Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα παιδια! συγγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει αλλα βρηκα το 32αρι απο fastcardtech στα 265 δολλαρια, πιο φθηνα δν εχω βρει πουθενα.

το εχει παρει κανεις απο εκει το κινητο? εντυπωσεις απο το σαιτ ειναι καλες? γαιτι δεν εχω ξαναγορασει απο εκει!

ευχαριστω! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα παιδια! συγγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει αλλα βρηκα το 32αρι απο fastcardtech στα 265 δολλαρια, πιο φθηνα δν εχω βρει πουθενα.

το εχει παρει κανεις απο εκει το κινητο? εντυπωσεις απο το σαιτ ειναι καλες? γαιτι δεν εχω ξαναγορασει απο εκει!

ευχαριστω! :)

Κάνε μια αναζητηση, έχει απαντηθεί παρα πολλες φορες. Έχουν αγοράσει κάποιοι απο αυτους

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ολες μου τις επαφές τις περνάω στο google contacts, ομως εχει την επιλογή να να φτιάξεις και αλλα groups μεσα στο κινητο. Εχει βρει κανείςαν γίνεται να μεταφέρεις επαφές από το ένα group στο άλλο μαζικά? Χωρίς να χρειαζεται να μπαίνεις στην καθε μια επαφη χωριστα και να το κάνεις
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω πως εχουμε σοβαρότερα προβλήματα αλλα να, οσοι ειστε σαν και εμενα και περιμενετε μια stable version του κινητού που θα αλλάξει τα παντα να ξερετε οτι θα αργήσει... ποσο, δε γνωρίζω... απο εδω το ειδα με translate. http://bbs.flyme.cn/thread-295163-1-1.html

Ηταν να βγει stable στις 30. Αλλα το ακύρωσαν, λογικά ειναι απασχολημενοι διότι πλεον υποστηρίζουν πολλα κινητά,οχι 3-4,και φτιάχνουν το flyme 5 για mx5.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα το ppsspp emulator και δεν παίζει καλά ένα ISO παιχνίδι. (tekken 6).. Εντωμεταξύ πιο παλιές συσκευές στο YouTube που είδα το παίζουν μια χαρά...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξενερα να εχειςψενα οκταπυρινο κινητό και να σου κολλάει σε παιχνίδια. Αν και μου αρέσει τρομερά το κινητό βλέπω ότι έχει τα θεματακια του ακόμα. Πρέπει να ασχοληθούν λίγο περισσότερο εκεί στη μειζου.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούργια έκδοση η 4.5.3.1A έχουν φτιάξει μόνο το Home Button το Performance Mode δεν το έχουν φτιάξει....:mad:
Link to comment
Share on other sites

Ξενερα να εχειςψενα οκταπυρινο κινητό και να σου κολλάει σε παιχνίδια. Αν και μου αρέσει τρομερά το κινητό βλέπω ότι έχει τα θεματακια του ακόμα. Πρέπει να ασχοληθούν λίγο περισσότερο εκεί στη μειζου.

 

απο iso λέει πάντως το παιδί απο πάνω , αυτό μαλλον είναι θέμα της εφαρμογής που τα τρέχει ...

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούργια έκδοση η 4.5.3.1A έχουν φτιάξει μόνο το Home Button το Performance Mode δεν το έχουν φτιάξει....:mad:

Που την βρήκες; Το πρωί έψαχνα άλλα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Που την βρήκες; Το πρωί έψαχνα άλλα τίποτα.

 

http://www.flyme.cn/firmwarelist?modelId=8&type=2

Φιλικά

Μανώλης

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν υποστηριζει την κάρτα γραφικών του mx4. Τώρα που έβαλα psx emulator το crash bandicoot το παίζει... Αλλά στο ppsspp δεν έχω βάλει κάποιος άλλο iso
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν υποστηριζει την κάρτα γραφικών του mx4. Τώρα που έβαλα psx emulator το crash bandicoot το παίζει... Αλλά στο ppsspp δεν έχω βάλει κάποιος άλλο iso

 

Χλωμό ολόκληρη PowerVR 6200 να μην υποστηρίζει τα παιχνίδια. Οχι, το πιθανότερο είναι η περίεργη ανάλυση του τηλεφώνου (1920 * 1152 και 15:9 ratio). Είναι το ίδιο πρόβλημα που κάποιες εφαρμογές μπορεί να μην λειτουργούν (δεν έχω πετύχει καμιά αλλά έχω ακούσει) ή να "ζωγραφίζονται" λάθος. Μάλλον και γι αυτό (δυστυχώς) το ΜΧ5 θα έχει συμβατική ανάλυση και ratio οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

θα δώσουν και τα sources είπαν πάντως καλό αυτό ..

http://www.gizchina.com/2015/06/30/meizu-mx5-launch-price/

 

Τι ενεις φιλε μου δεν καταλαβα....?

Link to comment
Share on other sites

Τι ενεις φιλε μου δεν καταλαβα....?

 

αν κατάλαβα καλά , και απο την φωτογραφία που έχουν που δείχνει το Flyme 4.5 και απο κάτω το github θα δώσουν τον κώδικα του flyme ελεύθερα για όλους να τον πάρουν και να τον κάνουν ότι γουστάρουν , οπότε λογικά θα γεμίσει ο τόπος custom roms. Απλά ελπίζω να δώσουν και για το mx4!

Link to comment
Share on other sites

αν κατάλαβα καλά , και απο την φωτογραφία που έχουν που δείχνει το Flyme 4.5 και απο κάτω το github θα δώσουν τον κώδικα του flyme ελεύθερα για όλους να τον πάρουν και να τον κάνουν ότι γουστάρουν , οπότε λογικά θα γεμίσει ο τόπος custom roms. Απλά ελπίζω να δώσουν και για το mx4!

 

Ααααα...

Μακαρι ...αυτο θα ειναι πολυ καλο.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις σε ποιο σημειο του κινητου ειναι η κεραια του σηματος..?
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους με την 4.5.3.1Α διορθώθηκε το θέμα με το ποσοστό της μπαταρίας. Αλλά έχω μια ερώτηση. Είναι λογικά το κινητό μόνο για την αναμονή με 4 ώρες και έξι λεπτά αναμονή να μου καίει 6% μπαταρία;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...