Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως του χεις μεσα καμια SD της πλακας και στα κανει αυτά; ;;; Εγω το εχω απ οταν βγηκε το καλοκαιρι και δε μου χει κανει ποτε κατι τετοιο. Ουτε να κολλήσει ποτε, ουτε τίποτα. Αναφέρομαι στα σκαλωματακια που κανει οταν πηγαινεις δεξια-αριστερα στις αρχικες σελιδες συνηθως.

Μία transcend 64αρα class 10 έχω. Δε νομίζω ότι είναι της πλάκας αλλά δεν αποκλείω κιόλας τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ηθελα την γνώμη σας. Αφού τα έπαιξε το ipad2 που έχω καιρό, και έμεινα πολυ ευχαριστημένος, σκέφτομαι για καινούριο ταπλετ κ κυρίως το ταβ σ. Υπάρχει lag στο ταπλετ;;;; Θα πάρει lollipop ? βασικά είμαι μεταξύ ipad air2 , tab s, nexus 9, note 10.1.

Τα Samsung τα βρίσκω πιο φθηνά. Επίσης να πω πως έχω και το νοτε3 κινητο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα την γνώμη σας. Αφού τα έπαιξε το ipad2 που έχω καιρό, και έμεινα πολυ ευχαριστημένος, σκέφτομαι για καινούριο ταπλετ κ κυρίως το ταβ σ. Υπάρχει lag στο ταπλετ;;;; Θα πάρει lollipop ? βασικά είμαι μεταξύ ipad air2 , tab s, nexus 9, note 10.1.

Τα Samsung τα βρίσκω πιο φθηνά. Επίσης να πω πως έχω και το νοτε3 κινητο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

Για επιλογή συσκευής θα σου συνιστούσα να απευθυνθείς και να ρίξεις μια ματιά και στα υπόλοιπα θέματα εδώ - Επιλογή Συσκευής - :-)

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα την γνώμη σας. Αφού τα έπαιξε το ipad2 που έχω καιρό, και έμεινα πολυ ευχαριστημένος, σκέφτομαι για καινούριο ταπλετ κ κυρίως το ταβ σ. Υπάρχει lag στο ταπλετ;;;; Θα πάρει lollipop ? βασικά είμαι μεταξύ ipad air2 , tab s, nexus 9, note 10.1.

Τα Samsung τα βρίσκω πιο φθηνά. Επίσης να πω πως έχω και το νοτε3 κινητο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος

 

Tab s και η καλύτερη οθόνη της αγοράς! Αν έχεις και το note μην το σκέφτεσαι....

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Tab s και η καλύτερη οθόνη της αγοράς! Αν έχεις και το note μην το σκέφτεσαι....

 

Βάλε και το nova prime.....

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να διορθώσω την συσκευή μου που παρουσιάζει boot loop και θα ήθελα να ρωτήσω αν το να περάσω την StockROM μέσω ODIN είναι το ίδιο με την επαναφορά του firmware μέσω Kies.

H StockROM είναι μία; ή είναι ανάλογα την χώρα ή το μοντέλο (wifi/LTE/inches) ή κάτι άλλο;

Δεν έχω καθαρή εικόνα για root, ROM κλπ.. οπότε οποιαδήποτε βοήθεια είναι κάτι παραπάνω από ευπρόσδεκτη :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

 

Ο πεθερός μου έχει επιδότηση και σκέφτεται να πάρει tablet αλλά θέλει να το έχει και ως τηλέφωνο (κλήσεις, sms).

Το tab s 8.4 4g που του δίνει η cosmote πραγματοποιεί και κλήσεις;:)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

 

Ο πεθερός μου έχει επιδότηση και σκέφτεται να πάρει tablet αλλά θέλει να το έχει και ως τηλέφωνο (κλήσεις, sms).

Το tab s 8.4 4g που του δίνει η cosmote πραγματοποιεί και κλήσεις;:)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Nαι κανονικα, αλλα εισαι σιγουρος οτι θα μπορει να κανει κλησεις? δεν ειναι και ο,τι πιο βολικο? εγω του εχω μονιμα σιμ μεσα, αλλα δεν βολευει. αξιζει να το παρεις LTE για να εχεις ιντερνετ παντου,ομως για κλησεις καλυτερα να παρει κινητο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Nαι κανονικα, αλλα εισαι σιγουρος οτι θα μπορει να κανει κλησεις? δεν ειναι και ο,τι πιο βολικο? εγω του εχω μονιμα σιμ μεσα, αλλα δεν βολευει. αξιζει να το παρεις LTE για να εχεις ιντερνετ παντου,ομως για κλησεις καλυτερα να παρει κινητο..

 

Σε τί δεν βολεύει δηλαδή, στο μέγεθος εννοείς; Το LTE που λές είναι το ίδιο με το 4g που λέω εγώ έτσι;

Ναι, έχει και τηλέφωνο αλλά σκέφτεται να έχει δύο σιμ με τον ίδιο αριθμό ώστε όταν χρειαστεί να παίρνει τηλ και απο το τάμπλετ.

Δεν θα το κάνει συνέχεια αλλά θέλει να έχει αυτή την δυνατότητα.

Ουσιαστικά όλη του την δουλειά θα την κάνει με το τάμπλετ που σημαίνει οτι θα το έχει κάθε μέρα μαζί του ε και λογικό είναι να χρειαστεί αρκετές φορές να κάνει κλήση καθώς μιλάει πάρα πολλές ώρες καθημερινά.

Έχει και bluetooth επομένως δεν νομίζω να εχει πρόβλημα.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Σε τί δεν βολεύει δηλαδή, στο μέγεθος εννοείς; Το LTE που λές είναι το ίδιο με το 4g που λέω εγώ έτσι;

Ναι, έχει και τηλέφωνο αλλά σκέφτεται να έχει δύο σιμ με τον ίδιο αριθμό ώστε όταν χρειαστεί να παίρνει τηλ και απο το τάμπλετ.

Δεν θα το κάνει συνέχεια αλλά θέλει να έχει αυτή την δυνατότητα.

Ουσιαστικά όλη του την δουλειά θα την κάνει με το τάμπλετ που σημαίνει οτι θα το έχει κάθε μέρα μαζί του ε και λογικό είναι να χρειαστεί αρκετές φορές να κάνει κλήση καθώς μιλάει πάρα πολλές ώρες καθημερινά.

Έχει και bluetooth επομένως δεν νομίζω να εχει πρόβλημα.

 

ναι το ιδιο πραγμα ειναι το LTE. Στο μεγεθος εννοουσα αλλα αμα μου λες οτι θα το εχει συνεχεια μαζι και με ΒΤ, τοτε μικρο το κακο..εμενα με παιρνουν καμια φορα τηλ στο ταμπλετ, εχω το 2ο νουμερο μου και μιλαω κανονικα χωρις ΒΤ μαλιστα, ομως οκ, για συχνη χρηση δεν ξερω αν θα βολευε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ναι το ιδιο πραγμα ειναι το LTE. Στο μεγεθος εννοουσα αλλα αμα μου λες οτι θα το εχει συνεχεια μαζι και με ΒΤ, τοτε μικρο το κακο..εμενα με παιρνουν καμια φορα τηλ στο ταμπλετ, εχω το 2ο νουμερο μου και μιλαω κανονικα χωρις ΒΤ μαλιστα, ομως οκ, για συχνη χρηση δεν ξερω αν θα βολευε.

 

 

Εγώ νομίζω πως δεν θα έχει πρόβλημα.

Με Bluetooth αλλα και δεύτερη συσκευή νομίζω δεν θα τον ενοχλεί.

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω πως δεν θα έχει πρόβλημα.

Με Bluetooth αλλα και δεύτερη συσκευή νομίζω δεν θα τον ενοχλεί.

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση.

 

ναι εννοειται, αν το κουβαλαει συνεχεια μαζι οπως ειπες, τοτε το να μιλαει ειναι το λιγοτερο, ποσο μαλλον αν εχει και κινητο..νασαι καλα!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα. Παρήγγειλα το 8αρι 4g χθες το βράδυ από το PUBLIC. Το μεσημέρι που πέρασα από κει με μπέρδεψε λίγο ένας τύπος που είπε ότι είναι εκπρόσωπος Samsung. Ρώτησα για την διαφορά ανάμεσα στους δύο επεξεργαστές. Με περίεργες σιβυλλικές έκφρασεις ισχυρίστηκε ότι αυτά (μάλλον ο Krait ) είναι παραεισαγωγές. Σημειωτέον ότι αυτοί έχουν τα μοντέλα με τον Exynos. Τελικά τι ισχύει? στο site του Πλαισίου υπάρχει το άσπρο με τον 4πηρυνο Krait

http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/tablet/Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4-LTE-T705-W-KM-F-T705WKBMS.htm

 

και το καφέ με τον Exynos.

http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/tablet/Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4-LTE-T705-B-KM-F-T705BKBMS.htm

 

μήπως να ακυρώσω την παραγγελία καί να πάρω αυτό με τον 400αρη Krait? καλές γιορτές σε όλους

Edited by lzrs21lz
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει με snapdragon .... ήταν να κυκλοφορήσει μόνο στις ΗΠΑ ... ΛΆΘΟΣ του πλαισίου είναι...εάν το βρεις με snapdragon αγόρασε το ..δαγκωτό snapdragon !!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα. Παρήγγειλα το 8αρι 4g χθες το βράδυ από το PUBLIC. Το μεσημέρι που πέρασα από κει με μπέρδεψε λίγο ένας τύπος που είπε ότι είναι εκπρόσωπος Samsung. Ρώτησα για την διαφορά ανάμεσα στους δύο επεξεργαστές. Με περίεργες σιβυλλικές έκφρασεις ισχυρίστηκε ότι αυτά (μάλλον ο Krait ) είναι παραεισαγωγές. Σημειωτέον ότι αυτοί έχουν τα μοντέλα με τον Exynos. Τελικά τι ισχύει? στο site του Πλαισίου υπάρχει το άσπρο με τον 4πηρυνο Krait

http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/tablet/Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4-LTE-T705-W-KM-F-T705WKBMS.htm

 

και το καφέ με τον Exynos.

http://www.plaisio.gr/laptop-tablet/tablets/tablet/Samsung-Galaxy-Tab-S-8-4-LTE-T705-B-KM-F-T705BKBMS.htm

 

μήπως να ακυρώσω την παραγγελία καί να πάρω αυτό με τον 400αρη Krait? καλές γιορτές σε όλους

 

 

φιλε μου απλα ειναι λαθος-εσκεμμενο ή μη, δεν υπαρχει με snapdragon ευρωπη..εγω το πηρα απο πλαισιο, ελεγε οτι εχει snap Και εχει τον exynos..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει με snapdragon .... ήτκ ΛΆΘΟΣ του πλαισίου είναι...εάν το βρεις με snapdragon αγόρασε το ..δαγκωτό snapdragon !!

 

φιλε μου απλα ειναι λαθος-εσκεμμενο ή μη, δεν υπαρχει με snapdragon ευρωπη..εγω το πηρα απο πλαισιο, ελεγε οτι εχει snap Και εχει τον exynos..

 

ΟΚ, τότε. , Άρα και στα σκρουτζομαγαζα που μερικά λένε snapdragon με ένδειξη EU(European Unio), μάλλον " λάθος" είναι.

:offtopic: Δηλαδή το Sony Xperia Z3 υπερτερεί?

 

Ευχαριστω για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, τότε. , Άρα και στα σκρουτζομαγαζα που μερικά λένε snapdragon με ένδειξη EU(European Unio), μάλλον " λάθος" είναι.

:offtopic: Δηλαδή το Sony Xperia Z3 υπερτερεί?

 

Ευχαριστω για τις απαντήσεις

 

Καλησπέρα. Από την ημερα που του έβαλα SD κάθε φορά που το ανοίγω μου γράφει ότι τοποθετήθηκε Κάρτα SD και σήμερα μου κόλλησε κάνα 5λεπτο.Εχει τύχει σε κάποιον αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από την ημερα που του έβαλα SD κάθε φορά που το ανοίγω μου γράφει ότι τοποθετήθηκε Κάρτα SD και σήμερα μου κόλλησε κάνα 5λεπτο.Εχει τύχει σε κάποιον αλλο?

 

Τελικά μου φαίνεται εαν δεν βάλεις ακριβη sd στο συγκεκριμένο ταβλετ, τις φτηνει κατά κάποιο τροπο. Επιτηδες το κάναν; ;;

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, τότε. , Άρα και στα σκρουτζομαγαζα που μερικά λένε snapdragon με ένδειξη EU(European Unio), μάλλον " λάθος" είναι.

:offtopic: Δηλαδή το Sony Xperia Z3 υπερτερεί?

 

Ευχαριστω για τις απαντήσεις

 

ναι ειναι λαθος παντου, μονο exynos εχει..

Εγω αν με ρωτουσες τι θα επαιρνα σημερα δεν ξερω, πραγματικα το samsung μαρεσει πολυ, ομως το Ζ3 ειναι πραγματικα πολυ πιο δυνατο,αλαγκαριστο και απροβληματιστο σε ολα..Στο tab s σκεψου πηγα νανοιξω excel 50 σειρων και 4 στηλων και επανεκκινησε..Γενικα δεν το εχω ευχαριστηθει σε χρηση, απλα κανω αρκετα light για να μπω στη διαδικασια να το πουλησω..Επισης εχει πολυ μαζεμενα μπεζελ ενω το Ζ3 ειναι σαν καδρο, δε μαρεσει..ΚΑτα τα αλλα το Ζ3 θεωρω οτι ειναι συνολικα καλυτερο, ομως αν οι αναγκες σου δεν ειναι μεγαλες, το samsung ειναι πιο ωραιο, με καλυτερο μεγεθος και ωραια οθονη, αξιζει εαν σε ενδιαφερουν αυτα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πια είναι η κατάλληλη, μην πάμε και χώσουμε χρήμα και κάνει πάλι τα ίδια.

 

Κι'εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα κόλλαγε συνεχώς αλλαξα καρτα και όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως σε ταμπλετ και smartphones παρατηρω οτι δεν υπαρχει μια στανταρ συμπεριφορα των συσκευων σε αντιθεση πχ με τηλεορασεις ή ενισχυτες ή παιχνιδοκονσολες κλπ. Εμενα πχ το ελληνικο νοτε2 τρωει αρκετα κολληματα και επανεκινησεις σε ασχετες μεταξυ τους περιπτωσεις. Το tab s 10.5 (ελληνικο κι αυτο) ειναι σκυλι και σηκωνει τα παντα χωρις λαγκς και κολληματα. Ειμαι τοσο ευχαριστημενος που σχεδον εχει αντικαταστησει το λαπτοπ μου. Αλλα αυτη ειναι η δικη μου περιπτωση. Αλλοι εχουν πετυχει σκυλια νοτε2 που ειναι απροβληματιστα ενω ο απο πανω δεν μπορει να φορτωσει ουτε ενα απλο excelοφυλλο... Το θεμα ειναι οτι συσκευες των 500 ευρω δεν θα πρεπε να εχουν σε τετοια εκταση προβληματα.

Και κατι που εμαθα με τον καιρο. Για καποιο λογο οι μονες micro sdπου δεν εχουν ποτε προβλημα στις συσκευες σαμσουνγκ ειναι αυτες της ιδιας της σαμσουνγκ. Αφου δινετε τοσα χρηματα για αυτες τις συσκευες δωστε και 10€ παραπανω και θα εχετε το κεφαλι σας ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα παιδια... ειμαι απο χθες κατοχος του tab s10.5 ....το ταμπλετ ειναι πολυ καλο αλλα με ορισμενα μικροσκαλωματακια. Θα ηθελα να ρωτησω αν και ποτε θα βγει η αναβαθμιση για lollilop και αν αυτη θα ειναι γενικα πιο ελαφρια.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα παιδια... ειμαι απο χθες κατοχος του tab s10.5 ....το ταμπλετ ειναι πολυ καλο αλλα με ορισμενα μικροσκαλωματακια. Θα ηθελα να ρωτησω αν και ποτε θα βγει η αναβαθμιση για lollilop και αν αυτη θα ειναι γενικα πιο ελαφρια.

 

Δε νομιζω οτι ξερουμε ποτε θα βγει αλλα δε φανταζομαι να περασει τους 2 μηνες απο τωρα, καθως το ταμπλετ ειναι απο τα καινουρια..

Κατα τα αλλα, θεωρω οτι θα ειναι καλυτερα με την νεα εκδοση ανδροιδ, απλα θα τρωει πιο πολλη ραμ, αν εχω καταλαβει καλα..ΠΑρολα αυτα και τωρα δε θα επρεπε να λαγκαρει με τετοιο h/w οποτε ολα παιζουν..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

το έχω εδώ και μια βδομάδα και είχα πολύ λαγκάρισμα.

 

τι έκανα.

1. επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

2. εγκατάσταση Nova Launcher

3. απενεργοποίηση κάποιων samsung apps ( θα δώσω λίστα αργότερα)

 

έχει πολύ καλύτερη συμπεριφορά.

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...