Jump to content

Xiaomi Mi 4


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

 

Σκεφτεται ο αδερφος μου να αγορασει το mi4,γιατι απο οτι διαπιστωσαμε ειναι all around συσκευη...Ενδιαφερεται ομως για την εκδοση με τα 64gb/4G....Το χει καποιος απο εσας?

Δεν έχω δει ποτέ μου 64άρι με 4G , νομίζω ότι το 64άρι βγαίνει μόνο με 3G (wcdma) το οποίο το είχα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βγαινει ακομα 64gb η εχει σταματησει.δεν υπαρχει πουθενα εστω κ οχι 4g??

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτα πως σας φαινονται για 64gb?

https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4-snapdragon-801-quad-core-25ghz-3gb-ram-64gb-rom-5-inch-screen-wcdma-with-smart-flip-cover-multiple-colours-available-6303.html

 

https://www.fastcardtech.com/Xiaomi-MI4-on-sale.html

Πειτε καμια γνωμη....

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνει πλέον , ότι stock βρεις υπάρχει μόνο.

Στο ibuygou είναι out of stock,στο fastcard υπάρχει σε πολύ καλή τιμή αλλά είναι και λίγο ρίσκο η υπόθεση.

Μετά αρκετά πιο ακριβό υπάρχει και στο merimobiles

Xiaomi Mi4 5.0inch FHD Qualcomm Snapdragon 801 3+64GB

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω το xiaomi redmi και την ελληνικη ρομ. Πηρα το mi4 (οχι για μενα) και θελω να περασω μια stable ποια ειναι καλη?
Link to comment
Share on other sites

Μολις ανοιγω το security στα δικαιωματα δεν βλεπω να εχει προνομια ρουτ.

Θα πρεπει να το ρουταρω και να αλλαξω ρικοβερι πριν βαλω αλλη ρομ?

Link to comment
Share on other sites

Μολις ανοιγω το security στα δικαιωματα δεν βλεπω να εχει προνομια ρουτ.

Θα πρεπει να το ρουταρω και να αλλαξω ρικοβερι πριν βαλω αλλη ρομ?

 

stable εβαλες ;

Xiaomi 13 Lite 8/256, Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

stable εβαλες ;

 

Μολις το παρελαβα απο το minideal. Δεν εχω αλλαξει κατι. Εχει κατι χαζομαρες εφαρμογες μεσα και δεν σβηνουν, οποτε θελω να μου πειτε την διαδικασια να περασω μια stable, γιατι το ατομο που θα το παρει δεν θα ασχοληθει με το update της developer ανα βδομαδα. :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τον ήχο από ακουστικά? Έχουμε 2 στην οικογένεια και τα 2 με πολύ σοβαρό πρόβλημα παραμόρφωσης του ήχου, όταν συνδέουμε ακουστικά..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τον ήχο από ακουστικά? Έχουμε 2 στην οικογένεια και τα 2 με πολύ σοβαρό πρόβλημα παραμόρφωσης του ήχου, όταν συνδέουμε ακουστικά..

ποια miui έχεις; Και τι ακουστικά;

 

gianni1 αυτό που θες είναι αυτό που σου είπα

Edited by orlox
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποια miui έχεις; Και τι ακουστικά;

 

gianni1 αυτό που θες είναι αυτό που σου είπα

Στο 1ο την 5.8.27 και στο 2ο την 5.9.χ κάτι. ακουστικά αυθεντικά piston 2 και κάτι Lenovo που λειτουργούν άψογα..

Link to comment
Share on other sites

Στο 1ο την 5.8.27 και στο 2ο την 5.9.χ κάτι. ακουστικά αυθεντικά piston 2 και κάτι Lenovo που λειτουργούν άψογα..

 

εχω την 5.10.8 και ακουστικα απο iphone 6 και παίζει άψογα. Μεθαυριο περιμένω τα pistons v3 να τα δοκιμασω. Εχω ακούσει παράπονα για το V6 miui αλλα δεν ειχε τυχει να το δοκιμασω. Για τσεκαρε με την καινουρια έκδοση πως παιζει και πες μας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς σας τίποτα για το deal1949?

Αγόρασα από εκεί το Μι4...

Λέτε να την πάτησα;

 

δεν το έχω ακουστά. αλλά αν βλέπεις τέτοια στο site τους, καλύτερα να απομακρύνεσαι :p:lol:

 

http://www.1949deal.com/xiaomi-mi5-plus-4g-ram-5-2-inch-2k-screen-snapdragon-820-processor-16-0mp-camera-4g-no-frame-design-mobile-phone.html

Link to comment
Share on other sites

δεν το έχω ακουστά. αλλά αν βλέπεις τέτοια στο site τους, καλύτερα να απομακρύνεσαι :p:lol:

 

http://www.1949deal.com/xiaomi-mi5-plus-4g-ram-5-2-inch-2k-screen-snapdragon-820-processor-16-0mp-camera-4g-no-frame-design-mobile-phone.html

 

Και εγώ αυτό είδα και αγριεύτηκα...

Το κακό είναι ότι είναι ήδη στα ELTA στην πλατεία αττικής...

Όταν πήγα να κάνω την αγορά έψαξα στο Google για αναφορές σχετικά με deal1949 και fake phone αλλά δεν βρήκα τίποτα ύποπτo....

Το είχα παραγγείλει αρχικά από minideal αλλά με ακύρωσαν λόγο stock και μου κάναν refund...

Vickmall ήταν επίσης ou tof stock...

Μου είχε φανεί Okay μέχρι να δω αυτό με το Mi5

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό είδα και αγριεύτηκα...

Το κακό είναι ότι είναι ήδη στα ELTA στην πλατεία αττικής...

Όταν πήγα να κάνω την αγορά έψαξα στο Google για αναφορές σχετικά με deal1949 και fake phone αλλά δεν βρήκα τίποτα ύποπτo....

Το είχα παραγγείλει αρχικά από minideal αλλά με ακύρωσαν λόγο stock και μου κάναν refund...

Vickmall ήταν επίσης ou tof stock...

Μου είχε φανεί Okay μέχρι να δω αυτό με το Mi5

 

ποιο Μi4 έκανες παραγγελία? γιατί εγώ το FDD-LTE το έκανα παραγγελία στα 240 ευρώ, την προηγούμενη παρασκευή :)

Link to comment
Share on other sites

FDD-LTE 3GB RAM...

Είναι καμιά 20αριά μέρες πριν...

Τώρα τα φέραν πάλι, το είδα!

Είχα πέσει στην περίπτωση.

To γεγονός ότι ένα site έχει Paypal δεν σημαίνει ότι είναι αξιόπιστο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Ενδιαφέρομε για να αγοράσω το Mi4 αλλά δεν ξέρω από πιο μαγαζί, μιας και δεν έχω ξαναπαραγγείλει κινητό από το εξωτερικό. Έκανα ένα ψάξιμο και κατέληξα στο geekbuying : http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-M4-Snapdragon801-Krait-400-Quad-Core-2-5GHz-5-0Inch-MIUI-V5-based-on-Android-4-4-3--Smartphone-3GB-RAM-16GB-ROM-330866.html αλλά και πάλι δεν είμαι και τελείως σίγουρος. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλύτερο μαγαζί ?

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Ενδιαφέρομε για να αγοράσω το Mi4 αλλά δεν ξέρω από πιο μαγαζί, μιας και δεν έχω ξαναπαραγγείλει κινητό από το εξωτερικό. Έκανα ένα ψάξιμο και κατέληξα στο geekbuying : http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-M4-Snapdragon801-Krait-400-Quad-Core-2-5GHz-5-0Inch-MIUI-V5-based-on-Android-4-4-3--Smartphone-3GB-RAM-16GB-ROM-330866.html αλλά και πάλι δεν είμαι και τελείως σίγουρος. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλύτερο μαγαζί ?

 

vickmall από τα πιο αξιόπιστα.

http://www.vickmall.com/original-xiaomi-mi4-4g-fdd-lte-smartphone-snapdragon-801-quad-core-5-0-inch3quad-hd-13mp-camera-ram-3gb-rom-16gb-white.html

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, ααα και κάτι ακόμα, πόσο καιρό περίπου κάνει για να έρθει?

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, ααα και κάτι ακόμα, πόσο καιρό περίπου κάνει για να έρθει?

 

σε φίλο ήρθε σε 6 εργάσιμες. σε άλλους σε 20 εργάσιμες. κατά πόσο τυχερός θα είσαι :D

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα οκ σε ευχαριστώ πολύ

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

δεν το έχω ακουστά. αλλά αν βλέπεις τέτοια στο site τους, καλύτερα να απομακρύνεσαι :p:lol:

 

http://www.1949deal.com/xiaomi-mi5-plus-4g-ram-5-2-inch-2k-screen-snapdragon-820-processor-16-0mp-camera-4g-no-frame-design-mobile-phone.html

 

Και το oppomart το χει το mi5 out of stock αλλά αυτό δεν το κάνει αναξιόπιστο.

Όταν βγαίνουν φήμες για μερικές συσκευές πολλά κινεζοsite φτιάχνουν το link να είναι έτοιμο ( βάζοντας το out of stock ) και όταν ανακοινωθεί το επεξεργάζονται απλά .

Link to comment
Share on other sites

Και το oppomart το χει το mi5 out of stock αλλά αυτό δεν το κάνει αναξιόπιστο.

Όταν βγαίνουν φήμες για μερικές συσκευές πολλά κινεζοsite φτιάχνουν το link να είναι έτοιμο ( βάζοντας το out of stock ) και όταν ανακοινωθεί το επεξεργάζονται απλά .

 

ξέρουν εκ των προτέρων και την τιμή του κινητού?

Link to comment
Share on other sites

ξέρουν εκ των προτέρων και την τιμή του κινητού?

 

και όταν ανακοινωθεί το επεξεργάζονται απλά .

Νομίζω το σχολίασα και αυτό.

 

Απ'την στιγμή που σου λέει out of stock δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς,αν σου έλεγε in stock τότε ναι είναι τραγικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...