 

καταρχην βαλε το τηλεφωνο στα αγγλικα να συννενοηθουμε γιατι κατι επαιξε με το update και τα ελληνικα γιναν αλαμπουρνεζικα, γι αυτο δεν το βρισκεις, μολις βαλεις αγγλικα μπες settings μετα πας κατω κατω που λει about phone μετα πατας storage, εκει εχει κατι επιλογες, πατας το clean phone data και επιλεγεις μονο το πρωτο που λεει factory reset, και μετα πατας start cleaning

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ψαχνω να βρω την επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων και δεν την βρισκω!

 

Καλησπερα στα ελληνικα ειναι. ρυθμισεις—σχετικα με το τηλεφωνο(το θαυμαστικο κατω κατω)—χωρος αποθηκευσης—καθαρισμος δεδομενων—(επιλεγεις επαναφορα προεπιλογων)—εναρξη καθαρισμου...

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για την βοηθεια!Ολα καλα μεχρι που συντονιζονται η επαφες!ΜΕτα με πεταει εξω και μου λεει η εφαρμογη κλησεων σταματησε.
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει φορματ και με οποιοδηποτε τροπο παω να περασω τις επαφες απο τη σιμ στο τηλεφωνο(ειδικα οταν ειναι πολλες σε αριθμο(

πεφτει η εφαρμογη των κλησεων.μπορε καποιος να νε βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει φορματ και με οποιοδηποτε τροπο παω να περασω τις επαφες απο τη σιμ στο τηλεφωνο(ειδικα οταν ειναι πολλες σε αριθμο(

πεφτει η εφαρμογη των κλησεων.μπορε καποιος να νε βοηθησει?

 

Αυτο συμβαινει μονο σε πολλες επαφες η και σε μια μονο.;;ποια εκδοση εβαλες;;

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει μονο σε πολλες επαφες η και σε μια μονο.;;ποια εκδοση εβαλες;;

Την 4.2.7 εχω 160 επαφες εχω πριν δουλευε κανονικα η εφαρμογη κλησεων,μηπως εχει ξεριθμισυει κατι?τι θα μπορουσα να κανω?Μου εχει δεσει τα χερια!

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται για αγορα απο Γερμανο, με πήραν τηλεφωνο , ειχα αφησει τα στοιχεια μου για να με ενημερωσουν όταν θα έχουν νεα για την αφιξη, και μου είπαν οτι ...δεν εχουν ενημερωση ποτε θα ερθει το κινητο!!!

 

Δλδ η ενημερωση είναι ότι δεν υπάρχει ενημερωση...:lol:

 

Με λιγα λογια ας το παρει απο κάπου απο εδω επίσημα δεν το βλεπω κοροιδεύουν τον κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Την 4.2.7 εχω 160 επαφες εχω πριν δουλευε κανονικα η εφαρμογη κλησεων,μηπως εχει ξεριθμισυει κατι?τι θα μπορουσα να κανω?Μου εχει δεσει τα χερια!

 

δεν μου ετυχε κατι τετοιο και δεν το ξανα ακουσα,πρωτη φορα απο εσενα δοκιμασε ακομα κανενα ρεσετ

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για οποιον ενδιαφερεται για αγορα απο Γερμανο, με πήραν τηλεφωνο , ειχα αφησει τα στοιχεια μου για να με ενημερωσουν όταν θα έχουν νεα για την αφιξη, και μου είπαν οτι ...δεν εχουν ενημερωση ποτε θα ερθει το κινητο!!!

 

Δλδ η ενημερωση είναι ότι δεν υπάρχει ενημερωση...:lol:

 

Με λιγα λογια ας το παρει απο κάπου απο εδω επίσημα δεν το βλεπω κοροιδεύουν τον κοσμο...

 

και εμενα μου εδωσε απαντηση ο γερμανος της πολης μου,εχουν ελειψει και στην κινα γιαυτο αργουν...

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Την 4.2.7 εχω 160 επαφες εχω πριν δουλευε κανονικα η εφαρμογη κλησεων,μηπως εχει ξεριθμισυει κατι?τι θα μπορουσα να κανω?Μου εχει δεσει τα χερια!

 

google account εχεις στο τηλεφωνο ετσι; αν ναι μην τις περασεις στο τηλεφωνο εφοσον σου κρασαρει δοκιμασε να τις περασεις στο google

Link to comment
Share on other sites

google account εχεις στο τηλεφωνο ετσι; αν ναι μην τις περασεις στο τηλεφωνο εφοσον σου κρασαρει δοκιμασε να τις περασεις στο google

 

Το εκανα και κρασαρει παλι.αλλη εφαρμογη υπαρχει? Ηκαπου να γνωριζουν?

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται για αγορα απο Γερμανο, με πήραν τηλεφωνο , ειχα αφησει τα στοιχεια μου για να με ενημερωσουν όταν θα έχουν νεα για την αφιξη, και μου είπαν οτι ...δεν εχουν ενημερωση ποτε θα ερθει το κινητο!!!

 

Δλδ η ενημερωση είναι ότι δεν υπάρχει ενημερωση...:lol:

 

Με λιγα λογια ας το παρει απο κάπου απο εδω επίσημα δεν το βλεπω κοροιδεύουν τον κοσμο...

Συμφωνα με αυτο https://www.facebook.com/MEIZUMobilesGreece?fref=photo γραφει η meizu greece " Το MX4 θα βρίσκεται στην Ελληνική αγορά μέσα στις επόμενες 15 μέρες. Η τιμή για το μοντέλο των 16gb θα είναι 359 ευρώ. ΜΧ 4 (Γκρί Χρώμα) σε 16GB και 32GB, ΜΧ 4 (Χρυσό Χρώμα) σε 32GB. " ολα αυτα τα εγραφε 31/03 οποτε θελω να πιστευω οτι λιγες μερες μετα το Πασχα θα αρχισει...

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο κει που το παραγγειλα εγω το ξαναεβγαλαν στα 279$....

 

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Dual-Quad-Core.html?u=163443

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο κει που το παραγγειλα εγω το ξαναεβγαλαν στα 279$....

 

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Dual-Quad-Core.html?u=163443

 

καλησπερα,σου ειπαν ποτε θα παραλαβεις;;βλεπω μια τετοια μεγαλη προσφορα η αγγελια εχει 29χιλιαδες views...αλλα μονο 13 σχολια..γιατι αραγε..λιγο με παραξενευει αυτο

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,σου ειπαν ποτε θα παραλαβεις;;βλεπω μια τετοια μεγαλη προσφορα η αγγελια εχει 29χιλιαδες views...αλλα μονο 13 σχολια..γιατι αραγε..λιγο με παραξενευει αυτο[/quote

 

Πολύ χαμηλές τιμές..

Περίεργο, δεν θα το τολμουσα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,σου ειπαν ποτε θα παραλαβεις;;βλεπω μια τετοια μεγαλη προσφορα η αγγελια εχει 29χιλιαδες views...αλλα μονο 13 σχολια..γιατι αραγε..λιγο με παραξενευει αυτο[/quote

 

Πολύ χαμηλές τιμές..

Περίεργο, δεν θα το τολμουσα

 

280-285 και ο επόμενος το έχει 296,δεν είναι τόσο μεγάλη η διαφορά

Link to comment
Share on other sites

 

280-285 και ο επόμενος το έχει 296,δεν είναι τόσο μεγάλη η διαφορά

 

296 που το βρισκεις;;

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με αυτο https://www.facebook.com/MEIZUMobilesGreece?fref=photo γραφει η meizu greece " Το MX4 θα βρίσκεται στην Ελληνική αγορά μέσα στις επόμενες 15 μέρες. Η τιμή για το μοντέλο των 16gb θα είναι 359 ευρώ. ΜΧ 4 (Γκρί Χρώμα) σε 16GB και 32GB, ΜΧ 4 (Χρυσό Χρώμα) σε 32GB. " ολα αυτα τα εγραφε 31/03 οποτε θελω να πιστευω οτι λιγες μερες μετα το Πασχα θα αρχισει...

 

Μακάρι για αυτους που εχουν υπομονη, εγω δεν περίμενα, αλλα νομιζω οτι θα παει πιο πισω. Αρχικά μιλούσαν για τον Μαρτη τωρα τον πήγαν ...το Πάσχα, μετα θα πουν απο την Πρωτομαγιά .....

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο κει που το παραγγειλα εγω το ξαναεβγαλαν στα 279$....

 

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Dual-Quad-Core.html?u=163443

Παίδες για το fastcardtech δεν ακουγονται καλα λόγια! Ψαχτετο λιγο περισσοτερο, επικοινωνιστε μαζι τους, επιβεβαιωστε διαθεσημοτητα και συμβατοτητα. συσκευης με ευρωπαϊκα δικτυα και μετα ψωνιστε. Γνωμη μου ειναι στα 280 δωστε αλλα 10 σε ενα αλλο μαγαζι να έχετε το κεφαλι σας ήσυχο.

Εγω οταν ενδιαφερομουν για το meizu m1 note μου λεγαν οτι ειναι συμβατες με ευρωπαϊκά δικτυα οι συσκευες που ειχαν ενω δεν ειχε κυκλοφορησει καν οι συσκευες για ευρωπη...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είχα δει το PRO που το έχουν πολύ πιο φθηνά και όχι το απλό, σορυ!

Τι ακούγεται όμως, είναι αξιόπιστο το συγκεκριμένο?

Link to comment
Share on other sites

Απο το συγκεκριμενο εχω παραγγειλει αλλη μια φορα και ηταν οκ.Τωρα πληρωσα με paypal,το εχουν στειλει με neth.post κ εχω παρει track κανονικα...μολις το παρω στα χερια μου το συγκεκριμενο,λογικα την αλλη βδομαδα,θα σας πω.

Παντως απο οτι βλεπω βαζει 2-3 πολυ φθηνα για κραχτες και τα υπολοιπα ειναι στις ιδιες τιμες με τα αλλα..

 

Οπως και το pro στα 329$...

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Pro-Android-Phone.html?u=163443

Edited by pater_79
Link to comment
Share on other sites

Απο το συγκεκριμενο εχω παραγγειλει αλλη μια φορα και ηταν οκ.Τωρα πληρωσα με paypal,το εχουν στειλει με neth.post κ εχω παρει track κανονικα...μολις το παρω στα χερια μου το συγκεκριμενο,λογικα την αλλη βδομαδα,θα σας πω.

Παντως απο οτι βλεπω βαζει 2-3 πολυ φθηνα για κραχτες και τα υπολοιπα ειναι στις ιδιες τιμες με τα αλλα..

 

Οπως και το pro στα 329$...

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Pro-Android-Phone.html?u=163443

 

Μακαρι φιλε να το παρεις την αλλη εβδομαδα...αλλα να ξερεις μεσολαβη μεγαλο βδομαδα...και υπολειτουργουν οι δικοι μας...αλλα θα αναμενουμε!!

 

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

Ο Σταυρος εδώ μεσα εχει παραγγείλει από αυτους πολλές φορες..Καλά λογια ειπε μονο σχόλιο ειναι να προσέχουμε τις μούφες...Σε θέμα aftersale όμως δεν ξέρω τι παίζει. Βεβαια σε αυτό το θέμα για πολλά μαγαζια πλην 2-3 αξιόπιστω κανείς δε γνωρίζει..Θέμα ειναι πως μπορει το FCT και βρίσκει τετοιες τιμές στα meizu..279$ το μχ4 ενώ επόμενη τιμή ειναι 312 από merimobiles..

 

Και μια ερώτηση-εκτίμηση: με δεδομενο οτι αυτη τη στιγμη με 280 ευρώ περίπου περίπου το παίρνεις, πότε λέτε να φτάσει γύρω στο 200ρικο? Μέχρι και τέλη 2015 (μεχρι τοτε θα βγει και μχ5) λέτε να είναι η τιμη σε αυτά τα επίπεδα?

Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!!Επικοινώνησα σήμερα με Γερμανό,η απάντηση ήταν η ίδια, δεν έχουν κάποια ανακοίνωση για το πότε θα διατεθεί από την εταιρεία.Αναμένουμε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...