Jump to content

i phone 4s αξιζει ;


zpapant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mε 8€ είναι σαν καινούριο όμως.:)

 

8ευρω αν το πας στην Apple;

 

Πάντως η μπαταρία δεν νομίζω να ναι λιωμένη μιας και έναντι θέση με το 5 το 4s κατασκευάζεται ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

8ευρω αν το πας στην Apple;

 

Πάντως η μπαταρία δεν νομίζω να ναι λιωμένη μιας και έναντι θέση με το 5 το 4s κατασκευάζεται ακόμη.

 

οπου να ναι θα κοπει και αυτο. τελευταια φορα ειναι που θα παρει αναβαθμιση.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

8ευρω αν το πας στην Apple;

 

Πάντως η μπαταρία δεν νομίζω να ναι λιωμένη μιας και έναντι θέση με το 5 το 4s κατασκευάζεται ακόμη.

 

8€ κάνει η μπαταρία από skroutz και την αλλάζεις μόνος σου. Είναι σχετικά εύκολο, αρκεί να προσέχεις με τις βίδες.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

8€ κάνει η μπαταρία από skroutz και την αλλάζεις μόνος σου. Είναι σχετικά εύκολο, αρκεί να προσέχεις με τις βίδες.

 

Χάνεις εγγύηση;;; Επίσης το να πάρεις συσκευή και να πρέπει μετά να την ανοίξεις είναι ένα μείον...

Link to comment
Share on other sites

Χάνεις εγγύηση;;; Επίσης το να πάρεις συσκευή και να πρέπει μετά να την ανοίξεις είναι ένα μείον...

 

ναι χάνεις.......... πάντως μπαταρία αλλαζει πολύ εύκολα eidika sto 4/4s (για άπειρο άτομο) όλα τα άλλα τα πας σε κάποιο κατάστημα όπως irepair πχ (δεν κάνω διαφήμιση ενα παράδειγμα εδωσα :P )

Link to comment
Share on other sites

Πριν πάρω το Xiaomi Mi3 64GB, είχα το 4S. Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο καλύτερα αισθάνθηκα όταν το "πέταξα" το Iphone. Κολλούσε συνέχεια, η μπαταρία μου κρατούσε μερικές ώρες, ήθελα να φύγω. Τώρα στο Xiaomi αισθάνομαι άλλο αέρα. Με τα 280€ που δίνεις μπορείς να πάρεις και εσύ την 64GB έκδοση (275€ τελική για την ακρίβεια) και είσαι αρχηγός. Εάν θέλεις την πιο μικρή, 16Gb, μπορείς να την βρεις στα 211€ τελική και να γλυτώσεις και άλλα λεφτά. Σίγουρα ΜΗΝ πάρεις το 4S! Επίσης εάν θέλεις μπορείς να το έχεις στα χέρια σου σε 2-5 ημέρες με DHL από την ευρωπαϊκή αποθήκη του coolicool για 234€, οπότε γλυτώνεις 100% το τελωνείο!
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ολους για τις απαντησεις η μπαταρια για να αλλαχτε επισημα και να μη χαθει εγγυηση κλπ θελουν 30 ευρω

το 5 δε μου αρεσει οσο το 4 αλλα τελικα βλεπω πως τα μειον ειναι περισσοτερα απο τα συν και μαλλον θα περιμενω λιγο ακομα για να δω τι θα κανω

Link to comment
Share on other sites

Πριν πάρω το Xiaomi Mi3 64GB, είχα το 4S. Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο καλύτερα αισθάνθηκα όταν το "πέταξα" το Iphone. Κολλούσε συνέχεια, η μπαταρία μου κρατούσε μερικές ώρες, ήθελα να φύγω. Τώρα στο Xiaomi αισθάνομαι άλλο αέρα. Με τα 280€ που δίνεις μπορείς να πάρεις και εσύ την 64GB έκδοση (275€ τελική για την ακρίβεια) και είσαι αρχηγός. Εάν θέλεις την πιο μικρή, 16Gb, μπορείς να την βρεις στα 211€ τελική και να γλυτώσεις και άλλα λεφτά. Σίγουρα ΜΗΝ πάρεις το 4S! Επίσης εάν θέλεις μπορείς να το έχεις στα χέρια σου σε 2-5 ημέρες με DHL από την ευρωπαϊκή αποθήκη του coolicool για 234€, οπότε γλυτώνεις 100% το τελωνείο!

Φιλε μου εισαι σιγουρος οτι ειχες το 4s??γιατι αυτα που λες δεν υπαρχουν! Σου κολλουσε το 4s? Με ios 6 η ios 7?

Ειναι δυνατον...

περίμενε να πέσει το iphone 5 τα Χριστούγεννα και τσίμπα αυτό ... άσε τα android για κάποιον άλλο

Συμφωνω ξεκαθαρα! Βεβαια υπαρχουν και αξιολογες προτασεις οπως το g2 η xperia z1

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν δεν εχεις ακόμα προχωρήσει σε αγορά, κοιτά το lg g2 και ΑΣΕ τα iphone για αυτους που τα παίρνουν μονο για να λένε οτι έχουν iphone!
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εισαι σιγουρος οτι ειχες το 4s??γιατι αυτα που λες δεν υπαρχουν! Σου κολλουσε το 4s? Με ios 6 η ios 7?

Ειναι δυνατον...

 

Συμφωνω ξεκαθαρα! Βεβαια υπαρχουν και αξιολογες προτασεις οπως το g2 η xperia z1

Με αυτή που έχω στην υπογραφή μου. Με την 6 το κινητό πήγαινε σφαίρα. Με την 7 έφτιαχνα καφέ πρώτα. Πραγματικά βρήκα την υγεία μου όταν πήγα σε Xiaomi :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...