Jump to content

Coolpad 7236


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σκεφτομαι και εγω να προχωρησω στην αγορα του ειμαι μεταξυ αυτου και του thl t6s.... θελω να κανω καποιες επιπλεον ερωτησεις. 1) η απουσια led notification ξεπιερνιεται με καποιο αλλο τροπο? πχ υπαρχει κατι για να ειδοποιει οπτικα οταν εχεις κλησεις και μυνηματα? 2) η καμερα ειναι καλη σε συνθηκες ημερας? 3) η ρομ καθεται καλα η εχει bugs?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου. Απο οσο ξερω υπαρχουν προγραμματα για τα notification led. Η καμερα σε φως ημερας.ειναι καλη τηρουμενων των αναλογιων του οτι ειναι 3,1 mp. Bug δεν εχω δει Ακομα.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ πριν 10 μέρες για την γυναίκα μου.΄

Τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο φίλος πιο πριν.

Η μπαταρία του δεν βγαίνει ή έτσι μου φαίνεται , γιατί δεν έχει κάποια εσοχή για να την πιάσω.

Αν εξαιρέσεις την μπαταρία και το φλας , το κινητό αξίζει τα λεφτά του.

Μήπως ξέρει κάποιος φίλος πως μπορώ να το ρουτάρω ?

Edited by tre
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ πριν 10 μέρες για την γυναίκα μου.΄

Τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο φίλος πιο πριν.

Η μπαταρία του δεν βγαίνει ή έτσι μου φαίνεται , γιατί δεν έχει κάποια εσοχή για να την πιάσω.

Αν εξαιρέσεις την μπαταρία και το φλας , το κινητό αξίζει τα λεφτά του.

Μήπως ξέρει κάποιος φίλος πως μπορώ να το ρουτάρω ?

 

Κανεις λάθος, η μπαταρια βγαίινει και βγαίνει και εύκολα, εχει μια εγκοπούλα, δεν ειναι δύσκολο:D, μην το φοβάσαι. Δεν παθαίνει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και γω. Μια χαρά μου φάνηκε, αλλά το χρησιμοποίησα λίγο. Μόλις δύο μέρες! Η μπαταρία του κράτησε 27 ώρες, αλλά με μικρή σχετικά χρήση. Λογικά, αν κάποιος το φορτίζει κάθε βράδυ, δε θα έχει πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου κανει περιεργο με το κινητο ειναι, οτι πχ σε εναν φορτιστη αυτοκινητου δεν φορτιζει και σε εναν htc κανονικο φορτιστη που εχω, ενω αλλα κινητα φορτιζουν χωρις προβλημα!!!! Με τον φορτιστη του, με ενα thl και εναν samsung που δοκίμασα φορτίζει κανονικά. Αρα δεν εχει προβλημα η φορτιση, λετε να εινια καμια ρυθμιση? υπάρχει τέτοια ρύθμιση? Απλα μου φαινεται παραξενο για αυτο το γραφω.
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο περίεργο που είδα με τη φόρτιση, είναι αυτό που ειπώθηκε και παραπάνω. Δηλαδή, όταν είναι κλειστό και το βάλεις να φορτίσει, αυτό αυτόματα ξεκινάει, σα να το άνοιξες από το on/off διακόπτη. Στην ουσία δε γίνεται να το έχεις να φορτίζει και να είναι κλειστό. Περίεργο μεν, αλλά δε θα το έλεγα και πρόβλημα :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι μια ρυθμιση μεσα απο το μενου. Καπου λεειεπιλογες για προγραμματιστες. Λεγεται fast reboot με αυτο ξεκιναει γρηγορα αλλα και ανοιγει οταν μπει ο φορτιστης.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Τελικα κανεις αλλος να εχει παρει το κινητο? Επαναφερω το θεμα για αυτους που θελουν ενα απλο κινητο που να μπορουν ομως να κανουν τα βασικα πραγματα, τηλεφωνα, internet, games κτλ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα σε ολους. Επαναφερω το θεμα διοτι το κινητο μου επεσε και επαθε ενα ταρακουλο, ακουγεται να ανοιγει αλλα η οθονη την εχει ακουσει, δειχνει κατι γραμμες στο κατω μερος και ενα λευκο χρωμα στο επανω. Κατι θα εγινε απο μεσα λογικα. Αν δεν βρω λυση , που λογικα δεν θα βρω, αν καποιος θελει να του στειλω τουλαχιστον το πισω μερος και την μπαταρια, ισως χρειαστουν σε καποιον κατοχο. Θα ενημερωσω. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Επαναφερω το θεμα διοτι το κινητο μου επεσε και επαθε ενα ταρακουλο, ακουγεται να ανοιγει αλλα η οθονη την εχει ακουσει, δειχνει κατι γραμμες στο κατω μερος και ενα λευκο χρωμα στο επανω. Κατι θα εγινε απο μεσα λογικα. Αν δεν βρω λυση , που λογικα δεν θα βρω, αν καποιος θελει να του στειλω τουλαχιστον το πισω μερος και την μπαταρια, ισως χρειαστουν σε καποιον κατοχο. Θα ενημερωσω. Ευχαριστω.

 

Εύχομαι να βγάλεις άκρη και να το φτιάξεις!

Αν δεν τα καταφέρεις, ενδιαφέρομαι εγώ.

Να 'σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...