Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, ψάχνω για ένα δίκαρτο κινητό (από κίνα) δοκιμασμένο και αξιόπιστο με τιμή μέχρι τα 150$-160$.

Μετά από ψάξιμο και διάβασμα στα αντίστοιχα τοπικ του myphone έχω καταλήξει στα:

 

1) Huawei Honor 3C (2gb ram έκδοση) - 150$ στο merimobiles

2) Zte V5 (Red Bull) - 140$ στο vickmall

 

Ποιο από τα δύο μου προτείνετε επειδή και τα δύο μου φαίνονται αρκετά καλά για αυτή την τιμή και δε μπορώ να καταλήξω :p

Link to comment
Share on other sites

Κανεις μια γνωμη ???

Καποιος που εχει εμπειρια απο τα 2 κινητα ?

 

Εξτρα ερωτηση : Σταθερη miui εχει βγει για κανενα απο τα 2 κινητα ?

Παρηγγειλα το Χ9 απο Gearbest αλλα επειδη βαρεθηκα να περιμενω αποφασισα να παραγγειλω ενα απο τα 2 αυτα κινητα

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια! βρηκα ενα site ελληνικο με μπαταρια που ταιριαζει στο amoi A862W μου! η μπαταρια λεει 1900mAh...το θεμα ειναι αν ειναι αξιοπιστο το site αν ξερει καποιος...

ειναι το: batteryupgrade.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Ηθελα να ρωτησω ποια συσκευη (οσο πιο οικονομικη γινεται) να παρω για το φανταριλικι. Θελω να ειναι εξυπνο αλλα να μην βγαζει ματι..

Ειχα δει καποια Nokia που ειχαν FB, youtube και λοιπα αλλα δεν ηταν αφης. Αν βγαινει και σε dual sim ακομα καλυτερα.

Ευχαριστω!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

thl 4000 €79 to2c.com

εχει και καλη μπαταρια δε θα ψαχνεις συχνα ρευμα

 

* υπαρχει και θεμα "κινητο για στρατο"

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

thl 4000 €79 to2c.com

εχει και καλη μπαταρια δε θα ψαχνεις συχνα ρευμα

 

* υπαρχει και θεμα "κινητο για στρατο"

 

Μπαινω αυριο.. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lumia 730 με 160 ευρώ ή lumia 535 με 119 ευρώ.

έχουν 1 GB ram αλλά δεν θα δεις ποτέ κανένα μήνυμα low memory. Τα WP δεν χρειάζονται παραπάνω μνήμη,

μεγάλο συν στην δικαρτη λειτουργία θεωρώ ότι μπορείς σε κάθε επαφή να ορίσεις την προτιμώμενη κάρτα...

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είδα αυτό το κινητό TCL S720

Ki εδω επίσης:http://www.vickmall.com/tcl-s720-smartphone-mtk6592-octa-core-1-4ghz-android-4-2-1gb-ram-8gb-rom-5-5-inch-hd-ips-ogs-screen.html

1 gb ram

8 gb rom

1,4 gh 8cores(!!!) mtk6592

5,5'' 1280*720 hd

ips ogs

Σκεφτόμουν για το cubot s222 αλλα το tcl s720 EINAI ανωτερο και σωστό κελεπούρι στην τιμη της vickmall 109$!!!!

Δεν ξερω πως τα πάει σε ποιοτητα κατασκευής και αυτό είναι το μόνο που με φοβίζει.

ΠΑρακαλώ για τις απόψεις σας, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ...:)

 

κοντά σε αυτά τα χρήματα θα προτιμούσα αυτό: http://www.vickmall.com/zte-v5-red-bull-3g-smartphone-snapdragon-msm8226-quad-core-android-4-2-2gb-8gb-13-0mp.html

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...

Σκεφτομαι να αγορασω ενα τηλεφωνο στα 5 εως 5,5 ιτσων....αυτο που με ενδιαφερει κυριως να ειναι αξιοπιστο και δοκιμασμενο με καλη καμερα και γρηγορο...δεν με ενδιαφερει το δικαρτο τοσο....και να ειναι οικονομικο....

 

Υπαρχει κατι να μου προτεινετε;;; Γτ εχω παρει το doogee dg550 και ειμαι απογοητευμενος λογος της οθονης του...

Link to comment
Share on other sites

To Z3c είναι από τα καλύτερα smartphones που βγήκαν την χρονιά 2014 . Είναι καλύτερο από το Ζ2 και το Ζ3c είναι όμορφο και δυνατότητα σύνδεσης με ps4 .
Link to comment
Share on other sites

θελω ενα κινητο γύρω στα 300 ευρω. Μου αρέσει το lg g2 32gb λόγω του οτι δεν παίρνει επέκταση. Έχετε κάτι άλλο να προτείνετε σε αυτήν την τιμή;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να πω μονο οτι δεν θελω κινεζικό γιατι δεν μπορω να περιμένω!

Link to comment
Share on other sites

Σε android "καλή" κάμερα κάτω από 200 ευρώ δεν υπάρχει. Επίσης στα 200 ευρώ μπαίνεις και στα χωράφια των Windows phone που έχουν αντικειμενικα αξιολογες κάμερες (πχ lumia 730, 925). Μέχρι πόσα χρήματα διαθέτεις;
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ημουν ετοιμος να το παρω το m8 αλλα ειναι παρα πολυ ακριβο ακομα..το g3 ειναι σε καλη τιμη
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Το Ζ3c χαλαρά στην κατηγορία του το κορυφαίο. Νομίζω από τις καλύτερες επιλογές που μπορείς να κάνεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω μαζί σου φιλέ μου,το htc είναι πολλή ακριβο ακομα!Το lg g3(32gb) είναι σχετικά φτηνο με αυτά που προφέρει αλλα εχω ορκιστεί στον εαυτο μου ότι δεν θα ξαναπαρω lg(ημουν από τους πρωτους που ειχαν αγορασει το lg optimus 2x) ειχα φαει μεγαλη φολα!!Οποτε μακρια απο lg τουλαχιστον για μενα.Απο το ψαξιμο που εχω κανει το htc δουλευει απροβληματιστα το μονο θεμα που μπορει να εχει ειναι με τις photos.Μικρο το κακο για εμενα :)
V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...