Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο προσπαθουμε να εξηγήσουμε σε ολους συμφωνω σε ολα αδερφε φαντασου ομως με ενα καλο update να αλλαξει η αυτονομια και οι θερμοκρασιες.....πραγματα που με μια διορθωτική αναβάθμιση λυνονται και δεν ειναι θεματα οπως ας πουμε κακη καμερα η' ακομα καλυτερα μικροτερη ραμ......εμενα παντως με καλη χρηση μου παει 1,5 μερα και δεν εχω κανενα παραπονο δεν τα λυπηθηκα τα λεφτουδακια μου και φυσικα παρακαλαω για μια καλη αναβάθμιση στα λεφτα αυτα το τηλ ειναι τουμπανο!!!και το εχω φορτωμένο με εφαρμογες τις οποιες τις κανω χρηση σε ημερήσια βαση live stoixima,camera,photo edit,booking,social media,opap,sport news,weather,viber,i-bank,youtube,groupon,wish μερικα απο αυτα επομενος θα ημουνα καφρος αν ελεγα πως η 1,5 μερα ειναι λιγη!!τεσπα οι κολλητοι μου εχουν και οι 2 nexus παρολαυτα οταν το πηρα και εκαναν μια ψαχτικη γουσταραν και το πρωτο πραγμα που ειπαν ηταν τα λιγα χρήματα που εδωσα!!

Εννοείται φίλε αν με την 5.1.1 πάρει και το ui του g4 το κινητό θα γίνει ακόμα πιο καλό. Εγώ όσο είχα το κινητό δεν είχα κανένα θέμα και ήμουν από αυτούς που έλεγα ότι το κινητό πάει μπάλα... Ειδικά στα λεφτά του είναι τέλειο!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά,

μετά από πολύ καιρό είπα να κάνω την αλλαγή από Desire X σε ένα σύγχρονο τηλέφωνο. Παρήγγειλα σήμερα το G3 εν τέλει. Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τα προβλήματα που διαβάζω ότι υπάρχουν στην έκδοση 5.0; Ισχύουν ή έχουν λυθεί με μετέπειτα updates; Αξίζει καλύτερα να μείνω στην KitKat;

 

Όπως διαβασα σε προηγούμενα ποστ, δεν θα πάρουμε την 5.1, αλλά θα πάμε κατευθείαν σε Android M;

XGamers.gr :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

μετά από πολύ καιρό είπα να κάνω την αλλαγή από Desire X σε ένα σύγχρονο τηλέφωνο. Παρήγγειλα σήμερα το G3 εν τέλει. Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά με τα προβλήματα που διαβάζω ότι υπάρχουν στην έκδοση 5.0; Ισχύουν ή έχουν λυθεί με μετέπειτα updates; Αξίζει καλύτερα να μείνω στην KitKat;

 

Όπως διαβασα σε προηγούμενα ποστ, δεν θα πάρουμε την 5.1, αλλά θα πάμε κατευθείαν σε Android M;

 

Αν το κινητό σου είναι πρόσφατη παρτίδα (από 501 και μετά) θα έρθει με προεγκατεστημένη την Λόλιποπ. Ούτε να ψάχνεσαι για αναβαθμίσεις/factory reset ούτε τίποτα. Αν τώρα πέσεις σε παλιότερη παρτίδα και σου έρθει με KitKat δε βρίσκω το λόγο να μην αναβαθμίσεις. Τα προβλήματα -αν υπάρχουν-, είναι απειροελάχιστα (κανένα "οι ρυθμίσεις έχουν σταματήσει" μια φορά στο τόσο, που σε 2sec έχει επανέλθει). Απλώς, αν κάνεις μόνο σου την αναβάθμιση καλό θα ήταν να κάνεις και ένα factory reset μετά.

Link to comment
Share on other sites

αυτο προσπαθουμε να εξηγήσουμε σε ολους συμφωνω σε ολα αδερφε φαντασου ομως με ενα καλο update να αλλαξει η αυτονομια και οι θερμοκρασιες.....πραγματα που με μια διορθωτική αναβάθμιση λυνονται και δεν ειναι θεματα οπως ας πουμε κακη καμερα η' ακομα καλυτερα μικροτερη ραμ......εμενα παντως με καλη χρηση μου παει 1,5 μερα και δεν εχω κανενα παραπονο δεν τα λυπηθηκα τα λεφτουδακια μου και φυσικα παρακαλαω για μια καλη αναβάθμιση στα λεφτα αυτα το τηλ ειναι τουμπανο!!!και το εχω φορτωμένο με εφαρμογες τις οποιες τις κανω χρηση σε ημερήσια βαση live stoixima,camera,photo edit,booking,social media,opap,sport news,weather,viber,i-bank,youtube,groupon,wish μερικα απο αυτα επομενος θα ημουνα καφρος αν ελεγα πως η 1,5 μερα ειναι λιγη!!τεσπα οι κολλητοι μου εχουν και οι 2 nexus παρολαυτα οταν το πηρα και εκαναν μια ψαχτικη γουσταραν και το πρωτο πραγμα που ειπαν ηταν τα λιγα χρήματα που εδωσα!!

 

Βασικά αν δεν κάνω λάθος μπορείς να το κάνεις root και να περάσεις την 5.1.1

Δεν το έχει κάνει κανείς να μας πει εντυπώσεις;

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

αν δεν την δωσει η lg επισημα οτι κουστομια και αν βγει θα εχει θεματακια.edit.να και ενα σχολιο απο καποιον που την δοκιμασε I had it for a week. There were few things that made me come back to stock: 1. Unadjustable clock in the lock screen 2. Keyboard (I couldn't run the LG keyboard which in my opinion is better) 3. Camera settings that you have mentioned in the video edit 2 απο το λινκ που παραπεμπει (xda) βασιζετε σε cyanogen που απο τοτε που ειχα ς3 και νοτ2 ειχε θεματα και την αιωνια ελειψη ραδιοφωνου λογω stok android. Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν δεν την δωσει η lg επισημα οτι κουστομια και αν βγει θα εχει θεματακια.edit.να και ενα σχολιο απο καποιον που την δοκιμασε I had it for a week. There were few things that made me come back to stock: 1. Unadjustable clock in the lock screen 2. Keyboard (I couldn't run the LG keyboard which in my opinion is better) 3. Camera settings that you have mentioned in the video

 

αχχαχχαχ τωρα αυτο το σχολιο διαβασα και έκλεισα το βιντεο με την μια αχχααχαχαχαχαχαχ οχι ρε μονο επίσημο ειμαι κατα του ροοτ σε αυτο το τηλ ροοτ εκανα παλια σε τηλ που εμενε πισω σε αναβαθμίσεις μετα απο καποια χρονια αυτο δεν υπαρχει λογος να γινει ακομα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

αχχαχχαχ τωρα αυτο το σχολιο διαβασα και έκλεισα το βιντεο με την μια αχχααχαχαχαχαχαχ οχι ρε μονο επίσημο ειμαι κατα του ροοτ σε αυτο το τηλ ροοτ εκανα παλια σε τηλ που εμενε πισω σε αναβαθμίσεις μετα απο καποια χρονια αυτο δεν υπαρχει λογος να γινει ακομα!!

μαζι σου ειμαι αλλωστε το εχω 3 ημερες και προς το παρων δεν βλεπω να λειπει κατι.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εμφανίστηκε και σε μένα η κίτρινη γραμμή στην οθόνη . αξίζει να πω πως το κινητό δεν το έχω πότε εκτεθημενο δεν παίζω παιχνιδια και δεν το ζοριζω καθόλου. Τέρμα πια τα LG ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΤΑ κινητά τους είναι για πέταμα .Τελος.Μια @#!@# φορά δοκίμασα να τραβήξω video στον ήλιο και βγηκε,έλεος δηλαδη.

Το καλύπτει εγγύηση αυτό τώρα ή θα το έχω έτσι ?

 

edit1:Το ειχα δει και σε g2 αλλά νόμιζα ότι είναι επειδή ο χρήστης το τηλέφωνο το είχε όλη μέρα ανοιχτό.Στην δικιά μου περίπτωση ,το κινητό το δούλευα τόσο λίγο που η μπαταρία με έβγαζε 4-5 μέρες και το έχω μόνο δύο μήνες.

 

edit2:Οπως πάντα όμως το service της lg ειναι άψογο και το εχω ξαναπει.Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν πως το πρόβλημα ειναι γνωστο υπαρχει το ανταλλακτικο και εχεις αλλα 2 χρόνια εγγυηση της νεας οθονης.Μαπα κινητά με απιστευτο service.Για μένα αυτή είναι η lg.

Edited by ntragas
Link to comment
Share on other sites

αν δεν την δωσει η lg επισημα οτι κουστομια και αν βγει θα εχει θεματακια.edit.να και ενα σχολιο απο καποιον που την δοκιμασε I had it for a week. There were few things that made me come back to stock: 1. Unadjustable clock in the lock screen 2. Keyboard (I couldn't run the LG keyboard which in my opinion is better) 3. Camera settings that you have mentioned in the video edit 2 απο το λινκ που παραπεμπει (xda) βασιζετε σε cyanogen που απο τοτε που ειχα ς3 και νοτ2 ειχε θεματα και την αιωνια ελειψη ραδιοφωνου λογω stok android.

 

Α) αυτά είναι για τις τροποποιήσεις καθώς μιλάμε για root, custom firmware κλπ.

Β) 5.1.1 επίσημα η LG δεν δώσει. Η Συγκεκριμένη είναι CM.

Γ) Το πιο σημαντικό. Ειλικρινά τώρα? Βασίζεστε σε ένα σχόλιο στο youtube που μάλιστα έχει γίνει πριν 2 μήνες? Τουλάχιστον αβάσιμο να πούμε το οτιδήποτε και ας είναι off topic όταν είναι out of date. Από τότε έχουν βγει δεν ξέρω και εγώ πόσες νέες εκδόσεις όχι μόνο CM αλλά και CM based γενικά ρομς καθώς και Aosp. Άλλες με 5.1.1r6 και άλλες με 5.1.1r8!!! Όποιος θέλει δοκιμάζει και βλέπει τι του κάνει... Σε αυτά που λέει ο τυπάς δε...

1) Υπάρχουν 100αδες lockscreen apps.

2) Υπάρχουν πολύ καλύτερα keyboard apps επίσης για να μην έχεις καν το LG.

3) Απόδοση κάμερας... Έχουν κάνει διάφορα ports από κάμερες και επίσης η Snap βγάζει καλές φωτογραφίες σαν στοκ LG.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

καληπερα...γνωριζει καποιος να μου πει ... εχω το g3 32gb το πηρα απο skroutzμαγαζο μου ανεβαζει θερμοκρασια και κλεινει την εφαρμογη οταν τραβαω βιντεο... δε με αφηνει ουτε 3 λεπτα το εχω κανα μηνα... ξερει κανεις τι μπορω να κανω;;;
Link to comment
Share on other sites

καληπερα...γνωριζει καποιος να μου πει ... εχω το g3 32gb το πηρα απο skroutzμαγαζο μου ανεβαζει θερμοκρασια και κλεινει την εφαρμογη οταν τραβαω βιντεο... δε με αφηνει ουτε 3 λεπτα το εχω κανα μηνα... ξερει κανεις τι μπορω να κανω;;;

 

Κάνε το μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων για αρχή.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εμφανίστηκε και σε μένα η κίτρινη γραμμή στην οθόνη . αξίζει να πω πως το κινητό δεν το έχω πότε εκτεθημενο δεν παίζω παιχνιδια και δεν το ζοριζω καθόλου. Τέρμα πια τα LG ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΤΑ κινητά τους είναι για πέταμα .Τελος.Μια @#!@# φορά δοκίμασα να τραβήξω video στον ήλιο και βγηκε,έλεος δηλαδη.

Το καλύπτει εγγύηση αυτό τώρα ή θα το έχω έτσι ?

 

edit:Το ειχα δει και σε g2 αλλά νόμιζα ότι είναι επειδή ο χρήστης το τηλέφωνο το είχε όλη μέρα ανοιχτό.Στην δικιά μου περίπτωση ,το κινητό το δούλευα τόσο λίγο που η μπαταρία με έβγαζε 4-5 μέρες και το έχω μόνο δύο μήνες.

Το καλύπτει η εγγύηση κανονικά.

 

Μια άλλη ερώτηση. Βλέπω πως αρκετοί ζητούν γνήσιο lg usb καλώδιο. Γιατί? Εκτός από ποιότητα κατασκευής έχει καμμία διαφορά εσωτερικά από τα άλλα του εμπορίου???

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα καθαρα απο εμπειρια που ειχα με σαμσουνγκ συσκευες και οντως πιστευω οτι αν δεν βγει επισημα 5.1χ θα υπαρχουν προβληματα πχ λογω drivers λειτουργικου.επισης ενας επιπλεων λογος για την ηδη κακη αυτονομια ειναι το λευκο χρωμα που εχει στα μενου η 5.χ.χ. προσωπικη γνωμη παντα.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μιλησα καθαρα απο εμπειρια που ειχα με σαμσουνγκ συσκευες και οντως πιστευω οτι αν δεν βγει επισημα 5.1χ θα υπαρχουν προβληματα πχ λογω drivers λειτουργικου.επισης ενας επιπλεων λογος για την ηδη κακη αυτονομια ειναι το λευκο χρωμα που εχει στα μενου η 5.χ.χ. προσωπικη γνωμη παντα.

 

Στις lcd οθονες παιζει πολυ μικρο ρολο το χρωμα γιατι τα pixels παραμενουν ενεργα.Οποτε και μαυρο να ηταν το μενου δεν θα καταλαβαινες διαφορα.

Ειναι η αναλυση της οθονης που κανει την ζημια σε συνδυασμο με τον 801 επεξεργαστη που κανει πιο πολυ για full hd αναλυση.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Στις amoled το μαυρο καταναλωνει λιγοτερη μπαταρια... Ααααχχχ θυμηθηκα τις baked ρομ στο nexus... Παντως καμια σχεση η υποστηριξη του nexus και του g3 απο τους devs... Αυτο με χαλαει αρκετα θα ελεγα...
Link to comment
Share on other sites

Λογικό αυτό καθώς αν δεν κάνω λάθος δεν έχουν και τα sources διαθέσιμα... Οπότε το κάνει πιο δύσκολο. Μην ξεχνάς και την ευκολία ρουταρίσματος στα nexus. Εκεί είναι η πηγή και είναι όλα ανεβασμένα.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν το συγκρινα σε καμια περιπτωση... Καθε ενα εχει τα καλα του. Πχ το g3 εχει features που στα nexus η δεν θα τα εχεις ποτε η πρεπει να ρουταρεις και να αλλαξεις ρομ για να τα αποκτησεις... Τα nexus ειναι λευκο χαρτι...και χτιζεις επανω οτι θες οπως το θες...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχει η κοπέλα μου το G3 και τώρα τελευταία παραπονιέται ότι κολλάει! Και όντως έχει αρχίσει να σέρνεται και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί! Και κολλάει στα απλά στο άνοιγμα του wifi η στο να αλλάξεις δίκτυο wifi και κάτι τέτοια χαζά! Έκανα μια εκκαθάριση την προσωρινή μνήμη είχε φτάσει 1gb πήρε μια ανάσα κάπως αλλά όχι κάτι το τρομερό! Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;; 5.1 πότε θα πάρει αυτό η γενικά κάτι πιο διορθωμένο από την 5.0;; Edited by kostashark
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχει η κοπέλα μου το G3 και τώρα τελευταία παραπονιέται ότι κολλάει! Και όντως έχει αρχίσει να σέρνεται και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί! Και κολλάει στα απλά στο άνοιγμα του wifi η στο να αλλάξεις δίκτυο wifi και κάτι τέτοια χαζά! Έκανα μια εκκαθάριση την προσωρινή μνήμη είχε φτάσει 1gb πήρε μια ανάσα κάπως αλλά όχι κάτι το τρομερό! Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο;; 5.1 πότε θα πάρει αυτό η γενικά κάτι πιο διορθωμένο από την 5.0;;

 

ενα βασικο που το λενε ολοι οι γνωστες του κοσμου τεχνολογιας ειναι να κανει ανα δυο μερες μια επανεκκίνηση της συσκευης αυτο βοηθάει γιατι ολο το συστημα αρχιζει απο την αρχη..ενα δευτερο αν εχεις antivirus-cleam master-και οποιαδήποτε εφαρμογη που επεμβαίνει στην ραμ δωστην μπουλο αυτες οι εφαρμογες ειναι οτι χειροτερο και μαλιστα τραβανε μπαταρια και δεν την καλυτερεύουν υπαρχει αρθρο αναλυσης δες εδω http://www.greeceandroid.gr/dev/211-taskkillers http://www.greeceandroid.gr/dev/1465-my-android-device-is-slow αν ολα αυτα δεν κανουν δουλεια FACTORY RESET!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ριξτε μια ματια εδω πριν 3 μερες αρθρο αντε να δουμε

http://www.vcpost.com/articles/82126/20150803/android-5-1-lollipop-update-lg-g4-g3-g2-up.htm

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ενα βασικο που το λενε ολοι οι γνωστες του κοσμου τεχνολογιας ειναι να κανει ανα δυο μερες μια επανεκκίνηση της συσκευης αυτο βοηθάει γιατι ολο το συστημα αρχιζει απο την αρχη..ενα δευτερο αν εχεις antivirus-cleam master-και οποιαδήποτε εφαρμογη που επεμβαίνει στην ραμ δωστην μπουλο αυτες οι εφαρμογες ειναι οτι χειροτερο και μαλιστα τραβανε μπαταρια και δεν την καλυτερεύουν υπαρχει αρθρο αναλυσης δες εδω http://www.greeceandroid.gr/dev/211-taskkillers http://www.greeceandroid.gr/dev/1465-my-android-device-is-slow αν ολα αυτα δεν κανουν δουλεια FACTORY RESET!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ριξτε μια ματια εδω πριν 3 μερες αρθρο αντε να δουμε

http://www.vcpost.com/articles/82126/20150803/android-5-1-lollipop-update-lg-g4-g3-g2-up.htm

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Δεν έχει χαζομάρες τέτοιες μέσα τα βγάζω μόνος μου άμα κατεβάσει τπτ τέτοια! έχει βλακιες πάλι μέσα αλλά δεν μπορώ να τις βγάλω θέλει ρουτ και τρομάζει και ζαλάδα στο κεφάλι (από γυναίκα ειδικά ) δεν θέλω μου το χάλασες και δεν έχει εγγύηση και να κάθομαι να εξηγώ! Εν αναμονή λοιπόν και εσείς σαν και εμάς με τον νοτε 4 ξεχασμένοι ακόμα στην 5.0.1! Έχει γίνει πάρα πολύ εκνευριστικό το θέμα με τα update σε όλες τις εταιρίες και η Google δεν λέει να βγάλει κανένα nexus της προκοπής να ησυχάσουμε από αυτό το θέμα !

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Δεν έχει χαζομάρες τέτοιες μέσα τα βγάζω μόνος μου άμα κατεβάσει τπτ τέτοια! έχει βλακιες πάλι μέσα αλλά δεν μπορώ να τις βγάλω θέλει ρουτ και τρομάζει και ζαλάδα στο κεφάλι (από γυναίκα ειδικά ) δεν θέλω μου το χάλασες και δεν έχει εγγύηση και να κάθομαι να εξηγώ! Εν αναμονή λοιπόν και εσείς σαν και εμάς με τον νοτε 4 ξεχασμένοι ακόμα στην 5.0.1! Έχει γίνει πάρα πολύ εκνευριστικό το θέμα με τα update σε όλες τις εταιρίες και η Google δεν λέει να βγάλει κανένα nexus της προκοπής να ησυχάσουμε από αυτό το θέμα !

 

για αυτο εδω λες πηρα τηλ με κακαλα........και μετα λες αν παρω και καμια βελτιωση στην μπαταρια με την 5.1.1 το αλλαζω μετα απο 3 χρονια και αμα!!!!

http://i57.tinypic.com/x6h9hf.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Ας δοκιμασει κανενα launcher. Εγω εβαλα τον nova και ξεχασα τι θα πει lag. Και τα χαζοπροβληματα του ui του lg απλα εξαφανιστηκαν. Ουτε root ουτε τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

για αυτο εδω λες πηρα τηλ με κακαλα........και μετα λες αν παρω και καμια βελτιωση στην μπαταρια με την 5.1.1 το αλλαζω μετα απο 3 χρονια και αμα!!!!

http://i57.tinypic.com/x6h9hf.png

 

Εγώ με το Νοτε 4 exynos σκάω 54345 σκορ

 

Ας δοκιμασει κανενα launcher. Εγω εβαλα τον nova και ξεχασα τι θα πει lag. Και τα χαζοπροβληματα του ui του lg απλα εξαφανιστηκαν. Ουτε root ουτε τιποτα.

 

Ναι όντως είναι και ο Launcher μια λύση έχεις δίκιο μου διέφυγε αυτό! :D

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου! Δεν έχει χαζομάρες τέτοιες μέσα τα βγάζω μόνος μου άμα κατεβάσει τπτ τέτοια! έχει βλακιες πάλι μέσα αλλά δεν μπορώ να τις βγάλω θέλει ρουτ και τρομάζει και ζαλάδα στο κεφάλι (από γυναίκα ειδικά ) δεν θέλω μου το χάλασες και δεν έχει εγγύηση και να κάθομαι να εξηγώ! Εν αναμονή λοιπόν και εσείς σαν και εμάς με τον νοτε 4 ξεχασμένοι ακόμα στην 5.0.1! Έχει γίνει πάρα πολύ εκνευριστικό το θέμα με τα update σε όλες τις εταιρίες και η Google δεν λέει να βγάλει κανένα nexus της προκοπής να ησυχάσουμε από αυτό το θέμα !

Αμα βγαλει nexus με ιδια χαρακτηριστικα με αυτα που εχουν οι ναυαρχιδες θα τους σβησει ολους...και αυτο δεν το θελει... Το παν δεν ειναι να εχουμε την τελευταια εκδοση, αλλα αυτη που εχουμε να μην ειναι αρπα κολλα...

 

Ειχα nexus και με την υποστηριξη π ειχε το κρατησα μεχρι να χαλασει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...