Jump to content

Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"


aeroporos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αλήθεια είναι ότι έχω μία 64άρα κάρτα σχέδον γεμάτη και τα video κολλάνε και αυτά. Λες να φταίει η κάρτα; Με το pin όμως γιατί να το ζητάει 2-3 φορές την ημέρα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βασικα θελω την βοηθεια σας ρε παιδια ,διαβασα τα παντα για το S 8,4 και ενω ηθελα να το παρω φρεναρα με τα κολληματα,να περιμενω να δω και το sony z3 compact η και αυτο ... εχετε κατι αλλο να μου πρωτεινεται σε 8αρα οθονη ?Για παιχνιδια το θελω πιο πολυ και ταινιες
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Με το 10.5 LTE δεν έχω παρατηρήσει τέτοια προβλήματα....μόνο μια υπερευαισθησία στην αφή της οθόνης...λόγω πολύ μικρών bezels κυρίως
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι έχω μία 64άρα κάρτα σχέδον γεμάτη και τα video κολλάνε και αυτά. Λες να φταίει η κάρτα; Με το pin όμως γιατί να το ζητάει 2-3 φορές την ημέρα;

 

Δεν έχει πρόβλημα η κάρτα σου αδερφέ, απλά ο επεξεργαστής ΔΕΝ μπορεί να κάνει σωστά την δουλειά του και όλα κολλάνε!

Και γω έχω μια 64ρα κάρτα και τις έχω λίγα βίντεο μέσα, αλλά και πάλι κολλάει το σύμπαν για να τα διαβάσει! Άλλες φορές ναι, άλλες φορές με κολλήματα και άλλες φορές ΔΕΝ τα βλέπει καθόλου και πρέπει να κάνει επανεκκίνηση!

Το πιο σπαστικό είναι πως η samsung ΔΕΝ έχει δώσει καμιά αναβάθμιση μπας και το στρώσει και μάλλον αυτό δείχνει πως το θέμα δεν είναι λόγω software, αλλά hardware! Το μόνο που μπορούμε να ελπίζουμε είναι πως με το "γλειφιτζούρι" που έρχεται θα στρώσουν κάπως τα πράγματα, εκτός και αν το περιλάβουν τα ξεφτέρια της samsung και το φλομώσουν στις ...φαφαριές τους και γίνει βαρίδι και αυτό!

Κρίμα πάντως να κάνουν άχρηστο ένα τόσο ωραίο και δυνατό εργαλείο! :( Δεν την νοιάζει πάντως την εταιρεία, μιας και η βασική της προτεραιότητα είναι να βγάζει ναυαρχίδες κάθε λίγους μήνες! Το μόνο παρήγορο για εμένα είναι που πήρα το 8.4 LTE στα 340 ευρώ , γιατί αν είχα δώσει τα 600ευρα+ που ζητάνε οι μεγάλες αλυσίδες, θα είχα τρελαθεί από την στεναχώρια μου! Τώρα απλά την (ψιλο)πάτησα! :p

Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω την βοηθεια σας ρε παιδια ,διαβασα τα παντα για το S 8,4 και ενω ηθελα να το παρω φρεναρα με τα κολληματα,να περιμενω να δω και το sony z3 compact η και αυτο ... εχετε κατι αλλο να μου πρωτεινεται σε 8αρα οθονη ?Για παιχνιδια το θελω πιο πολυ και ταινιες

 

παρε το compact και αν δε σου κανει σου δινω το 8,4" LTE με το πληκτρολογιο και το ποντικι και μου δινεις το compact.

Πραγματικα, οσο ωραια οθονη και να εχει τουτο εδω, ειναι τραγικο..

Εγω περιμενω να παρει κανα update μπας και στρωσει, αν δε δω update ή διαφορα με update απλα το εχω πουλησει και τσιμπαω Ζ3c ταμπλετ και ας μην εχει πληκτρολογιο, μηπως εχει κανα νοημα? με τοσο lag, περιμενω καθε φορα να γραψει τη λεξη για να προχωρησω, μην χασει τιποτα..

Σου λεω, δεν ειναι αργο ουτε κακο στα υπολοιπα, αλλα εχει lag Που φαινεται οτι ειναι απο τον επεξεργαστη ή απο το λογισμικο..αν το φορτωσει κατι και τρεχει, μετα παει σφαιρα, αλλα τι να το κανω?

 

Οσο για την τιμη του, εγω το πηρα παιδες απο πλαισιο, δηλαδη 560 ευρω..γιατι ηταν αλλαγη απο δωρο και εβαλα ενα μερος του ποσου, αρκετα μεγαλο..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αυτό φοβόμουν κι εγώ. Μακάρι να διορθωθεί με μία αναβάθμιση γιατί κι εγώ το προτίμησα για αντικατάσταση του Note 3 αντί του Note 4 που θέλεις μια περιουσία να το πάρεις. Ειδικά μαζί με το πληκτρολόγιο είναι πολύ χρηστική συσκευή που με ένα ακουστικό bt το χρησιμοποιώ και σαν τηλέφωνο!
Link to comment
Share on other sites

Για να μην εχετε κολληματα εγω του περασα custom Rom αυτη:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/development/firmware-galaxy-tab-8-4-lte-t2837428

 

και εβαλα launcher το Nova και απλα το Tab s πεταει.

Ειναι η μονη λυση. εχω το ΤΜ705 LTE

Link to comment
Share on other sites

Για να μην εχετε κολληματα εγω του περασα custom Rom αυτη:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/development/firmware-galaxy-tab-8-4-lte-t2837428

 

και εβαλα launcher το Nova και απλα το Tab s πεταει.

Ειναι η μονη λυση. εχω το ΤΜ705 LTE

 

εγγυηση με knox???

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παρε το compact και αν δε σου κανει σου δινω το 8,4" LTE με το πληκτρολογιο και το ποντικι και μου δινεις το compact.

Πραγματικα, οσο ωραια οθονη και να εχει τουτο εδω, ειναι τραγικο..

Εγω περιμενω να παρει κανα update μπας και στρωσει, αν δε δω update ή διαφορα με update απλα το εχω πουλησει και τσιμπαω Ζ3c ταμπλετ και ας μην εχει πληκτρολογιο, μηπως εχει κανα νοημα? με τοσο lag, περιμενω καθε φορα να γραψει τη λεξη για να προχωρησω, μην χασει τιποτα..

Σου λεω, δεν ειναι αργο ουτε κακο στα υπολοιπα, αλλα εχει lag Που φαινεται οτι ειναι απο τον επεξεργαστη ή απο το λογισμικο..αν το φορτωσει κατι και τρεχει, μετα παει σφαιρα, αλλα τι να το κανω?

 

Οσο για την τιμη του, εγω το πηρα παιδες απο πλαισιο, δηλαδη 560 ευρω..γιατι ηταν αλλαγη απο δωρο και εβαλα ενα μερος του ποσου, αρκετα μεγαλο..

Μιλαμε δλδ για χοντρο κολλημα και οχι ψιλοlag,απλα για την οθονη του το γουσταρα πολυ ,το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε σιγουροι εαν θα διορθωθει με update και εαν ειναι harware το προβλημα και δεν ισιωνει με τιποτα?

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Έχω το 10,5 lte και δεν έχω δει τα προβλήματα που αναφέρουν τα παιδιά. Του έχω μια 32gb κάρτα extra, και το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι έχει ένα σκάλωμα σε κάτι transitions. Δεν έχω βίντεο μέσα βέβαια για να συγκρίνω. Με streaming 1080p βίντεο πάντως δεν έχω δει κανένα θέμα. Τι sd κάρτες έχετε βάλει;

 

Γενικά το έχω φορτώσει με πολλά apps, αλλά δεν έχω παράπονο γενικά. Απλά δεν βλέπω το responsiveness να είναι στα επίπεδα μιας nexus συσκευής ή ενός high-end κινητού, είναι ένα κλικ πιο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην εχετε κολληματα εγω του περασα custom Rom αυτη:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/development/firmware-galaxy-tab-8-4-lte-t2837428

 

και εβαλα launcher το Nova και απλα το Tab s πεταει.

Ειναι η μονη λυση. εχω το ΤΜ705 LTE

Οποτε ειναι software το θεμα, ομως δεν εχω δει κανενα να το εχει βαλει στο μοντελο wifi και αυτο σκεφτομαι να παρω εχει και διαφορετικη τιμη αλλωστε

Edited by Yiorgos
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Για να μην εχετε κολληματα εγω του περασα custom Rom αυτη:

http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s/development/firmware-galaxy-tab-8-4-lte-t2837428

 

και εβαλα launcher το Nova και απλα το Tab s πεταει.

Ειναι η μονη λυση. εχω το ΤΜ705 LTE

 

Φιλε μου ηθελα να σε ρωτησω κατι σχετικα με αυτο που προτινεις γιατι ειμαι λιγο ασχετος. Οταν περνας αλλη custom Rom και βαζεις και τον Nova, τα καλουδια της Samsung και το multitasking χανονται ετσι δεν ειναι? Δηλαδη multitasking windows ταυτοχρονα θα συνεχισω να εχω? Σ ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ηθελα να σε ρωτησω κατι σχετικα με αυτο που προτινεις γιατι ειμαι λιγο ασχετος. Οταν περνας αλλη custom Rom και βαζεις και τον Nova, τα καλουδια της Samsung και το multitasking χανονται ετσι δεν ειναι? Δηλαδη multitasking windows ταυτοχρονα θα συνεχισω να εχω? Σ ευχαριστω εκ των προτερων.

Δεν χάνεται τίποτα από Όλα αυτά !!!! ( χάνεται η εγγύηση ......) απλά θα έχεις ένα καινούργιο ταβλετ ....με πολλά +++++

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε δλδ για χοντρο κολλημα και οχι ψιλοlag,απλα για την οθονη του το γουσταρα πολυ ,το θεμα ειναι οτι δεν ειμαστε σιγουροι εαν θα διορθωθει με update και εαν ειναι harware το προβλημα και δεν ισιωνει με τιποτα?

 

φιλε μου εγω βιντεο δεν εχω ριξει, αλλα οπως αναφερει ο ijojoba, δεν εχει responsiveness, και οταν λεμε δεν εχει,μιλαμε για επιπεδα xperia Ζ ή Τ..τα οποια τα θεωρουσαμε γρηγορα καποτε..τωρα δεν ξερω αν εχεις χειριστει αυτα τα κινητα αλλα προσωπικα, οταν εχω ενα κινητο με τον snapdragon800 και πεταει, και παιρνω 8πυρηνο ταμπλετ σουπερ ουαου με 3Gb ram και εχει lag οπως τα κινητα που προανεφερα, τοτε το θεωρω τραγικο και πολυ! Μπορει να ειμαι λιγο υπερβολικος στις εκφρασεις μου, αλλα smooth εμπειρια δεν εχω νιωσει.. για τα βιντεο και τις φωτογραφιες μου δεν λεω γιατι η SD Που του εχω μεσα ειναι μια παλια nokia 8gb.. μολις βαλω την 16αρα thn samsung που ειναι class10 θα σας πω. Παντως το ταμπλετ ειπαμε, εχει οθοναρα,εχει ωραιο σχεδιο και μπεζελ, ειναι και ωραιο σετακι με το πληκτρολογιο/ποντικι, ομως λαγκαρει..και οταν σου λαγκαρει στα απλα ειναι σπαστικο. Δεν σκεφτομαι οτι εχω πεσει σε ελαττωματικο γιατι ειναι μεγαλο το ποσοστο οσων το παρατηρουμε αυτο..ουτε του ανοιξα μια εφαρμογη και κολλησε..απλα δεν ειναι smooth και κανει πολλα μικρα κολληματακια τα οποια ειναι σπαστικα..πχ να γραφεις με το πληκτρολογιο και να περιμενεις 10 δευτερολεπτα να εμφανιστει η λεξη..και μιλαμε οτι συμβαινει καθε 3-4 λεξεις αυτο χωρις να γραφω τοσο γρηγορα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν χάνεται τίποτα από Όλα αυτά !!!! ( χάνεται η εγγύηση ......) απλά θα έχεις ένα καινούργιο ταβλετ ....με πολλά +++++

 

οσο για την αλλαγη ρομ που προτεινει ο φιλος..δε ρισκαρω σε 600 ευρω πραμα να χασω την εγγυηση, προτιμω να περιμενω ενα update Λιγο καιρο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγω βιντεο δεν εχω ριξει, αλλα οπως αναφερει ο ijojoba, δεν εχει responsiveness, και οταν λεμε δεν εχει,μιλαμε για επιπεδα xperia Ζ ή Τ..τα οποια τα θεωρουσαμε γρηγορα καποτε..τωρα δεν ξερω αν εχεις χειριστει αυτα τα κινητα αλλα προσωπικα, οταν εχω ενα κινητο με τον snapdragon800 και πεταει, και παιρνω 8πυρηνο ταμπλετ σουπερ ουαου με 3Gb ram και εχει lag οπως τα κινητα που προανεφερα, τοτε το θεωρω τραγικο και πολυ! Μπορει να ειμαι λιγο υπερβολικος στις εκφρασεις μου, αλλα smooth εμπειρια δεν εχω νιωσει.. για τα βιντεο και τις φωτογραφιες μου δεν λεω γιατι η SD Που του εχω μεσα ειναι μια παλια nokia 8gb.. μολις βαλω την 16αρα thn samsung που ειναι class10 θα σας πω. Παντως το ταμπλετ ειπαμε, εχει οθοναρα,εχει ωραιο σχεδιο και μπεζελ, ειναι και ωραιο σετακι με το πληκτρολογιο/ποντικι, ομως λαγκαρει..και οταν σου λαγκαρει στα απλα ειναι σπαστικο. Δεν σκεφτομαι οτι εχω πεσει σε ελαττωματικο γιατι ειναι μεγαλο το ποσοστο οσων το παρατηρουμε αυτο..ουτε του ανοιξα μια εφαρμογη και κολλησε..απλα δεν ειναι smooth και κανει πολλα μικρα κολληματακια τα οποια ειναι σπαστικα..πχ να γραφεις με το πληκτρολογιο και να περιμενεις 10 δευτερολεπτα να εμφανιστει η λεξη..και μιλαμε οτι συμβαινει καθε 3-4 λεξεις αυτο χωρις να γραφω τοσο γρηγορα..

 

Καλα με τετοιο λαγκαρισμα στα απλα δλδ στα παιχνιδια τα βαρια τι γινεται?Ειμαι με ipad retina αυτη τη στιγμη δεν κολλαει πουθενα εχω και ενα Ζ3 και ενα galaxy s4 που δεν λαγκαρει ουτε στο ελαχιστο αλλα θελω να φυγω απο την κωλοapple το ταμπλετ ειναι βαρυ και δεν το παω μια το ios ,ηθελα κατι πιο μικρο με οθονη 8αρα αλλα για παιχνιδια πιο πολυ,μαλλον πρεπει να περιμενω λιγο μπας και φτιαχτει με κανενα update,θα περιμενω και κριτικες για το z3 tablet και ειδωμεν

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανέναν το update ? (Τελικά καλά κάναμε και τους βρίζαμε, ... φέραμε γούρι! :lol: )

Κάποιοι γράφουν στο XDA για αναβάθμιση 108ΜB ! Από τα πρώτα που λένε είναι πως έβγαλαν (επιτέλους) το μήνυμα για την κάρτα μνήμης κάθε φορά που έκανες επανεκκίνηση ή όταν το άνοιγες!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιά είναι η τιμή του 10.5' wi-fi πάνω κάτω; Επειδή διαφέρουν πολύ από κατάστημα σε κατάστημα και είμαι λίγο μπερδεμένος...

 

Τη μια ήταν 430 στο γερμανικό άμαζον, την άλλη ήταν 470 στο αγγλικό (με μεταφορικά)... τώρα αυξήθηκαν οι τιμές και στα δύο. Με λίγα λόγια να υπολογίζω ένα 500άρι να είμαι πάντα μέσα; Πίστευα ότι θα μπορούσα να το βρω στα 400-450 αλλά λίγο δύσκολο τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποιά είναι η τιμή του 10.5' wi-fi πάνω κάτω; Επειδή διαφέρουν πολύ από κατάστημα σε κατάστημα και είμαι λίγο μπερδεμένος...

 

Τη μια ήταν 430 στο γερμανικό άμαζον, την άλλη ήταν 470 στο αγγλικό (με μεταφορικά)... τώρα αυξήθηκαν οι τιμές και στα δύο. Με λίγα λόγια να υπολογίζω ένα 500άρι να είμαι πάντα μέσα; Πίστευα ότι θα μπορούσα να το βρω στα 400-450 αλλά λίγο δύσκολο τελικά.

 

426E στο γαλλικο αμαζον το wifi +μεταφορικά

I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σε κανέναν το update ? (Τελικά καλά κάναμε και τους βρίζαμε, ... φέραμε γούρι! :lol: )

Κάποιοι γράφουν στο XDA για αναβάθμιση 108ΜB ! Από τα πρώτα που λένε είναι πως έβγαλαν (επιτέλους) το μήνυμα για την κάρτα μνήμης κάθε φορά που έκανες επανεκκίνηση ή όταν το άνοιγες!

 

χαχα, λες να βελτιωσαν μονο αυτο??

εγω μια απορια εχω, στην εξοικονομηση ενεργειας, δεν μπορουμε να ορισουμε απο ποιο ποσοστο και κατω θα ενεργοποιειται? τοσο η απλη οσο και η ultra..?

Στα ταπεινα sony σε αφηνει να επιλεξεις και μαλιστα σου δινει και εξαιρεσεις, να ριξεις οποια εφαρμογη θες μεσα για να μην διακοπτεται η ομαλη λειτουργια της..πχ viber που αν δεν τα βαλεις σε εξαιρεση τα μηνυματα δεν ερχονται αμεσως (δεν ξερω εδω τι θα γινει αν ενεργοποιησω την μια και την αλλη, ομως ειναι τελειως χαζο να μην σου δινει επιλογες).

Μηπως εγω δεν βλεπω κατι?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν χάνεται τίποτα από Όλα αυτά !!!! ( χάνεται η εγγύηση ......) απλά θα έχεις ένα καινούργιο ταβλετ ....με πολλά +++++

 

Αν χρειαστει να τα κανω ολα αυτα, μπορει να με βοηθησει/καθοδηγησει καποιος με προσωπικο μηνυμα?

Link to comment
Share on other sites

Αν χρειαστει να τα κανω ολα αυτα, μπορει να με βοηθησει/καθοδηγησει καποιος με προσωπικο μηνυμα?

 

σκεψου το παντως να πεταξεις την εγγυηση πριν καν περασει λιγος καιρος..εγω θεωρω οτι αξιζει να περιμενεις για ενα Update, ειναι δεδομενο οτι θα παρουμε ανδροιδ 5, μπορει και νωριτερα καμια βελτιωτικη..γιατι να χασεις εγγυηση? χασε τη σε 3 μηνες, θα εχεις σιγουρευτει ομως οτι δεν το εκανες αδικα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η Samsung στο tab s (έχω το 8.4 lte) συμπεριφερθηκε σαν την τελευταία κινέζικη εταιρεία... Πέταξε πάνω την καλύτερη οθόνη της αγοράς (όλοι συμφωνούμε) , έκανε μια ωραία σαλάτα με τα specs και έβγαλε ένα tablet γεμάτο lag...

Δεν είναι αργό, δεν έχει πρόβλημα να παίξει 1080p αλλά είναι απλά απαράδεκτο να scrollαρει με αυτόν τον τρόπο συσκευή των 600+ ευρώ (τόσο κάνει σε κάποιες αλυσίδες) και να πρέπει να συναντιεμαι συνεχώς με το clean swype...

 

Ειλικρινά... Πριν το βγάλουν στην αγορά, δεν το δοκιμασαν;;; απορώ... Αυτό που παρατηρεί ο μέσος χρήστης όπως εγώ, δεν το είδαν στη Samsung?

Και από updates τίποτα;;;;

Έλεος..

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Αν χρειαστει να τα κανω ολα αυτα, μπορει να με βοηθησει/καθοδηγησει καποιος με προσωπικο μηνυμα?

Εδώ θα ψάξεις- ρωτήσεις..... http://forum.xda-developers.com/galaxy-tab-s

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab S (Super Amoled Display) 8,4"-10,5"

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...