Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τυχερε...μια προσκληση κ για εμας!!!

 

απο τις 8 προσκλησεις που ελαβα, 2 χρησιμοποιησα εγω κ τις υπολοιπες 6 τις μοιρασα εδω μεσα. υπομονη θα ερθει κ η σειρα σου

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σας ευχαριστώ παίδες. Οπότε αν σας βρίσκεται καμιά πρόσκληση καλοδεχούμενη.

Αν και από 1 Σεπτέμβρη είχα κανει παραγγελία το δικό μου προσκλήσεις δεν έχω λάβει. Κι ερωτώ, αν λάβω, θα μπορώ να κάνω τη μία claim για εμένα;

 

οχι αυτες που θα σου δωσουν μπορεις να τις μοιρασεις μονο. θα πρεπει να σου πρωωθησει αλλος και να κανεις claim για να παραγγειλεις ξανα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο τις 8 προσκλησεις που ελαβα, 2 χρησιμοποιησα εγω κ τις υπολοιπες 6 τις μοιρασα εδω μεσα. υπομονη θα ερθει κ η σειρα σου

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

οχι αυτες που θα σου δωσουν μπορεις να τις μοιρασεις μονο. θα πρεπει να σου πρωωθησει αλλος και να κανεις claim για να παραγγειλεις ξανα.

δεν μπορεις να φανταστεις ποσσες ωρες απο εχθες εχω κολλησει την οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να γινόμαστε κουραστικοί που ζητάμε πρόσκληση ξανά και ξανά αλλά επειδή δεν υπάρχει άλλος τρόπος αν κάποιος έχει και θέλει να την μοιραστεί, είμαστε όλοι οι ενδιαφερόμενοι στην διάθεση του.:)
Link to comment
Share on other sites

Προτείνεται ρε παιδιά καμιά καλή θηκούλα να παραγγείλω.

Η φλιπ η γνήσια αξίζει ?

Αφήστε έκανα κοτσάνα - παράγγειλα το κινητό, το οποίο κ περιμένω λογικά μες στην επόμενη βδομάδα, κ δεν παράγγειλα θήκη μαζί, με αποτέλεσμα αν πάρω τώρα την γνήσια να ξαναφάω μεταφορικά...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη μέρα που το έβγαλα έξω πήραμε την πρώτη τούμπα. Βουρ για θήκη!!!!!!

 

επαθε ζημια?

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προτείνεται ρε παιδιά καμιά καλή θηκούλα να παραγγείλω.

Η φλιπ η γνήσια αξίζει ?

Αφήστε έκανα κοτσάνα - παράγγειλα το κινητό, το οποίο κ περιμένω λογικά μες στην επόμενη βδομάδα, κ δεν παράγγειλα θήκη μαζί, με αποτέλεσμα αν πάρω τώρα την γνήσια να ξαναφάω μεταφορικά...:wacko:

 

εγω αγορασα την nillkin frosted.

Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

αυτη την θηκη την εχει κανεις?http://www.amazon.co.uk/Cruzerlite-Bugdroid-Circuit-Case-OnePlus-Smoke/dp/B00LASRRWU/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1413311625&sr=8-2&keywords=cruzerlite+oneplus+one
Link to comment
Share on other sites

Μου έσκασε πρόσκλησή οποίος ενδιαφέρεται pm το email του

 

Φίλε μου τη θέλω!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

παιδια,σε οσους δεν πηρανε εδω μεσα προσκλησεις σε 2 μερες,ας φτιαξουμε σειρα προτεραιοτητας γιατι τον τελευταιο προλαβε την προσκληση!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι ένα invite...εδώ και τόσους μήνες μας έχουν βγάλει την πίστη...όποιος έχει προσκλήσεις ας τις μοιράσει γιατί δε γίνεται να συνεχιστεί άλλο αυτό!
Google
Link to comment
Share on other sites

παιδια,σε οσους δεν πηρανε εδω μεσα προσκλησεις σε 2 μερες,ας φτιαξουμε σειρα προτεραιοτητας γιατι τον τελευταιο προλαβε την προσκληση!

 

Νομίζω πως είναι θέμα timing και φυσικά τύχης.Μπράβο στο παλικάρι που την πρόλαβε.Αν υπάρχει άλλη είναι καλοδεχούμενη

Edited by poseidvn
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόσκληση! Όπως στείλει pm με το email του την πήρε!

 

Δεν έχω λόγια για να περιγράψω την χαρά μου.Σε χιλιοευχαριστώ.Πάω να αγοράσω την συσκευή.Μεθαύριο μπαίνω στο νοσοκομείο για να κάνω την καθιερωμένη μου θεραπεία.Και έγινε το θαύμα.Όταν με το καλό έρθει και το δικό μου invite εννοείται πως θα το δώσω εδώ

Link to comment
Share on other sites

Μου 'ρθε ένα άκυρο invite τάχα μου να το αγοράσω, ενώ το έχω ήδη. Λήγει σε 24 ώρες. Όποιος το θέλει, quote!

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν έχω λόγια για να περιγράψω την χαρά μου.Σε χιλιοευχαριστώ.Πάω να αγοράσω την συσκευή.Μεθαύριο μπαίνω στο νοσοκομείο για να κάνω την καθιερωμένη μου θεραπεία.Και έγινε το θαύμα.Όταν με το καλό έρθει και το δικό μου invite εννοείται πως θα το δώσω εδώ

 

Θαύμα θα είναι να σταματήσεις να μπαίνεις στα νοσοκομεία. Μη τρελένεστε με μ*λ*κίες

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου 'ρθε ένα άκυρο invite τάχα μου να το αγοράσω, ενώ το έχω ήδη. Λήγει σε 24 ώρες. Όποιος το θέλει, quote!

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θαύμα θα είναι να σταματήσεις να μπαίνεις στα νοσοκομεία. Μη τρελένεστε με μ*λ*κίες

 

¨εχεις δίκιο αλλά δεν ξέρεις πόσο χαρά μπορούν να σου δώσουν τέτοια μικρά πραγματάκια!!Να σαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Μου 'ρθε ένα άκυρο invite τάχα μου να το αγοράσω, ενώ το έχω ήδη. Λήγει σε 24 ώρες. Όποιος το θέλει, quote!

 

στειλε μου pm σε παρακαλω!

Edited by zonimov
Link to comment
Share on other sites

PM εστάλει! Καλορίζικο!!

 

Ευχαριστω παρα πολυυυυυυ! Επιτελους!!! Γιουπι!!!!!!!!!! :lol: Η παραγγελια εγινε οκ!

Edited by zonimov
Link to comment
Share on other sites

Παλικαρια αν υπαρχει καποιος αλλος με Invite , ας στειλει!!!

 

Οντως ειναι θεμα Timing!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο link?

 

Μετά το 6:40.

Το video είναι στα ιταλικά, αλλά ακόμη και να μη καταλαβαίνει κάποιος μπορεί να δει αυτό που έγραψα στο post μου.

 

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου αρέσει πολύ η θήκη, αλλά μου φάνηκε αρκετά ακριβή!

 

Πάντως, άσχετα μ' αυτό, σε video που έχω στο Youtube, το πάνω μέρος της θήκης δεν εφάρμοζε καλά όταν άφηνες το κινητό κάπου και έτσι ξυπνούσε συνέχεια η οθόνη. Φαινόταν σα να μην έχει βάρος το καπάκι ή η επίδραση τού άνοιξε/κλείσε το έκανε να κρατάει κάπως την θέση που είχε απ' όταν ήταν ανοιχτό, και γι' αυτό είχε και το αρνητικό σχόλιο του reviewer.

 

Δεν ξέρω φυσικά αν έτυχε.

 

Χμ δεν την έχω και πολλές ημέρες, αλλά την έχω συνέχεια επάνω από την Παρασκευή και από το άνοιξε-κλείσε έχω κάνει μύες στα δάκτυλα :lol: Δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο, καμία χαλάρωση, κλείνει τέλεια. Βέβαια σε ένα μήνα ίσως χαλαρώσει, αλλά να βγήκε έτσι out of the box, μάλλον για ατυχία του reviewer μου φαίνεται.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Χμ δεν την έχω και πολλές ημέρες, αλλά την έχω συνέχεια επάνω από την Παρασκευή και από το άνοιξε-κλείσε έχω κάνει μύες στα δάκτυλα :lol: Δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο, καμία χαλάρωση, κλείνει τέλεια. Βέβαια σε ένα μήνα ίσως χαλαρώσει, αλλά να βγήκε έτσι out of the box, μάλλον για ατυχία του reviewer μου φαίνεται.

 

Πολύ πιθανό.

Πάντως, όπως έγραψα μου αρέσει πολύ σαν θήκη, αλλά μου φάνηκε αρκετά ακριβή.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...