Jump to content

Leagoo Lead 1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 806
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα εχω το εξεισ προβλημα μετα απο πτωση αποχτησε προβλημα η αφη και επειδη η γυναικα εχει βαλει για ξεκλειδωμα το σχεδιο με τισ τελιτσες το ενα νουμερο ειναι στο σημειο που δεν παιζει η αφη υπαρχει τροπος να το ξεκλιδωσω?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
επειδή ολοι ψάχνουμε για ενα απροβληματιστο τηλεφωνο Θα ήθελα να προτείνω καποιο που ηδη εχω

το leagoo led 1 http://www.leagoo.cc/Lead1.html

Εχουν περάσει απο τα χερια μου κάποια κινέζικα τηλεφωνα π.χ zopo 998,inew i2ooo,lenovo a850 και τωρα το leagoo

To ποιο απροβληματιστο ειναι το leagoo όλα τα αλλα ειχαν και κάποιο προβλημα π.χ gps,ηχος ,wifi προβληματα με την rom

το leagoo λοιπόν εχει πολύ καλο gps ,εξαιρετικό ηχο και στις κλησεις και στην μουσικη ,πολυ δυνατο σημα wifi ,αρκετα καλη καμερα , καλη αναλυση οθονης και κατι που μου εκανε την μεγαλύτερη εντύπωση .Αμεση απόκριση σε πολλες ερωτησεις μου απο το service της εταιρειας.

Αν λοιπον θελει καποιος ενα τηλεφωνο χωρις πείραγμα να δουλευει αψογα απο το κουτι προσωπικα το συστηνω ανεπυφηλακτα

 

φιλε μου το κινητο αυτο το εχω 6 μηνες και μου εχει παρουσιαση αρκετα προβληματα δεν θα το προτεινα σε κανεναν!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το κινητο αυτο το εχω 6 μηνες και μου εχει παρουσιαση αρκετα προβληματα δεν θα το προτεινα σε κανεναν!!!

 

σε μενα παλι δουλευει απροβληματιστα απο την ημερα αγορας του 11/11/2014:)

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσεις ενα θεματακι με την μπαταρία το κινητό δουλευει και σε μενα μια χαρά απο περσι τον Δεκεμβριο

 

(Αν και μου επεσε και στο νερο για 1 λεπτο περιπου το εβγαλα το στεγνωσα στον ηλιο και ενα βραδυ σε ενα σακουλακι με ρυζι και ολα καλα)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ παιδιά ένα χρόνο το έχω προς το παρόν κανένα πρόβλημα... με την καινούργια μπαταρία πολύ καλύτερα (i)

Μπορεί να είμαι γυναίκα (!!!) αλλά είμαι γκατζετακιας και το αξιοποιώ τα μάλα το κινητάκι...

 

και για την τιμή που το είχα πάρει (αχ που είναι εκείνες οι προσφορές) είναι σούπερ...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα,

 

Θέλω την βοηθειά σας,

Δυστυχώς ,προσπαθώντας να κάνω ενα firmware update το τηλεέφωνο "brickαρε"

To τηλεφωνο είναι νεκρό και τα windows δεν τον αναγνωρίζουν σαν συσκευή και δεν μπορώ να περάσω νεα rom

Υπάρχει καποια διαδικασία επαναφοράς ή πάμε για πεταμα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...