Jump to content

Alias (ABC)


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειδα και το φιναλε της 2η σαιζον...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...

Φανταστικη σαιζον,εκτοξευτηκε στα υψη,συγκρινεται με πολυ λιγα πραγματα που εχω δει στην TV...

Και εις ανωτερα....

 

Shock huh ?

Η τρίτη season είναι πολύ διαφορετική... υπάρχει περίπτωση να μισήσεις κάποιους χαρακτήρες (βασικά έναν) εύχομαι επίσης να μην έχεις διαβάσει spoilers γιατί στη συγκεκριμένη σειρά αμα διαβάσεις spoilers ή ζημιά είναι μεγαλύτερη σε σχέση με τις υπόλοιπες :p

 

Δες και την τρίτη season και πες εντυπώσεις :)

 

Εγώ τελείωσα χθες την 5η... το τέλος καλό ήταν (όχι πάντως τέλειο) μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολύ η μουσική (δε ξέρω αλλα τη σκηνή που ο

Sloane βάζει τη σφαίρα στη θέση της

την έχω δει ήδη 5-6 φορές λόγω της μουσικής) Πάντως το τέλος πάρα πολύ ικανοποιητικό (εγώ πάω αντίθετα με όλους που έλεγαν ότι δεν ήταν καλό)

 

Ακολουθεί κοτσάνα

 

 

Αλλα αν το ABC ήθελε θα μπορούσε να το συνεχίσει. Ο Sloane είναι ζωντανός και αθάνατος... (έχει 7 ολόκληρα χρόνια για να σκάψει και να βγεί) η Irina θα μπορούσε να ήταν ζωντανή γιατί "πέθανε" μαζί με τη σφαίρα. Η Sydney έχει δύο παιδιά... μπορούν να προσθέσουν stories... η Rachel πρέπει να έγινε πολύ καλή πράκτορας... και αυτός ο Καρδινάλιος δε μάθαμε τι ήταν και επίσης ο Sark είναι ελεύθερος.

 

που ξέρουμε... με σωστό promotion άλλη μια season ίσως το ALIAS να αντέξει... μια σεζόν που ξεκινάει 7 χρόνια μετά απο τα συμβάντα εκείνης της νύχτας... το ίδιο δεν έγινε και με τη 3η ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 277
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kai to teleutaio kefalaio (oso afora ta DVD) prokeitai na graftei..

 

Season 5:

 

http://img91.imageshack.us/img91/664/aliass5ae8d8qi5.th.jpg

 

Complete Seasons 1-5 Rambaldi Box !!!

 

http://img89.imageshack.us/img89/2208/aliasboxae907xf6.th.jpg

 

http://img85.imageshack.us/img85/1671/aliasboxopen2ae926vx9.th.jpg

 

http://img91.imageshack.us/img91/2839/aliasboxopen1107c46mk6.th.jpg

 

more info gia ta extras tou kathe BOX edw:

http://tvshowsondvd.com/newsitem.cfm?NewsID=6149

Link to comment
Share on other sites

Cool! Πόσο λέτε να κανει ?

edit: το βρήκα... γύρω στα 199€

 

$199 einai i official retail timi.. online tha einai ligotera mexri kai 30%

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον εναδιαφέρεται το λινκ του ΑΜΑΖΟΝ για το boxset

ALIAS COMPLETE 1-5 seasons COLLECTION - RAMBALDI BOX υπάρχει για pre-order (θα κυκλοφορήσουν ΜΟΝΟ 40.000 κομμάτια παγκοσμίως) σε τιμή προσφορά 139,99 δολ (δηλ. γύρω στα 100 ευρώ :up: )

 

ΣΠΕΥΣΤΕ !!!!!!! :D :D :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To kouti pou proanafere o nick egine update:

 

http://img53.imageshack.us/img53/1658/aliasbigbox1625857hq8.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Άσχετο, αλλά χτες είδα το φινάλε της σειράς. Μπορώ να πω πως ψιλοξενέρωσα, καθώς περιμένα σαφώς περισσότερα πράγματα. Ειδικά για το μυστικό του Ραμπάλτνι που μας είχαν ζαλίσει από την αρχή, πολύ προβλέψιμο μυστικό. Και βασικά το έδειξε περιφερειακά, ούτε καν ασχολήθηκε με το θέμα. Υποθέτω βιάστηκαν να κόψουν την σειρά, γι' αυτό κάνανε ένα τόσο τσαπατσούλικο (κατά τη γνώμη μου) τέλος.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Πληροφοριακά, το Ant1 προβάλλει (ξανά) το ALIAS από την αρχή.

Σήμερα στις 0:00 προβλήθηκε το πρώτο επεισόδιο της πρώτης season.

Από ό,τι δείχνει το πρόγραμμα της εβδομάδας, θα το μεταδίδουν κάθε Δευτέρα/Πέμπτη/Παρασκευή στις 0:00.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Την κυριακή είδα στο πρόγραμμα του αντ1, οτι το Alias δεν υπήρχε. Από την τσαντίλα μου για το κόψιμο της σειράς, ακόμα και εγώ που λόγω χρόνου και ποιότητας (του download) ήμουν κατά του download, τώρα αφήνω μέρα νύχτα ανοικτό τον υπολογιστή και κατεβάζω όλες τις season.

Πριν από λίγο είδα οτι ο αντ1 συνεχίζει την προβολή του Alias κάθε κυριακή. Too late now, ήδη κατέβασα την 2η season και πάω για τρίτη.

Κάποια κανάλια δεν πάνε τυχαία χάλια...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ... Δεν είναι τραγικό που ο ΑΝΤ1 τώρα ανακάλυψε τις ξένες σειρές; "PRIVE ELEVEN" my ***! ...Και αυτό, αφού πρώτα έκαψε το "24" και το "Alias" (χίλιες φορές)!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ακόμα δεν έχω αρχίσει να κατεβάζω 4ο κύκλο, έχουμε καιρό

Να σημειώσω οτι έχει ανανεωθεί και για 5ο κύκλο η σειρά

 

εχω και τους 5 κύκλους αλλα είμαι ακόμη στον πρώτο... μιλάμε κορυφή η ΤΖΕΝΝΙΦΕΡ ΓΚΑΡΝΕΡ!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

εχω και τους 5 κύκλους αλλα είμαι ακόμη στον πρώτο... μιλάμε κορυφή η ΤΖΕΝΝΙΦΕΡ ΓΚΑΡΝΕΡ!!!! :)

ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤ1 ΤΟ ΧΕΙ ΠΑΡΑΞΕΦΤΥΛΙΣΕΙ... ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ... :O

Link to comment
Share on other sites

Την κυριακή είδα στο πρόγραμμα του αντ1, οτι το Alias δεν υπήρχε. Από την τσαντίλα μου για το κόψιμο της σειράς, ακόμα και εγώ που λόγω χρόνου και ποιότητας (του download) ήμουν κατά του download, τώρα αφήνω μέρα νύχτα ανοικτό τον υπολογιστή και κατεβάζω όλες τις season.

Πριν από λίγο είδα οτι ο αντ1 συνεχίζει την προβολή του Alias κάθε κυριακή. Too late now, ήδη κατέβασα την 2η season και πάω για τρίτη.

Κάποια κανάλια δεν πάνε τυχαία χάλια...

 

ΘΑ συμφωνήσω μαζί σου... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Πλέον ο ΑΝΤ1 προβάλλει καθημερινά τη σειρά, αλλά σε ιδιαίτερα προχωρημένη ώρα, στη 1.50 τη νύχτα.
Link to comment
Share on other sites

και ελεγα τι μου θυμιζει,τι μου θυμιζει :lol:

εχω τους 2 πρωτους κυκλους της σειρας περιπου ενα 6μηνο και δεν την εχω αρχισει ακομα,πιστευετε οτι αξιζει να την ξεκινησω;

Link to comment
Share on other sites

και ελεγα τι μου θυμιζει,τι μου θυμιζει :lol:

εχω τους 2 πρωτους κυκλους της σειρας περιπου ενα 6μηνο και δεν την εχω αρχισει ακομα,πιστευετε οτι αξιζει να την ξεκινησω;

Φυσικά και αξίζει. Είναι καταπληκτική σειρά! :)

 

Όσο για τον Ant1, απορώ γιατί δίνει λεφτά για ένα προϊόν, αφού δεν έχει σκοπό ν' ασχοληθεί στα σοβαρά... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά απορώ ποιον έχουν και οργανώνει το πρόγραμμα στον ΑΝΤ1 σειρές που πραγματικά αξίζουν και θα μπορούσαν να του φέρουν νούμερα τις θάβει με αποκορύφωμα αυτό που είχε κάνει στα x-files που πρακτικά ήταν η σειρά που έφτιαξε το σταρ σαν κανάλι τα πήρε τότε ο ΑΝΤ1 και τα έβαζε κατά τη 1…
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και αξίζει. Είναι καταπληκτική σειρά! :)

 

Όσο για τον Ant1, απορώ γιατί δίνει λεφτά για ένα προϊόν, αφού δεν έχει σκοπό ν' ασχοληθεί στα σοβαρά... :confused:

 

Η σειρά είναι τέλεια, αλλά τι να πεις... αντ1 ήταν, αντ1 θα μείνει δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...