Jump to content

Ρ800: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


MorFeAs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brebosgeo ( 3 Ιούν. 2004 , 16:24)

 

efxaristw ,an xrhsimopoihsw to outlook gia tis epafes to idio den einai?

 

Aπλώς με το Outlook όταν έχεις αποθηκεύσει πολλά τηλέφωνα σε μία επαφή δεν τα πολυπάει καλά!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγνωμη.. που επανερχομαι σε ενα θεμα παλιο..αλλα ειναι για να εξυπηρετισω ενα φιλο!!

 

εχει το irΡεμοτε και πρσπαθουμε να το ...δηλωσουμε!!! εχουμε τον πρωτο

κοδικο..και μας βγαζει ενα δευτερο παραθυρακι που ζηταει και ενα αλλο

θυματε καποιος φιλος την διαδικασια?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος BeGooD ( 3 Ιούν. 2004 , 06:44)

 

Kalhmera paides...

 

Erwthsh: Evala na doulepsw to jmsnpro kai molis paei na ksekinhsei stamataei.Dhladi grafei panw deksia starting kai auto htane.Sto Taskman den to exei mesa an kai h mnhmh exei paisei sto miso alla molis mpw sto ProcessMan vlepw ena JavaRun pou logika auto einai.To kanw kill kai h mnhmh epanerxete opws prin.To exei doulepsei kaneis auto to programma h paromoio giati osa vrika kai dokimasa mou kanoun panw katw ta idia.

 

Kalo Mhna...

 

 

Παλαιότερα το είχα δοκιμάσει το πρόγραμμα. Εμένα έτσι όπως το περιγράφεις, μου δίνεται η εντύπωση ότι δεν έχεις σύνδεση με συμβόλαιο (πλήρης πρόσβαση στο ίντερνετ μέσω του κινητού) και το πρόγραμμα απλά σταματά μέχρι ένα σημείο στην σύνδεση. Εκτός και αν έχεις σύνδεση με συμβόλαιο και μπαίνεις και με τον Opera π.χ. στο ίντερνετ και κολλάει το πρόγραμμα αυτό μόνο.

 

Όμως επειδή είπες ότι όσα προγράμματα βρήκες σαν το jmsnpro, δεν τρέχουν και εκείνα, τότε μάλλον έχεις κάρτα cu π.χ. στο κινητό και δεν μπορείς να δουλέψεις τέτοια προγράματα.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mpalo ( 3 Ιούν. 2004 , 19:38)

 

Συγνωμη.. που επανερχομαι σε ενα θεμα παλιο..αλλα ειναι για να εξυπηρετισω ενα φιλο!!

 

εχει το irΡεμοτε και πρσπαθουμε να το ...δηλωσουμε!!! εχουμε τον πρωτο

κοδικο..και μας βγαζει ενα δευτερο παραθυρακι που ζηταει και ενα αλλο

θυματε καποιος φιλος την διαδικασια?

 

 

Ποιά έκδοση έχεις; Η 1.02 χρειάζεται έναν κωδικό από ότι θυμάμαι.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 4 Ιούν. 2004 , 01:13)

 

Παλαιότερα το είχα δοκιμάσει το πρόγραμμα. Εμένα έτσι όπως το περιγράφεις, μου δίνεται η εντύπωση ότι δεν έχεις σύνδεση με συμβόλαιο (πλήρης πρόσβαση στο ίντερνετ μέσω του κινητού) και το πρόγραμμα απλά σταματά μέχρι ένα σημείο στην σύνδεση. Εκτός και αν έχεις σύνδεση με συμβόλαιο και μπαίνεις και με τον Opera π.χ. στο ίντερνετ και κολλάει το πρόγραμμα αυτό μόνο.

 

Όμως επειδή είπες ότι όσα προγράμματα βρήκες σαν το jmsnpro, δεν τρέχουν και εκείνα, τότε μάλλον έχεις κάρτα cu π.χ. στο κινητό και δεν μπορείς να δουλέψεις τέτοια προγράματα.

 

Kalhmera peri.Exw cosmocarta alla internet mpenw kanonika exw energopoihsei the rithmiseis WAP kai GPRS kai to opera mou douleuei kanonika.To jmsnpro den anoigei kan to GPRS apla kolaei me to pou to ksekinhsw kai opws eipa kai sto prohgoumeno mhnuma to kanei se ola ta paremferoi programata (msn).Auto pou thelw na kanw egw einai na vlepw ta email mou apo to Hotmail kai exw dokimasei oti exei vgei se programma gia to kinito alla den exw kataferei tipota.To exei kataferei kaneis auto?exei asxoloithei kaneis m'auto?

Νόμιμος κάτοχος Imate Jasjar :superman:

 

http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=20539

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florinaperis ( 4 Ιούν. 2004 , 01:16)

 

Ποιά έκδοση έχεις; Η 1.02 χρειάζεται έναν κωδικό από ότι θυμάμαι.

 

την 1.02 εχει αλλα βγαζει και δευτερο παραθυρακι και θελει και εκει...αλλα τι??

 

Σε ευχαριστω παντως ..και εψαξα στην ευρεση λιγο αλλα δεν βρηκα κατι

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mpalo ( 4 Ιούν. 2004 , 09:25)

 

την 1.02 εχει αλλα βγαζει και δευτερο παραθυρακι και θελει και εκει...αλλα τι??

 

Σε ευχαριστω παντως ..και εψαξα στην ευρεση λιγο αλλα δεν βρηκα κατι

 

File mpalo, vale thn ekdosh 1.04 toy Total irRemote kai 8a hsyxasete... An 8es dwse address na sth steilw. :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος BeGooD ( 4 Ιούν. 2004 , 06:32)

 

Kalhmera peri.Exw cosmocarta alla internet mpenw kanonika exw energopoihsei the rithmiseis WAP kai GPRS kai to opera mou douleuei kanonika.To jmsnpro den anoigei kan to GPRS apla kolaei me to pou to ksekinhsw kai opws eipa kai sto prohgoumeno mhnuma to kanei se ola ta paremferoi programata (msn).Auto pou thelw na kanw egw einai na vlepw ta email mou apo to Hotmail kai exw dokimasei oti exei vgei se programma gia to kinito alla den exw kataferei tipota.To exei kataferei kaneis auto?exei asxoloithei kaneis m'auto?

 

 

Για δες με αυτά τα προγράμματα:

EmailViewer

HotViewer

OneMail

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cepheus ( 4 Ιούν. 2004 , 10:13)

 

File mpalo, vale thn ekdosh 1.04 toy Total irRemote kai 8a hsyxasete... An 8es dwse address na sth steilw. :)

 

Ευχαριστω cepheus ..εγω αυτη εβαλα και ξεμπερδεψα.. αλλα αυτος ειναι μακρια και θα του ελεγα τι να κανει..(δεν εχει υπολογιστη)

να εισαι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Στο camcoder του ρ800 στις επιλογες --> Video format εχει MPEG4 και Η263 .

Τι ειναι αυτοι οι τυποι?

Εχουν διαφορα μεταξυ τους?

 

Παρατηρησα οτι ενα βιντεο MPEG4 που εστειλα σε ενα 7650 δεν επαιζε αντιθετα με το H263.

 

Για πειτε τι παιζει

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Leolipop ( 7 Ιούν. 2004 , 00:32)

 

Στο camcoder του ρ800 στις επιλογες --> Video format εχει MPEG4 και Η263 .

Τι ειναι αυτοι οι τυποι?

Εχουν διαφορα μεταξυ τους?

 

Παρατηρησα οτι ενα βιντεο MPEG4 που εστειλα σε ενα 7650 δεν επαιζε αντιθετα με το H263.

 

Για πειτε τι παιζει

 

 

Μpeg4 παιζει στο p800 kai p900! ενω το 3gp (H263) παιζουν σε ολα σχεδον τα κινητα (μαζι με p800/900) που υποστηριζουν video. :)

Link to comment
Share on other sites

Ενω μεχρι τωρα το camcoder μου δουλευε κανονικα τωρα εχω το εξης προβλημα: οταν το εγκαταστησω μου λεει οτι η δοκιμαστικη περιοδος τελειωσε και πρεπει να το δηλωσω. οταν δωσω κωδικο στην 1.0.1 εκδοση η οταν αντικαταστησω το αρχειο camcoder.app στην 1.0.2 και παω να το τρεξω μου λεει κατι του τυπου KERN EXEC αριθμος αιτιας 3. Βοηθεια.....
Link to comment
Share on other sites

Ενω μεχρι τωρα το camcoder μου δουλευε κανονικα τωρα εχω το εξης προβλημα: οταν το εγκαταστησω μου λεει οτι η δοκιμαστικη περιοδος τελειωσε και πρεπει να το δηλωσω. οταν δωσω κωδικο στην 1.0.1 εκδοση η οταν αντικαταστησω το αρχειο camcoder.app στην 1.0.2 και παω να το τρεξω μου λεει κατι του τυπου KERN EXEC αριθμος αιτιας 3 η μου γραφει δεν βρεθηκε. Βοηθεια.....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος panagiotis ( 7 Ιούν. 2004 , 20:16)

 

Ρε παιδιά μπορεί να μου πεί κάποιος πως βάζω το αρχείο για απεριόριστη λήψη στο CamCoder 1.0.1 για το Ρ800;

 

Με τον file manager της Epocware κάνεις copy το αρχείο στο c:/system/apps/camcoder ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maxdinos ( 7 Ιούν. 2004 , 15:31)

 

Ενω μεχρι τωρα το camcoder μου δουλευε κανονικα τωρα εχω το εξης προβλημα: οταν το εγκαταστησω μου λεει οτι η δοκιμαστικη περιοδος τελειωσε και πρεπει να το δηλωσω. οταν δωσω κωδικο στην 1.0.1 εκδοση η οταν αντικαταστησω το αρχειο camcoder.app στην 1.0.2 και παω να το τρεξω μου λεει κατι του τυπου KERN EXEC αριθμος αιτιας 3 η μου γραφει δεν βρεθηκε. Βοηθεια.....

 

Κάνε απεγκατάσταση το πρόγραμμα,σβήσε και τον φάκελο αν υπάρχει στο :/system/apps/camcoder και restart το τηλέφωνο.

Έπειτα αφού το εγκαταστήσεις πάλι restart στο κινητό,προσπάθησε τώρα να βάλεις το κλειδί!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος angel1979 ( 7 Ιούν. 2004 , 14:05)

 

Μpeg4 παιζει στο p800 kai p900! ενω το 3gp (H263) παιζουν σε ολα σχεδον τα κινητα (μαζι με p800/900) που υποστηριζουν video. :)

 

 

Μαλιστα μονο αυτο ετσι, καμια διαφορα στην ποιοτητα...οκ thanx.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Leolipop ( 7 Ιούν. 2004 , 23:55)

 

Μαλιστα μονο αυτο ετσι, καμια διαφορα στην ποιοτητα...οκ thanx.

 

 

Το Η263 έχει λιγότερα frames αν θυμάμαι καλά. Γενικώς τώρα σαν format, είναι καλύτερο το Mpeg4.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SteveCH ( 8 Ιούν. 2004 , 16:55)

 

MIpos mporei kapio na mou eksi gisei gia to PowerNavigator ti kanei ,pos mporo na to xrisimopihso, ksero merika alla oxi arketa....

 

to mail mou an to xriastite einai arkou_diaris@yahoo.gr

 

To Power Navigator είναι πρόγραμμα gps,δηλαδή χρησιμοποιείται όταν έχεις κάποια συσκευή bluetooth gps για το κινητό.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SteveCH ( 9 Ιούν. 2004 , 01:20)

 

Ligo pio analitika parakalo

 

 

Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=31109

 

(Μην μπερδευτείς αν αναφέρονται άλλες εφαρμογές σχετικά με αυτό. Στην ουσία το αντικείμενο είναι το ίδιο. Θα χρειαστεί και εξωτερικό hardware, για να δουλέψεις με τις εφαρμογές αυτές).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olo to forum. :alien:

Mipos mporei kapoios na mou eksigisei giati sto P800 mou otan pao na epeksergasto mia eikona apo to Personal Paint i eikona emfanizetai me poli kalyteri piotia apo oti an tin do meso tou viewer tis SE :wacko:

The HD2 has no limits. It's middle name is INFINITE!

P800, P990i, P1, LEO(!), Sensation, Lg Nexus4, Lg Nexus5, One M8(!), Z5_6853

Αντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μήπως έχει κανείς το Total irRemote v1.04 γιατι έχω προβλήματα με το 1.02!! Ελλαδάρα ολέ!!! Αν θέλετε το mail μου είναι v_kordatos@hotmail.com Ευχαριστω πάρα πολύ ρε παιδιά μπραβο παντα καταφέρνεται να τους ικανοποιείτε όλους!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...