Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ερωτήσεις είναι ..τι δεν καταλαβαίνεις να στο εξηγήσω ..Προσπαθώ να μάθω κάποια πράγματα για το κινητό που πιστεύω ενδιαφέρουν πολλούς και εσυ πραγματικά αναλώνεσαι στο να σχολιάζεις το ποστ μου .Τελως πάντων ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του και ας μην το συνεχίσουμε.Αν μπορεί κάποιος να γράψει κάποια πραγματάκια για την κάμερα κατα βάση και για τα υπόλοιπα που ρωτάω θα του ήμουν υπόχρεος..

 

γράφεις MX4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μι4 σε σχέση με το iPhone 5 είναι μέρα με νύχτα... Εαν μπεις σε κάποια site συγκρίσεις μπορείς να κατά λάβεις πολλά... Είχα σονυ είχα σαμσουγκ επίσης... Και iPhone 4s και τώρα στα σκουπίδια πήγαν... Πήρα το 4αρι και ησιχασα

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δε θέλω συγκριτικό να κάνουμε απλά επειδή όλα είναι σχετικά έθεσα ως σημείο αναφοράς σχετικά με την κάμερα το iPhone 5 που έχει μια όχι και τόσο καλή κάμερα για να δούμε πως πάει το xiaomi.Τωρα αν έγραψα στο topic του xiaomi mi4 και αντί να γράψω mi4 έγραψα εκ παραδρομης mx4 και δεν καταλάβατε κάποιοι τι να πω..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

hello.. kostakislarisa.. θα ηθελα να μου πεις οταν το παρεις στα χερια σου.. εντυπωσεις.. γιατι ψαχνομαι να το αγορασω... ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Έχει δυνατή κάμερα... Σε σχέση ακόμη και με το iPhone 6...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Daily Deal στο en.efox-shop.com 295.99 γιουρο

http://en.efox-shop.com/xiaomi-mi4-4g-lte-snapdragon-805-quad-core-25ghz-55-zoll-2560-1440-ips-display-miui-v5-os-smartph-g-292808

Με μια κάρτα, δικαρτο δεν βγαίνει σωστα?

Link to comment
Share on other sites

:!:

NOS1453 ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ?

 

Το mi4 το έχω από 15 Σεπτεμβρίου 2014...πριν είχα το iPhone 5...και ένα μικρό διάστημα το iPhone 6 για να δω διάφορες...

Το μι4 είναι πολύ ανώτερο...

 

Διότι έχει ΚΑΘΑΡΟ Android... Και πολύ ησχυρο σαν συσκευή...

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Daily Deal στο en.efox-shop.com 295.99 γιουρο

http://en.efox-shop.com/xiaomi-mi4-4g-lte-snapdragon-805-quad-core-25ghz-55-zoll-2560-1440-ips-display-miui-v5-os-smartph-g-292808

Με μια κάρτα, δικαρτο δεν βγαίνει σωστα?

 

Είναι το 3g και δεν υπάρχει δικαρτο... Και ούτε θα υπάρξει...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει πάρει κάποιος το 4g θέλω να τον ρωτήσω αν δουλεύει κανονικά και πιάνει 4g.Επισης θέλω να ρωτήσω αν έχει κανονικά ελληνική γλώσσα και αν παίρνει ΟΤΑ αναβαθμίσεις

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

delete ...

 

 

Τι εννοείς φίλε μου ;είναι ένα κινητό που παραγγέλνουμε απο κινεζικό σάιτ σου φαίνονται περίεργες οι ερωτήσεις ;Ρε σεις είστε καλα ,απο μαγκιά βλέπω ξεχειλίζει το τοπικ για λίγο χαλαρώστε ..ας ρίξουμε τους τόνους και ας απαντήσουμε σε καμία ερώτηση .Αν δεν ξέρετε σεβαστό αν πάλι ξέρετε και σας φαίνονται αστείες οι ερωτήσεις ας σεβαστείτε το γεγονός οτι δεν είμαστε όλοι ειδήμονες ..

Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε μου ;είναι ένα κινητό που παραγγέλνουμε απο κινεζικό σάιτ σου φαίνονται περίεργες οι ερωτήσεις ;Ρε σεις είστε καλα ,απο μαγκιά βλέπω ξεχειλίζει το τοπικ για λίγο χαλαρώστε ..ας ρίξουμε τους τόνους και ας απαντήσουμε σε καμία ερώτηση .Αν δεν ξέρετε σεβαστό αν πάλι ξέρετε και σας φαίνονται αστείες οι ερωτήσεις ας σεβαστείτε το γεγονός οτι δεν είμαστε όλοι ειδήμονες ..

 

όπως λεν και στο χωρίο μου,sorry?

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη βλεπω οτι δινονται απαντησεις για την συσκευη με το σταγονομετρο σε αυτο το τοπικ του στυλ (ναι ειναι καλο πολυ ομορφο) το παρηγγειλα απο ibuygou και σε δυο μερες θα το εχω και θα σας πω εντυπωσεις προερχομενος απο xiaomi mi2s lg g2 lg g3(γενικως με αρεσουν οι αλλαγες rom).Τελος καποιοι νομιζουν οτι ολοι ειναι ασχετοι με τις ερωτησεις που κανουν και αυτοι ειναι οι εξυπνοι.Οι ερωτησεις γινονται γιατι μιλαμε για μια συσκευη 300+ ευρω και απλως ψαχνουμε την καλυτερη επιλογη ,οχι γιατι δεν εχουμε ιδεα γενικως απο κινητα και συγκεκριμενα απο xiaomi για αυτο ζηταμε να γινονται και καποιες συγκρισεις π.χ καμερα

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

όπως λεν και στο χωρίο μου,sorry?

 

Sorry φίλε νόμιζα αναφέρεσαι στο ποστ μου γράφοντας delete και έχοντας παράθεση το ποστ μου

 

Eπειδη βλεπω οτι δινονται απαντησεις για την συσκευη με το σταγονομετρο σε αυτο το τοπικ του στυλ (ναι ειναι καλο πολυ ομορφο) το παρηγγειλα απο ibuygou και σε δυο μερες θα το εχω και θα σας πω εντυπωσεις προερχομενος απο xiaomi mi2s lg g2 lg g3(γενικως με αρεσουν οι αλλαγες rom).Τελος καποιοι νομιζουν οτι ολοι ειναι ασχετοι με τις ερωτησεις που κανουν και αυτοι ειναι οι εξυπνοι.Οι ερωτησεις γινονται γιατι μιλαμε για μια συσκευη 300+ ευρω και απλως ψαχνουμε την καλυτερη επιλογη ,οχι γιατι δεν εχουμε ιδεα γενικως απο κινητα και συγκεκριμενα απο xiaomi για αυτο ζηταμε να γινονται και καποιες συγκρισεις π.χ καμερα

 

 

Συμφωνώ απολύτως .Εχοντας αλλάξει τόσα κινητά και με παραμετροποιησεις στις rom απο εποχή samsung omnia ii πήρα αμέτρητες απαντήσεις σε αυτό το φόρουμ.Στο συγκεκριμένο τοπικ βλέπω οτι η βοήθεια και οι απαντήσεις σε οτι ρωτάμε κάποιοι δίνονται με το σταγονόμετρο ..Τελως πάντων δικαίωμα του καθενός είναι να απαντάει αλλά και δικαίωμα μας να ρωτάμε κάποια πράγματα για μια συσκευή 300€ που δεν κυκλοφορεί στη χώρα μας και θα θέλαμε την άποψη των κατόχων ..

Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Sorry φίλε νόμιζα αναφέρεσαι στο ποστ μου γράφοντας delete και έχοντας παράθεση το ποστ μου

 

 

 

 

Συμφωνώ απολύτως .Εχοντας αλλάξει τόσα κινητά και με παραμετροποιησεις στις rom απο εποχή samsung omnia ii πήρα αμέτρητες απαντήσεις σε αυτό το φόρουμ.Στο συγκεκριμένο τοπικ βλέπω οτι η βοήθεια και οι απαντήσεις σε οτι ρωτάμε κάποιοι δίνονται με το σταγονόμετρο ..Τελως πάντων δικαίωμα του καθενός είναι να απαντάει αλλά και δικαίωμα μας να ρωτάμε κάποια πράγματα για μια συσκευή 300€ που δεν κυκλοφορεί στη χώρα μας και θα θέλαμε την άποψη των κατόχων ..

 

μα δεν έκανα παράθεση το ποστ σου,κατά λάθος έγραψα σε αυτό το νήμα και το διεγραψα

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς φίλε μου ;είναι ένα κινητό που παραγγέλνουμε απο κινεζικό σάιτ σου φαίνονται περίεργες οι ερωτήσεις ;Ρε σεις είστε καλα ,απο μαγκιά βλέπω ξεχειλίζει το τοπικ για λίγο χαλαρώστε ..ας ρίξουμε τους τόνους και ας απαντήσουμε σε καμία ερώτηση .Αν δεν ξέρετε σεβαστό αν πάλι ξέρετε και σας φαίνονται αστείες οι ερωτήσεις ας σεβαστείτε το γεγονός οτι δεν είμαστε όλοι ειδήμονες ..

Υπομονη φιλε σε λιγες μερες.Υμουνα προβληματισμενος για την αγορα του λογω της καμερας αν και εχει καλο αισθητηρα δεν εχει αποδοση σαν τις αλλες ναυαρχιδες. συμφωνα με review μπορει και μην ειναι ετσι.Αλλα λογω επειδη ειχα xiaomi mi2s αυτη η εταιρια με εκανε κλικ σε σχεση με αλλα κινητα που πηρα με δυο λογια ειναι εγγυηση

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, για να πέσουν οι τόνοι.....

 

Σαν κάμερα , θα έλεγα οτι σε σχέση με το iphone 5 πανω κατω θα πάρεις ίδια αποτελέσματα. Τα νυχτερινά, που ειναι και πιο απαιτητικα, κανένα απο τα 2 δεν λες οτι σε αφήνει πλήρως ικανοποιημένο.

 

Όμως το τηλέφωνο, σαν overall experience ,αν συμπαθεις τα android, θα σε αφήσει σιγουρα ικανοποιημένο.

 

Για μένα, η miui ειναι ο καλύτερος συνδυασμός απλοτητας,ταχύτητας και ομορφιάς.

 

Το κινητό εχει τη ράμ για να αναδείξει το λειτουργικό , ειναι στο κατάλληλο μέγεθος και νομίζω αποπνέει μια πολυτέλεια

 

Εν ολίγοις, δεν ειναι τυχαίο που η xiaomi εχει κάνει τόσο μεγάλη αισθηση παγκοσμίως

Edited by nikosnt74
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη φιλε σε λιγες μερες.Υμουνα προβληματισμενος για την αγορα του λογω της καμερας αν και εχει καλο αισθητηρα δεν εχει αποδοση σαν τις αλλες ναυαρχιδες. συμφωνα με review μπορει και μην ειναι ετσι.Αλλα λογω επειδη ειχα xiaomi mi2s αυτη η εταιρια με εκανε κλικ σε σχεση με αλλα κινητα που πηρα με δυο λογια ειναι εγγυηση

 

Λοιπόν, για να πέσουν οι τόνοι.....

 

Σαν κάμερα , θα έλεγα οτι σε σχέση με το iphone 5 πανω κατω θα πάρεις ίδια αποτελέσματα. Τα νυχτερινά, που ειναι και πιο απαιτητικα, κανένα απο τα 2 δεν λες οτι σε αφήνει πλήρως ικανοποιημένο.

 

Όμως το τηλέφωνο, σαν overall experience ,αν συμπαθεις τα android, θα σε αφήσει σιγουρα ικανοποιημένο.

 

Για μένα, η miui ειναι ο καλύτερος συνδυασμός απλοτητας,ταχύτητας και ομορφιάς.

 

Το κινητό εχει τη ράμ για να αναδείξει το λειτουργικό , ειναι στο κατάλληλο μέγεθος και νομίζω αποπνέει μια πολυτέλεια

 

Εν ολίγοις, δεν ειναι τυχαίο που η xiaomi εχει κάνει τόσο μεγάλη αισθηση παγκοσμίως

Ευχαριστώ παιδια για τις απαντησεις. Θα περιμενω τις εντυπώσεις και αλλων παιδιων να ειστε καλα.

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

taotao1991...το ειδα το σαιτ.. ωραιο φαινεται.. αλλα ειναι γνησια τα κινητα.. η θα φαω τα μουτρα μου.? εχεις αγορασει?
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη φιλε σε λιγες μερες.Υμουνα προβληματισμενος για την αγορα του λογω της καμερας αν και εχει καλο αισθητηρα δεν εχει αποδοση σαν τις αλλες ναυαρχιδες. συμφωνα με review μπορει και μην ειναι ετσι.Αλλα λογω επειδη ειχα xiaomi mi2s αυτη η εταιρια με εκανε κλικ σε σχεση με αλλα κινητα που πηρα με δυο λογια ειναι εγγυηση

 

και εγω το περιμενω. ... ακομα πεταει απο σιγκαπουρη ... αλλα ως κατοχος κι'αλλων xiaomi ... δεν ανησυχω για τη καμερα σε καμια περιπτωση

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

εγω μονο αυτο που εχει απο το μονο του. δεν με απαχολουν τα αλλα καθως οι φωτο ειναι τελειες

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μετά απο λίγες μέρες χρήσης του ΜΙ4 (μαύρο 3G ,16gb) θα επιχειρήσω να κάνω μια μικρή σύγκριση με το meizu mx4.

1.Kάμερα: Αισθητά καλύτερη του ΜΙ4 γενικά και ειδικά σε χαμηλό φωτισμό, εκεί που δεν συγκρίνεται είναι στην μπροστινή κάμερα που είναι κλασεις ανώτερη το ΜΙ4 και νομίζω δεν έχω δεί καλύτερη! (ο εντοπισμός της ηλικίας με βάση τα χαρακτηριστικά του προσώπου έιναι λίγο τρομακτικός...οπότε προσέξτε όταν το δίνετε σε γυναίκες για σέλφι γιατί υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες να μείνετε χωρίς κινητό :lol::lol: )

2.Ευκολία χρήσης βάση μεγέθους πολύ καλύτερή στο ΜΙ4 το οποίο θεωρώ πως έχει το τέλειο μέγεθος. (σχεδόν το ίδιο μέγεθος με το ΜΙ2Α που έιναι 4.5ίντσες)

3.Σήμα κινητής , 3G , wifi : Αισθητά καλύτερο το meizu χωρίς αυτό να σημαίνει κάτι κακό για το MI4 , απλά το meizu είναι εξαιρετικό. Σε gps και τα δύο είναι άριστα.

4.Ταχύτητα:και τα δύο είναι άριστα δέν κολλάνε πουθενά , απλά το meizu έχει μια απίστευτη αίσθηση smoothness (δεν ήταν έτσι στην αρχή αλλά μετά απο διαδοχικά updates έχει περάσει σε άλλο επίπεδο)

5.Μπαταρία: Αν και έχω κάνει μόλις 3 πλήρεις φορτίσεις στο MI4 νομίζω έχει λίγο καλύτερη μπαταρία. (αν και πάλι μετά απο συνεχόμενα updates το meizu έχει βελτιωθεί δραματικά)

6.Οθόνη: Το ΜΙ4 έχει καλύτερη φωτεινότητα , πιο έντονα χρώματα , και μάλλον για μένα καλύτερο λευκό. Απο την άλλη όμως νομίζω το meizu έχει αν το εκφράζω σωστά , καλύτερη ευκρίνια δηλαδή πως φαίνεται το κείμενο και κάποιες λεπτομέρειες .

7.MIUI vs Flyme : Miui δαγκωτό , αλλά είμαι λίγο υποκειμενικός ...Απο την άλλη έχω εκτιμήσει απίστευτα την υλοποίηση της smartbar του flyme που μόλις τη συνηθίσεις νομίζω είναι ότι πιο εργονομικό και έξυπνο τελικά σε σχέση με τα κουμπάκια αφής στη βάση της οθόνης.Το ίδιο ισχύει και για τα gestures (έτσι δεν λέγονται ;;; ) για το ξεκλείδωμα της οθόνης και την άμεση πρόσβαση σε εφαρμογές πχ τηλέφωνο ή μηνύματα κλπ. τα οποία το ΜΙ4 στερείται δυνατότητας.

8.Ποιότητα ήχου:Αναφέρομαι στην αναπαραγωγή μουσικής , δεν μπορώ να βρώ αισθητές διαφορές, ίσως το meizu έχει λίγο καλύτερη εφαρμογή μουσικής με καλύτερες ρυθμίσεις για παραμετροποίηση του ήχου.

9.Ποιότητα κατασκευής: Το MI4 φαίνεται και σου δημιουργεί την αίσθηση πόλύ στιβαρής κατασκευής.Απο την άλλη ενω και το meizu έχει και αυτό καταπληκτική ποιότητα η οποία φαίνεται στο πόσο ανθεκτικό σε γρατζουνιές είναι το μεταλλικό πλαισιο του και η ασημένια γραμμή που περιβάλει την οθόνη το μόνο ίσως αρνητικό του είναι το πλαστικό πίσω καπάκι του που ενώ σε αίσθηση είναι καλό νιώθεις απειροελάχιστα μια χαλαρότητα συναρμογής και κάποια επίσης απειροελάχιστα τριξίματα. Ενα ενδεχόμενα αρνητικό σημείο στο MI4 και αυτό μάλλον θα αφορά μονο το μαύρο είναι η λεπτή βαμμενη γραμμή μεταξύ οθόνης και μεταλλικού πλαισίου που ίσως να ξεφτίσει σε κάποια σημεία με τον καιρό.

 

Γενικά και οι δύο είναι καταπληκτικές συσκευές και η πλάστιγγα για κάποιους σαν εμένα γέρνει προς το Xiaomi λόγω miui αλλά και λόγω γενικότερης αίσθησης της μάρκας απο πλευράς παρεμφερών προιόντων (βλέπε mi band , mi power bank κλπ).

 

Το ζήτημα πάντως βρε παιδιά για μένα - και δεν ξέρω αν ισχύει και για άλλους- είναι πως μετά απο την εμπειρία χρήσης αυτων των συσκευών δεν μου προκαλούν καμιά μα καμιά εντύπωση και δεν με ελκύουν πλέον οι υπόλοιπες γνωστές συσκευές απο εδραιωμένες μάρκες της αγοράς (LG , Samsung , Sony , Nokia κλπ.και λιγότερο αλλά όμως λιγότερο ακόμη και τα κινητά της Apple ) . Η αιτία νομίζω πως είναι όχι τα χαρακτηριστικά τα οποία είναι σε αρκετές περιπτώσεις σαφώς ανώτερα απο τα καλά κινέζικα κινητά (βλέπε κάμερα) αλλά η γενικότερη αίσθηση που σου δημιουργούν οι μεταμορφώσεις του Android απο υλοποιήσεις τύπου MIUI/flyme (το android 5.0 βέβαια φαίνεται πως κερδίζει έδαφος και σε αυτό το χαρακτηριστικό) , και φυσικά η σχέση τιμής / ποιότητα κατασκευής .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια πριν 3 μερες παρηγγειλα απο ibuygou το xiaomi mi4 black αλλα με εκαναν refund τα χρηματα γιατι σαν διευθυνση αποστολης κρατανε την διευθυνση του paypal και οχι αυτη που δηλωσα στο site.To κινητο εκανε 379.99 δολαρια+ τα μεταφορικα απο ευρωπη 55 =424.99 δολαρια. Σε ευρω πληρωσα 368.Το προβλημα ειναι σημερα που παω να το ξαναπαραγγειλω η paypal με ζηταει 393 ευρω.Τοσο πολυ αλλαξε η ισοτιμια?Κανω συνεχεια εικονικες παραγγελιες και απο το ibuygou και απο to2c και βλεπω μεγαλη διαφορα απο την πραγματικη τιμη,θελω να πω οτι δεν ειναι προβλημα site.Οποιος γνωριζει κατι θα του ημουνα υποχρεος γιατι θελω να το παραγγειλω

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...