Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλου μου δημιούργησε την ρωγμή αλλά το παραδέχεται (σε μένα) ότι του ράγισε μετα απο ζορισμα σε τσέπη. Κανω λοιπόν την σκέψη πως η εταιρία ξέρει πως είναι από ζορισμα αλλά την συμφέρει να τα φτιάχνει πάρα να βγει φήμη πως δεν πρέπει τα βάζεις στο παντελόνι ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιστεύω δεν έχει σχέση με το ζορισμα αν είναι να σου κάτσει σου έκατσε. Θέμα τύχης είναι

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια την 5.1 θα την παρουμε την m θα την παρουμε η οχι???
Ήμουν δυστυχισμένος που δεν είχα παπούτσια μέχρι που είδα κάποιον που δεν είχε πόδια
Link to comment
Share on other sites

παιδια την 5.1 θα την παρουμε την m θα την παρουμε η οχι???

Η λογική λέει ναι... Τώρα ποτέ δεν ξέρεις... Αν σκεφτείς ότι ακόμα δίνει υποστήριξη ακόμα και στο g2 mini είμαι αισιόδοξος.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παιδια την 5.1 θα την παρουμε την m θα την παρουμε η οχι???

Εαν κρίνουμε από το γεγονός ότι η L δόθηκε στο g2 έστω και αργά, θεωρητικά θα πάρουμε και εμείς την Μ.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Φίλου μου δημιούργησε την ρωγμή αλλά το παραδέχεται (σε μένα) ότι του ράγισε μετα απο ζορισμα σε τσέπη. Κανω λοιπόν την σκέψη πως η εταιρία ξέρει πως είναι από ζορισμα αλλά την συμφέρει να τα φτιάχνει πάρα να βγει φήμη πως δεν πρέπει τα βάζεις στο παντελόνι ποτέ.

 

Τα φτιαχνει? τα αντικαθιστα? τι κανει?

επειδη ειχα θηκη τοσο καιρο στο κινητο δνε το χα σκεφτει να το κοιταξω, και σημερα που το κοιταξα, εχει τη ρωγμη αυτη, τοσο μικρη, που αν δεν το ξερα μπορει και να μην το εβλεπα ποτε..

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια την 5.1 θα την παρουμε την m θα την παρουμε η οχι???

 

ε θα την παρουμε.. ανεπισημα σιγουρα! :lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα φτιαχνει? τα αντικαθιστα? τι κανει?

επειδη ειχα θηκη τοσο καιρο στο κινητο δνε το χα σκεφτει να το κοιταξω, και σημερα που το κοιταξα, εχει τη ρωγμη αυτη, τοσο μικρη, που αν δεν το ξερα μπορει και να μην το εβλεπα ποτε..

Αλλάζει πλαίσιο, οθόνη και πρόσοψη από όσο έχουν αναφέρει παιδιά που είχαν αυτό το θέμα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζει πλαίσιο, οθόνη και πρόσοψη από όσο έχουν αναφέρει παιδιά που είχαν αυτό το θέμα

 

οποτεδηποτε αρκει να ειναι μεσα στην εγγυηση ε? δεν εχει την παραμικρη γρατζουνια το κινητο μου! να το αφησω να φαει καμια τουμπα και να το στειλω μετα! :lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντως απο το ζορισμα δεν ειναι. Εχω το εχω σε δερματινο πουγκι απο τη πρωτη μερα, με μαξιλαρακι σε ολες τις πλευρες, και απλα η ρωγμη εμφανιστηκε. Ειναι σαν τις ρωγμες στα αεροπλανα με το metal fatigue. :P

Κακος σχεδιασμος στα συγκεκριμενα σημεια και οι τρυπες των μικροφωνων.

Link to comment
Share on other sites

οποτεδηποτε αρκει να ειναι μεσα στην εγγυηση ε? δεν εχει την παραμικρη γρατζουνια το κινητο μου! να το αφησω να φαει καμια τουμπα και να το στειλω μετα! :lol::lol:

Ναι οπότε θες μέσα στα δύο χρόνια! Οπότε άστο να φάει καμία καλή και μετά πήγαινε το απλά μην πάνε να στο παίξουν πονηροι μετά και σου πουν τίποτα και καλά ότι είναι από πτώση και τέτοια. Αν και δεν νομίζω γιατί το ξέρουν το πρόβλημα και το έχουν αναγνωρίσει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως απο το ζορισμα δεν ειναι. Εχω το εχω σε δερματινο πουγκι απο τη πρωτη μερα, με μαξιλαρακι σε ολες τις πλευρες, και απλα η ρωγμη εμφανιστηκε. Ειναι σαν τις ρωγμες στα αεροπλανα με το metal fatigue. :P

Κακος σχεδιασμος στα συγκεκριμενα σημεια και οι τρυπες των μικροφωνων.

 

και ακαταλληλη ποιοτητα υλικων για τετοιο σχεδιασμο. αν δεις τα περιθωρια στις τρυπες ειναι 1 χιλιοστο , λιγο να ζοριστει ραγισε, ηθελε πιο ενισυχμενο πλαστικο αλλα και παλι θα γινοταν βαρυ

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Η απλα ηθελε να ειναι ενα κομματι και οχι δυο οπως ειναι τωρα, το πλαστικο και το ψευτομεταλλο.

Ρε παιδια σορυ λιγο ασχετο, αλλα το g4 γιατι παιζει στο scroutz "μονο" στα 540 και λιγο πιο πανω; Και μαλιστα και κε το δερμα πισω. Το g3 αν θυμαμαι καλα ξεκινησε κοντα στα 600. Τρεχει κατι; Αλλαξε πολιτικη η Lg στο θεμα τιμων;

Link to comment
Share on other sites

Η απλα ηθελε να ειναι ενα κομματι και οχι δυο οπως ειναι τωρα, το πλαστικο και το ψευτομεταλλο.

Ρε παιδια σορυ λιγο ασχετο, αλλα το g4 γιατι παιζει στο scroutz "μονο" στα 540 και λιγο πιο πανω; Και μαλιστα και κε το δερμα πισω. Το g3 αν θυμαμαι καλα ξεκινησε κοντα στα 600. Τρεχει κατι; Αλλαξε πολιτικη η Lg στο θεμα τιμων;

 

540? Για κοιτα εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να πω ενα γεια στην παρεα του g3... παρελεβα σημερα παρτιδα 504 γαλλικο 32g ερχομενος απο g2 μπορω να πω οτι ειδα μικρες διαφορες.. βεβαια ειναι νωρις ακομα.. καλως σας βρηκα...:):)
Link to comment
Share on other sites

540? Για κοιτα εδω

Αμαν. Ποσα παιζει να βγαζουν τα γνωστα μαγαζια που το δινουν 250+ ευρω πιο πανω...;

Link to comment
Share on other sites

να πω ενα γεια στην παρεα του g3... παρελεβα σημερα παρτιδα 504 γαλλικο 32g ερχομενος απο g2 μπορω να πω οτι ειδα μικρες διαφορες.. βεβαια ειναι νωρις ακομα.. καλως σας βρηκα...:):)

Καλορίζικο φίλε μου και απροβληματιστο!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη γνώμη σας:

Κρίνοντας από τον αριθμό αξιολογησεων στο skroutz, οι περισσότεροι νομίζω έχετε επιλέξει το 16 με τα 2gb. Επειδή ακόμη και τώρα που έπεσε η τιμή του τηλεφώνου, πάλι έχουν διαφορά 50 ευρώ οι 2 εκδόσεις αλλά η τιμή για το 32αρι ξεπερνά το ψυχολογικό φράγμα (μου) των 300 ευρώ, αξίζει το 32αρι για μέση χρήση, πολύ browsing αλλά όχι παιχνίδια; Ξέρω ότι είναι πιο futureproof το 32αρι με τα 3gb ram αλλά σκέφτομαι από την άλλη ότι για το ίδιο κινητό άλλα 50 ευρώ είναι κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

δεν θα δεις τραγικες διαφορες, αν εισαι σκληρος multitasker τοτε μπορει και να αξιζει
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Είχα το 32αρι και έχω το 16αρι. Θεωρώ πως η διαφορά αξίζει. Με το 32αρι ένιωθα πως το κινητό ενέπνεε καλύτερα, όχι ότι τώρα δε λειτουργεί σωστά το 16αρι αλλά έχω αυτή την εντύπωση. Σίγουρα πάντως υπάρχει διαφορά μεταξύ τους στη κατανάλωση ενέργειας. Εάν δεν είχα σκοπό την αγορά του g4, θα το άλλαζα και θα πήγαινα πάλι σε 32αρι.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη γνώμη σας:

Κρίνοντας από τον αριθμό αξιολογησεων στο skroutz, οι περισσότεροι νομίζω έχετε επιλέξει το 16 με τα 2gb. Επειδή ακόμη και τώρα που έπεσε η τιμή του τηλεφώνου, πάλι έχουν διαφορά 50 ευρώ οι 2 εκδόσεις αλλά η τιμή για το 32αρι ξεπερνά το ψυχολογικό φράγμα (μου) των 300 ευρώ, αξίζει το 32αρι για μέση χρήση, πολύ browsing αλλά όχι παιχνίδια; Ξέρω ότι είναι πιο futureproof το 32αρι με τα 3gb ram αλλά σκέφτομαι από την άλλη ότι για το ίδιο κινητό άλλα 50 ευρώ είναι κρίμα...

 

Και εγω +1 στο 32gb.. η διαφορα τους κατ εμε, τα αξιζει τα 50Ε και με το παραπανω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχα το 32αρι και έχω το 16αρι. Θεωρώ πως η διαφορά αξίζει. Με το 32αρι ένιωθα πως το κινητό ενέπνεε καλύτερα, όχι ότι τώρα δε λειτουργεί σωστά το 16αρι αλλά έχω αυτή την εντύπωση. Σίγουρα πάντως υπάρχει διαφορά μεταξύ τους στη κατανάλωση ενέργειας. Εάν δεν είχα σκοπό την αγορά του g4, θα το άλλαζα και θα πήγαινα πάλι σε 32αρι.

Συμφωνω απολυτα. Το 32αρι δουλευει πιο ξεκουραστα και τα παει αριστα στο multitasking.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με καινουρια μπαταρια το κιν ηρθε στα καλα του. Τσαμπα τοσα φλασαρισματα. Εμεινε η ν20ι ομως που στην φωτογραφικη κανει θαυματα στο ποσο γρηγορα εστιαζει
Link to comment
Share on other sites

Τελικα με καινουρια μπαταρια το κιν ηρθε στα καλα του. Τσαμπα τοσα φλασαρισματα. Εμεινε η ν20ι ομως που στην φωτογραφικη κανει θαυματα στο ποσο γρηγορα εστιαζει

Πόσο καιρό το έχεις το τηλέφωνο? Γιατί νομίζω ότι η μπαταρία έχει 6 μήνες εγγύηση σε περίπτωση που δεν έχει μεσολαβησει το διάστημα αυτό και αποδειχτεί ότι τελικά ήταν ελλατωματικη

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη γνώμη σας:

Κρίνοντας από τον αριθμό αξιολογησεων στο skroutz, οι περισσότεροι νομίζω έχετε επιλέξει το 16 με τα 2gb. Επειδή ακόμη και τώρα που έπεσε η τιμή του τηλεφώνου, πάλι έχουν διαφορά 50 ευρώ οι 2 εκδόσεις αλλά η τιμή για το 32αρι ξεπερνά το ψυχολογικό φράγμα (μου) των 300 ευρώ, αξίζει το 32αρι για μέση χρήση, πολύ browsing αλλά όχι παιχνίδια; Ξέρω ότι είναι πιο futureproof το 32αρι με τα 3gb ram αλλά σκέφτομαι από την άλλη ότι για το ίδιο κινητό άλλα 50 ευρώ είναι κρίμα...

Επισης σκεψου φιλε και το θεμα του χωρου. Με το 32αρι ενας μεσος χρηστης ειναι καλυμμενος. Θα βαλει καποιες εφαρμογες, λιγη μουσικη και θα βγαλει και μερικες φωτογραφιες και με το google photos ειναι υπερκαλλυμενος στο θεμα αποθηκευτικος χωρος.

Στο 16αρι, αν δεν βαλεις καρτα sd θα πρεπει οπως να εχει να εισαι πιο προσεκτικος με τα ποσα gb σου μενουν. Και τελικα αν δεν σε φτανουν θα καταληξεις να παρεις και μια sd, θα τη πληρωσεις και στο τελος θα εχεις δωσει πανω κατω τα ιδια λεφτα με σεση αν επαιρνες το 32αρι.

Αν εχεις τα χρηματα, δωσε τα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...