Jump to content

ZTE Nubia Z7 Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έβαλα κατά λάθος τις αναπάντητες από το notification bar να τις ανοίγει η Dial εφαρμογή του κινητού, έχω άλλο dialer εγκατεστημένο...

πως το αλλάζω;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά πεις μου κάποιος πως ελευθερώνω χώρο όταν μου βγάζει ανακοίνωση ότι "ο χώρος αποθήκευσης εξαντλείται "...γιατί κάνω απεγκατασταση προγραμμάτων αλλά τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

εγώ ξαναπήγα στην 3.22 γιατί μετά από 2 προσπάθειες με την 3.55, εξακολουθούσε να μου κάνει αστάθειες (να χάνει το σήμα εντελώς) κυρίως στην πρώτη κάρτα...

σήμερα με το που ξύπνησα είδα το κινητό κολλημένο... πάτησα το power να το ξεκλειδώσω, άναψε η οθόνη αλλά δεν ξεκλείδωνε με ΄τιποτα...

 

οπότε περιμένουμε για κάτι καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Η ν3.55 μου δουλεύει άψογα εδώ και μια βδομάδα περίπου δεν παρατήρησα κάποιο σημαντικό πρόβλημα.

Μάλλον σε εσένα δεν έκατσε καλά για κάποιον λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έψαξα παλιότερα αυτο γιατί ήθελα να παραγγείλω εναν.Η επίσημη εταιρία λέει ότι υποστηρίζει αλλά δεν το εχω δοκιμάσει να σου πω με σιγουριά.Αν το δοκιμάσεις πες και εμάς αν δούλεψε.
Link to comment
Share on other sites

Tigreos πια η μέχρι τώρα άποψη σου για την 5.11?

Το τηλέφωνο το έχω δώσει σε φίλο οπότε δεν καίγομαι να του την βάλω αν δεν είναι ίδια η καλύτερη από την 3.22......(off topic) εδώ και 2 εβδομάδες έχω το LG G4 dual sim....απλά ενα φανταστικό τηλέφωνο.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς την ν3.55 android 5.1.1.

Είναι αρκετά σταθερή έκδοση χωρίς κάποιο σημαντικό bug,από θέμα μπαταρίας και ταχύτητας είναι το ίδιο με τις προηγούμενες.

Δηλαδή θα προτιμούσες το LG σε σχέσει με το z7 max;;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς την ν3.55 android 5.1.1.

Είναι αρκετά σταθερή έκδοση χωρίς κάποιο σημαντικό bug,από θέμα μπαταρίας και ταχύτητας είναι το ίδιο με τις προηγούμενες.

Δηλαδή θα προτιμούσες το LG σε σχέσει με το z7 max;;

 

Πλάκα μου κάνεις.....εδώ έδωσα το Galaxy Note 4 dual sim που το είχα πάρει 680 € και πήρα το LG G4 dual sim H818P (το βρήκα Ευρωπαϊκό 525€)....αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ....Μιλάμε για την καλύτερη κάμερα που υπάρχει σε κινητό μέχρι στιγμής(στο λέω εγώ που δεν πίστευα ότι μπορεί να υπάρξει καλύτερη κάμερα από το Νοτε4 η το S6)... απίστευτη σταθερότητα ρομ, το καλύτερο UI (για τα δικά μου γούστα) σίγουρα η καλύτερη λειτουργία dual SIM που έχω συνάντησή μέχρι σήμερα(του NOTE 4 ήταν ίσως η χειρότερη) με πάρα πολλές ρυθμισεις σε ότι αφορά την dual sim, τέλεια οθόνη (ίσως και εδώ η καλύτερη στην αγορα) το καλύτερο ηχείο-μικρόφωνο και ανοιχτή ακρόαση(για τα δικά μου γούστα) αποσπομενη μπαταρία 3000Ann (στα επίπεδα του ZTE) & micro sd, dual 4g....Και το σημαντικότερο 5,5" με μόλις 148 ύψος.....Απλά ενα ολοκληρωμένο τηλέφωνο τόσο καλά στημένο & απροβληματιστο που ίσως καταντάει βαρετό....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

και σε ένα LG (δεν ξέρω μοντέλο), μικρότερη οθόνη αρκετά από το μαξ, έχει φοβερή κάμερα... κλάσης ανώτερη από του μαξ...

 

και για να γυρίσουμε στα δικά μας, η αστάθεια στο σήμα δεν ήταν θέμα της 3.55 αλλά σιμ τελικά, την άλλαξα και τέλος το πρόβλημα.

Έχω φάει όμως 2 κολλήματα μέχρι στιγμής... unresponsive εντελώς το κινητό σε αυτά τα κολλήματα...

Link to comment
Share on other sites

Η custom 3.56 είναι πολύ καλύτερη από την 3.55. Μεγάλη διαφορά στην μπαταρία, το supersu δουλεύει σωστά όπως και το greenify (στην 3.55 μου έβγαζε συνεχώς cannot hibernate apps)

 

http://i766.photobucket.com/albums/xx304/Ravendark/Mobile%20Uploads/Screenshot_2015-09-11-06-22-52_zpsi9gbxhqu.png

 

http://i766.photobucket.com/albums/xx304/Ravendark/Mobile%20Uploads/Screenshot_2015-09-11-06-22-57_zpsmshhrq2o.png

Edited by Raven6681
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι και παλι στην παρέα σας μιας και χτες το βράδυ μου ήρθε η νεα οθόνη για το κινητό.

Η 3.56 παίζει πουθενά αυτούσια? χωρις δλδ τις τροποποιήσεις του Ιταλού? To yadi.sk που πέρναμε τα update των beta test βλέπω πλεον ειναι offline παίζει κανα νεο link?

Link to comment
Share on other sites

Custom v3.56 από τους Ρώσους.

 

LightX V3.56

 

Την στοκ ν3.56 δεν νομίζω ότι θα την βρεις κάπου είναι για την close beta team μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Custom v3.56 από τους Ρώσους.

 

LightX V3.56

 

Την στοκ ν3.56 δεν νομίζω ότι θα την βρεις κάπου είναι για την close beta team μόνο.

 

κάποια πληροφορία παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την 3.56 πάνω από την 3.16 & δεν είχα τηλέφωνο, ήταν και οι δύο κάρτες disabled, γύρισα στην 3.19 & όλα καλά, τι κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Η ν3.57 από ότι ξέρω είναι μικρό update που το ρίχνεις πάνω απο την v3.55 δεν είναι δηλαδή ολόκληρη η rom.Δωσε το λινκ απο πού την κατεβάζεις;
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα παλιό ZTE και έχω ξεχάσει το μοτίβο.

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να το ξεκλειδώσω και πως?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω ένα παλιό ZTE και έχω ξεχάσει το μοτίβο.

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόπος να το ξεκλειδώσω και πως?

 

Μπες recovery και κάνε wipe τα data.

 

 

Προσπαθώ να μπω recovery πατώντας το Volume Up και το Power, αλλά δεν μπαίνει.

Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...