Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ξαναεγκατεστησα και εγω πριν μερες. Οι ειδοποιησεις ερχονται κανονικοτατα αλλα δεν βλεπει ολες

Με ποια Ρομ;Εγώ με Β535,πρέπει ν'ανοίξω Μια φορά την εφαρμογή κι ύστερα λαμβάνω κομπλέ..Διαφορετικά,με βρίζουν όλοι που τους αγνόησα..

Link to comment
Share on other sites

5.10.1 εχω εγκατεστημενο επισης και το light flow. Ερχονται κανονικοτατα χωρις καν να ανοιξω το βιμπερ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

μια ερώτηση:

 

Παίζει να έχω μείνει μόνο εγώ σε όλη την γη με έκδοση android 4.4.2 και EMUI 3.0 ??

Αριθμός έκδοσης μου λέει: H60-L02V100R001CHNC00B317

Πατάω για ενημέρωση κατά καιρούς αλλά δεν φαίνεται να θέλει να έρθει κάτι!

 

Μήπως να βοηθήσει κάποιος??

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι local?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι local?

 

 

θα το εκτιμόυσα αν μου έλεγες ακριβώς τι πρέπει να κάνω για να δω την κινητάρα μου με lolipop ή ακόμα και με marshmallow !!

Link to comment
Share on other sites

θα το εκτιμόυσα αν μου έλεγες ακριβώς τι πρέπει να κάνω για να δω την κινητάρα μου με lolipop ή ακόμα και με marshmallow !!

 

Είτε θα πας στην πρώτη σελίδα και θα διαβάσεις, όπως θα έπρεπε να έχεις κάνει

 

ή θα ακούσεις το φίλτατο phpscript που echoarei την εξής συμβουλή :) :

 

Κατσε εκει που εισαι...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

θα το εκτιμόυσα αν μου έλεγες ακριβώς τι πρέπει να κάνω για να δω την κινητάρα μου με lolipop ή ακόμα και με marshmallow !!

 

Κατσε εκει που εισαι...

Συμφωνω με τον φιλο, κατσε εκει που εισαι αν θες να συνεχισεις να εχεις κινηταρα...

 

In other news, εκανα προχτες ενα update στην WhatssApp εφαρμογη που μου εβγαλε στο Play Store και πλεον οποτε εχω μηνυματα στην εφαρμογη μου δειχνει τον αριθμο των μηνυματων στο εικονιδιο της εφαρμογης.

Link to comment
Share on other sites

Εχω αγορασει τη μπαταρια. Μπορει καποιος να μου πει σε ποιο μαγαζι μπορω να παω για να μου την αλλαξουν; Ποση ωρα θα παρει και ποια ειναι η τιμη;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Στις ρυθμισεις κλειδωματος οθονης μου γραφει αυτα εδω στις επιλογες. Τοσο καιρο δεν τα εγραφε, τωρα τα εμφανισε. Τι κουλα ειναι αυτα?

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160407/039ac5a6236ab9f01db0bef37007692c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω για το face unlock που πηρε ποδι. Εχω καιρο που ειμαι στην 5.1 . Εγω ρωταω για αυτο το κειμενακι που γραφει κατω απο τις 3 επιλογες. Αυτο που λεει για την κρυπτογραφηση δεδομενων. Τοσο καιρο δεν τα εγραφε αυτα. Ειχε απλα τις επιλογες κλειδωματος. Σημερα το πρωι ειδα οτι γραφει κ αυτο το κειμενακι στην καθε επιλογη κλειδωματος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...