Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)otan paizoun mp3 dixnei oti i entasi einai sto full alla einai poly xamila kai prepei na ginei epanekinisi gia na er8ei sta isia toυ

 

βαλε ενα θεμα απο τα προεγκατεστημενα και εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχει γυρω στα 280 ευρω τωρα.

 

Aπορια!Εχει αρχισει και σε σας το ασημι περιβλημα γυρω απο την οθονη να κανει σημαδακια με το ανοιξε-κλεισε του κινητου?Το κλεινω πολυ προσεκτικα και παλι κανει μαυρα σημαδακια... :(

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Συχνές απορίες για το Buy and Sell (17/07/05)

α αν θελετε σας ανεβαζω και τη φωτο του ετσι γενικα για να το δειτε και ολοι πως ειναι απο κοντα αν το εχετε ξεχασει :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

sorry ontws blakeia!den iksera oti apagoreyetai edw!!!

 

loipwn simera pira apo ti nokia to 6260 se mauro opote ir8an! to lew gia osous endiaferontai a kleinei kai to kentriko sti sygrou paei olo sti bouliagmenis sas to lew gia na min pigainete adika kai osoi pate 8a deite tin anakoinwsi apeksw.

a kai epeiseis telika adika tous ebriza olo mauro mou to dwsane akoma kai to portaki pou einai kai kala aksesouar. :D

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε τιο κουφό έπαθα... Σήμερα το κινητό μου παρόλο που είχα στείλει sms δεν είχε λάβει κανένα και κάποια στιγμή πριν λίγο λέω μπας και γίνε τίποτα και κάνω μια απλή επανεκίνηση και μου έρχονται καπάκι 4 sms και όλα όσα είχα χάθηκαν. Τα ψάχνω στη καρτα (μέσα στο mail) και δεν υπάρχει τίποτα σχεδόν όλοι οι φάκελοι έχουν χαθεί και υπάρχουν μόνο τα 4 που έλαβα σήμερα και μία σημείωση .tmp που λέει storedeleted. Tι έγινε ρε παιδιά;; Έχει τύχει σε κανέναν, σκέφτηκα μπας και ήταν κανάς ιός αλλά αποκλείεται

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε τιο κουφό έπαθα... Σήμερα το κινητό μου παρόλο που είχα στείλει sms δεν είχε λάβει κανένα και κάποια στιγμή πριν λίγο λέω μπας και γίνε τίποτα και κάνω μια απλή επανεκίνηση και μου έρχονται καπάκι 4 sms και όλα όσα είχα χάθηκαν. Τα ψάχνω στη καρτα (μέσα στο mail) και δεν υπάρχει τίποτα σχεδόν όλοι οι φάκελοι έχουν χαθεί και υπάρχουν μόνο τα 4 που έλαβα σήμερα και μία σημείωση .tmp που λέει storedeleted. Tι έγινε ρε παιδιά;; Έχει τύχει σε κανέναν, σκέφτηκα μπας και ήταν κανάς ιός αλλά αποκλείεται

auto to pa8ena kai egw alla den mou sbinontousan ta alla!!!! ios den nomizw na einai ektos poia an bgike kapoios tetoios kai den to kserw ante bre kai kali anaba8misi........

Link to comment
Share on other sites

auto to pa8ena kai egw alla den mou sbinontousan ta alla!!!! ios den nomizw na einai ektos poia an bgike kapoios tetoios kai den to kserw ante bre kai kali anaba8misi........

Κι αυτό το χα πάθει και όντως δε σβήνονταν τα άλλα αυτή τη φορά όμως κάτι άλλο συνέβει και γαμώτο δεν είχα κρατήσει πρόσφατο back up των μηνυμάτων μου...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Κι αυτό το χα πάθει και όντως δε σβήνονταν τα άλλα αυτή τη φορά όμως κάτι άλλο συνέβει και γαμώτο δεν είχα κρατήσει πρόσφατο back up των μηνυμάτων μου...

em... ti na sou kanw prosexoume gia na exoume!!!twra oti kai na kaneis pane opote kalitera ksexase to!!!pantws poly perierg :worry: o!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Πήρα το 6260 και όταν το συνδέω στον υπολογιστή και εντοπίζει τη συσκευή όταν ψάχνει για drivers δεν βρίσκει τπτ με αποτέλεσμα να την εμφανίζει στις "Αλλες" συσκευές και να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω το Nokia PC Suite... Κάποια λύση;;; Heeeelp!
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Με το καλώδιο που είχε στο κουτί...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν;; Παιδιά χίλια συγνώμη για τα επαναλαμβανόμενα ποστ και την επιμονή μου. Ξέρω ότι αν ξέρει κάποιος θα μου απαντήσει αλλά είναι επείγον για μενα. Μου κάνουν αναπάντητες και το μόνο που βλέπω είναι άγνωστοι αριθμοί... Θέλω να εκμεταλευτώ το τηλέφωνο αλλά δεν μπορώ...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν;; Παιδιά χίλια συγνώμη για τα επαναλαμβανόμενα ποστ και την επιμονή μου. Ξέρω ότι αν ξέρει κάποιος θα μου απαντήσει αλλά είναι επείγον για μενα. Μου κάνουν αναπάντητες και το μόνο που βλέπω είναι άγνωστοι αριθμοί... Θέλω να εκμεταλευτώ το τηλέφωνο αλλά δεν μπορώ...

Δε κατάλαβα, τι εννοείς δε πέρασες το τηλεφωνικό κατάλογο σου;; Τι εννοείς τους βγάζει όλους άγνωστους;; Βασικά εμένα δεν είχε καλώδιο μέσα και έτσι το συνέδεσα μέσω ΒΤ με το pc που το βρίσκει και όλα γίνονται οκ. Με καλώδιο ενός φίλου από το 7610 δοκίμασα κι εγώ αλλά δεν έβρισκε και το παράτησα και επέστρεψα στο ΒΤ που δε μασάει. Δε ξέρω να βοηθήσω, αν κάποιος χρησιμοποιεί καλώδιο και ξέρει ίσως μπορεί να βοηθήσει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Δε κατάλαβα, τι εννοείς δε πέρασες το τηλεφωνικό κατάλογο σου;; Τι εννοείς τους βγάζει όλους άγνωστους;; Βασικά εμένα δεν είχε καλώδιο μέσα και έτσι το συνέδεσα μέσω ΒΤ με το pc που το βρίσκει και όλα γίνονται οκ. Με καλώδιο ενός φίλου από το 7610 δοκίμασα κι εγώ αλλά δεν έβρισκε και το παράτησα και επέστρεψα στο ΒΤ που δε μασάει. Δε ξέρω να βοηθήσω, αν κάποιος χρησιμοποιεί καλώδιο και ξέρει ίσως μπορεί να βοηθήσει

 

Εννοώ ότι έχω τις Επαφές μου από το προηγούμενο κινητό αποθηκευμένες στο Outlook και πρέπει να κάνω συγχρονισμό μέσω του καλωδίου. Είναι πολλές για να τις περάσω χειροκίνητα. Αφού λοιπον το κινητό μου δεν έχει επαφές βλέπω συνέχεια αριθμούς και δεν ξέρω ποιοι είναι. «Γνωστοί άγνωστοι» δηλαδή :D .

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει η δυνατοτητα επιλεκτικης φραγης εισερχομενων, στο κινητο? Ειτε για συγκεκριμενα νουμερα ή ομαδες?
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ ότι έχω τις Επαφές μου από το προηγούμενο κινητό αποθηκευμένες στο Outlook και πρέπει να κάνω συγχρονισμό μέσω του καλωδίου. Είναι πολλές για να τις περάσω χειροκίνητα. Αφού λοιπον το κινητό μου δεν έχει επαφές βλέπω συνέχεια αριθμούς και δεν ξέρω ποιοι είναι. «Γνωστοί άγνωστοι» δηλαδή :D .

 

 

Aν κοιταξεις προσεκτικα θα δεις οτι δεν πρεπει να εχεις το τηλεφωνο συνδεδεμενο οταν κανεις setup τους drivers.Ετσι το εκανα εγω.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρόσφατα μία Dual Voltage RS-MMC Kingston 512 MB. Διάβασα εδώ στο forum ότι δουλεύει κανονικά η κάρτα αυτή με το 6260. Επίσης την προτείνει και η ίδια η Kingston στο site της για το 6260. Όταν όμως τη χρησιμοποιώ κάποια στιγμή, συνήθως μετά από restart, αλλά και κατά τη διάρκεια της χρήσης όλες οι εφαρμογές που έχω αποθηκεύσει σ' αυτή εξαφανίζονται (προφανώς σβήνονται) ή (σπάνια) εμφανίζεται η ένδειξη "κάρτα κατεστραμένη" (το τελευταίο κατά τη διάρκεια αποθήκευσης των εφαρμογών). Δοκίμασα format κινητού, format κάρτας στο κινητό, format κάρτας σε reader και όλους τους συνδυασμούς τους (...) αλλά τίποτα. Η κάρτα αυτή δουλεύει άψογα και είναι ταχύτατη στον reader. Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

γειά σας,

Παρακαλώ πώς μπορώ να κάνω back up στο 6260? χρησιμοποιώ το pcsuite αλλά δεν έχει δυνατότητα όπως το pcsuite του 3650 gia backup. Θα ήθελα να το κάνω γιατί σκέφτομαι να πάρω μεγαλύτερη κάρτα και να μην ξαναβάλω τις εγαρμογές κλπ

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...