Jump to content

Meizu MX4


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θέλεις να πας σε Α test version με lollipop, μη βάλεις την 5.2.1Α που έχει στο site. Βάλε την τελευταία 5.2.3Α (9/6/2015) που έγινε leaked. Είναι πολύυυυυ καλύτερη.

Αν θέλεις να μείνεις σε Kitkat βάλε την τελευταία stable 4.2.8.2A, αλλά να ξέρεις ότι έχει θέμα με τη μετάφραση του μενού στα ελληνικά.

 

Επιβαιβεωνω πολυ καλη η 4.5.3α και αν φτιαξουν το performance και το home κουμπι που μερικες φορες θελει δυο και τρεις φορες πατημα για να ακουσει τοτε θα ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επιβαιβεωνω πολυ καλη η 4.5.3α και αν φτιαξουν το performance και το home κουμπι που μερικες φορες θελει δυο και τρεις φορες πατημα για να ακουσει τοτε θα ειναι μια χαρα.

 

Συν την καλυψη παλάμης.

Link to comment
Share on other sites

Συν την καλυψη παλάμης.

 

Ναι σωστα απλα εγω εχω βαλει το σμαρτ λαντσερ και δεν εχω το θεμε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

To pro το εχει 300$..αξιξει τα 65$ παραπανω;;;Απο κει εχω παρει το δικο μου κ φιλων αλλα ψηνομαι για το pro.Το εχει δουλεψει κανεις ωστε να μας πει αν αξιζει;Η οθονη πρεπει να εχει αρκετη διαφορα..

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-MX4-Pro-Android-Phone.html?u=163443

Απο τον φιλο που πηρα το δικο μου μου ειπε οτι πριν ειχε το pro και σε σχεση με το απλο το pro ηταν ποιο αργο.

Link to comment
Share on other sites

Απο τον φιλο που πηρα το δικο μου μου ειπε οτι πριν ειχε το pro και σε σχεση με το απλο το pro ηταν ποιο αργο.

 

σε ευχαριστω! και ποσες ωρες sot εχει με το mx4?

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω! και ποσες ωρες sot εχει με το mx4?

Πάνω από 5 ώρες χτυπάω εγώ α-νε-τα. Σε balanced mode με ανοιχτά 3G-data εκτός σπιτιού και κλειστά εντός (ανοιχτό wifi). Το GPS το ανοίγω όποτε το χρειάζομαι.

Έχω χτυπήσει και 6+ αρκετές φορές, αλλά ήταν κάπως ειδικές οι συνθήκες.

Έχω ποστάρει screenshots παλιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 5 ώρες χτυπάω εγώ α-νε-τα. Σε balanced mode με ανοιχτά 3G-data εκτός σπιτιού και κλειστά εντός (ανοιχτό wifi). Το GPS το ανοίγω όποτε το χρειάζομαι.

Έχω χτυπήσει και 6+ αρκετές φορές, αλλά ήταν κάπως ειδικές οι συνθήκες.

Έχω ποστάρει screenshots παλιότερα.

 

σε ευχαριστω πολυ..ο μονος ενδοιασμος που ειχα.γκρι ή λευκο?

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ..ο μονος ενδοιασμος που ειχα.γκρι ή λευκο?

 

Το γκρι είναι πιο σπορ σχεδιασμός και δίχνει ωραίο όταν η οθόνη είναι κλειστη επειδή είναι όλο μαύρο. Το άσπρο που έχει και το χρυσό γύρω γύρω είναι νομίζω πιο κυριλέ. Και κάνει αντίθεση η οθόνη με τα bezel .Όπως καταλαβαίνεις ειναι δύσκολη αποφαση και κάτι τελείως υποκειμενικό. Ότι σου κάνει εσένα κλικ πάρε. Πολύ όμορφα και τα 2.

Link to comment
Share on other sites

Το γκρι είναι πιο σπορ σχεδιασμός και δίχνει ωραίο όταν η οθόνη είναι κλειστη επειδή είναι όλο μαύρο. Το άσπρο που έχει και το χρυσό γύρω γύρω είναι νομίζω πιο κυριλέ. Και κάνει αντίθεση η οθόνη με τα bezel .Όπως καταλαβαίνεις ειναι δύσκολη αποφαση και κάτι τελείως υποκειμενικό. Ότι σου κάνει εσένα κλικ πάρε. Πολύ όμορφα και τα 2.

εσυ το γκρι εχεις? αυτο σκεφτομουν και εγω..η βοηθεια σου πολυ χρησιμη και συντομα θα προστεθω στο κλαμπ και εγω!

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην εφαρμογή: ασφαλεια>λειτουργια τροφοδοσιας>διαχειρηση εφαρμογών (κατω δεξια) και κλικαρε το Viber ώστε να του επιτρέψεις να μένει σε αναμονή και είσαι κομπλέ.

 

σ ευχαριστω πολύ φιλε, αλλα αν σου πω οτι δεν καταλαβα ακριβως που ειναι αυτο :O

Link to comment
Share on other sites

εσυ το γκρι εχεις? αυτο σκεφτομουν και εγω..η βοηθεια σου πολυ χρησιμη και συντομα θα προστεθω στο κλαμπ και εγω!

 

Ναι γκρι έχω πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την 4.5.3Α και παω να κατεβασω το google play και δεν κατεβαινει τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολύ φιλε, αλλα αν σου πω οτι δεν καταλαβα ακριβως που ειναι αυτο :O

 

Υπάρχει στο κινητό μια εφαρμογή προεγκαταστημενη. Που λέγεται ασφάλεια η security αν το έχεις στα Αγγλικά.εκει μπαίνεις και ακολουθείς αυτά που σου είπα. Αν δεν το βρεις ξαναπές μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εβαλα την 4.5.3Α και παω να κατεβασω το google play και δεν κατεβαινει τι να κανω?

 

Από που το κατέβασες;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο κινητό μια εφαρμογή προεγκαταστημενη. Που λέγεται ασφάλεια η security αν το έχεις στα Αγγλικά.εκει μπαίνεις και ακολουθείς αυτά που σου είπα. Αν δεν το βρεις ξαναπές μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Από που το κατέβασες;

απο το κεντρο εφαρμογων

Link to comment
Share on other sites

απο το κεντρο εφαρμογων

 

Κατέβασες το google installer ;Θα κατεβάσεις από το κινέζικο store το google installer και από εκεί θα κάνεις install.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασες το google installer ;Θα κατεβάσεις από το κινέζικο store το google installer και από εκεί θα κάνεις install.

Κολαει στην ληψη δεν κανει τπτ

Link to comment
Share on other sites

Όχι Τάσο. Πάτα στην αναζήτηση google installer αυτό ακριβώς. Και κατέβασε το. Μετά άνοιξε το και πάτα install

Αυτα μου βγαζει αν πατησω google service

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο κινητό μια εφαρμογή προεγκαταστημενη. Που λέγεται ασφάλεια η security αν το έχεις στα Αγγλικά.εκει μπαίνεις και ακολουθείς αυτά που σου είπα. Αν δεν το βρεις ξαναπές μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

οκ νομιζω καταλαβα... ''προστασια'' το λεει στα ελληνικα και μετα πηγα σε εκεινο που το λεει ''δικαιωματα'' και εκει κατω δεξια που λες και συ μετα πηγα στις εφαρμογες....και αφου βρηκα το viber ανοιξα το ''αυτοματη εκκινηση''...λογικα αυτο εννωουσες ε;; :)

 

νομιζω πρεπει να παω και εκει που λεει (στο ιδιο προγαμμα) ''καθαρισμος αρχειων'' και πανω αριστερα που εχει για ρυθμίσεις να βαλω στην ασπρη λιστα το viber και οποια αλλη εφορμογη θελω να μην κλείνει οταν κανουμε τον καθαρισμο (ετσι νομιζω δηλαδη...τωρα το δοκιμαζω)

ξες εσυ φιλε κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Αυτα μου βγαζει αν πατησω google service

Το πρώτο βάζεις. Το περνάς, το τρέχεις, κανείς install Google services play κλπ και μετά το βγαζεις.[ATTACH]62137[/ATTACH]

 

http://app.flyme.cn/apps/public/detail?package_name=com.howie.gserverinstall

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...