Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά τωρά έχω άλλο θέμα :-P

Θέλει η γυναίκα μου το Red Mi Note 3 Pro γιατί το βρήκαμε στον γλυκουλη στα 180 ευρώ..

 

Αξίζει τα λεφτά του? Ή να της πάρω το ΜΙ4 4G που είναι στην ίδια τιμή??

 

Και τέλος, για να καταλάβω

Το

Red Mi Note 3 Pro και το Mi Note Pro

Ποια είναι η διαφορά τους? Ποιο είναι καλύτερο και πιο είναι πιο καινούργιο?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν αξιζει κτλ , κατα τη γνωμη μου κρατα αυτο που σαρεσει σε εμφανιση γιατι απο αποδοσεις και τα 2 δεν μασανε πουθενα

 

το μονο που να υπολογισεις αν παρεις το το 3 οτι εχει κλειδωμενο bootloader οποτε θελει ψαξιμο και υπομονη μεχρι να ξεκλειδωσει

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν αξιζει κτλ , κατα τη γνωμη μου κρατα αυτο που σαρεσει σε εμφανιση γιατι απο αποδοσεις και τα 2 δεν μασανε πουθενα

 

το μονο που να υπολογισεις αν παρεις το το 3 οτι εχει κλειδωμενο bootloader οποτε θελει ψαξιμο και υπομονη μεχρι να ξεκλειδωσει

 

Πόσο δύσκολο είναι να ξεκλιδωσει δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Ένα αίτημα στην xiaomi κάνεις και σου δίνει το κλειδί να το ξεκλειδωσεις. Κατεβάζει το tool και είσαι έτοιμος. Το note 3 pro σαφώς και είναι καλύτερο από το mi4. Αν μπορείς τσιμπα το!
nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Ένα αίτημα στην xiaomi κάνεις και σου δίνει το κλειδί να το ξεκλειδωσεις. Κατεβάζει το tool και είσαι έτοιμος. Το note 3 pro σαφώς και είναι καλύτερο από το mi4. Αν μπορείς τσιμπα το!

 

Τι red mi 3 note Pro αναφέρεσαι σωστά?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλησπέρα, πέρασε την τελευταία stable από το miui. Gr όλα δουλεύουν άψογα

 

Ποια δλδ ? Έβγαλες φώτο να μας πεις εντυπώσεις ?

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

οσοι δοκιμαζεται developer miui 8 να βαλετε την 6.6.4 που ειναι με τα λιγοτερα προβληματα εως τωρα στο Miui8

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Καμία άλλη ρομ δοκιμασες; Με factory κλπ..

Τελικά πέρασα την τελευταία Ελληνική και φαίνεται να διορθώθηκε η κάμερα.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει παραλάβει από bangood κανένας το Mi4?

Πολύ χαμηλή η τιμή

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi4-5-inch-2GB-RAM-16GB-ROM-Snapdragon-801-Quad-core-4G-Smartphone-p-1045950.html

Και για αγορά μέσα από το app bangood και 10% έκπτωση!!!

Στο online chat μου λένε ότι είναι πραγματικό...

Τι να πώ... λέω να το τσιμπίσω...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει παραλάβει από bangood κανένας το Mi4?

Πολύ χαμηλή η τιμή

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi4-5-inch-2GB-RAM-16GB-ROM-Snapdragon-801-Quad-core-4G-Smartphone-p-1045950.html

Και για αγορά μέσα από το app bangood και 10% έκπτωση!!!

Στο online chat μου λένε ότι είναι πραγματικό...

Τι να πώ... λέω να το τσιμπίσω...

 

Αύριο λογικά παραλαμβανω εγώ από εκεί, να φανταστείς το παρήγγειλα πριν 20 μέρες 118 €και τώρα έχει 108...ειναι πραγματικό έχουν παραλάβει κι άλλοι. Χτυπα το!

Link to comment
Share on other sites

Πως παίρνουμε το επιπλέον 10% απο το banggood app? Το βαζω καλαθι αλλα δεν μου δίνει το 10% εκανα και καινούριο λογαριασμό
Link to comment
Share on other sites

Αύριο λογικά παραλαμβανω εγώ από εκεί, να φανταστείς το παρήγγειλα πριν 20 μέρες 118 €και τώρα έχει 108...ειναι πραγματικό έχουν παραλάβει κι άλλοι. Χτυπα το!

 

Ωραίος θα το παραγγείλω σε ευχαριστώ φίλε μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως παίρνουμε το επιπλέον 10% απο το banggood app? Το βαζω καλαθι αλλα δεν μου δίνει το 10% εκανα και καινούριο λογαριασμό

 

Φαντάζομαι ότι το προσπαθείς μέσω του κινητού.

Κάποιες σελίδες πιο πίσω ένα παιδί είπε αν θυμάμαι καλά ότι το έβαλε και το έβγαλε από το καλάθι μερικές φορές και έπιασε.

Εμένα μόλις συνδέθηκα με το λογαριασμό μου μου΄πέταξε την προσφορά αλλά δεν είχα λεφτά στο paypal και δεν προχώρησα.

Καλύτερα γιατί έπεσε κι άλλο:lol:

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το banggood , ειναι η εκδοση με τα 2 ram αλλα ακομα και ετσι αξιζει πολυ σε αυτα τα λεφτα

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Πως παίρνουμε το επιπλέον 10% απο το banggood app? Το βαζω καλαθι αλλα δεν μου δίνει το 10% εκανα και καινούριο λογαριασμό

 

Δεν φαίνεται να δουλεύει απο κινητό πάντως, όσες φορές και αν δοκίμασα να το ξαναβάλω στο καλάθι.

"Coupon is invalid for product with Promo tag"

Link to comment
Share on other sites

Το banggood θα μας τρελανει, μεσα σε μια μερα το πηγε 185ευρω, και μ αρεσει που εχει και promo tag "615 mid year carnival"
With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...