Jump to content

Οι ... πρώην και οι νυν


GGGXXXXXXX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 3 Οκτ. 2004 , 10:23)

 

Ο χρόνος είναι ο χειρότερος γιατρός

σε καίει σε σκορπάει και σε παγώνει...

 

Τρύπες-Καινούργια Ζάλη.

 

Ο Αγγελάκας πραγματικά σε όλο το μεγαλείο :)

 

 

Στο θέμα μας.

 

Δεν πρόκειται να τα βάψω σκούρα για καμία,καμία δεν το αξίζει πραγματικά.

 

Μες την ζωή είναι και αυτά.

 

Κοιτάω με αισιοδοξία το μέλλον και συνεχίζω ακάθεκτος

:)

 

EDIT:Freak γι αυτό υπάρχει και το κουμπάκι edit..ένα κλικ είναι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κανείς και τίποτα δεν μπορεί να σε βοηθήσει να ξεπεράσεις ένα χωρισμό πέρα από τον εαυτό σου! Εγώ όταν είχα χωρίσει καλή η ώρα πήγαινα σε μια παραλία μόνος μου στον Άλιμο και άραζα... Κάθησα,σκέφτηκα πολύ,τα βρήκα με τον εαυτό μου,συνειδητοποίησα τι έκανα και τι μπορούσα να κάνω και ησύχασα. Βέβαια οι 4-5 πρώτοι μήνες ήταν αρκετά δύσκολοι μιας και τη σκεφτόμουν αρκετά συχνά και υπήρχε και επικοινωνία(αραιά και που από τη μεριά της-καμία από εμένα).Τώρα είναι μια γλυκιά ανάμνηση. :rolleyes:

 

Οι κολλητοί απλώς σου παρέχουν την παρηγοριά και την ψυχική συμπαράσταση. ;) Και οι "εφήμερες σχέσεις" την σεξουαλική ικανοποίηση που δεν μπορείς να έχεις όταν είσαι μόνος/η και δεν έχεις σχέση. Δεν φτάνει βέβαια τα επίπεδα που έχει η πράξη αυτή μέσα στη σχέση... Μην τα ισοπεδώνουμε όλα! ;) (Το λέω για να προλάβω αντιδράσεις! :D )

 

Οι φίλοι που λένε "ο έρωτας με έρωτα περνάει" πιστεύω πως ισχύει αν έχεις βρει ένα σωστό άνθρωπο που θα πληρεί αυτά που θες μέσα από μια σχέση. Δε πας να είσαι και σε κατάθλιψη και σε "χειμερία νάρκη"... Αυτός ο άνθρωπος θα σε αναστήσει και θα σε κάνει να χαμογελάσεις ξανά!

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M ( 3 Οκτ. 2004 , 16:59)

 

Κανείς και τίποτα δεν μπορεί να σε βοηθήσει να ξεπεράσεις ένα χωρισμό πέρα από τον εαυτό σου! Εγώ όταν είχα χωρίσει καλή η ώρα πήγαινα σε μια παραλία μόνος μου στον Άλιμο και άραζα... Κάθησα,σκέφτηκα πολύ,τα βρήκα με τον εαυτό μου,συνειδητοποίησα τι έκανα και τι μπορούσα να κάνω και ησύχασα. Βέβαια οι 4-5 πρώτοι μήνες ήταν αρκετά δύσκολοι μιας και τη σκεφτόμουν αρκετά συχνά και υπήρχε και επικοινωνία(αραιά και που από τη μεριά της-καμία από εμένα).Τώρα είναι μια γλυκιά ανάμνηση. :rolleyes:

 

Οι κολλητοί απλώς σου παρέχουν την παρηγοριά και την ψυχική συμπαράσταση. ;) Και οι "εφήμερες σχέσεις" την σεξουαλική ικανοποίηση που δεν μπορείς να έχεις όταν είσαι μόνος/η και δεν έχεις σχέση. Δεν φτάνει βέβαια τα επίπεδα που έχει η πράξη αυτή μέσα στη σχέση... Μην τα ισοπεδώνουμε όλα! ;) (Το λέω για να προλάβω αντιδράσεις! :D )

 

Οι φίλοι που λένε "ο έρωτας με έρωτα περνάει" πιστεύω πως ισχύει αν έχεις βρει ένα σωστό άνθρωπο που θα πληρεί αυτά που θες μέσα από μια σχέση. Δε πας να είσαι και σε κατάθλιψη και σε "χειμερία νάρκη"... Αυτός ο άνθρωπος θα σε αναστήσει και θα σε κάνει να χαμογελάσεις ξανά!

 

Πολυ απλα και πολυ σωστα...Συφφωνω σε ολα μαζι σου,και ειδκα στο σημειο πως αυτος,θα σε βοηθησει να ξεπερασεις καποιον\καποια,ειναι ο εαυτος σου,και με αυτον πρεπει να τα βρεις!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE ( 3 Οκτ. 2004 , 15:22)

 

kai tora pou to ksanaskeftomai kai diapistono oti meta th lhksh mias sxeshs eite me dikh mas apofash eite tou allou uparxei mia tash oraiopoihshs,katalhgo sthn anairesh ths katatakshs ths sxeshs pou "esteila" ston paradeiso ..aman pia...mou eixe bgalei thn psuxh kai kata th diarkeia ths sxeshs kai meta,8a ton steilo kai ston paradeiso?na meinei sth mizeria tou!!!

 

 

Α να χαθεί ο παλιό $#%$#%$# :p

 

 

Τα ίδια λέμε freak. Ούτε θα αναφέρεις κάτι στον νυν, ούτε θα το πάρεις βαρέως αν τύχει και θυμηθείς για κάποιο λόγο τον πρώην. Αλλά όταν μιλάμε για πρώην αγάπη και όχι "σκέτη" πρώην σχέση, πιστεύω ότι δεν μπορεί να μη σημαίνει τίποτα απολύτως. Παίρνει τη δική της θέση, με τα καλά και τα κακά. Και όσο περνάει ο καιρός μπαίνει ακόμα πιο πίσω μέσα στο μυαλό μας.

 

Σε αυτό βέβαια συμβάλει και το ότι το "επόμενο" του "πρώην" είναι πάντα καλύτερο. Ή τουλάχιστον έτσι θέλουμε να πιστεύουμε.

Important things for a happy relationship:

 

1. It is important to find a woman that cooks and cleans.

2. It is important to find a woman that makes good money.

3. It is important to find a woman that likes to have sex.

4. It is important that these three women never meet.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ppsih ( 3 Οκτ. 2004 , 17:14)

 

Α να χαθεί ο παλιό $#%$#%$# :p

 

 

---> :) :p

 

 

Τα ίδια λέμε freak. Ούτε θα αναφέρεις κάτι στον νυν, ούτε θα το πάρεις βαρέως αν τύχει και θυμηθείς για κάποιο λόγο τον πρώην.

 

-->o antras mou kserei ta panta gia tis prohgoumenes sxeseis mou..ki ego gia tis dikes toy

 

Αλλά όταν μιλάμε για πρώην αγάπη και όχι "σκέτη" πρώην σχέση, πιστεύω ότι δεν μπορεί να μη σημαίνει τίποτα απολύτως. Παίρνει τη δική της θέση, με τα καλά και τα κακά. Και όσο περνάει ο καιρός μπαίνει ακόμα πιο πίσω μέσα στο μυαλό μας.

 

-->axm..thn proth sxesh-agaph thn 8umamai...de mporo na po psemata..oxi em tis kalyteres anamnhseis alla thn 8umamai

 

Σε αυτό βέβαι συμβάλει και το ότι το "επόμενο" του "πρώην" είναι πάντα καλύτερο. Ή τουλάχιστον έτσι θέλουμε να πιστεύουμε.

 

-->sthn arxh panta einai kalytero.. meta kovei h magioneza

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

-->o antras mou kserei ta panta gia tis prohgoumenes sxeseis mou..ki ego gia tis dikes toy

 

Δεν εννοούσα αυτό. Εννοώ ότι δεν θα σε πιάνει μια μελαγχολία, ένα κατιτίς βρε παιδί μου. Ξενέρωμα δεν είναι να σου πει το αμόρε σου "μωρό μου εδώ έχω ξανάρθει με τον/την κτλ, κτλ"; Μπλιαχ!

 

 

-->sthn arxh panta einai kalytero.. meta kovei h magioneza

 

Εδώ είναι η μαγκιά των σεφ, για να δέσει σωστά το πράγμα. Αλλιώς, πάλι μπλιαχ! :p

Important things for a happy relationship:

 

1. It is important to find a woman that cooks and cleans.

2. It is important to find a woman that makes good money.

3. It is important to find a woman that likes to have sex.

4. It is important that these three women never meet.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ppsih ( 3 Οκτ. 2004 , 17:29)

 

-->o antras mou kserei ta panta gia tis prohgoumenes sxeseis mou..ki ego gia tis dikes toy

 

Δεν εννοούσα αυτό. Εννοώ ότι δεν θα σε πιάνει μια μελαγχολία, ένα κατιτίς βρε παιδί μου. Ξενέρωμα δεν είναι να σου πει το αμόρε σου "μωρό μου εδώ έχω ξανάρθει με τον/την κτλ, κτλ"; Μπλιαχ!

 

 

-->einai alla kaneis den apagoreyei ston allo na exei anamnhseis

 

-->sthn arxh panta einai kalytero.. meta kovei h magioneza

 

Εδώ είναι η μαγκιά των σεφ, για να δέσει σωστά το πράγμα. Αλλιώς, πάλι μπλιαχ! :p

 

-->kano foveri magioneza pros to paron!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiuMiu ( 3 Οκτ. 2004 , 19:04)

 

To duskolo den einai na kseperaseis ton anthrwpo, alla tis stigmes pou perasate mazi, ta pragmata pou kanate.

 

Καλές και ωραίες όλες αυτές οι στιγμές αλλά δεν θα απαρνιόμαστε το παρόν και ένα καλύτερο μέλλον για το παρελθόν... Δεν είπαμε ότι τις ξεχνάμε ή τις διαγράφουμε από το μυαλό μας μονομιάς! Αυτό είναι αδύνατον! Ο κάθε άνθρωπος μας προσφέρει κάτι διαφορετικό!

 

Σαν να σου λεω ότι "Επειδή είχα πάει Πήλιο με την πρώην δεν θα ξαναπάω με την επόμενη." :rolleyes: :)

 

Αλλά και πάλι ο ίδιος ο άνθρωπος θα σε κάνει να ζήσεις αυτές τις όμορφες στιγμές και όχι οι στιγμές αυτούσιες... ;) Δεν έρχονται από μόνες τους. :rolleyes:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M ( 3 Οκτ. 2004 , 21:02)

 

Αλλά και πάλι ο ίδιος ο άνθρωπος θα σε κάνει να ζήσεις αυτές τις όμορφες στιγμές και όχι οι στιγμές αυτούσιες... ;) Δεν έρχονται από μόνες τους. :rolleyes:

 

 

To "Sagapw", "Se Thelw" , "M'areseis" ktl.... ta leme kai ta akoume ligo polu oloi mas! To PWS to leei o kathenas einai pou metraei!

Link to comment
Share on other sites

ποια πρων και νυν μου λετε τωρα........ η δε πρων ξεχαστηκε μεσα σε 10 λεπτα, η δε νυν δεν υπαρχει............ακομα :p

 

α και για το τι με βοηθησε? για δειτε εδω............http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=13318

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος astrolabos ( 3 Οκτ. 2004 , 01:26)

 

Άν θέλετε να ξεπεράσετε μια γκόμενα παντρευτείτε την. Πιάνει πάντα :P

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :up:

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ

http://us.f2.yahoofs.com/bc/4075d3b4_c4a2/bc/pics/nnsoul.gif?bfiToLBBKsr7ReJc

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiuMiu ( 3 Οκτ. 2004 , 23:17)

 

To "Sagapw", "Se Thelw" , "M'areseis" ktl.... ta leme kai ta akoume ligo polu oloi mas! To PWS to leei o kathenas einai pou metraei!

 

Όταν θα χωρίσω και θα βλέπω πλέον μπροστά δεν θα κάθομαι να σκέφτομαι και να μοιρολογώ το πως μου έλεγε "Σ'αγαπώ" και "Σε θέλω".

 

Σίγουρα μένουν κάποια πράγματα αλλά μην τα έχουμε και "Ευαγγέλιο".

 

Αν κάποιον/α τον/ην πιάνει νοσταλγία τότε κάλλιστα μπορεί να γυρίσει πίσω και να "υποστεί" αυτά που του έλειπαν... Μέχρι να γίνει αυτό ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και να φτάσεις σε μια κατάσταση που θα τα σκέφτεσαι και θα σιχαίνεσαι τον εαυτό σου για κάτι που σου δίνει περισσότερο λύπη παρά χαρά...

 

Να με συγχωρείς αλλά προσωπικά εγώ δεν θέλω να το κάνω στον εαυτό μου ούτε και σε αυτήν που έχω δίπλα μου... Πολύ ψυχοφθόρες διαδικασίες!

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog ( 3 Οκτ. 2004 , 15:33)

 

Δεν πρόκειται να τα βάψω σκούρα για καμία,καμία δεν το αξίζει πραγματικά.

 

Μες την ζωή είναι και αυτά.

 

Κοιτάω με αισιοδοξία το μέλλον και συνεχίζω ακάθεκτος

:)

 

Τι να πω????????......... με καλυψε πληρως ο συναδελφος jog! Ρε μην μασατε... υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες......... :happy: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiuMiu ( 3 Οκτ. 2004 , 23:59)

 

Den diafwnw mazi sou, kathe allo! Apla lew, pws oi stigmes itan monadikes, kai den tha epanalifthoun me ton idio tropo.

 

Sumfwnw se ola osa les.

 

Α,οκ αγαπητή και φίλτατη MiuMiu. Φαίνεται το μπέρδεμα ήταν μέσα στο μυαλό μου :rolleyes: :o :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Σίγουρα ήταν μοναδικές και δεν θα επαναληφθούν αλλά δεν νομίζεις πως άμα ήταν όλες οι στιγμές ίδιες σε όλους τους ανθρώπους θα ήταν φοβερά βαρετές; :) Ποιό το νόημα να κάνουμε μια καινούργια σχέση αν αισθανόμασταν το ίδιο με την πρώην και με τη νυν; Μόνο τα πρόσωπα θα άλλαζαν και η φωνή ;) :lol: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikkosnet ( 4 Οκτ. 2004 , 00:03)

 

Τι να πω????????......... με καλυψε πληρως ο συναδελφος jog! Ρε μην μασατε... υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες......... :happy: :lol:

 

Όπα ρε παιδιά... Μισό λεπτό! Τι ισοπέδωσης είναι αυτή; Γιατί πιάνουμε τα άκρα; "Καμία δεν το αξίζει πραγματικά!" Αυτό αν δεν απατώμαι μπορεί να το πει εξίσου εύκολα και μια κοπέλα για κάποιον που τη πλήγωσε! ;)

 

 

Κι εσύ ρε Jog λίγους μήνες πριν δεν είχες κάποια απογοήτευση; Πως κι έτσι τώρα βλέπεις το μέλλον με αισιοδοξία; Αν μη τι άλλο χαίρομαι πολύ για σένα :) αλλά... ξέρω κι εγω... Με ψιλοκούφανες τώρα... :confused:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikkosnet ( 4 Οκτ. 2004 , 10:36)

 

Tον βοηθησε η νυν να ξεπερασει την πρωην :p

 

Συμφωνω με τον nikkosnet :) αλλα σε περιπτωση χωρισμου λεω στον εαυτο μου και το αλλο οτι η ανηφορα(δυσκολες στιγμες) δε σε σταματα απλα σε καθυστερει!Μπορει να ακουγεται περιεργα αλλα ετσι ειναι!κ ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος μαζι με την νυν :D οπως λεει κ ο nikkosnet!

Η γνώση είναι για όλους
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M ( 4 Οκτ. 2004 , 00:13)

 

Όπα ρε παιδιά... Μισό λεπτό! Τι ισοπέδωσης είναι αυτή; Γιατί πιάνουμε τα άκρα; "Καμία δεν το αξίζει πραγματικά!" Αυτό αν δεν απατώμαι μπορεί να το πει εξίσου εύκολα και μια κοπέλα για κάποιον που τη πλήγωσε! ;)

 

 

Κι εσύ ρε Jog λίγους μήνες πριν δεν είχες κάποια απογοήτευση; Πως κι έτσι τώρα βλέπεις το μέλλον με αισιοδοξία; Αν μη τι άλλο χαίρομαι πολύ για σένα :) αλλά... ξέρω κι εγω... Με ψιλοκούφανες τώρα... :confused:

 

Φυσικά και είχα απογοήτευση και μάλιστα πολύ μεγάλη,αλλά κατάφερα να την ξεπεράσω γιατί κάθησα και φιλοσόφησα τα πράγματα.

 

Βεβαίως ευτχυχώς για μένα υπήρχαν άτομα που μου συμπαραστάθηκαν πραγματικά και με βοήθησαν στο να το ξεπεράσω(μην πάει ο νους σας στο πονηρό :lol: :lol: )

 

Βουρρρ στον πατσα παιδιά υπάρχουν πολύ καλύτερες πορτοκαλιές που κάνουν πολύ καλύτερα πορτοκάλια.

 

Υγ Ναι υπερέβαλα λέγοντας ότι καμία δεν το αξίζει.

Ευτυχώς υπάρχουν και εξαιρέσεις :up:

 

EDIT Σωστός Νίκοοοοο(nikosnet) :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Aχμμμ βασικα ειναι δεδομενο οτι η νυν παντα ρωταει για την/τις πρωην μας, προσπαθωντας να γινει καλυτερη απο αυτες.......

Αυτο πολλες φορες βοηθαει πολυ τις καταστασεις γενικως....

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να τα βάψω σκούρα για καμία,καμία δεν το αξίζει πραγματικά.
αν καποια την ερωτευτεις και την αγαπησεις πραγματικα και χρειαστει να χωρισετε τοτε πιστεψε ειναι σαν να χανεις την γη κατω απο τα ποδια σου :worry:

 

Μες την ζωή είναι και αυτά.

νομιζω οτι ειναι δικαιολογια αυτο, για οποιον δεν μπορει να κρατισει κατι για παντα

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog ( 3 Οκτ. 2004 , 15:33)

Κοιτάω με αισιοδοξία το μέλλον και συνεχίζω ακάθεκτος

:)

 

μακαρι να βλεπεις για παντα τα πραγματα αισιοδοξα , αλλα ειναι πολυ δυσκολο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone ( 5 Οκτ. 2004 , 13:56)

 

αν καποια την ερωτευτεις και την αγαπησεις πραγματικα και χρειαστει να χωρισετε τοτε πιστεψε ειναι σαν να χανεις την γη κατω απο τα ποδια σου :worry:

 

νομιζω οτι ειναι δικαιολογια αυτο, για οποιον δεν μπορει να κρατισει κατι για παντα

 

 

μακαρι να βλεπεις για παντα τα πραγματα αισιοδοξα , αλλα ειναι πολυ δυσκολο

 

το 1ο συναίσθημα το έχω νίωσει σε πολύ μεγαλο βαθμό,αλλά καταφέρνω να το ξεπεράσω,τα πάντα μεσα στο μυαλό σου είναι,καθαρά δική σου απόφαση εαν θες να προχωρήσεις η να νοσταλγείς τα παλιά

 

2ον Κανένας άνθρωπος δεν μπορεί να έχει κάποιον για πάντα ή κάτι

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jog ( 5 Οκτ. 2004 , 14:06)

 

το 1ο συναίσθημα το έχω νίωσει σε πολύ μεγαλο βαθμό,αλλά καταφέρνω να το ξεπεράσω,τα πάντα μεσα στο μυαλό σου είναι,καθαρά δική σου απόφαση εαν θες να προχωρήσεις η να νοσταλγείς τα παλιά

 

οπως ειναι δικη σου αποφαση ή επιλογη να αγαπησεις καποιον και να δωσεις τα παντα για αυτον

 

2ον Κανένας άνθρωπος δεν μπορεί να έχει κάποιον για πάντα ή κάτι

 

συμφωνω , δλδ πιστευω οτι αυτο λεει η λογικη . αλλα σε ρωτω , τι ειναι η λογικη ? :worry: μηπως ειναι ο τροπος να πεις μια βλακεια με αυτοπεπηθεση ή μππως αυτο που θεωηρειται σωστο ? αλλα ποιος οριζει το σωστο ....

Εγω εχω μια ταση να προσπαθω να σπαω τα κατεστημενα να μην υπολογιζω τους κανονες και να μην ακολουθω το κωδικα που ακολουθουν οι περισσοτεροι . ΘΕΛΩ να ΖΗΣΩ οπως εγω θελω και οχι οπως εζησαν η προγονοι μου .....

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου:Φυσικα και υπαρχουν αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια,ακι πως πρεπει να ημαστε αισιοδοξοι,αλλα,(δεν ναφερομαι σε καποιον προσωπικα ;) ) οποιος χωριζει απο μια σχεση(δεν μιλαω για "φαση"),και λεει "ελα μωρε,και τι εγινε;Δεν μασαω...κτλκτλ",τοτε για μενα υποκρινεται(εστω και λιγο)."Υποκρινεται" οχι με την κακια εννοια,αλλα προσπαθει λεγοντας ολα αυτα,να πεισει τον εαυτο του,πως δεν τρεχει τιποτα.

Ακομα και να μην φταιει αυτος-η,αλλα το "αλλο μισο",για τον χωρισμο(πες π.χ. πως σου την "εκανε" ασχημα),και παλι υπαρχει το "γιατι ρε γαμ...το να μου το κανει αυτο;)

Ανθρωποι ειμαστε και εχουμε συναισθηματα.

Προσοχη,ουτε λεω πως θα τα"βαψουμε μαυρα" και θα πεθανουμε,αλλα ενταξει...ενας "αναστεναγμος" βγαινει παντα... :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...