Jump to content

Samsung Galaxy S III Neo (I9300I/I9301I)


corolla001975
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 894
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μόλις τώρα κάνει μια αναβάθμιση 15 mb

 

Εμένα δεν... :(

Επίσης... Εδώ έχουμε ρίξει τρελό γέλιο με το μυγάκι στην υπογραφή σου... :lol:

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν... :(

Επίσης... Εδώ έχουμε ρίξει τρελό γέλιο με το μυγάκι στην υπογραφή σου... :lol:

 

χαχαχααχ :D

Edited by Sniaf
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναβοσβηνει το led κόκκινο χρώμα. Καμμια ιδέα; Εαν κλεισω και ξανανοιξω σταματαει... Μου το έχει κανει δύο φορές ως τώρα
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδια, επειδη δεν το αναφερει πουθενα. η οθονη εχει επικαλυψη gorilla screen οπως το galaxy s3 ή οχι; ξερει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδια, επειδη δεν το αναφερει πουθενα. η οθονη εχει επικαλυψη gorilla screen οπως το galaxy s3 ή οχι; ξερει κανεις;

 

όχι δεν έχει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρα λες χρειάζεται ζελατινα ή και χωρίς είμαι κομπλέ;

 

Πάρς tempered glass με στρογγυλεμένες γωνίες (2.5d).

Link to comment
Share on other sites

Πάρς tempered glass με στρογγυλεμένες γωνίες (2.5d).

Μπορείς να μου στείλεις κάποιο λινκ από ebay αν είναι εύκολο;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου στείλεις κάποιο λινκ από ebay αν είναι εύκολο;

Την εχω αγορασει εγω αυτην φιλε μου

 

https://www.ebnb.gr/16348-Tempered%20Glass%209H%20gia%20Samsung%20S3%20i9300?search=tempered glass film for samsounggalaxy s3

Link to comment
Share on other sites

Την εχω αγορασει εγω αυτην φιλε μου

 

https://www.ebnb.gr/16348-Tempered%20Glass%209H%20gia%20Samsung%20S3%20i9300?search=tempered glass film for samsounggalaxy s3

Ωραίος ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αναβοσβηνει το led κόκκινο χρώμα. Καμμια ιδέα; Εαν κλεισω και ξανανοιξω σταματαει... Μου το έχει κανει δύο φορές ως τώρα

κοκκινο αναβει οταν η μπαταρια τελειωνει η κατα την φορτιση

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Την εχω αγορασει εγω αυτην φιλε μου

 

https://www.ebnb.gr/16348-Tempered%20Glass%209H%20gia%20Samsung%20S3%20i9300?search=tempered glass film for samsounggalaxy s3

Σου εφαρμόζει καλά; από άκρη σε άκρη; Γιατί μια άλλη που είχα πάρει εγώ, άφηνε κενά γύρω γύρω..Όχι από εδώ, από aliexpress

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μια εβδομαδα το εχω και είμαι πολύ ευχαριστημενος, μπαταρια, καμερα ταχυτητα, πολυ καλη συσκευη, για τα λεφτα της Σούπερ
Link to comment
Share on other sites

Σου εφαρμόζει καλά; από άκρη σε άκρη; Γιατί μια άλλη που είχα πάρει εγώ, άφηνε κενά γύρω γύρω..Όχι από εδώ, από aliexpress

Eγώ που το πήρα από eshop είχε ήδη επάνω μία από τη μαμά του, που επίσης όμως αφήνει κενά γύρω γύρω όπως είπες...

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Σου εφαρμόζει καλά; από άκρη σε άκρη; Γιατί μια άλλη που είχα πάρει εγώ, άφηνε κενά γύρω γύρω..Όχι από εδώ, από aliexpress

αφηνει λιγο περιμετρικα.δεν παει από ακρη σ ακρη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα το μεσημερι ηρθε αναβαθμιση λογισμικού.15.5 mb,την εκανα αλλα δεν πρεπει να ηταν κατι διαφορετικο από αυτό που ηδη εχουμε...ελεγε αναβαθμιση android αλλα στο τελος της εγκαταστασης το τσεκαρα και είναι παλι στο 4.4.2.Το λεω απλως σαν ενημερωση σε ολους τους φιλους

Edited by acer65
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. και εμενα νου ηρθε η αναβαθμιση. Δεν ειδα καμια Διαφορά, δεν του λειπει τιποτε ουτως η αλλως. Ξερουμε αν θα παρουμε καμια μεγαλη αναβαθμιση?
Link to comment
Share on other sites

αφηνει λιγο περιμετρικα.δεν παει από ακρη σ ακρη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα το μεσημερι ηρθε αναβαθμιση λογισμικού.15.5 mb,την εκανα αλλα δεν πρεπει να ηταν κατι διαφορετικο από αυτό που ηδη εχουμε...ελεγε αναβαθμιση android αλλα στο τελος της εγκαταστασης το τσεκαρα και είναι παλι στο 4.4.2.Το λεω απλως σαν ενημερωση σε ολους τους φιλους

 

μπήκε στα windget η διαχείριση εφαρμογών

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δεν ξερω αν φταιει η εξτρα ραμ η η εκδοση προφανώς που εχει "κατσει" καλα. Απο τις 9 το πρωί κατεβαζω ταινιες με wifi, και κανω ολες τις αλλες δουλειές χωρις καθυστερήσεις και κολληματα και η μπαταρια στο 68 τα εκατο. τέτοια συμπεριφορά ειχε και το νοτε 2 που ειχα και το εδωσα λογο μεγεθους.
Link to comment
Share on other sites

εχω την συσκευη εδω κ μια εβδομαδα...πολη καλη...το μονο παραπονο ειναι οτι ακουγετε ενα τριξιμω στις κλησεις(απο το ακουστικο)παρομοιο προβλημα εχω και με το ηχειο οταν ειναι στα δυνατα επιπεδα η ενταση...εχετε παρατηρησει κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

και εμενα κανει ενα τριξιμο αλλα οχι παντα, και ιταν ειναι στο φουλ. ενας συντονισμός ενα πραγμα
Link to comment
Share on other sites

- Ιδιο back cover

- Ιδια με του S3

 

Τελικά πήρα με 9€ αυτή στα 3800mAh (έτσι λέει αλλά δε το πιστεύω γιατί θα ήταν παχύτερη):

http://www.ebay.com/itm/161151673733?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Παρέλαβα και δοκιμάζω...

Μέχρι στιγμής πάντως έχει περάσει μία εβδομάδα με το κινητό συνεχώς ανοιχτό και είμαι ακόμη στο 45%

Οπότε σίγουρα είναι μεγαλύτερη από τη μαμίσια...

Για πες μου τώρα πως τα πάει η μπαταρία?

Γιατί είχα πάρει παλιότερα και εγώ μια τέτοια μπαταρία στην αρχή καλά τα πήγαινε αλλά στην πορεία αποδείχθηκε πατάτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Για πες μου τώρα πως τα πάει η μπαταρία?

Γιατί είχα πάρει παλιότερα και εγώ μια τέτοια μπαταρία στην αρχή καλά τα πήγαινε αλλά στην πορεία αποδείχθηκε πατάτα!!!

Με νορμάλ χρήση κρατάει 5-6 μέρες...

Αν το πλακώσω στα games πάει 2 μέρες...

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξερει κανεις αν θα παρουμε την 5αρα εκδοση αντροιντ, η δεν την σηκωνει το δικο μας?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξερει κανεις αν θα παρουμε την 5αρα εκδοση αντροιντ, η δεν την σηκωνει το δικο μας?

 

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9300I

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...