Jump to content

Είμαι ανάμεσα σε τρεις συσκευές Samsung


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρε οποίο σε φωτίσει ο Θεός.

Ή ο πωλητής του Public.

 

: )

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χωρίς να θέλω να γίνω εριστικός. Νομίζω ότι είμαι ξεκάθαρος, ένα από αυτά τα τρία, όποιος έχει γνώμη γι'αυτά καλώς όποιος όχι, ας ξεκινήσει καμπάνια κατά της samsung με τις ευλογίες της LG.

 

και σου απαντήσαμε όλοι ομαδικός και τα τρία είναι εξίσου χάλια χωρίς ιδιαίτερες διαφορές μεταξύ τους

 

κάνεις 3 χαρτάκια τα βάζεις σε ένα κουτί και μετά τραβάς με κλειστά μάτια όποιο σου βγει αγοράζεις (άλλη λύση δεν υπάρχει και θεοί του μπολιάσου να ήμασταν δεν μπορουμε να κάνουμε από σκατό παξιμάδι)

 

+ δεν δίνουμε καμία ευλογιά της lg και την κάθε lg, στα λεφτά που δίνεις υπαρχουν καλές συσκευές απο 3 4 εταιρείες για αγορά από την Ελλάδα

 

μόνο αυτό έλειπε να πάρουμε μέρος κάποιας εταιρείας (αν ήταν να παίρνουμε μέρος κάποιας εταιρείας θα ήμασταν καθαρά και μόνο για ψυχιάτρους...........εταιρείες είναι όχι φιλανθρωπικά ιδρύματα)

 

Πάρε οποίο σε φωτίσει ο Θεός.

Ή ο πωλητής του Public.

 

: )

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (αν και γελάω............ εχεις δίκαιο :p )

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

χωρίς να θέλω να γίνω εριστικός. Νομίζω ότι είμαι ξεκάθαρος, ένα από αυτά τα τρία, όποιος έχει γνώμη γι'αυτά καλώς όποιος όχι, ας ξεκινήσει καμπάνια κατά της samsung με τις ευλογίες της LG.

Όταν ρωτάς τη γνώμη ρε δικε μου για μια συσκευή προφανώς θα προσπαθησουμε να σου προτείνουμε την καλύτερη δυνατή στα χρήματα που διαθέτεις. Κανείς δεν κανει προπαγάνδα για καποια αλλη εταιρεία αλλα στα χρήματα που δίνεις η σαμσουνγκ δεν έχει καμία αξιόλογη συσκευή, οοοοσο απλη χρηση και να κάνεις. Και τηλεφωνο να πας να πάρεις, που είναι το πιο απλό, κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

anti-samsung group.:lol:

 

μάλλον τείνω προς το grand neo.

Ναι μέσα έπεσες.

Κάτοχος galaxy Note 3 και galaxy s4 και μου λες για αντί-Samsung γκρουπ.

Απλά στα λεφτά που δίνεις η Samsung δεν προσφέρει καμιά αξιόλογη συσκευή. Ή ανέβασε το budget σου ή κρατά το budget σου και κοίτα για άλλες συσκευές, πχ Motorola moto g.

Για να στα λένε τόσα άτομα σημαίνει πως κάτι θα ξέρουν, βγάλε τις ωτοασπίδες περί Brand names και κάνε μια αξιόλογη αγορά για τα λεφτά που έχεις σκοπό να δώσεις.

Εφόσον επιμένεις και θέλεις Samsung, περίμενε, μάζεψε λίγα λεφτά παραπάνω και πάρε ένα s4.

Δεν θα ασχοληθώ άλλο διότι προφανώς δεν θέλεις να καταλάβεις.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

bookmarked..

εγώ πάλι περιμένω το επόμενο θέμα στην κεντρική σελίδα για πωλήσεις/ποσοστά κτλ, να διαβάζω πάλι από ορισμένους οτι ο κόσμος προτιμάει συσκευές samsung γιατί είναι καλύτερες, πιο ολοκληρωμένες κτλ κτλ...και γι αυτό αυτή η διαφορά που έχει από τους άλλους σε πωλήσεις..

γιατί πάνω απ όλα φυσικά, ο μέσος χρήστης ξέρει, ασχολείται και κρίνει...δεν επηρεάζεται από μόδα και διαφήμιση...:innocent:

Edited by rizla7
Link to comment
Share on other sites

Τι ασχολειστε βρε παιδια τοσες σελιδες.Το παιδι θελει samsung και ας περνει με λιγοτερα λεφτα πολυ καλυτερα κινητα(l9ii/moto g/xperia sp).

 

Φιλε παρε ενα απο τα 3.Ολα πανω κατω ιδια ειναι.Αν τα περασεις custom rom θα κανεις τη δουλεια σου μια χαρα αλλιως μην περιμενεις να σε ικανοποιησουν.

 

Τα samsung σε stock μορφη λενε μονο στις ναυαρχιδες note 3/s5 που σηκωνουν οσο σαβουρα και αν εχουν.Σε mid/low range συσκευες δεν τραβανε πως να το κανουμε

Link to comment
Share on other sites

Πάρε όποιο θες. Αν σου σπάσει τα νεύρα από το κόλλημα όμως, να ξέρεις ότι εμείς σε προειδοποιήσαμε.
Link to comment
Share on other sites

δε θεωρω οτι τα κινητα που διαλεξες ειναι χαλια ή θα σερνονται

αλλα συμφωνω για το bloatware της samsung.

απο τα 3 μοντελα που αναφερεις, προτιμω το neo.

 

εγραψες: "Ενδιαφέρομαι για απλά καθημερινή χρήση, κανά ίντερνετ, να μην κολλάει κλπ."

η γνωμη μου ειναι να δεις κινητα απο κινα. προτεινω μερικες συσκευες που κανουν

ανετοτατα αυτα που λες χωρις να ξοδεψεις πολλα χρηματα, απο αξιοπιστες εταιριες:

 

http://www.to2c.com/lenovo-a850i-basic-smartphone.html

http://www.to2c.com/lenovo-s660-basic-smart-phone.html

http://www.to2c.com/huawei-honor-3c-basic.html

http://www.minideal.net/original-xiaomi-hongmi-note-redmi-note-enhanced-version-wcdma-mtk6592-octa-core-5-5-2gb-ram-8gb-rom-android-4-2-miui-v5.html

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

βασικά σκέφτομαι να δώσω μερικά παραπάνω λεφτά και να πάρω το samsung s4 mini.

 

γνώμες;

 

ΟΚ κινητο, πολυ καλυτερο απο τα υπολοιπα. Αλλα και παλι, περνεις πολυ πολυ καλυτερο με λιγοτερα χρηματα, απλα δεν θα ειναι σαμμυ.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ κινητο, πολυ καλυτερο απο τα υπολοιπα. Αλλα και παλι, περνεις πολυ πολυ καλυτερο με λιγοτερα χρηματα, απλα δεν θα ειναι σαμμυ.

 

ας των να πάρει βρε αφου βλέπεις γουστάρει τρελά να πουλήσει μούρη ποιο είμαστε να του πούμε να μην πουλαει μούρη? εξαλου το s4 mini μεν είναι πολύ ακριβό για αυτό που προσφέρει αλλα τουλάχιστον δεν θα κολλάει όσο τα αλλα

Link to comment
Share on other sites

ας των να πάρει βρε αφου βλέπεις γουστάρει τρελά να πουλήσει μούρη ποιο είμαστε να του πούμε να μην πουλαει μούρη? εξαλου το s4 mini μεν είναι πολύ ακριβό για αυτό που προσφέρει αλλα τουλάχιστον δεν θα κολλάει όσο τα αλλα

 

Samsung μόνο ναυαρχίδες σειράς S και σειρά Note.Όλα τα άλλα άστα,ψαξου για άλλη εταιρία για να μην κάνει γνωριμίες με τον τοίχο το κινητό

Link to comment
Share on other sites

Samsung μόνο ναυαρχίδες σειράς S και σειρά Note.Όλα τα άλλα άστα,ψαξου για άλλη εταιρία για να μην κάνει γνωριμίες με τον τοίχο το κινητό

 

:lol:

 

Δεν νομιζω να τον μεταπεισουμε. Οποτε παρε το s4 mini απο σκρουτζ και κανε την δουλεια σου.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Ε αν δεν θέλει να ακούσει τις γνώμες μας για το καλό του,τότε φυσικά καλύτερα το s4 μίνι πάρα ένα απ τα άλλα 3.
Link to comment
Share on other sites

Ε αν δεν θέλει να ακούσει τις γνώμες μας για το καλό του,τότε φυσικά καλύτερα το s4 μίνι πάρα ένα απ τα άλλα 3.

 

ε ναι σιγά μην ακούσει αφού έχει πιστει ότι με Samsung πουλάς μούρη και έχεις status ποιοι είμαστε να των πείσουμε για κάτι άλλο. Όπως είπαν από Sammy μόνο s4/s5 note 2/note3 και σειρά zoom από εκεί και μετά χάος.

Link to comment
Share on other sites

ε ναι σιγά μην ακούσει αφού έχει πιστει ότι με Samsung πουλάς μούρη και έχεις status ποιοι είμαστε να των πείσουμε για κάτι άλλο. Όπως είπαν από Sammy μόνο s4/s5 note 2/note3 και σειρά zoom από εκεί και μετά χάος.

 

Ντεμη, η μοναδική φορά που νομιζα (ο βλακας) πως πουλαω μουρη με ενα κινητο ηταν με το 7110 πισω στο 2000 :lol::lol:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ντεμη, η μοναδική φορά που νομιζα (ο βλακας) πως πουλαω μουρη με ενα κινητο ηταν με το 7110 πισω στο 2000 :lol::lol:

 

χάχα ε τότε ειμασταν και μικροί ότι και να κάναμε μάθημα για αργότερα ήταν :p και εγώ τότε είχα μερικά από τα καλά Nokia και έλιωνα στο φιδάκι.. μούρη μεν δεν πουλούσα αλλά περήφανος ένιωθα χαχα

Link to comment
Share on other sites

Το s4 mini είναι μια χαρά σαν συσκευή! Βέβαια ακριβή στα 240 περίπου που παίζει τώρα, νομίζω μια εύλογη τιμή θα ήταν κάνα 50ρικο πιο κάτω!

Από την άλλη παίρνεις ενα αξιοπρεπεστατο κινητό με πολύ καλή κάμερα!

 

Παρτο και πιστεύω ότι δεν θα σε απογοητεύσει!

Link to comment
Share on other sites

Το s4 mini είναι μια χαρά σαν συσκευή! Βέβαια ακριβή στα 240 περίπου που παίζει τώρα, νομίζω μια εύλογη τιμή θα ήταν κάνα 50ρικο πιο κάτω!

Από την άλλη παίρνεις ενα αξιοπρεπεστατο κινητό με πολύ καλή κάμερα!

 

Παρτο και πιστεύω ότι δεν θα σε απογοητεύσει!

 

Πολύ ακριβό το πουλάνε.Έχει πολλά θέματα το κινητό.Μια βόλτα από το τοπικ του και θα καταλάβει.Ακόμα και 190 να έκανε,από την στιγμή που υπάρχει στα 190-200€ το πολύ καλό g2 mini(αυτό μου ήρθε μόλις στο μυαλό) όπως και άλλες συσκευές lg και από Κίνα μεριά δεν βρίσκω λόγο αγοράς samsung τέτοιας κατηγορίας.

Αλλά μάλλον έχουμε καταλάβει ότι το θέμα είναι να "πουλήσουν " μούρη, τότε ναι ας πάρει samsung

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω κι εγω. το s4 mini ειναι προτιμοτερο απο τα 3 που ειχες αναφερει αρχικα.

κανε αυτο που θα σε ευχαριστησει. τι ειναι +100 ευρω μπροστα στη δοξα :p

Link to comment
Share on other sites

ε ναι σιγά μην ακούσει αφού έχει πιστει ότι με Samsung πουλάς μούρη και έχεις status ποιοι είμαστε να των πείσουμε για κάτι άλλο. Όπως είπαν από Sammy μόνο s4/s5 note 2/note3 και σειρά zoom από εκεί και μετά χάος.

 

κούρασες όμως.

Link to comment
Share on other sites

Και γω λεω οχι σε samsung αλλα αφου θες δες και τα s3 και s3 neo....

σιγουρα καλυτερη οθονη και καμερα απο αυτα που λες στην αρχη και ελαχιστα πιο φθηνα απο s4mini

Link to comment
Share on other sites

κούρασες όμως.

 

γιατί η αλήθεια κουράζει? δεν το ήξερα αυτό :confused: ( το ίδιο πράγμα λεμέ όλοι παρεμπιπτοντος όχι μόνο εγώ...... απλός εγώ είμαι λίγο ποιο "κακός" )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...