Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το p7 αρκετα πιο αργο,επεξεργαστης που σε παραπεμπει σε συσκευες διετιας.

προτεινω το g2.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θελω να βρω ενα καλο κινεζικο κινητο οκταπυρηνο (διοτι το χρησιμοποιω πολυ για παιχνιδια και δεν θελω να εχει προβλημα στον τομεα αυτο) ..γυρω στα 150-200 ευρω μπορω να διαθεσω....θελω να ακουσω γνωμες και εμπειριες....επισης θελω αν μπορει καποιος να μου εξηγησει τι πρεπει να κανω ωστε να μην εχω προβλημα με το τελωνειο....
Link to comment
Share on other sites

meizu m1 note,lenovo vibe x2,nubia z5s επιλεγεις απλό ταχυδρομείο (sing post,chinapost...) οχι κουριερ
Link to comment
Share on other sites

Στα 200 ευρώ που είσαι πάρε το vibe x2, σαφώς ανώτερο του a806 που συζητάς και πιο φθηνό από τα υπόλοιπα δύο που προτείνει ο leo06.
Link to comment
Share on other sites

Στα 200 ευρώ που είσαι πάρε το vibe x2, σαφώς ανώτερο του a806 που συζητάς και πιο φθηνό από τα υπόλοιπα δύο που προτείνει ο leo06.

 

Εγώ ρε παιδιά το vibe X2 το βλέπω στα ~260 το φθηνότερο. Που υπάρχει στα 200??

Link to comment
Share on other sites

εχω δυο επιλογες απο vickmall ξερει κανεις τις διαφορες ?

Free Shipping

SG Post -Registered Airmail $0.00

Free shipping

Netherland Post-Registered Airmail $0.00

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό το ολλανδικό ταχυδρομείο φέρνει γρηγορότερα τα δέματα αλλά δεν είναι κανόνας αυτό. Κατά τα αλλά δεν υπάρχουν διαφορές.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα κινητα που προταθηκαν ειναι καλα, ιδιαιτερα μοθ αρεσει το meizu m1 note.

 

Θεωρω οτι αξιζει να δεις και τα Jiayu S3 advanced, Εcoo Ε04 και Kingzone Z1. Το πρωτο εχει προς το παρον θεμα με την idle καταναλωση, αλλα γενικα φαινονται πιοτικες συσκευες με φοβερα χαρακτηριστικα (περα απο το πολυ δυνατο hardware).

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα κινητα που προταθηκαν ειναι καλα, ιδιαιτερα μοθ αρεσει το meizu m1 note.

 

Θεωρω οτι αξιζει να δεις και τα Jiayu S3 advanced, Εcoo Ε04 και Kingzone Z1. Το πρωτο εχει προς το παρον θεμα με την idle καταναλωση, αλλα γενικα φαινονται πιοτικες συσκευες με φοβερα χαρακτηριστικα (περα απο το πολυ δυνατο hardware).

 

vickmall, to2c, minideal, merimobiles....κάπου θα το πετύχεις γύρω στα 200...ευρώ να κοιτάς, όχι δολλάρια...;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα την γνώμη σας .Αρχικά είχα καταληξει στο lg g2(32) με 300 περιπου ευρω αλλά τυχαία είδα το vibe z2 στα public χτες στα 269 ευρώ και για να είμαι ειλικρινής κάπου ψιλομπερδεύτηκα και προκειμένου να μην κάνω καμια πατάτα θα ήθελα την γνώμη σας.(το ότι το ένα είναι δίκαρτο αφήστετο σε δευτερη μοιρα)
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την γνώμη σας καθώς άσχετος για ενα κινητο κινέζικο μέχρι 150 €. Η χρήση θα ειναι viber, Facebook κανένα παιχνιδάκι, φωτογραφίες και gps.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να δεις και κανένα lumia, εφόσον δεν έχεις περιορισμό στο λειτουργικό βέβαια.
Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά το vibe X2 το βλέπω στα ~260 το φθηνότερο. Που υπάρχει στα 200??

 

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-lenovo-vibe-x2

http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-meizu-m1-note

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την γνώμη σας καθώς άσχετος για ενα κινητο κινέζικο μέχρι 150 €. Η χρήση θα ειναι viber, Facebook κανένα παιχνιδάκι, φωτογραφίες και gps.

 

δες το huawei honor 3c

http://www.vickmall.com/huawei-honor-3c-mtk6582-quad-core-1-3ghz-android-4-2-2gb-ram-8gb-rom-5-0-inch-hd-ogs-screen-3g-wcdma-smartphone-white.html

ειναι αψογο

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρισεως τα 8gb δεν ειναι λιγα; Γιατι αν βάλω αυτά που είπα δεν θα κολλάει; Στην επιπλέον μνημη νομίζω δεν μεταφέρονται ολα.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση κρισεως τα 8gb δεν ειναι λιγα; Γιατι αν βάλω αυτά που είπα δεν θα κολλάει; Στην επιπλέον μνημη νομίζω δεν μεταφέρονται ολα.

 

εμενα δεν κολλησε ποτε,τωρα αν θες ριξε μια ματια και σε αλλα

Link to comment
Share on other sites

Καλά υποθέτεις, αλλά οι κανόνες του φόρουμ δεν επιτρέπουν συζητήσεις για τρόπους αποφυγής τελωνείου.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...